Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

[link]
Ebben a videóban teljesen kihasznált 6gb ram csap össze egy s7 edgel és elég szépen szerepel.
A kérdés az lenne hogy mikor a vége felé a fehér kijelzőnél mér, látszik hogy eléggé rózsaszín a kijelző.Ez most tényleg ilyen vagy lehet állítani vagy ezt változtatni fogják?

(#1502) bajzal válasza SonyNex7 (#1501) üzenetére


bajzal
őstag

Nem. Az Amoled kijelző ilyen. A színek túlszaturáltak, a fekete az tényleg fekete, olyan mint amikor kikapcsolod a kijelzőt, de a fehér az meg egy semmilyen rózsaszínes valami. Nekem megmondom őszintén nem tetszenek az amoled kijelzők. IPS-nek természetesebb színei vannak és szép a fehér is.

[ Szerkesztve ]

(#1503) Rick4 válasza bajzal (#1502) üzenetére


Rick4
félisten

Érdekes, túl vagyok 3 db S4-es, egy Note 4-en, most ez van, és a fehér az amodelnél is brutál fehér, ha itt neked sárgás, akkor csak a megfelelő helyre kell tolni a színhőmérséklet csúszkát.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1504) bajzal válasza Rick4 (#1503) üzenetére


bajzal
őstag

Ha nem rakok mellé egy IPS-t akkor jó, de amin hozzárakok látszódik, hogy kicsit sárgásabb/rózsaszínesebb. De nekem a legnagyobb bajom az amoleddel, hogy túlszaturált nagyon.

(#1505) varos


varos
tag

Lenne egy kérdésem, hogy ha valakitől veszek egy Oneplus 3, akkor a garanciát hogy tudom érvényesíteni, csak rajta keresztül vagy ha beregisztrálok oneplus.net oldalra és ott megadom a rendelési számot?

(#1506) DonDragonka


DonDragonka
őstag

DOZE...
Google-nál megint kitaláltak valami frankót. Végy egy hardver elemet, olyat ami ha nem kell nem kap áramot, adj hozzá egy kernelt, amin keresztül az oprendszer eléri és ki-be tudja kapcsolgatni, ha kell akkor ON ha nem kell akkor OFF... MM legnagyobb húzása... Egy bibi van vele, nem minden gyártó illetve fejlesztő cég vette még fel a fonalat. Ez nem a Google hiányossága, mint itt sokan írjátok. DOZE-nak van saját API-ja(fejlesztői interface) amin keresztül a szolgáltatásai a szerviznek elérhető. Vannak olyan app fejlesztők akik már kihasználják ezt és a programjukat fel is készítik, sőt vannak olyan kütyü gyártók akik oprendszer szinten kezelik ezt az ügyet (Sony Z3C, 6.0.1 és minden értesítés mindenből folyamatosan jön).
Persze nyilván a DOZE jelenlegi formájában nem tökéletese, de az alapvető baj ott van, hogy kevés HW modul(GPS, WiFi, chipset, stb...) támogatja natívan, és kevés fejlesztő fogadta még be a lehetőségek tárházát. És az igazi nagy csavar most jön. Ha van egy kevésbé modern kütyü mint az említett Sony akkor ott nagyon nagy baj nem is lehet, mert a HW elemek többsége nem támogatja a full off-ot, de azok az eszközök, amik már modernebb alkatrészekből állnak és ahol már majd minden modul támogatja az off állapotot nos ott már hiányzik az előbb említett app és oprendszer optimalizáció.
A DOZE tökéletes működéséhez tehát három dolog megléte kell. Natív HW, némi oprendszer hangolás, by készülék gyártó, és olyan fejlesztő aki az első kettő meglétét vagy nem meglétét lekezeli a programjában.

Mire várunk most mi akik OP3-at vettünk? 1. OP optimalizálja az oprendszert, 2sok sok olyan fejlesztő legyen akik DOZE API-t kihasználja, eladdig türelem...

Nem vitaindítónak szánom, mert nagyon nagyon elnagyolt és nem túl precíz a hozzászólásom, de lényeg ez, nagy vonalakban :B :B :B :B

[ Szerkesztve ]

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#1507) boruzs válasza ittakary (#1497) üzenetére


boruzs
csendes tag

Miért kell megszólni,teljesen kezdő vagyok,ahogy olvasom a hsz-eket olyanok is vannak amiket egy tízéves gyerek simán tud.

(#1508) silvergod válasza SonyNex7 (#1501) üzenetére


silvergod
őstag

sajnos látszik az már az elején is hogy más mint az s7-ben...nem tetszik annyira
vagy lehet állítani rajta hogy hasonló legyen? vagy egyáltalán ilyen a valóságban nálatok is?
mert egy videóra nem adok....

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#1509) sparks válasza Kindar (#1499) üzenetére


sparks
senior tag

Nem vettem észre nagyobb fogyasztást. Ez nem jelenti azt, hogy ne nőne, de biztos, hogy nem látványosan.
Ja, és azóta az összes widgetem is szépen frissül, előtte azok is köhögtek rendesen. De próbáld ki root nélkül, adb-hez nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#1510) PowerBuldog válasza silvergod (#1508) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Amíg nem jön ki a 3.1.4 az új sRGB móddal ne vonjuk le messzemenő következtéseket. Állítólag az egyik legjobban kalibrált kijelző lesz azzal a FWel

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1511) SonyNex7 válasza bajzal (#1502) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Hát pont ez az hogy nem ilyen mert az s7 szerintem nagyon jó.
Megvárjuk azt a frissítés mert elvileg tényleg az élmezőnybe kerül.

Nyugi a P9-en sem jön meg mindig az értesítés.

[ Szerkesztve ]

(#1512) bajaki válasza sparks (#1489) üzenetére


bajaki
őstag

Én mindenképpen meg fogom csinálni, csak eddig még nem volt időm. Olvastam már közben a OnePlus fórumon is ezt a megoldást.
Szerintem is baromi idegesítő, de hát ez van, ennél nagyobb gond ne legyen. :)

Akkumulátoridőre milyen hatással van, tudsz már levonni következtetést?

(#1513) D1Rect válasza varos (#1505) üzenetére


D1Rect
félisten

Kérni kell hozzá a Oneplus fiókot is és akkor te tudod intézni.

(#1514) Kindar válasza sparks (#1509) üzenetére


Kindar
tag

Egy próbát megér. kikapcsoltam ezt a bizonyos "dumpsys deviceidle"-t. Meglátjuk mi lesz. Köszönöm ismét!

(#1515) Djay


Djay
csendes tag

Ti nálatok ha néma módba kapcsoljátok a telót a csúszkával, akkor szokott rezegni?
Nekem nem sajnos, pedig be van kapcsolva, hogy rezegjen híváskor. Egyetlen megoldásnak annyit tudtam kitalálni, hogy ki kell kapcsolni a rezgést néma módban, majd restrat, utána ha bekapcsolom a rezgést megint akkor jó. De ha ezek után átváltok normál módra, majd vissza némára megint nem rezeg.
Remélem a 3.1.4 megoldja majd ezt is...

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor az utcák tele lennének hullákkal és terhes nőkkel...

(#1516) Rick4 válasza bajzal (#1504) üzenetére


Rick4
félisten

Tehát még egyszer: Ott van a menüben a színhőmérséklet csúszka. Kikapcsolod az autó fényerőt, mert ugye az nem akkor kell, amikor színhűséget nézünk, hanem akkor, mikor a fényviszonyokhoz igazítanánk a fényerőt, hogy ne égjen ki sötétben a retinánk, és addig húzod, míg jó lesz. Hidd el, sárgásfehértől kékesfehérig olyanra állítod, ami neked tetszik.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1517) icons válasza kano (#998) üzenetére


icons
addikt

Dede, azóta utánaéztem és a visszafizetést a vásárló állja, habár a honlapról nekem nem ez derült ki ("15-day no-hassle return. shipping costs covered")

(#1518) kano válasza icons (#1517) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, így logikus. Megjött már?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1519) bupemko válasza Hedgehog9780 (#1464) üzenetére


bupemko
senior tag

Nekem eredeti Pebble jól megy vele.

(#1520) L4mie


L4mie
veterán

Sajnos nem találom, lehet ebben a két SIMhez kétféle csengőhangot állítani?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1521) gezatata válasza Aljasvip (#1474) üzenetére


gezatata
aktív tag

eWeather hd - személyre szabott beállításokal szerintem a legjobb, legszebb.

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#1522) Potrien


Potrien
senior tag

Segítsetek nekem legyetek olyan kedvesek!
Nagyon szeretném megtudni, hogy beszélgetésnél kihangosítás esetén kellően hangos és tiszta e a készülék hangja.
Szeretnék egy ilyen telefont, de olvastam a gsm aréna tesztjét és ottlehúzták a kihangosítási hangerőt.
Nekem nagyon fontos lenne a tiszta kihangosítás lehetősége!
Ha valaki kipróbálná nekem, nagyon hálás lennék neki érte :R

(#1523) Akinnyo


Akinnyo
csendes tag

sziasztok!
gondolkozom a teló vásárlásán, (g2-t cserélnék, v10 a másik jelölt) felmerült bennem pár kérdés, amire talán kapok választ nálatok.
a g2-t tökéletes méretűnek gondoltam, ez mennyire használható egy kézzel, ha esetleg váltott valaki akkora telefonról, mennyire szokható??
a kamera milyen egy g4-hez képest mondjuk?
ha valaki netán zenebuzi, a hangminőségről tudna nyilatkozni?(fejhallgatóval, nyilván)
a szoftver mennyire van rendben? volt már nexusom, meg a g2, a pure droidot, meg az lg saját felületét is(nyilván másért) de nagyon szerettem.
akkumulátor mennyire jó? nyilván nem számítok g2 szintre, az elég extra, de mégis..
gyártói support milyen? az lg elég frankó szerintem itthon, ettől félek talán leginkább, hogy szoftverfrissítés jönni fog-e, garanciáztatás milyen.

ha van akármelyik témában tapasztalatotok, írjatok légyszi, hálás lennék! ha érvetek van, hogy miért vegyem ezt a V10 helyett, attól is állati boldog lennék!

(#1524) Tibko8 válasza Potrien (#1522) üzenetére


Tibko8
senior tag

Én egyszer fürdés közben telefonáltam ès teljesen tisztán lehetett hallani engem. Kihangoaitva pedig majdnem maxon használtam és a csobogasatol is hangosabb volt, teljesen jó kihangosítva. Én merem ajánlani.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#1525) Rick4 válasza Akinnyo (#1523) üzenetére


Rick4
félisten

Van itt már 1500 hozzászólás, ha az utolsó 1000 hsz elolvasása után marad kérdés, azt tedd fel, mindenre itt a válasz. ;)

Outlander: Kezdődik. :D

velosolex:
Én pl az ACR premiummal felveszem a telefonbeszélgetéseket, és idővel a nekem fontos adatokat hallgatom vissza. Egy S4-nél, egy Note 4-nél nagyságrenddel hangosabb, és mellette még tisztább is a hang, nagyon tetszik, hogy ennyire jó minőségben adja vissza. A felvételt elküldve e-mailen másik eszközön is kiválóan szól. Értelemszerűen a telefon hangja ugyanilyen jó lesz, nem fogsz benne csalódni.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1526) Potrien


Potrien
senior tag

Nagyon köszönöm a gyors válaszaitokat :R
Nagyon jó, hogy itt ilyen jó kis közösség van kialakulóban :C

(#1527) Hedgehog9780 válasza bupemko (#1519) üzenetére


Hedgehog9780
tag

Szuper, köszi az infót :) Én is Pebble-t használok.

(#1528) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Sziasztok!

Felvetődött bennem, hogy hosszú idő után áttérek Androidra (eredetileg egy Lumia 950-est akartam/akarok venni, de annak a külső kialakításával nem vagyok elégedett). A OnePlus 3 6 Gb ramja már elég meggyőzőnek hangzik, hogy akár évek múlva se akadjon a rendszer (évekre, nem hónapokra vennék telefont).

Alapvetően azért választanék egy magasabb kategóriás telefont, mert szeretnék vele alkalmi fotókat is lőni (5 hónapos a kisfiam és bizony a rendes fényképezőgép nincs mindig kéznél, ahogy terveztem), és a videók alapján elég meggyőzőnek tűnik a 3 (bár a Ph!s teszt már annyira nem volt makulátlan).

Néztem a honlapon és 125k még határeset lenne, de ha jól értettem, akkor a Oneplus nem árulja a telefonokat az EUban, hanem egy másik cég importálja nekik, így gyakorlatilag ez egy 125k-s 0 áfás számla? Vagy ezt a számlát el sem fogadná a könyvelő? Van valakinek ezzel tapasztalata? (az áfára rákeresve láttam pár hozzászólást, de az végül nem derült ki, hogy mit szól az eredeti e-számlához egy itthoni könyvelő.)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1529) vitezlejszlo válasza DonDragonka (#1506) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Az a legszebb ezzel a DOZE-zal, hogy amikor az OPO-n Kitkat volt, akkor éjjel merült 3%-ot a telefon. Aztán jött a Lolli, és merült 5-6-8%-ot. Aztán jött a Doze, ami ebből csinált 3%-ot. Nagy előrelépés :)

Aztán azt sose tudjuk meg, hogy az OP3 mennyit merült volna Kitkattal :)

(#1530) Hedgehog9780 válasza vitezlejszlo (#1529) üzenetére


Hedgehog9780
tag

Nem merülne, hanem termelné az energiát! :DD

(#1531) koala69 válasza nutfile (#1348) üzenetére


koala69
tag

Koszonom szepen!!!

(#1532) randras_83 válasza Hedgehog9780 (#1530) üzenetére


randras_83
addikt

rá kell kötni paksra oszt jónapot, vagy ha valakinek kell delej, szóljatok :DDD

(#1529) vitezlejszlo: legalább nem lett rosszabb, mint a KK, de az tény, hogy valami nagyon nem ok, nekem ahogy írtam mind a két telefonom beakad random....és játsza a titanicot.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#1533) nutfile válasza Hedgehog9780 (#1464) üzenetére


nutfile
aktív tag

nekem a 1+1 és 1+3 is stabilan működik a pebble-lel és pebble time steel-lel is

(#1534) nutfile válasza Aljasvip (#1474) üzenetére


nutfile
aktív tag

+1 az eWeather HD-nak

(#1535) Rick4 válasza CactuS (#1528) üzenetére


Rick4
félisten

Ne csak keress, olvass is vissza kicsit, többször írtam már a megoldást. Adásvételi bárkitől, legyen az a szomszéd, haver, nagyfater.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1536) Outlander


Outlander
őstag

Erről az eweather app-ról beszéltek?

Hát ez valami undorító, már bocsi... és még pénzt is kérnek érte?!:Y

Chronus?

Weather&Clock?

accuweather, transparent clock, 3d digital weather, stb stb stb,

De ez az eweather hd ez úristen, mi ez de undorító... persze ízlések és pofonok.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1537) Outlander


Outlander
őstag

Nálam éjszaka, kb 21-6 ig 6-7%-ot esik, úgy hogy 21 kor veszem le a töltőről...
2 sim kártya és ennyi, offline minden téren... ébren 3x ha van, gondolom a widget frissülne.

Nem túl szép, de ez van... kis aksi, nap közben viszont máshogy merül, most vagyok 81%-nál, ~33 perc sot, meg eddig olyan 8-9 perc gsm beszélgetés...

Fura amúgy h standbyban ennyit eszik, főleg azokhoz képest amik elötte voltak, ott átlagban 1-3% volt.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1538) Rem-X válasza Outlander (#1537) üzenetére


Rem-X
senior tag

Szerintem ez bőven javulni fog a frissítésekkel.

Ugyanakkor nekem soha nem volt nagyobb elvárásom (persze jó lenne meg minden), de a telefon bírja ki míg elmegyek otthon (reggel 7), míg hazaérek (19-24:00) és akkor már elégedett vagyok.

Try again, fail again, fail better!

(#1539) CactuS válasza Rick4 (#1535) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Olvastam, de amit írtál az nem válasz a kérdésemre, pontosabban nem tér ki magára a számlára, csak leírtál egy beszerzési módot, amivel kvázi bevihető a cégbe a telefon . De a válaszodból ítélve akkor nem tudom céges paypallal kifizetni, mert az e-számlát, amit a 1+ ad, a könyvelő nem tudja befogadni, még 0% Áfásként sem. Azaz mindenképpen "közvetítő" kellene. :F

Mondjuk elsőre nagyon belelkesültem a specifikáció alapján, de a 0%-os áfa miatt nem biztos, hogy megéri a ~33k felárat egy 950-hez képest. (WP, droid nem zavar, mindkettő volt, de nekem az számít, hogy gördülékeny legyen a rendszer és jó képeket készítsen, nem akarok a telefonon játszani)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1540) Outlander válasza CactuS (#1539) üzenetére


Outlander
őstag

Szerintem akár 2-300.000 felárat is megér a droid...

Sajnos lumia 550-em volt 1,5 hétig, mert hamrabb eladtam az előd leeco le 2, minthogy az O3 megérkezett...

Használhatatlan... szószerint telefon.. arra tökéletes de amint egy emailt vagy weboldalt meg akarsz nézni, kukába való a winphone.

Míg a 8-as tök használható volt, 520-as lumiám volt több mint fél évig, szerettem bár voltak bajai, de közel sem annyi mint most a 10-esnek... szószerint visszafejlődött.

Csak egy offos kirohanás... :R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1541) vitezlejszlo válasza randras_83 (#1532) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Asszony Samsungt Alpha-ja is merül (Lollival), folyamatosan ébren tartja valami kb 1 hónapja. Új alkalmazást nem tett fel, niincs root, minden tök gyári. Mégsem tud aludni, estére lemerül. Cache törlés recovery-ben kb megoldja 1 napig, aztán megint kezdi. Szóval ez nem OP probléma szerintem.

(#1542) CactuS válasza Outlander (#1540) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem gond, nincs olyan, hogy mindenkinek tetszik valami. ;) Fura, belefutottam már pár emberbe, akik kifogtak egy rossz szériát vagy nem tudom, nem te vagy az első aki így érez. Család, ismerősök és munkahelyen is szinte csak WPsek maradtak (meg pár iphone-os). Van 4/5/6/8/9xx sorozatból is, mind jó volt, kivéve a 4xx, de annak tudtunk a kijelző érzékelőjének a "hibájáról". Nálam a 630 két éve szolgál, hasít, minden gond nélkül, most is azért cserélném, mert kellene egy jobb kamerás telefon.

Appokból kb. Syno/Qnap cuccokat használok, Waze, Skype, instagramm, Shazam és gyári navi. Ez mellett emailek + office kell. Ebből látható, hogy nálam a WP app szűkössége nem érint. A WP 10 mondjuk okozott meglepetéseket, amikor néhány 640-esre feltettük. Hát, hazudnék, ha elsőre olyan érzésem lett volna, hogy jobb lett a rendszer. Van ismerősöm, aki HTC és 830 után most 950-re váltott, szóval 3. generációs WP használó. Ő is nézett furcsán, hogy egész más lett a rendszer, de ~1 hét után azt mondja, hogy megszokható.

Hogy On is legyek: vezeték nélküli töltés valahogy megoldható a 1+3-nál? Vagy a fém hátlap miatt kizárt? azért kérdezem, mert a L630 nem az első telefonom, aminél az USB eléggé kilazult a sok töltögetés miatt, plusz terveim szerint ezt a telefont elég sokáig szeretném használni.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1543) syler123 válasza Outlander (#1536) üzenetére


syler123
veterán

+1

Rettentő bazári kinézete van.

Ha már fizetős, akkor a Beautiful widget.

Tabon ezt az ingyenest használom, nincs vele gond:
Sense Analog Clock

[ Szerkesztve ]

(#1544) Rick4 válasza CactuS (#1539) üzenetére


Rick4
félisten

Na ez az, a válaszom pont azért született, mert gyakorlatilag nem kapsz számlát. A válasz pedig egy megoldás volt. Amennyiben annI áfa van bent, hogy egyébként bent maradna, nyilván nem ez a megoldás. De a haver paypaljára ugyanúgy italható a céges paypalról pénz, tehát technikailag megoldható a hivatalos rész is, az áfára még mi fog vana 27%-nál olcsóbb megoldás. De ez már nem is ide tartozik....

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1545) exelsior1


exelsior1
senior tag

Hali, szeretnék érdeklődni, hogy a gariztatás hogyan működik ezeknél a gyöngyszemeknél? Ill, elvileg jött már update, milyen lett az új sRGB, színhelyes kijelző mód és mennyit javult a RAM kezelés (esetleg üzemidő? ) :D Kb ennyi lenne, nagyon szemezek ezzel a telóval. Előre is köszönöm a válaszokat!

Galaxy S10

(#1546) Rick4 válasza vitezlejszlo (#1529) üzenetére


Rick4
félisten

Nálam ennyire merül egy éjszaka alatt, este 10-kor húztam le:

A péntek esti 10 óra óta meg már eltelt egy kis idő, nyomkodtam is, telefonáltam is, 2:13 SOT, és most is 47%-on van. Szóval ha ezt le tudod meríteni egy nap alatt, akkor mindent csinálsz vele, le se teszed.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1547) L4mie válasza Rick4 (#1546) üzenetére


L4mie
veterán

Nálam 11-6:50 ig 8%-ot merült. :( majd nézek használati adatokat ma este, elvileg BT, 4G, Wifi ki volt nyomva.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1548) vitezlejszlo válasza exelsior1 (#1545) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Nekem az OPO-mat kellett gariztatni, mert meghallt a mikrofonja 1 éve. Írtam a supportnak, akkor még nekem kellett saját költségen postázni UK-ba, de ma már ez nem így van, Oneplus hozza viszi. Szóval simán lement, kaptam egy új telefont. Nem volt fennakadas, max hogy el kellett küldjem az USB kábelt meg a töltőt is, de vissza nem kaptam ezeket az új telefonnal. Megreklamáltam, erre kaptam két töltőt két kábellel két külön postai csomagban :D

(#1549) vitezlejszlo válasza L4mie (#1547) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Nekem WIFI és szinkronizáció be van kapcsolva éjjel, 1 SIM kártyám van LTE-n (Voda), BT kikapcsolva, és nincs Facebookom meg semmi ilyen marhaság. Nagyjából csak a Gmail, Hangsout meg kb az Ebay ami szinkronizál, más nincs fent semmi ilyesmi. Így merülök 3%-ot.

[ Szerkesztve ]

(#1550) syler123


syler123
veterán

Van a telefonra valami PC app, amivel újra lehet húzni a telefont gond esetén? Valami fasboot romra gondolok, amit ilyenkor fel lehet tenni. Ami leírásokat találtam, azok recovery-ből telepítenek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.