Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152) #03372544 válasza vranyek (#147) üzenetére


#03372544
törölt tag

Nekem is 16gb-os telóm van ami ráadásul nem bővíthető, de még van rajta 4,5 Gb szabad hely.
Igazából csak a fotók/videók telítik, de arra meg ott a google photos.

(#156) D1Rect


D1Rect
félisten

Ha minden igaz már csak kettőt kell aludni, remélem én is ilyen elégedett leszek.
Sajna az 1+2 garanciáztatási nyűgje elég rossz szájízt hagyott a Oneplus garival kapcsolatban, de ez van, ha egy halom idomított majom ül a supportnál.

(#158) Rem-X válasza D1Rect (#157) üzenetére


Rem-X
senior tag

Szerintem kár vele vitatkozni! Ő pontosan tudja mi, hogy működik.... ja nem...

Try again, fail again, fail better!

(#159) 8zabi válasza bulikavagyok (#19) üzenetére


8zabi
őstag

látod, ennyire nem érdekel a samsung :D

(#160) PiciDikenz válasza Graphics (#155) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Én eddig azt hittem, hogy csak az Apple és az Android tábora tud viszályt szítani, de nekem az új, hogy Androidon belül is ilyen feszkók vannak :D

Most akkor én mit mondjak akinek már volt iOS-el, Windows Phone-al és most Androiddal szerelt készüléke is? Ja tudom... utálnom kéne magam :D

(#162) #16820480 válasza Rem-X (#153) üzenetére


#16820480
törölt tag

Tárhelyből sosem elég. Próbálj meg 4K videót felvenni, elég gyorsan elfogy a tárhely már csak ettől. De még 1080p-ben is azért elég nagyok a fájlok. Akkor esetleg még feltesze pár zenét, meg fotózol is, meg 1-2 játék és pár alkalmazás, megint vagy 10-15 gigát lehúzhatunk, akkor esetleg navigálni is akarsz vele, régiótól függően az sem kis méret (Here Mapsben olyan 10-11GB az Európa térkép, bár nyilván a teljeset egyszerre kevesen használnák).
Én jobban örültem volna ha 4/128-as kivitelben van, mint a 6/64-esnek.

(#163) Wesder válasza #16820480 (#162) üzenetére


Wesder
félisten

Azért sztem sokan ellennének ezen a 64GB-n :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#164) FeRkE válasza D1Rect (#157) üzenetére


FeRkE
őstag

Naja. A ket eves Onleplus One-ra is jonnek meg frissitesek.

(#165) jUUh


jUUh
addikt

Kicsit kisebb lenne, instabuy :DDD Így is megfontolandó ajánlat...És baromi jól néz ki! :Y

Samsung Galaxy S23+

(#166) PiciDikenz válasza #16820480 (#162) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Előre leszögezem, igazad van, én is azt vártam, hogy lesz 128as variáns belőle, és akkor azt vettem volna, de ez előtt is 64es telefonom volt és több mint egy év után sem kellett a szabad hely mennyiségén gondolkodnom, úgy, hogy mindent a telefonon tároltam, sosem mentettem semmit gépre, pedig fotóztam, videóztam (néha még 4k-ban is - véletlenül - ), spotify lejátszási listákat is tekintélyes méretben mentettem le offline hallgatásra, és volt pár nagyobb helyet foglaló appom is. Az egyedüli dolog ami nekem nem volt, az az offline navi, mert a jelenlegi díjcsomagom felár nélküli roaming mobilnetet tartalmaz, úgyhogy én a wazere esküszöm.

Mindebből csak azt akartam kihozni, hogy bár nem lett volna rossz, ha belefér a 128 (akár olyan áron is, hogy mondjuk csak 4gb RAM van a 6 helyett), de így sem dealbreaker a dolog.

(#167) L4mie


L4mie
veterán

hehehe index teszt

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#168) PiciDikenz válasza L4mie (#167) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

A kommentek aranyat érnek :D (ott is)

(#169) Skyhigh válasza pampika (#118) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Felmész ebayre azt veszel egy 100ft-os vízálló tokot a telefonnak, én megtettem tök jó képeket lőttem vele 2-3m mélyen is úgy hogy a telefon is megmaradt. Mivel nem bíztam abban hogy ez egy tuti valami a ZTE blade-t tetem bele elsőre, utána már ment bele a többi telcsi is.

Erről ennyit, nem kell ide vizállónak mondott mégis a víztől meghaló, utána meg nem gariztatható 150K-s "csoda"kütyü

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#170) mrThomi


mrThomi
addikt

akksi miatt nagyon kar erte. lehet lecserlemtem volna ra a mate8amat de igy felejtos a mobil

Nothing Phone (2a)

(#171) Wesder válasza L4mie (#167) üzenetére


Wesder
félisten

Azok a hozzászólàsok te jó ég... :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#172) chakram6706


chakram6706
csendes tag

Engem az érdekelne, hogy vajon ha már 6 Gb memória van benne, miért tölt újra minden alkalmazást állandóan? Egy összehasonlító videó szerint borzalmasan lassú emiatt az appok megnyitása egymás után. Tényleg így van?

Bivaly akku a király! WP19

(#173) Wesder válasza chakram6706 (#172) üzenetére


Wesder
félisten

Leírtuk hogy limitàlva van a hàttérben tartható appok szàma. Ezt a gyàrtó azzal magyaràzta hogy a jobb üzemidő miatt volt erre szükség. Fél perc akatt kiszeded a korlatozàst, és nem töltenek újra az appok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#174) Skyhigh válasza PiciDikenz (#168) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Oh anyám, érdemes elolvasni a kommenteket és a cikket is, tényleg aranyat ér. Feldobta a napom végét...

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#175) atikó válasza blash (#4) üzenetére


atikó
őstag

Honor 7 tudja.

(#176) PiciDikenz válasza chakram6706 (#172) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Korábban egy fórumtársnak kipróbáltam, megnyitottam egy játékot (Hearthstone) majd még kb 9-10 olyan appot, ami érdekelhet egy unalmas játék alatt (facebook, stb..) és egyiket sem kellett újratöltenem. Többet nem próbáltam, de a build.propban egyetlen integer érték módosításával kilőhető ez az egész.

(#177) khron78 válasza torma1981 (#126) üzenetére


khron78
őstag

Igazad van, szerintem ez a trend is lecseng és az 5"-os telefonokat fogják venni, mert férfi kézben ez a határ, amit kompromisszum nélkül lehet használni.
Én 5.2" használok és már picit kényelmetlen. A nagy képernyőnek nincs akkora előnye, hogy megérje inkább azt használni.

(#178) Graphics válasza khron78 (#177) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Maradjunk annyiban ,hogy teljesen szubjektív a telefon méret megítélése :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#179) pampika válasza Skyhigh (#169) üzenetére


pampika
őstag

látom, sikerült megfogni a lényeget :)

nem én akartam vele víz alatt fotózni, az másik kollega volt. mellesleg egy vízállónak mondott telefonnal ;)

én csupán arra próbáltam rávilágítani, hogy a hétköznapi helyzetekben praktikus tud lenni a vízállóság egy eső esetén. de sztem túltárgyaltuk, engedjük el :)

(btw, van vízálló tokom, futós tokom is és nem is szándékozok víz alatt fényképezni semmilyen telefonnal :) )

(#180) Tesztelo.hu válasza bulikavagyok (#19) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Az erősen kétlem, hogy ott hivatalos magyar garit kapsz. A megbízható helyeken mindenhol 200e felett van az S7, az induló ára 238 000 Ft volt (sok helyen most is ennyi), nem esik a hivatalos ár 70-80e Ft-ot 3 hónap alatt, főleg úgy nem, hogy rekordot döntenek az eladások, azaz van kereslet.

(#181) konczy3 válasza migabi24 (#79) üzenetére


konczy3
senior tag

OPX-nél is azt modták hogy nem OTG képes, és van egy ilyen menü (beállítások/tárhely) amiben alapból ki van kapcsolva, be kell kapcsolni és kész.

Never Settle

(#182) Wesder válasza torma1981 (#126) üzenetére


Wesder
félisten

Kérlek, mutasd meg hogy fogod a telefonod 2 kézzel telefonàlàs közben, ha 5.5"-os. 163cm vagyok, így a kezeim sem valami nagyok, érdekes mód mégis tudok egy kézzel gépelni és telefonàlni egy 5.5"-os készüléken.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#183) Rakeem válasza zoo8800 (#104) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Nem kizárt, hogy gyártói garival annyiért lehet kapni egy Samu S7-et.
Anno én is az átlag 210k-s ár helyett 165k-ért vettem a Note3-t a b-tel-nél.
És biztos, hogy gyártói garis, mert már gariztattam a készülékem gond nélkül a "házhoz jövőssel".

Néha vannak "csodák". :D

(#184) Vice1978


Vice1978
csendes tag

Szevasztok.

Nos, nekem meghozta a dhl. Lengyelországból érkezett, hétfőn vettem át úgy, hogy négy! napja este rendeltem meg. Nagyon hamar ideért.

A tesztet én is vártam, de mivel OPO-m volt előtte, amit használtam, illetve az meg is van még, ezért az előzetes hírek és képek alapján azért lehetett sejteni, hogy ez megint nagyon jó lesz. Nagyon gyors, az Amoled kijelző nagyon szép, nem akad , meg se rezzen.

Viszont azért gy pár dolog a szoftverben nekem nem tetszett. A teszt is írta, hogy az 5x5 leosztás jobb lett volna (de a Nova megoldotta), illetve nem lehet kijeleztetni az akksi százalékot. Ja én NAGYON hangos, komolyan, hihetlenül. 50%-on áll és olyan mint az előd 100%.

De még ismerkedem vele természetesen.

Üdv nektek, remélem nektek is tetszeni fog.

Vice

(#185) ghiottone válasza Tesztelo.hu (#180) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Hivatalos gyártói garanciával az expansys-on 200 alatt van picivel.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#186) vranyek válasza Vice1978 (#184) üzenetére


vranyek
aktív tag

MI a franc??? :O :O :O express kérted??? nem hiszem el, most már tényleg felidegesít... jobban jártam volna, ha később rendelem, vicc... de neked gratu

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#187) pusszycat válasza Vice1978 (#184) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egy képet kérhetnénk a telefonról? :B

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#188) Timer


Timer
veterán

Nem tudom, mi ez a rinya állandóan arról, hogy jó-e a OnePlus 3, vagy sem. Könyörgöm, aki nem akar venni, mert már van egy imádott márkája, annak nem édes mindegy? Egyébként én több, mint 2 év után térek vissza Androidra ezzel a telefonnal úgy, hogy két héttel ezelőtt eszembe sem volt váltani. Vagy, ha váltottam is volna, biztosan nem droidra. Ennek ellenére a bemutató napján (elolvasva az első külföldi teszteket) úgy gondoltam, hogy ez a telefon megér ennyit. Kiemelem, ENNYIT. Pont. Teljesen felesleges olyan riválisokkal összehasonlítani, amelyek többe kerülnek, mert ennek a modellnek éppen az az erénye, hogy relatíve megfizethető áron nyújt olyan teljesítményt és anyagminőséget, ami eddig a piacon csak jóval magasabb árfekvésben volt elérhető.

Egyébként általában ezek a jellemző érvek szoktak elhangzani, amikor valaki új telefont keres magának (összegezve):

- Nézzen ki normálisan, legyen normális anyagokból
- Legyen szép kijelzője
- Csináljon elfogadható képeket
- Ne akadjon rajta minden alkalmazás már a dobozból kivéve
- Ne kelljen rá egy kisebb vagyont kifizetni
- Legyen rajta fizikai gomb (opcionális, de sokaknak ez kritikus)
- Normális garancia sem árt, ha van rá.

Ez az OP3 esetében mind pipa. A gariba talán bele lehet kötni, de nem érdemes, mert ez sem kockázatosabb, mint akármelyik suffni GSM-ből telefont venni. Mindezek fényében nem értem, mi a habosbabosmákostüllüslóf@szért kell fröcsögve ekézni ezt a telefont? Elfogadom, hogy van drágább, elfogadom, hogy van jobb, de az ember kompromisszumokat köt az életében, mégpedig folyamatosan. Ezen kompromisszumok között egy OP3 választása (mondjuk egy S7-tel szemben) minden, csak nem fájó. A sírás a memóriakezeléssel kapcsolatban pedig valahol érthető, de ezzel is úgy vagyok, hogy egy szoftveres korlát később bármikor feloldható, ha esetleg megnőne a szoftverek memória éhsége, de ha fizikailag hiányoznak a modulok, akkor ott már nincs mit tenni. Abban az esetben lenne inkább vérlázító az ilyen fajta megoldás, ha mondjuk egy 200 ezer forint feletti modellről beszélgetnénk.

A fanyalgóknak pedig: igen, megrendeltem, azért védem, stb...

[ Szerkesztve ]

(#189) AS


AS
félisten

Akkor most garancia hogy működik ? Ha valami gond van kinek küldjük vissza ?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#190) Remiel válasza AS (#189) üzenetére


Remiel
őstag

Nekem küldheted majd :D

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#191) kovadika válasza AS (#189) üzenetére


kovadika
őstag

Az Applenek. Kapsz erte egy új iPhonet.

(#192) Inkvizitor1 válasza mrThomi (#170) üzenetére


Inkvizitor1
tag

Mate8 jobb majdnem mindenben vagy nem? Miért cserélnéd le?

The old world is dying, and the new world struggles to be born; now is the time of monsters

(#193) MarciKING24


MarciKING24
tag

Helló!

Előre közölném, hogy már megrendeltem én is az enyémet, tehát tényleg nem kötözködésből kérdezem:
Mi a francnak 6GB RAM, ha nem engedi megtömni? Nem azért, jól néz ki meg jól hangzik, de mi értelme? Használ belőle valamit? Gyorsabb lesz tőle mintha pl.3 lenne benne, vagy mégis mi értelme?
Mégegyszer mondom már megrendeltem, LG G4-et vált, sikerül belőle jól kiszállnom.

Straight outta Compton

(#194) Wesder válasza MarciKING24 (#193) üzenetére


Wesder
félisten

Ha gondod van belőle, feloldod a maradékot. Problem solved.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#195) Rolanddd


Rolanddd
tag

A SIM-es kép alá microSIM-et írtatok, plíz javítsátok, majdnem elhittem :) (pedig tudtam hogy nano, de mégis pár percre sikerült megörülnöm hogy micro, akkor nem kellett volna új SIM-et vennem)

(#196) guigreg válasza Burt1793 (#12) üzenetére


guigreg
csendes tag

1.5x-es üzemidő??? S7-em van, spotify nem streamelve úgy eszi az akksit, hogy 3 óra zenehallgatás kb fél aksit elviszi.... Az S7 üzemideje biztos jó, mikor kiveszed a dobozból, aztán meg olyan, hogy elsírod magad, mikor reggle leveszed a toltőről, buszon nyomdosod és munkában már 60%...

(#197) mjani1172 válasza Wesder (#182) üzenetére


mjani1172
addikt

Mennyi idő alatt jött meg a tied?

(#198) kovadika válasza MarciKING24 (#193) üzenetére


kovadika
őstag

Jól jön még az a 2GB extra ram ha hosszútávra tervezel. Nehogy már abba forduljon a hiszti, hogy túl sok a ram? Komolyan?

(#199) Wesder válasza mjani1172 (#197) üzenetére


Wesder
félisten

Öhm nekem csak tervben van :DD

Sajnos nekem nem olyan egyszerű 150k-t telefonra költeni. (Azért 150, mert akk màr full bundle ha megveszem :D )

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#200) MarciKING24 válasza kovadika (#198) üzenetére


MarciKING24
tag

Komolyan nem értem miért pörögsz rá, szén nyugodtan kérdeztem. Nem értem mitől lesz jobb nekünk, azthittem valaki el tudja magyarázni. De mindegy is, igazából a dual sim miatt vettem.

Straight outta Compton

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.