Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) storm3 válasza Outlander (#400) üzenetére


storm3
senior tag

VPN esetleg?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#402) axlfsi válasza tovgab (#396) üzenetére


axlfsi
veterán

Koszi! :R

(#401) storm3 hja, pl, OpenVPN sem fut anelkul, hogy ne lenne beaktivalva valamilyen pattern, kod, egyeb.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#403) kovadika válasza Outlander (#400) üzenetére


kovadika
őstag

Kapcsold ki a duplakoppintasos feloldast es probald ki ugy. Novat hasznalsz? Ha ez sem mukodik kerdezz ra a oneplus forumban.

Ha Novat hasznalsz es engedelyezve van a duplakoppintasos kijelzolezaras, akkor azt produkalja, amit te irsz. Mas otletem nincs, meg senki nem vetette fel ezt a problemat a oneplus forumban.

[ Szerkesztve ]

(#404) Outlander válasza kovadika (#403) üzenetére


Outlander
őstag

Ambien van csak, duplakopp nincs, se vpn.

Nova prime van, de a gesztusok kikapcsolva.

Ambient mindjárt kikapcsolom és teszt.

Nem nyert... Ugyanúgy kéri a másodlagos bejelentkezést.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#405) kovadika válasza Outlander (#404) üzenetére


kovadika
őstag

Probald ki Nova nelkul es kezd elolrol. Mas oteletem nincs.

(#406) Bewy válasza Outlander (#404) üzenetére


Bewy
tag

ha a reset után működött a pin kód beírása nélkül akkor ott valami program vagy beállítás lehet a hibás. nem emlékszel mit telepítettél fel?

(#407) Outlander válasza kovadika (#405) üzenetére


Outlander
őstag

Ez így elég gáz, azért ennyit egy 100$os telo is tud. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#408) axlfsi válasza kovadika (#403) üzenetére


axlfsi
veterán

"Ha Novat hasznalsz es engedelyezve van a duplakoppintasos kijelzolezaras, akkor azt produkalja, amit te irsz."

Novat hasznalok, be van kapcsolva a duplakopp is, megis eleg akar csak az ujbegyemmel feloldani - szoval nem ez lesz az (sot, en a Nova-t eleve kizarnam).

(#407) Outlander hiaba fikazod a telefont, nem a telefon a hibas. User es/vagy app error. Nem telefon ;) Ezt elhiheted.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#409) Outlander válasza Bewy (#406) üzenetére


Outlander
őstag

Nincs semmi olyan, minden telefonon ugyanazt használom.

Nova lesz a bug, gyári launcherrel nincs baj, akkor nullázom a beállításait.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#410) kovadika válasza axlfsi (#408) üzenetére


kovadika
őstag

[link]
Itt ugyanez volt a gond es a Nova miatt.

(#411) sutszi válasza Outlander (#409) üzenetére


sutszi
veterán

Mások is használják a telefont, de egyedül nálad van ilyen probléma. Mit mond ez neked?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#412) kovadika válasza Outlander (#407) üzenetére


kovadika
őstag

Szerintem rakd szepen ujra es probald ki tisztan. Ha ugyis szar(amit ketlek) akkor jelentkezz szepen RMA-ra.

(#413) Outlander válasza sutszi (#411) üzenetére


Outlander
őstag

Oooo, bakker na nem már hogy a képernyőzárat nem tudja kezelni? :U

Ha gombbal zárom ok, ha nova ikonnal akkor kéri a pint is. :U :W

És igen, swes zárral ez a bug jön elő...

Megszokás :U, zárni mindig képernyő paranccsal szoktam, úgy tűnik itt ez nem fog menni, maradt a hwes gomb nyomás. :U

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#414) axlfsi válasza kovadika (#410) üzenetére


axlfsi
veterán

Jelentem, valoban. Kiprobaltam amit irtal es igen; ha a NOVA-ban a double tap to lock screen aktiv, akkor az ujjlenyomat olvasas utan ker meg pattern-t is.

... no de ezt leirta mar valaki korabban es ugy olvastam a kollega a gesztusokat kikapcsolta es akkor is volt ilyen problemaja (lehet megsem kapsola ki? :P )

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#415) sutszi válasza Outlander (#413) üzenetére


sutszi
veterán

Igazából nem vagyok meglepve. Mindig van egy problémás... :DDD

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#416) Outlander válasza sutszi (#415) üzenetére


Outlander
őstag

Én meg vagyok, mert ezt az előző 5 ujjlenyomatolvasós szintén nova launcheres telónál nem tapasztaltam.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#417) kovadika válasza Outlander (#413) üzenetére


kovadika
őstag

Oooo, bakker na nem már hogy a képernyőzárat nem tudja kezelni? :U
Ha gombbal zárom ok, ha nova ikonnal akkor kéri a pint is. :U :W

Katasztrófa! ;]

(#418) axlfsi válasza Outlander (#413) üzenetére


axlfsi
veterán

De tudja!

Nova -> Advandced -> Screen lock -> ROOT (persze, kell hozza, hogy rootolt legyen a telo). Nekem mukodik ;)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#419) Outlander válasza kovadika (#417) üzenetére


Outlander
őstag

Hát, vagy legalábbis vicces.

No mindegy, köszi a segítséget.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#420) axlfsi válasza Outlander (#419) üzenetére


axlfsi
veterán

De hat mi a vicces? Irom, hogy tudja! Miert nem csinalod, amit javasoltam? :F ...

UI.: nagyon elmentunk ezzel a Nova-s kinlodassal OFFba.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#421) dragonfire44


dragonfire44
tag

Hali
Most ez az Otg megy vagy nem a telefonnal?
Üdv

(#422) Tibko8


Tibko8
senior tag

Szisztok!
Holnap már én is a kezemben fogom tartani. Kivácsi leszek milyen lesz 1,5 év One után. Remélem ez is meg éri az árát. A One az ilyen volt nekem.
Kérdés aki megkapta a hátulján lévő (fehér)matricát mindenki levette?
Recoveryhez tudtok linket adni?

(#421) dragonfire44 Igen már itt a fórumban valaki megválaszolta egyszer.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#423) Looserke


Looserke
őstag

rendelt valaki gyári tempered glasst hozzá (essential bundle tartalmazza)?

(#424) kano válasza axlfsi (#420) üzenetére


kano
nagyúr

És itt fog nyavalyogni nekünk amíg el nem adja. Jézusom! Összedobunk neki egy S7-re?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#425) Man0gatya válasza axlfsi (#394) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

nincs rajta tg?

(#426) ollie válasza dragonfire44 (#421) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Megy az OTG, de külön be kell kapcsolni valahol a menüben.

***

(#427) Man0gatya válasza ollie (#426) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

a mostani verzióban kicsit bugos

(#428) Tibko8 válasza ollie (#426) üzenetére


Tibko8
senior tag

Beállítások. Tárhely alatt. Itt volt az is leirva ebben a fórumban. De holnap már megnézem magam :)

Tényleg tudtok ajánlani telefonhoz való OTG kábelt. nekem itthon valami 500 Ft-os kínai van ami hát néha működik néha nem. Valami olcsót ha tudtok ajánlani azt meg köszönném. :R

Szerk. Teszt írójának nem lehetne szólni hogy írja át arra hogy OTG képes mert így elég sok kérdés fog jönni ezzel kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#429) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Sajnos a Oneplus 3 viedófelvételének hangminőségével nem vagyok megelégedve. Ez az ok amiért aztán visszavontam a rendelésem. Ahogy olvastam valamelyik fórumon, ez már az előző generációnál is probléma volt. :( Ráadásul ahogy látom a mai napig nem lett javítva.
Kár érte. :(

Esetleg akinek megvan a telefon, az utánanézhetne, hogy javult -e a frissitéssel, bár nem hinném...A Youtuben levő Oneplus 3-as videókban még mindig túl erős a zajszűrés és fura a hang...

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#430) Outlander válasza kano (#424) üzenetére


Outlander
őstag

Hajrá... Ne csak a szád járjon.

429) Hopkins95

Nálam eléggé darabos, néhol szét is esik a 4k, az 1080p néha meg meg röccen, 720p vel nincs baj.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#431) mjani1172 válasza Shyciii (#343) üzenetére


mjani1172
addikt

Emlékszem nem olyan rég még a OP volt nálad a csúcs.Bárki bármit mondott ugrottál rá.Most az 5x az.Akkor elmagyaráztad hogy 5.5" és 3 gb ram alatt egyszerűen nincs êlet, nincs telefon.Most kiderül hogy a mostani mindenben jobb és a 2gb ram még több is mint a 3, ha neked épp ez van.

[ Szerkesztve ]

(#432) kano válasza Hopkins95 (#429) üzenetére


kano
nagyúr

Ez engem is érdekelne. A One-nál tényleg van ilyen és nem kellemes.

mjani1172
Ez természetes. :D

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#433) MarciKING24


MarciKING24
tag

Hogyan tudom nézni hogy hol jár az enyém? Kaptam egy számot (your order), ha jól tudom dhl hozza, de hiába másolom be bárhova is, nem talál egyik sem semmit.

Straight outta Compton

(#434) plejik válasza MarciKING24 (#433) üzenetére


plejik
addikt

Az csak a rendelés számod. Ahhoz egy package tracking - ot kéne kapnod vagy ilyesmit, és az alapján tudod követni..

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#435) tatu90 válasza Tibko8 (#422) üzenetére


tatu90
csendes tag

Én ez alapján és az ebben található linkekről letöltött cuccokkal nyitottam BL-t, telepítettem recovery-t, illetve rootoltam.

Ha a leírás nem kell, akkor direktben itt a recovery link. :)

(#436) tatu90 válasza Tibko8 (#422) üzenetére


tatu90
csendes tag

Más: Nektek sincs olyan opció, hogy SMS-nél is kérdezzen rá küldésnél a használandó SIM-re, a hívásokhoz hasonlóan?

Bocsi a dupláért az előzőt szerettem volna szerkeszteni, de úgy látszik lekéstem róla :(

[ Szerkesztve ]

(#437) ittakary válasza axlfsi (#394) üzenetére


ittakary
nagyúr

Egyelore meg semmit nem tervezek venni ra. Se tok, se folia.

(#439) axlfsi válasza Man0gatya (#425) üzenetére


axlfsi
veterán

Hogy érted, gyárilag? Hogy lenne? Egyik gyártó se rák rá. Igen, GorillaGlass4 az üveglap, de TemperedGlass nincs rajta, külön kell venni :)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#440) Suparman


Suparman
csendes újonc

Nexus 6P vagy OnePlus 3 ? Szamomra nagyon fontos a kamera , legyszives segitsetek :) :R

(#441) Timer válasza tatu90 (#435) üzenetére


Timer
veterán

Köszönöm a linket, részletes leírás! Jól gondolom, hogy ennél a típusnál bootloader nyitás nélkül nincs root sem? Bocs, ha láma a kérdés, de 2.3-nál szálltam le az Android vonatról, akkor a két dolog még nem fügött egymástól. Custom firmware-t nem akarok a mobilra tölteni, de a root jól jönne.

(#442) Outlander válasza Timer (#441) üzenetére


Outlander
őstag

Igen, és a bl nyitás egyben wipe is... viszont a gyári update-k utána már nehézkesen mennek fel.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#444) Timer válasza Outlander (#442) üzenetére


Timer
veterán

Köszönöm, hát ez rossz hír, akkor inkább maradok a gyári állapotnál.

(#445) ittakary válasza Outlander (#442) üzenetére


ittakary
nagyúr

bootloader kinyitása után minden gond nélkül feltelepülnek a gyári frissítések, ezt ne keverd ide!

akkor lesz baj, ha rootolod is

(#446) Outlander válasza ittakary (#445) üzenetére


Outlander
őstag

Rootról beszéltünk... :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#447) Bewy válasza ittakary (#445) üzenetére


Bewy
tag

Kicsit új vagyok a dolgokban, BL nyitás és stb.
a rootolás mire jó és a BL nyitás?
Pénteken jön meg a telefonom, egyelőre nem szeretnék mókolni rajta így a gyári frissítések fontosak lesznek számomra.

[ Szerkesztve ]

(#448) Outlander válasza Bewy (#447) üzenetére


Outlander
őstag

Van jó pár írás a nente, a google segítségével megtalálod...

Lényegében, a root-tól leszel "rendszergazda" a telefonodon, ennek minden előnyével és hátrányával.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#449) Tibko8 válasza Bewy (#447) üzenetére


Tibko8
senior tag

Ajánlom ezt a cikket.[link] Igaz 1+1 ra épül de ugyan ez érvényes 1+2 és 1+3 is.

Rootolás: root jogok szerzése a telefonon. Windowsos hasonlattal élve, a legtöbb telefon root jogok nélkül jön gyárilag, ez pedig olyan, mint Windowson a vendég fiók: bizonyos dolgokhoz nincs hozzáférési jogosultágunk. A root jogok szerzése a telefonon olyan, mint ha a vendég fiókot rendszergazdai fiókra cserélnénk.

Bootloader: A boot loader (magyarul rendszerbetöltő program) egy program, amely az operációs rendszer betöltésének folyamatát indítja el. A mi telefonunk összesen 3 módban képes bootolni, azaz betölteni: az első maga a rendszer, ami gyárilag CM11S a global verziójú Oneplus One telefonokon, a kínai verziókon pedig ColorOS. A másik kettő betöltési mód a recovery és a fastboot mód (fastbod mode = fastboot mód).

Miért jó a bootloader feloldása?: a zárt Bootloader lényege, hogy csak gyári programokat tudunk telepiteni a telefonra, de még azt sem miden esetben sajnos. Például: gyári OTA frissitést fel tudjuk telepiteni, a gyári, recoveryben flashelhető teljes rom zip-et is fel tudjuk telepiteni, de például fastbooton keresztül a teljes gyári fastboot zip-et már nem tudjuk, hiába eredeti programról van szó, nyitott bootloader szükséges a telepítéséhez. Tehát zárt bootloaderrel csak gyári dolgokat tudunk telepiteni, de még azt sem minden esetben. Custom rom/recovery/kernel vagy bármi más telepitése (pl root) nem fog menni zárt bootloaderrel.

Szerintem az elején nyisd ki a BL mert az minden adatot töröl. A frissítésekre nem lesz gondod. Rootolni pedig rá érsz késobb.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#450) Tibko8 válasza tatu90 (#435) üzenetére


Tibko8
senior tag

Köszi csak a letöltő link kellet a többi már megy, 1+1-nál minden parancsot megtanultam fejből :D

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.