Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) kano válasza vitezlejszlo (#598) üzenetére


kano
nagyúr

Elvileg ez a fő topic, mert ez tartozik a teszthez.
De azt beszéltük a másikban, hogy abba írjuk a nem szakmai hsz-eket (pl. szállítás, felháborodás, stb. ) és ide jöjjenek a szakmaibb dolgok.
Jó lesz így? :K

Tibko8
Már tervezem az összefoglaló írását, linkekkel, ÁFA és VÁM kérdésekkel, válaszokkal, stb. Ha lesz egy kis időm összeütöm, vagy ha valakinek van ötlete szívesen fogadom. :R
Mondjuk ez nem való szerintem egy szakmai összefoglalóba, de akár beleírhatjuk, ha mi úgy gondoljuk.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#602) leslien válasza kano (#601) üzenetére


leslien
nagyúr

Már tervezem az összefoglaló írását,

nagyon helyes topikgazdaság uram... :R :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#603) Tibko8 válasza kano (#601) üzenetére


Tibko8
senior tag

Csak egy ötlet féleség volt ahogy a másikba is írtam. Ha már olyan sokan össze gyűltek ott is és ott a kezdetektől a szállításról van szó így ez ne legyen teli ilyen kérdéssel: Hogy ha most rendeltem akkor mikor jönn meg vagy hol a csomagom miért nem jön válasz... stb
Persze te vagy a főnök :)

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#604) tatu90 válasza kano (#597) üzenetére


tatu90
csendes tag

Ott a pont, köszi!

(#605) kano válasza Tibko8 (#603) üzenetére


kano
nagyúr

Nem vagyok főnök, csak a közösség akaratával én próbálok meg foglalkozni. :R
Ezt én is jónak láttam, így ezért próbálom én is ezt a vonalat nyomni.
Persze elkerülhetetlenek lesznek az ilyen kérdések itt is, de majd átirányítjuk őket oda + az összefoglalóban foglalkozunk a szállítással.
Jó lesz így mindenkinek? :)

tatu90
Ez eléggé tudja szívni egyébként az akkut.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#606) vitezlejszlo válasza kano (#605) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Fonok, ezzel teljesen egyet tudok erteni. Fonok. :P

Mondjuk a ket forummal az a baj, hogy midnkettoben lesznek vegyesen temak, amikor pont nem oda valoak, meg elvesz egy csomo jo dolog igy szerintem... De en nem tudom, nem vagyok fonok Fonok! :D

En bezarnam mindkettot es nyitnek egy harmadikat. Csak a biztos megkavaras erdekeben :D

(#607) ztoldy válasza kano (#605) üzenetére


ztoldy
senior tag

Szakmai dolgokat mindenképpen ide kellene írni. Nem hiszem, hogy a szállítással kapcsolat kérdések ide tartoznának, mert ha sok ilyen lesz, akkor a lényeges tartalom elvész.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#608) kano válasza vitezlejszlo (#606) üzenetére


kano
nagyúr

Kérdeztem a "Nagy-Nagy Fonok"-től, hogy azt bezárják, vagy hogy lesz, de azt mondta, hogy nem. Annyit tett, hogy oda beletette az összefoglalóba (vagy mi) ennek a topicnak a linkjét.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#609) vitezlejszlo válasza kano (#608) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Ertem Fonok! :)

Csak azt lattam, hogy ott 2x ennyi a hsz, es nehogy mar elhuzzanak. HUZZUNK BELE! HUUU!!! :)

Ha csak szallitas van, akkor az hamar elhal. Hat lassan mindeki megkapja a csodajat. Aztan majd itt konyorog midnenki a felvetelert... :D

(#610) Tibko8 válasza vitezlejszlo (#609) üzenetére


Tibko8
senior tag

Hívjunk ide hozzászólás gyűjtő Újoncokat pikk-pakk meg lenne :D

Jó de ők előbb kezdték bár előbb is fogják befejezni lassan ott is csend lesz és majd lecsöken napi 2 hsz-ra

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#611) Tibko8


Tibko8
senior tag

Gondoltam ide is berakom ha már ez a szakmai

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#613) Pompi válasza kano (#597) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Szállítással kapcsolatosan ide írjatok inkább, mert azért mégis ez egy szakmai topic lenne, vagy micsoda... :) Köszi!"

Miért ahova irányítottad őket ezzel a linkkel az nem szakmai?! :F

Feel Good Inc.

(#614) Rem-X


Rem-X
senior tag

Megérkezett és szerelmes vagyok! :)

Mennek fel a szokásos programjaim, meg izzítottam a két sim-et is (persze volt egy köröm a T-hez, hogy nanot kérjek).

Eddig minden tökéletes! Imádom!

Try again, fail again, fail better!

(#615) gombasm válasza PiciDikenz (#487) üzenetére


gombasm
aktív tag

Titanium backup Pro. Én a CIB -es mobiltokent azzal rakom vissza romolás után. A pro -t kell megvenni (nem drága) és root kell hozzá, anélkül a Titranium nem működik.

Nexus 4 & Redmi 5+ & HW Nova 9 SE & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#616) papi77 válasza Pompi (#613) üzenetére


papi77
addikt

Az egy "hír" topikja nem? Vagy nem így gondolod?
Valami megoldás kell,hogy ez ne legyen teleszemetelve!

Az első: NOKIA 1611

(#617) ittakary válasza Pompi (#613) üzenetére


ittakary
nagyúr

mivel ez a teszt topikja, ez lesz a legnépszerűbb, ezért szerintem ez egy elismerendő törekvés, hogy itt arról beszéljünk, hogy milyen használni a készüléket és ne arról, hogy kinek hol jár a csomagja, miért nem fogadja el a paypal a kártyámat és miért csúszik a rendelésem.

[ Szerkesztve ]

(#618) Pompi válasza papi77 (#616) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem meg bele kellene törődni, hogy egy új telefon - főleg egy ilyen rendelős, mint eddig bármelyik OnePlus - topikja eleinte a beszerzésről, postázásról (kinek jött meg, nem jött meg, mennyi idő alatt nem jött meg stb.) fog szólni. De hát hajrá, tereljétek a postásokat a másikba ha tudjátok :)

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#619) vitezlejszlo válasza ollie (#592) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Én csináltam, igen. Ki kellene javítanom vagy mire gondolsz? :) Vagy már fényképezni is csak heLJesírási hibával tudok? :)

(#620) ittakary válasza vitezlejszlo (#619) üzenetére


ittakary
nagyúr

ne legyél bolond :D

a képernyőn lévő feliratoknál van pár elírás

unlocker - unlocked
cann't - cannot / can't

(#621) kano válasza Pompi (#618) üzenetére


kano
nagyúr

Megpróbáljuk. Szerintem hátrányunk nem lesz belőle, ha ez a "tisztább" topic.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#622) Remiel válasza Pompi (#618) üzenetére


Remiel
őstag

Ja, csak a világ (sem) megy előrébb attól, ha hisztis posztok tömkelege íródik, mert attól még, hogy én előbb rendeltem, mér te kapod előbb, meg dögöljön meg a DHL is valamint a rendszere is és jaj megjöhetne már, mer mindenki tapizza csak én nem, pont nem változik semmi.

Csak olyan ovis fílingje lesz a totyiknak ;]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#623) pampika válasza gombasm (#615) üzenetére


pampika
őstag

ha nem akarsz mentegetni, akkor a telefonos üszi kb 2 perc telefonálás árán küld új aktiválót sms-ben.
de ha szoktad használni telefonon is, akkor érdemes leszedni a cib appot. komolyan, le a kalappal előttük a sok eddigi szerencsétlenkedésükhöz képest. így kéne mostanában kinéznie egy mobil banki appnak. van benne minden és tokent is tudsz generálni, ha géphez kellene :)

(#624) sparks


sparks
senior tag

Megérkezett a szépség 11 óra körül. Első benyomás, hogy az OP2 mellett olyan, mint egy kis ékszerdoboz, nagyon tetszik a külső. Sokkal prémiumabb számomra a hatás, az az érzésem, hogy nagyon megtalálta a OnePlus, hogy milyen is legyen ez a telefon, nálam 10 pont.
Első dolgom volt BL-t nyitni és ment fel a SuperSU.

Hazafelé waze navigált, OP2 után sokkal jobban láthatónak éreztem a kijelzőt. GPS hibátlan, gyorsan talál jelet és kb. ugyan azt hozza, mint az OP2-m, ami szintén tökéletes volt ebben.

Készítettem pár fényképet, ebben viszont azt éreztem, hogy az OP2 hamarabb és biztosabban fókuszált.
Az elkészített kép minőségét még nem hasonlítottam össze az előddel.

Most pakolom fel a programokat Titaniummal, belakom a megszokott módon, aztán mehet a móka.

Eddig nagyon elégedett vagyok, OP2-t maximálisan megérte váltani, de majd pár nap használat után jobban átérzem a helyzet súlyosságát :DDD

És egy érdekesség: van 2 OTG átalakítóm (micro-C) még az elődhöz, az egyik azzal sem működött a másik viszont OP2 kompatibilis volt, de OP3 nem szeresse. Viszont szerencsére anno vettem egy sima pár dolláros USB-C-s OTG kábelt, az az OP2-vel nem működött, ezzel viszont hibátlanul. Ez aztán a kavar :U

(#623) pampika És végre cégessel is müxik, nagyon béna volt két CIB vackot használni eddig.va
Most fogom felrakni, kíváncsi leszek működni fog-e simán Titaniummal pakolva (persze ID álltás után)

(#625) ittakary Űgy megszoktam, hogy az OPT volt, ez meg OP3 lett :DDD Na jó, majd átszokom, figyu, javítom is, OP2 lesz a papa...

[ Szerkesztve ]

(#625) ittakary válasza sparks (#624) üzenetére


ittakary
nagyúr

nagyon örülnék ha ezt az OPT elnevezést elhagynátok

hogy miért? OP TWO és OP THREE :U

[ Szerkesztve ]

(#626) L4mie válasza sparks (#624) üzenetére


L4mie
veterán

Ha már kocsiban navigálás,

Más telefonnal nem volt tapasztalatom, de Xiaomi mi4i-vel ha polárszűrős napszemüvegben vezettem és navigáltam a telefonnal vízszintbe forgatva, akkor a polárszűrés miatt teljesen feketének láttam a kijelzőt, szóval nem tudtam napszemüvegben navigálni.

Op3 nál van valakinek ilyen tapasztalata, ez is úgy polarizálódik, hogy vízszintben feketedik? :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#627) vitezlejszlo válasza ittakary (#620) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Kari, nem ittal meg eleget, hogy a trollsagom nagysagat ersd? :D

Amugy meg az OPO batta el, ki kellett volna hagyni a 3.-at es akkor lehetne OPF :D (Esetleg OPP :D )

(#628) vitezlejszlo válasza L4mie (#626) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Az OPO is ilyen volt, de elvileg az oled-es kijelzőknél (OP3) nincs ilyen gond... hétvégén tesztelem :D

(#629) sparks válasza L4mie (#626) üzenetére


sparks
senior tag

Ezzel nem tapasztaltam ilyet, polárszűrős a napszemüvegem. Lehet ezért láttam oly jól a kijelzőt :DDD

(#630) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Mókusok!

Tanult kollégám idegállapotna került, azt mondja az az üvegvédő, amit a telefonnal együtt rendelt kb pont ugyanakkora, mint a gyárilag rátett fólia,. aminél mindkét szélém kilátszik jópár pixel a fólia alól.

Esetleg aki rendelt gyári üveget és feltette, nála is ilyen, hogy nem fedi le teljesen a kijelzőt?

(#631) Proky válasza vitezlejszlo (#630) üzenetére


Proky
senior tag

Gyári üveg, és igen, marad el le nem takart rész, majd minden képen jól látszódik

Nillkin lehet a kép a csalóka, de itt talán kisebb a le nem fedett rész oldalt.

[ Szerkesztve ]

(#632) vitezlejszlo válasza Proky (#631) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

És vajh mi a rossebért nem húzták már végig? Ez így nagyon tré.... ahhh

Rendeltem Nillkint is (2000 körüll) meg tök noname-et (500-ér), meglátjuk melyik mit bír méretileg...

[ Szerkesztve ]

(#633) Proky válasza vitezlejszlo (#632) üzenetére


Proky
senior tag

Az ilyen 2.5D-s telókra ilyenek az üvegek.

Majd visszajelzést kérek, 2-3 hét múlva rendelem a telót, de valamelyik nap Nillkin tokot üveget rendelek már előre rá, érdekelne melyik üveg milyen, köcce

[ Szerkesztve ]

(#634) kano válasza vitezlejszlo (#632) üzenetére


kano
nagyúr

Linkeltem egy XDA topicot ahol a Vifocalnál volt valami olyan TG ami (kép alapján) végig fedte az egészet.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#635) L4mie válasza vitezlejszlo (#632) üzenetére


L4mie
veterán

mert ha a széléig kiérne, akkor 1 hét alatt feljönne az üveg széle és bubis lenne, én így jártam az előző telefonnal, az első nem széléig kiérő üveg gond nélküli volt 9 hónapig, aztán jött a széléig kiérő aminek nagyon örültem.....1 hétig mert a széleinél elkezdett buborékosodni :(
én alliról rendeltem egy valamilyent, majd megosztom a tapasztalatot ha megjön.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#636) D1Rect válasza Pompi (#530) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor "kénytelen" leszek Nova launchert használni, pedig kipróbáltam volna a shelf-et.

MOD:
Főképernyő/hosszan nyomod/testreszabás és ott azok a beállítások lapozhatóak, na ott ki lehet kapcsolni.
source: ittakary :)

[ Szerkesztve ]

(#637) Tibko8


Tibko8
senior tag

Nálatok is a legnagyobb fogyasztó a gyári launcher? Nem tudom mi baja van de ma egész nap feldobta hogy leállt az megjavult miután vissza kapcsoltam a helymeghatározást. Most viszont nagyon komolyan fogyaszt és akár honnan vissza megyek a fokepernyore mindig újra betölti az ikonokat. Semmi extra nincs a self ben is csak a gyári óra van berakva semmi más sehol.

Lehet vissza térek Novara úgy is azt használom egy ideje már.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#638) PiciDikenz válasza Tibko8 (#637) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Én most ugyan épp a novat próbálgatom, de ha jól rémlik, akkor nekem a launcher kb. meg sem jelent az akkumulátort fogyasztók listájában annyira nullát evett, valami bővítmény, vagy valamit nem dobtál fel esetleg a közelmúltban?

(#636) D1Rect

3 hsz-szel alatta, #533-ban is ott volt, de a lényeg végülis, hogy megoldódott a probléma :)

[ Szerkesztve ]

(#639) Tibko8 válasza PiciDikenz (#638) üzenetére


Tibko8
senior tag

Nem én. Tegnap óta semmit nem települt. 44 perc CPU használatot ír. Tegnap este nem is volt vele gond. Újrainditás volt már. Most viszont szépen át költözök Novara de ahogy látom sajnos gyári háttérkepet csak a gyári launcherben lehet változtatni még a beállításokon belül sem lehet a gyáriak közül választani.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#640) Skyhigh válasza Pompi (#618) üzenetére


Skyhigh
senior tag

OP2 és OPX fórumban is ott vannak a szállítással kapcsolatos hozzászólások, úgy hogy ott nem volt gond.
Ezek ide tartoznak, mert a telefon rendelése(Eu adó, Áfa, stb, ha küld vmit a DHL)/szervizelése is eltér a többi gyártóétól. (arról nem is beszélve hogy bkinek odaadják ,szomszéd, portás, munkatárs)
Ettől ott sem veszett el a szakmai tartalom, szvsz itt sem fog.

[ Szerkesztve ]

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#641) vranyek


vranyek
aktív tag

Van olyan, akinek Rózsafa tokja van, és szívesen cserélné karbonra?

ja..és budapesti... :P

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#642) gombasm válasza pampika (#623) üzenetére


gombasm
aktív tag

Azt még nem próbáltam, bankolni inkább asztali gépen szeretek.
Rom cserénél simán visszaállítom a titanium mentést, amúgy isbe van állítva automatára, szóval példányom van belőle.

Update: fenn a CIB bank, ez tényleg szuper jó, köszi!

[ Szerkesztve ]

Nexus 4 & Redmi 5+ & HW Nova 9 SE & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#643) pampika válasza gombasm (#642) üzenetére


pampika
őstag

nm :)

a mobil verzió tényleg régimódi és korlátozott volt és kínlódás volt használni, de ez az app kimondottan jóra sikerült :)

(#644) gombasm válasza vranyek (#641) üzenetére


gombasm
aktív tag

Bambusz nem játszik?

Nexus 4 & Redmi 5+ & HW Nova 9 SE & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#645) vranyek


vranyek
aktív tag

Van egy nagy problémám...nem enged hívni a telefon... Milyen beállítás lehet a ludas? Hívást indítok, és rögtön kiírja, hogy a hívás befejeződött...

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#646) Man0gatya


Man0gatya
aktív tag

Sziasztok a csoportokat hol lehet beállítani? hogy látszódjanak?

(#647) Remiel válasza vranyek (#645) üzenetére


Remiel
őstag

ugye nem csak 1 számot próbáltál hívni?

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#648) axlfsi


axlfsi
veterán

Bassza meg a O+, főleg a zokszigénjétKussoljak, hisz kaptam dáscsárdzsot, nem?! ... Ez azért így elég szar, nem? S mindezt úgy, hogy majdnem végig wifim volt, illetve ahogy az a képernyőidőből is látszik, nem is használtam a telefont jóformán, melóból most jöttem haza és nyomkodom szinte először ma rendesen... Ettől a 2(!) éves OPO-m nagyságrendekkel(!) jobban teljesít.
Wtf?!
Ha tudtok használható CM-et, linkeljétek, máris lépek tovább.



,
((mit megírtam ezt a posztot, merült 3%-ot :C))

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#649) axlfsi válasza Tibko8 (#569) üzenetére


axlfsi
veterán

Most olvaslak... Mi van, 6 óra SOT? Ugye azért van valami telepítve is az okostelefonodon? :Y

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#650) papi77 válasza axlfsi (#649) üzenetére


papi77
addikt

Vagy a tiéddel van valami gond! :U

Az első: NOKIA 1611

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.