Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) Outlander válasza mihione (#1150) üzenetére


Outlander
őstag

Elérhető ennyi vele.... de nyilván a hogyan a kulcsszó....
Illetve, nálam pl minden töltés után kell egy reboot, mert egyéb esetben valami beragad és csak úgy szívja az aksit.. még nem jöttem rá h mi, és ráadásul sima memória törlés nem oldja meg csak a reboot. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1152) emeron


emeron
tag

Ez elég pöpec üzemidő. Ebben van játék, netezés, 1 órás HBO GO stream, Spotify, Tinder chat. Wi-Fi végig ment, időnként bluetooth füles is. Elégedett vagyok vele.

[ Szerkesztve ]

(#1153) leslien


leslien
nagyúr

most már vagytok 1 páran jöhetnek a képek ide... :R

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1154) ollie válasza mihione (#1150) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Fontos, hogy a sötét témát használd, mert úgy kevesebbet eszik a kijelző AMOLED-nél.

***

(#1155) Outlander válasza ollie (#1154) üzenetére


Outlander
őstag

:F

Már amennyiben sokat nyomkodod a beállításokat? Mert máshol nem lesz "sötét".

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1156) ztoldy


ztoldy
senior tag

Esetleges áremelkedésre figyelmeztetnek: [link]

bocs, látom már volt aki korábban linkelt ilyet

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#1157) utomi


utomi
senior tag

Na megjött ma a kicsike. Egy Samsung Galaxy S7 Edge-t cseréltem le rá.Mielőtt bárki kérdezi: a csere oka mert egyrészt untam már :DD másrészt pedig voltak vele gondjaim. (Touchwizt nagyon nem bírom megszokni, Bootloader hülyeség a Knox miatt, szar ujjlenyomat olvasó stb.). Aláírásból látható, hogy egy 6S Plusom van mellette és nyugodtan ki merem jelenteni, hogy simán felveszi vele a versenyt így elsőre. Kijelzője nekem szép, nem érzem S7E után se visszalépésnek. Külsőre, anyaghasználat, kézbe véve abszolút prémium. Ujjlenyomat olvasó simán 6S Plus szint. A többit majd belakva. BL unlock persze már volt. :DD

(#1158) leslien válasza utomi (#1157) üzenetére


leslien
nagyúr

fényképekre leszek kíváncsi ....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1159) Nippel


Nippel
tag

Hát remélem nem emelik, mert akkor már nem fogja számomra megérni!
Most 5. én lenne esedékes az én vásárlásom

[ Szerkesztve ]

(#1160) syler123


syler123
veterán

És csak nem bírtam magammal, megrendeltem... Na mindegy, nemsokára úgyis kapok fizetést :D Annyira sokallom, hogy azt el sem tudom mondani, igaz nem kellene, de most egy hétig kenyéren és vízen fogok élni :D Csak szolidaritásból, a kidobott pénz miatt :D

DHL hívni fog? Jó lenne, mert szerintem a szomszédnak kellene átvennie, ha ilyet lehet. Esetleg majd ha értesít a DHL frissíteném a címet melóhelyre, vagy amikor felhív mondhatom neki hogy ne oda hanem amoda hozd? 10km-re vagyok a melóhelyen és ígyis úgyis azon a településen megy keresztül a futár.

[ Szerkesztve ]

(#1161) Nippel válasza syler123 (#1160) üzenetére


Nippel
tag

Én is akkor kapok fizut de én mindig lerántom a pénzem a kártyáról, és abból kiindulva hogy múltkor 300 e ft levételért 6 ezret levontak pluszba inkább nem rakom vissza, ha felmegy az ára 5. é ig nem veszem meg ha nem megy megveszem!
Amúgy is holnap meg utána nappalos vagyok vasárnap hétfő ked itthon másképp már megse tudnám sztem oldani se hogy rakjak rá pénzt.

(#1162) syler123 válasza Nippel (#1161) üzenetére


syler123
veterán

Ha paypal hozzá van rendelve a kártyádhoz, akkor nem kell tenned rá pénzt. Én úgy fizettem.

(#1163) Nippel válasza syler123 (#1162) üzenetére


Nippel
tag

Hozzá van persze, de nekem magán a kártyán nincs annyi :) Met ha Ebay rendelek akkor levonja a paypal a kártyámról!
én a fizumat havi 2 részletbe leszedem ne használja a bank, max 20 e ft hagyok rajta hogy ha ebayn rendelek esetleg :)

(#1164) MarciKING24


MarciKING24
tag

Hello! Ma jött meg, már be is laktam nagyjából. Minden szuper, viszont egyetlen egy dolgot nem tudok. Ezt a shelf-et hogyan lehet kikapcsolni? Ha hosszan kattintok a háttérképre, és ott testreszabás, akkor megtalálom a csúszkát, de hiába kapcsolom ki ugyanúgy ott van balszélen. Valaki találkozott már ilyennel? Persze lehet én nem csinálok jól valamit.

Straight outta Compton

(#1165) Bewy válasza MarciKING24 (#1164) üzenetére


Bewy
tag

jobb felül menj a mentés gombra

(#1166) MarciKING24 válasza Bewy (#1165) üzenetére


MarciKING24
tag

Jó ég! Na ezt egész nap nem vettem észre.... Köszi!

Straight outta Compton

(#1167) Rick4 válasza cd334 (#1123) üzenetére


Rick4
félisten

Na ez jó hír, én is Note 4-et cserélek.

Másoknak jó infó lehet, vasárnap rendeltem, nemrég ért Pestre a teló, gondolom holnap kiszállítás. :))

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1168) bladeboy


bladeboy
csendes tag

Valaki rendelt már hozzá wireless chargert? Működik vele? Valaki írta, hogy alu hát miatt felejtős...de úgy látom mégiscsak működhet ez.
(E-kikötőn "Oneplus 3 Qi wireless charger")

(#1169) ollie válasza bladeboy (#1168) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem működhet azért sem, mert nincs benne áramkör a wireless töltéshez. Ha lenne, ezt is harsányan reklámozná a OnePlus.

***

(#1170) Rick4 válasza Nameste (#1140) üzenetére


Rick4
félisten

Novemberben 450 volt a font árfolyam, most 371. Szerinted ez csak olyan, hogy az angol 20%-kal többért akar autót, telefont, hűtőt venni? Nem, de muszáj neki. :D

Valaki legyártják kínában a cuccot. Ők miden tekintetben dollár elszámoláson vannak. Mindegy, miben veszed meg, max üzleti érdek, hogy holnap is annyi legyen a telefon, mint tegnap, mert ennyibe bele kell férnie, marketing. De hogy dollár alapon számolnak el, és az árfolyamváltozás során lehet rossz- és jó is nekik, az egészen biztos.

Sok magyar vég euróban van külföldi cégekkel leszerződve, akármennyi is a forint, a kialkudott ár bejön, sőt, ha romlik a forint, még jobban is jár.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1171) bladeboy válasza ollie (#1169) üzenetére


bladeboy
csendes tag

ha rákeresel megtalálod, hogy mire gondolok....adnak hozzá micro usb-be dugható "áramkört"....nem akarom reklámozni, mert nem ismerem, csak véletlenül találtam rá, ezért kérdeztem, de íme egy link...de biztos van többféle...

[ Szerkesztve ]

(#1172) ollie válasza bladeboy (#1171) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Persze, az működhet, mert az alu házon kívül van. De nem látom az előnyét, mert úgy is kilóg egy csatlakozó az USB aljzatból, úgy meg nem akarod hordozgatni a mobilt, mivel megsérülhet az USB portja, vagyis így is, úgy is ki-be kell húzogatni a csatlakozót.

***

(#1173) pampika


pampika
őstag

tippek és trükkök: [link], [link]

(#1174) bladeboy válasza ollie (#1172) üzenetére


bladeboy
csendes tag

arra gondoltam, hogy flip tokba téve a telefont ezzel együtt, akkor nem kell hozzányúlni az usb porthoz, ha ezen keresztül is TÉNYLEG lehet rendesen tölteni...kérdés csak az, hogy ezek a töltők mennyire hatékonyak (töltési áram)...

(#1175) kovadika válasza bladeboy (#1174) üzenetére


kovadika
őstag

Semmi ertelme, foleg dash charge mellett. Az az akarmi biztos toltene vagy 4 oran keresztul.

(#1176) Rick4 válasza syler123 (#1162) üzenetére


Rick4
félisten

Még a kártyájához se kell, hogy hozzá legyen rendelve, sőt, kártyája se kell legyen. A topup menüpontban található adatokkal bemegy egy unicredit bankba, és személyesen befizeti a pénzt, ami pár nap alatt meg is jelenik a paypalon.

Van erről a BL unlock-ról, meg a rootolásról valami jó leírás?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1177) Tibko8


Tibko8
senior tag

Akku
Aki erre azt mondja hogy gyenge az aksia az ne vegyen okostelefont. Laza 2 nap. Ez alatt olyan helyen voltam ahol sokszor térerő sincsen ez látható is ahol nincs csík és piros is. Alapból 4G-re is van állítva. De van 30 perc telefonálás sok kamera (25 kép ) és sok játék (érdekes hogy ezt nem dobta fel bezzeg a gyári launchert igen amit nem használok) mindezt úgy hogy 50% vagy több a fényerő. Volt ebben egy 10 perc GPS is.
Nekem ez teljesen megfelel így. A gyors töltés peddig tényleg gyors még mindig néha elcsodalkozok rajta hogy most raktam feltolteni de már 100%.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#1178) RIC5I


RIC5I
tag

hétfön rendeltem pénteken meg is érkezik elég gyorsan meg hozzák pedig nem is expressel rendeltem :C :C

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#1179) vranyek válasza RIC5I (#1178) üzenetére


vranyek
aktív tag

Én azt érzem, kezdik felvenni a versenyt a kezdeti túlrendelések után, és beáll a készlet.

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#1180) ollie válasza bladeboy (#1174) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Értem, de alul kilóg a csatlakozó a tokból (vagy nem?), és ha az odafeszül valamihez, megsérülhet az usb port. Amúgy meg nagyon lassú így a töltés, mert az energia fele (jó esetben csak a fele) szó szerint hővé alakul, és nincs gyorstöltés. Nekem volt Nexus 5-öm, abban ugye 2300-as akku volt, és a gyári wireless töltővel kb fele olyan gyorsan töltött, mint a rendes töltőfejével, ami nem gyorstöltő volt.

***

(#1181) RIC5I válasza vranyek (#1179) üzenetére


RIC5I
tag

pláne hogy hétfön már tokok is voltak és végre azzal eggyüt tudtam rendelni de vegyék csak minnél többen :C
minnél többen veszik annál nagyobb lesz a támogatotsága a szoftveres résznek

(már csak egy okos órára várok a 1+ tól :D)

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#1182) axlfsi válasza Outlander (#1056) üzenetére


axlfsi
veterán

Pont akartam mar kerdezni egy ideje... nalam detto :F

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1183) L4mie


L4mie
veterán

Gps + Navigációs tapasztalat. Tegnap kb 3.5-4 órát használtam gps-nek, mellette turistafotók és minimális telefonálás. 20℅ rá ment el este 7re. Szóval pöpec ;)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1184) vranyek válasza L4mie (#1183) üzenetére


vranyek
aktív tag

Csatlakozom, tegnap reggel 6-kor vettem le a tltőről, most járok 4 óra kijelzőidőnél, de ebben rengeteg kamera (játszottam este a 30mp-es záridővel, megjegyzem az öcsém 250ezres fényképezője is ennyit tud, nyilván jobb felbontásban, de na... :D ) LTE vagy wifi folyton ment, böngészés, csevegés, stb. és most van 22%-on, lobog a hajam, olyna elképesztő 3000 mAh-tól és ilyen teljesítmény mellett :Y :R :R

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#1185) ittakary válasza syler123 (#1160) üzenetére


ittakary
nagyúr

A DHL nem a haverod aki erted jon a kocsmaba es eleg 10 perccel elotte felhivni es bemondani a cimet.
A teherautokra pakolt aru mindig csak az adott korzethez / kerulethez tartozik, igy ha a kiszallitas napjan jut eszedbe h basszus nem lesz otthon senki, akkor visszaviszik a kp-ba es masnap kapd meg az uj cimen.
Amint megkapod a DHL azonositot hivd fel oket hogy hova szeretned kerni, es ingyenesen modositjak pl a munkahelyed cimere.

(#1186) PowerBuldog válasza vranyek (#1184) üzenetére


PowerBuldog
veterán

te most komolyan egy 250e-t fényképező és e között azt párhuzamot tudod levonni, hogy ugyan úgy 30mp záridőt tud? :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1187) vranyek válasza PowerBuldog (#1186) üzenetére


vranyek
aktív tag

Nem értek hozzá, csak a számokhoz, ezért is tettem oda annyit még, hogy nyilván más felbontásban, minőségben, és sok minden más is bejön, számtalan állítási lehetőség és bonyolultság az autómatikus telefonkamerával szemben, NYILVÁN! Itt elsősorban az volt a lényeg, hogy gyermeki élvezettel használom a készüléket, nem azt, hogy a kenyér az gyakorlatilag egy teknős, mert olyan a formája... Nem szeretem, amikor hülyének néznek... :)) :N ;)

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#1188) fateless válasza Rick4 (#1170) üzenetére


fateless
veterán

Azt sem árt hozzávenni mindehhez, hogy EU-ban angol központtal dolgoznak.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1189) #16820480 válasza vranyek (#1187) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ne haragudj, de azért az várható volt, hogy erre valaki lecsap :R A 30mp-s záridő az kb egy ilyen standard minden gépen amúgy is, nincs olyan, hogy 32mp meg 40mp, ami 30 felett lenne, oda általában B módot használnak, és kész.

[ Szerkesztve ]

(#1190) vranyek válasza #16820480 (#1189) üzenetére


vranyek
aktív tag

Szerintem hagyjuk a témát, én már túl tettem magam a tudatlanságom által okozott sokkon... :DDD
A lényeg nem ez volt, hanem, hogy irgalmatlan jó az akksi :P

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#1191) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Ola

Megjött a NIllkin kábelem, ami USB-C-s 1.2M-es 2A-es es ami érdekes benne, hogy az USB A oldal is megfordítható, tehát be lehet dugni keresztbe is meg kasba is.

Namost. :)

Találkozott már valaki ezzel a kábellel? A tudományát szeretném megfejteni.

Ha bedugom a töltőbre, akkor 1500mA-rel tölt (nem gyári a kernelem, ez a max, tök jó).

Ha megfordítom az A oldalt, ugyanabban a töltőbe, akkor pedig 0-val tölt, a telefonon felvillana töltő led kb 10 másodpercig, majd elhallgat. Mintha valami csordolgálna át, de nem értékelhető...

Ilyennel találkozott már valaki?

Ez az a kábel:

http://nillkin.org/accessories/cables/type-c-interface-nillkin

[ Szerkesztve ]

(#1192) Rick4 válasza ittakary (#1185) üzenetére


Rick4
félisten

Most jött meg, a reggel kapott sms szerint még mindig lehetett volna kiszállítási címet változtatni, ezek szerint akár 1.5 órával a konkrét kiszállítás előtt. Nem tudom, mekkora régiókra van felosztva az ország, és egy- egy futár hány csomagot visz, de ebben a kis dobozos verdában az enyém mellett volt még 5, és fél 10-kor nem hiszem, hogy már végigjárt volna mindent. Ez prémium szolgáltatás, megoldják ők, hidd el. Persze egy címmódosításnál nyilván nem arra gondoltak, hogy Győrből hirtelen átugrasz Nyíregyházára, és aznap utánad viszik a csomagot, de pl szegeden biztos megoldják ezt is.

Amúgy a telő nagyon korrekt formára, a note4 se csúnya, de ehhez képest egy nagy kocka...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1193) D1Rect


D1Rect
félisten

Ha lenne Oneplus iroda, már rég rájuk borítottam volna az asztalt.
A legszarabb support amit valaha láttam.

(#1194) PowerBuldog válasza Rick4 (#1192) üzenetére


PowerBuldog
veterán

milyen fóliákat rendeltél rá?

(#1193) D1Rect mi a baj?

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1195) ittakary válasza Rick4 (#1192) üzenetére


ittakary
nagyúr

Budapesten belül gondoltam.

Vidéken napi szinten max 1-2 autó jó ha kifut. Na meg az egész várost átsétálod 20-30 perc alatt, szóval nincsenek távolságok :D

(#1196) D1Rect válasza PowerBuldog (#1194) üzenetére


D1Rect
félisten

Röviden:
Lassan lejár a garancia a telefonról...

[ Szerkesztve ]

(#1197) Rick4 válasza PowerBuldog (#1194) üzenetére


Rick4
félisten

az usából jön, még nekem is meglepi, majd ha itt lesz. fényképezem. :D Még van 3 db szabad. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1198) silvergod


silvergod
őstag

Sziasztok!
Mennyi garancia van a telefonra?
Ha probléma lenne vele, a gariztatás hogy működik?
Olvastam valami biztosításrol amit lehet rá venni..Az meddig szól és mennyi rá? De leginkább mire érvényes? Pl. törésre is? Köszi

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#1199) D1Rect válasza silvergod (#1198) üzenetére


D1Rect
félisten

1 év gari van rá.
Szerencsével, vagy jó lesz, vagy nem, vagy szarnak a fejedre, vagy nem.
Különböző csomagok vannak, a weboldalukon megtalálod a részleteket, igen van ami fizikai sérülésre is érvényes.

(#1200) PowerBuldog válasza D1Rect (#1199) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Adatvédelem és Jogi Információ

"Garancia feltételei
A oneplus.net oldalon vásárolt OnePlus telefonokra az EU fogyasztóvédelmi törvényeinek megfelelően 2 év korlátozott garanciát vállalunk, amely a kézbesítés napjától érvényes. "

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.