Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#252) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Köszi a gyors tesztet.

(#253) Potrien


Potrien
senior tag

Nagyon bejön nekem ez a telefon!
Köszi a gyors tesztet! :C

(#254) udblack


udblack
csendes tag

Sziasztok!

ZUK Z2 Pro vagy Oneplus 3?
Képtelen vagyok eldönteni melyiket vegyem.
Szerintetek?

(#255) Hopkins95


Hopkins95
addikt

OnePlus 3 vs iPhone 6S Plus kamera

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#256) PiciDikenz válasza udblack (#254) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Egy oneplus 3 topikban szerinted ez mennyire jo kerdes? :D

(#257) udblack válasza PiciDikenz (#256) üzenetére


udblack
csendes tag

Melyik topikban lenne jó a kérdés?

(#258) PiciDikenz válasza udblack (#257) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

En nem nagyon hagyatkoznek mas emberek velemenyere ha arrol van szo, hogy nekem mi kell. Szerintem el tudod te is donteni, hogy mik a keszulekek elonyei es hatranyai, majd merlegelni. En az op3at batran ajanlom barkinek aki kerdez rola, nagyon atom cucc. Minosegi, gyors, apro szoftveres hianyossagok azert vannak (nekem igy Cyanogen OS utan), de semmi veresen komoly, ami ne lenne potolhato.

(#259) pusszycat válasza udblack (#257) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

itt

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#260) Y72


Y72
aktív tag

Hosszú távú üzemidő érdekelne, látom vannak páran akiknek már van ilyen telefonjuk, tudnátok írni róla?
Pl. repülő üzemmódban mennyit merül 1 este (8-10 óra alatt; wifi, nfc, minden kikapcsolva)?

(#261) udblack válasza pusszycat (#259) üzenetére


udblack
csendes tag

Köszi.
Beleolvastam, de inkább nem írnék oda. :D
Azt hiszem pénzfeldobás lesz. :D

(#262) pusszycat válasza udblack (#261) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én ezt venném,valahogy ismertebb,jobban cseng,és jobban is néz ki. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#263) PiciDikenz válasza Y72 (#260) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Erre a konkret kerdesre nem tudok valaszolni, de nekem lazan hozza az 5 oras kijelzoidot, ami sokmindent mondjuk nem arul el, de na... amugy munkaban eleg keveset hasznalom, utana netezes, facebook, ilyesmi, jatszani nem szoktam.

(#264) PiciDikenz válasza PiciDikenz (#263) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Sajna keson jutott eszembe, bocsi a duplaert....

Nalam minden vacak be van nyomva, gps, nfc, wifi, ami csak letezik az on, kiveve a BT. Gps a legpontosabb beallitason, fenyero 50%on, automata allitassal es bekapcsolt ambient displayel

(#265) axlfsi


axlfsi
veterán

Lehet hulye kerdes, de felteszem: a keszulek hatlapjan talalhato infoplate-szeru matricat (nem a nagy, atlatszot) vajon le kellene/szabad szednem vagy illo otthagyni?
Ti leszedtetek? (gondolom igen, de azert na...).
((egyertelmuen masszivabban van felbiggyesztve, nem az a fajta, amit egykonnyen lehuzunk, mar csak ezert is kerdezem)).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#266) SmikOne


SmikOne
tag

Uhh megkapta a Meizu szerelmem elejet :) Vegre van ertelme elpattintani a G3-mat :D

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#267) RIC5I válasza SmikOne (#266) üzenetére


RIC5I
tag

mivel ellfogyott a flip case és a support sem tudja mikorra várható hogy lesz megint kérdem ezzel a fajta tokkal van e valakinek tapasztalata 1+ okhoz ? :D [link]

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#268) kovadika válasza axlfsi (#265) üzenetére


kovadika
őstag

Miert ne lehetne leszedni? Hidd el nem csak csak azon a matrican van rogzitve a sorozatszam.

#260
Trukkozes nelkul kb 2%-ot merul egy este alatt. (NFC, halozat ON, nem energiatakarekosban).

[ Szerkesztve ]

(#269) kovadika válasza RIC5I (#267) üzenetére


kovadika
őstag

Ez nekem ma jon meg de mar tudom, hogy nem megtartos. Tul draga es vaskos. Tudia es Spigen tokok olcsok es vekonyak. Sajnos meg csak elorendelni lehet őket.

[ Szerkesztve ]

(#270) mryocee


mryocee
csendes tag

Tegnap az enyém is megjött. Egy Oppo Find7a-t váltott le. Brutális a telefon. Jó kézbe venni és tényleg veszett gyors, még egy Snapi 801hez képest is.

Haai!

(#271) RIC5I válasza kovadika (#269) üzenetére


RIC5I
tag

ha vaskos az nekem jó mert ideg rohamon van hogy vékonyak a telefonok kedvenc telefonom eddig az xperia x1 volt aki va 1,5 cm vastag :DD

azt esetleg tudod hogy mennyire védi a telefont meg mennyire ad tartást neki ? mármint hajlitás ellen

ha már tudod hogy felejtős mér rendelted meg a tokot ? :F

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#272) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Hát jó kis telefon ez, de azért a Samsung Galaxy S7 Edge-t nem fogom le cserélni rá! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#273) plejik válasza PeteePeti (#272) üzenetére


plejik
addikt

Most már mindenki tudja milyen über menő és drága telefonod van.. Köszönjük.. :U :R

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#274) PeteePeti válasza plejik (#273) üzenetére


PeteePeti
őstag

Képzeld volt OnePlus One-om is, és akkor egy csúcs készüléket váltottam le vele, mert meg volt az a bizonyos HÚÚÚ érzés! Most viszont egyáltalán nem kapott el! Szal nem a "menő" telefonom volt a hozzászólás lényege!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#275) Halkow.


Halkow.
senior tag

Nagyon jó! De, hogy a fenébe csináltak az Amoled kijelzőből kékes árnyalatott azt nem tudom :F

(#276) Hujikolp válasza Halkow. (#275) üzenetére


Hujikolp
őstag

A PWM meghajtás meg pláne zavaró, főleg kis fényerőn...

(#277) vranyek válasza Hujikolp (#276) üzenetére


vranyek
aktív tag

Tekintve, hogy eléggé "paraszti" felhasználó vagyok, azt sem tudom mikről beszéltek, a kijelző-teszt sem releváns számomra, mivel ez nálam A vagy B: tetszik vagy nem tetzsik, ennyi. A, vélhetően hozzám hasonló emberkéknek, akik nem a technológiai fejtetgetés és szőrszálhasogatásért vesznek telefont, hanem, hogy élvezzék azt, tetszik, szerintem én imádni fogom, a kis árnyalatnyi cseszekedések ellenére is...feltéve, hogy még idén megjön :D

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#278) kano válasza vranyek (#277) üzenetére


kano
nagyúr

A legtöbb ember így van a kijelzővel (tetszik vagy sem). Csak vannak néhányan akik a 8 dioptria ellenére megmondják, hogy az technológiailag egy hulladék. :DDD Egyébként Oneplus cserélni fogja vajon a kijelzőt, ha beég? Me az amoled az előbb, utóbb be fog égni az tuti. (Inkább ez a hátránya...)

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#279) Rem-X


Rem-X
senior tag

Bocs, nem néztem meg hogy volt-e már, de ez alapján a videó alapján nem kell majd annyira kesztyűs kézzel bánni a telcsivel. :)

Megint pirospont a OnePlusnak, főleg a kerámia ujjlenyomat olvasóért!

https://www.youtube.com/watch?v=8PZ8W_g6Vvk

Try again, fail again, fail better!

(#280) PiciDikenz válasza axlfsi (#265) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

En leszedtem mert elkepesztoen undorito es ferde is volt, de amugy siman lejon... csak en attol feltem, hogy mikozben megprobalom "meginditani" a matrica leszedeset megkarcolom a hatlapot. De vegulis tenyleg siman lejott :)

(#281) #16820480 válasza udblack (#254) üzenetére


#16820480
törölt tag

Méretre nekem jobban tetszene a Z2 Pro, viszont azt jelenleg nem igazán lehet szerezni. A hivatalos honlapon pár napja ment le egy flash-sale forduló, legközelebb 28-án várható újabb készlet. A kisebbik verzióból (4/64-es) csak fehér van, ami szerintem gusztustalanul néz ki (mint minden fehér telefon amúgy), üveg a hátlapja, nincs NFC. Van viszont egy ótvar saját Android verzió, ami a szokásos kínai iOS koppintás, és jelenleg kilátásban sincs, hogy bármi mással lehet majd használni. Ezzel szemben az OP3-ra már most van CM, remixOS és Paranoid Android, hogy csak párat említsek, és elég jól indul a támogatása, így sok lehetőséged van, ha nem jönne be valamiért a gyári rendszere.
Ja, és Z2 Pro-t amellett, hogy nehéz szerezni, csak Kínából tudsz rendelni, így jó eséllyel jön rá vám, és a garanciát nem lesz olyan triviális érvényesíteni. Emellett nm is olcsóbb igazán, mint az OP3.

(#282) kano


kano
nagyúr

Akit az OOS mellé érdekel a Nova Launcher Prime, az most vegye meg mert le van értékelve 125Ft-ra.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#283) #03372544 válasza PeteePeti (#272) üzenetére


#03372544
törölt tag

Nem írtad melyik változat, remélem nem a kis proli 32Gb-os! :)

(#284) oliverhr válasza Fred23 (#25) üzenetére


oliverhr
csendes tag

Megfelelö szürö nélkül egy mobillal nem fogsz tudni jó képeket löni víz alatt.

(#285) PeteePeti válasza #03372544 (#283) üzenetére


PeteePeti
őstag

Mintha nem lenne mindegy, tudod az S7 rendelkezik microSD foglalattal és a 200 GB-os kártyát is vígan kezeli! Szal ezzel a be szólással nagyon mellé lőttél! :)

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#286) gutriqper


gutriqper
tag

- A cikkben nem találtam utalást a vaku minőségére. Az előző készülékekben dupla vaku volt, ebben csak egy van. Ennek a minőségével meg voltatok elégedve?

-A WiFi jelerőssége a többi csúcskészülékhez milyen volt? A fém hátlap nem okoz gondokat?

-Ill. az lene még a kérdésem, hogy volt problémája a telefonnak telefonáláskor? Én jelenleg LG G2-t használok, és legtöbbször igen harmatos a térerő, telefonálni is alig lehet vele (T-mobile). Ezért gondolkozom nagyon a cserén

Válaszotokat előre is köszönöm!

(#287) Wesder válasza PeteePeti (#285) üzenetére


Wesder
félisten

Mert a 64GB annyira kevés, hogy egy szutyoklassú SD is kell bele?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#288) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

hát ez nagyon jó kis készülék lett egy dolgot fájlalok tényleg filléres lett volna ha tud OTG-t de komolyan jó még persze lehetett volna nagyobb az akku de nekem az OTG vágta ki... a képek pedig meseszépek... persze nem automatika hanem némi bűvészkedés kell hozzá hogy kihozzuk belőle de ez oriási.. a kfc-s raw fotót nézzétek.. az valami csoda... ilyen kompakt géppel állványról nem csinálok hiába állítok hosszú zárat .... mert valahogy melegedés miatt nem bírja a hosszabb záridőt (modell függő)

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#289) #16820480 válasza DarknessHope (#288) üzenetére


#16820480
törölt tag

Dehát tud OTG-t :U

(#290) sparks


sparks
senior tag

Most olvasom, hogy július végén a dash charge kódját kiadják, így a főzött romokban is mehet majd a gyorstöltés :C

Szerk.: Látom vótmá :) Sorry :DDD

[ Szerkesztve ]

(#291) #03372544 válasza PeteePeti (#285) üzenetére


#03372544
törölt tag

Azért nem mindegy, mert az sd kártya sokkal lassabb, mint a samu belső tárolója.
Minél több dolgot tudsz a belső táron tárolni, annál kevesebbet veszítesz betöltési/írási idők terén.

(#292) DarknessHope válasza #16820480 (#289) üzenetére


DarknessHope
senior tag

igen? a cikk ezt írja: "Bluetoothból 4.2 jár A2DP-vel és LE-vel, USB-ből pedig 2.0 Type-C csatlakozással, MTP-vel, OTG nélkül. "

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#293) #16820480 válasza DarknessHope (#292) üzenetére


#16820480
törölt tag

A cikk téved.

(#294) hyperspace válasza DarknessHope (#292) üzenetére


hyperspace
őstag

Van, de nem jó, ahogy látom :)

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#295) petipetya válasza #16820480 (#293) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez elég gáz. Itt írták a tesztben? Bevallom, nem olvastam el, mivel a külföldi oldalakról és tesztekből már minden releváns infót összeszedtem a telóról.

"nincs rá lezsóidő"

(#296) bAtt001 válasza sparks (#290) üzenetére


bAtt001
addikt

ezaz! köszi a linket, így már visszajött a kedvem a telefonhoz, de azért megvárom míg tényleg kiadják, láttunk már olyat h csak ígérgetnek ígérgetnek és semmi se történik lsd xiaomi :)

(#297) margithid


margithid
veterán

Szeritnetek jó a gyári ROM vagy érdemesebb majd egy stabil CM romot felrakni ha lesz rá?
Ár szerintem be fog esni őszre, 100k alá, na akkor lehet benevezek egy ilyen csodára:)
One-ra van még támogatás? Lesz rá android N?

(#298) PeteePeti válasza #03372544 (#291) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hát én nem winchesternek használom a telefonomat, szal nincs benne SD kártya! Jelenlegenleg 15 GB a foglalt tárhelyem! Én csak a 32 Gigás proli kötözködésre reagáltam!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#299) sparks válasza margithid (#297) üzenetére


sparks
senior tag

Én nem szeretem az Oxygent, OPT-n is H2OS-t használok, de OP3-mon kipróbálom majd az OOS-t, állítólag sokat javult... CM-ből nightly van csak jelenleg, az meg nekem nem stabil.

Miután a OPT is még 105e Ft, így nem hiszem, hogy benézne valaha is 100 alá az OP3 újonnan.
N-et 100%, hogy kap a kérdés mindig a mikoron van. Remélem hamar és nem lesz bénázás ismét, mint a OPT-nél, hogy csúszott folyamatosan az MM hivatalos kiadása. Még szerintem meg fog kapni legalább 2 főverziót.

[ Szerkesztve ]

(#300) PiciDikenz válasza margithid (#297) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Jó a gyári nagyon, gyors és egyáltalán nem akad, viszont én Cyanogen OS-ről jövök, így nekem hiányzik pár nagyon nagyon apró dolog (pl különféle értesítési led színek az appokhoz, idővezérelt do not disturb mód), így amint lesz egy stabil és jól működő CM, teszek egy próbát vele. De az a jó ebben a telefonban, hogy bármikor próbálkozhatsz a különféle romokkal, nem fog szívózni a garancia miatt a gyártó :)

A one esetében még olyanokról is hallottam, hogy az elbrickelt készüléket segített a support újra életre kelteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.