Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) Outlander válasza SonyNex7 (#1245) üzenetére


Outlander
őstag

Ígéret mindig van.

Gari, vegyesek a visszajelzések, de ha tegyük fel minden okés, akkor is a 1 év vs 3 év....

1:1ben még akár lehet engem is érdekelne a p9. :))

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1252) syler123


syler123
veterán

Tegnap vettem, ma ìrt a DHL, hogy a szàllítás hétfőre várható. Ez pontos adat? Azért kérdezem, mert akkor itthon maradok hétfőn, legalább a sim cserét is megoldom.

(#1253) Biluxzsolt


Biluxzsolt
aktív tag

Az OnePlus 3 gyári romja és a most általam használt Doogee X5Pro romja között lehet párhuzamot vonni?
Használta esetleg valaki mindkettőt?
Vibe Ui,meg MIUI-t ismerem,de OnePlus még nem volt a kezemben.

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#1254) jaysee13


jaysee13
tag

Szerintetek mi lehet az akku listájában ez a szám legalul?

(#1255) Outlander válasza jaysee13 (#1254) üzenetére


Outlander
őstag

Android rendszer, ha frissítesz változik, ez is egy bug.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1256) syler123


syler123
veterán

Szerintetek melyik tempered glass lehet jó a telefonra?

A képeken úgy látszik ez körbeveszi a kijelzőt. Persze a kínai lehazudja a csillagokat is az égről, szóval a kép is lehet kamu.

(#1257) Rick4 válasza syler123 (#1256) üzenetére


Rick4
félisten

Szerintem az jó, ami már rajta van. Kell egy fólia és kész.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1258) hariboh


hariboh
tag

Arról van esetleg infó valamerre, hogy a OnePlus hogyan tervezi a 3-at updatelni? Olvastam, hogy a 2-nél nem siették el a dolgokat, csupán ezért kérdezem. És hiába keresgéltem, nem nagyon találtam semmit.

(#1259) Usgyi


Usgyi
aktív tag

Nektek van 4G? Telekomnál vagyok feltöltő kártyás, tudtommal nekem is lennie kellene 4G mobilnetnek, de eddig max H+-t láttam csak. A SIM kártyát újra cseréltettem, de így sincsen... Valakinek van ötlete, hogy mi lehet a gond?

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#1260) Outlander válasza hariboh (#1258) üzenetére


Outlander
őstag

Kb sose tudni, senkinél se.... most majd elvileg jön egy update ami biztos, viszont h az mikor jön és h utána lesz-e még az más kérdés...

Alig 2 hete jött ki..ne szaladj ennyire előre.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1261) heidrich válasza Usgyi (#1259) üzenetére


heidrich
senior tag

Milyen APN-t használsz? Ha esetleg a telefon alapból a "wnw" APN-t szedte le azzal nem fog menni a 4G. Állítsd át "internet" vagy "internet.telekom"-ra és jónak kell lennie. Kártyacsere után mar ezekkel a beállításokkal mennie kellene gond nélkül. (Telekomnál dolgozok)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#1262) hariboh válasza Outlander (#1260) üzenetére


hariboh
tag

Elnézést, csak hatalmas dilemma megy bennem végig, hogy várjak szeptemberig az új nexusig, vagy beruházzak egy OP3-ra most :D És persze a legnagyobb érv a nexus mellett a fix és gyors updatek, csupán ezért kérdeztem. :D

(#1263) L4mie


L4mie
veterán

Na frankó ma 2. Óra navigáció közepén fogta magát és újraindult...de úgy, hogy utána nem kért egy pinkódot se.....ez most miért???

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1264) Outlander válasza hariboh (#1262) üzenetére


Outlander
őstag

Ha az update számít akkor xiaomi, minden héten jön fake update.. :DDD
Ha normális update akkor inkább a nexus.

A oneplus nem az lesz amelyiket agyon updatelik majd... szvsz.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1265) Usgyi válasza heidrich (#1261) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Megnéztem az APN beállításokat. "internet.telekom"-ra volt állítva így nem csináltam semmit. Kiléptem és magától megjavult, azonnal lett LTE! :D
köszönöm szépen :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#1266) fateless válasza Outlander (#1251) üzenetére


fateless
veterán

Én is gondolkodok ebben a telefonban, de eszembe sem jut a 125k-s árral kalkulálni, hanem alapba a 3 év mindenre kiterjedő garanciával és 150k-vak számolok. Épp ezért van előttem is opcióként a P9 is...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1267) petipetya válasza Usgyi (#1265) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam is ezzel az apn-el működik a Telekomos 4G a One-ban. A többi pedig - az mms apn-t is beleértve - teljesen felesleges, nyugodtan töröld ki.

"nincs rá lezsóidő"

(#1268) hariboh válasza Outlander (#1264) üzenetére


hariboh
tag

Nem mondanám, hogy az update számít. Mármint az is, de közvetlenül igazából talán az a különleges gördülékenység számít, amit eddig csak nexusokon tapasztaltam (vagy beképzeltem :DDD :DDD ). Csak most már félhalott a nexus 5-öm. De igazából úgy érzem ebből OP3 lesz. Biztos vagyok benne, hogyha ki is jön a nexus szeptemberben, mire az elér ide...

[ Szerkesztve ]

(#1269) Outlander válasza hariboh (#1268) üzenetére


Outlander
őstag

Manapság már nem igazán csinálnak "gördülékeny" sw-t, persze akad 1-2 gyártó, 1-2 típusánál...
De nincs különösebben értelme foglalkozni vele, ott a bika hw majd az "kihajcsa"...

Ha nincs kedved várni akkor o3, legfeljebb kis bukóval eladod és veszel nexust.. mire az megjelenik, addigra talán körvonalazódik az o3 update/support is...

ui: tudom h ezt akartad hallani,
már rég eldöntötted h o3-at veszel,
csak a megerősítést vártad innen is,
kiolvasható az írásodból. :)

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1270) syler123 válasza Rick4 (#1257) üzenetére


syler123
veterán

Hogy érted? Tempered glass az nincs a telefonon. Nem is olyan csomagot rendeltem. Amúgy ha a gg4-re gondolsz, akkor én jobban örülök ha nem az törik ha véletlen elejtem, hanem amit rátettem. Szóval én tervezek rátenni. Ráadásul a fólia állandóan karcos lesz, míg a tempered glass nem.

(#1271) Rem-X válasza L4mie (#1263) üzenetére


Rem-X
senior tag

Ugyanezt csinálta nekem is tegnap a waze-zel. Amúgy anno már az LG G3-am is csinálta ezt...

Try again, fail again, fail better!

(#1272) Rick4 válasza syler123 (#1270) üzenetére


Rick4
félisten

Nem tudom, milyen körmöd van, de én évek óta az usából hozok minden eszközre fóliát, és egyiken sincs egy karc sem. Tönkre lehet tenni azokat is, de ha nem smirglized, nem mennek tönkre.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1273) Nameste válasza Rick4 (#1170) üzenetére


Nameste
tag

Én ezt értem de a telefon árát EU-n belül miben határozzák meg? €? A forint az €-hoz képest csak pár százalékot esett. Illetve a dollárhoz képest is talán 3-4%-ot. Nem értek hozzá de a BREXIT miatti esések is egy két héten belül normalizálódnak.

A lényeg hogy nem tartom reálisnak a 20%-os áremelkedést, függetlenül attól hogy euróban vagy dollárban nézzük az árat.

(#1274) Timer


Timer
veterán

Sziasztok!

Hétfőn kaptam kézhez a kicsikét, azóta ismerkedek vele, de egyelőre nem is írnék róla semmit, a hétvégén összeszedem a gondolataimat. Ami miatt mégis írtam, az az, hogy megjött a Pelosi sandstone hátlapom is, amiről gondoltam, linkelek egy való életből származó képet az ebay render fotók mellé.

Vettem Nillkin USB kábelt, valamint Nillkin microUSB-Type-C átalakítót, ezeket is kipróbálom majd a hétvégén. Gyári fekete flip tokot is szereztem a telefonnal együtt, szintén elég szuperül néz ki, bár arról még nem csináltam képet. Mindenesetre, nehéz döntés lesz, hogy melyikben hordjam, mert mindkettő baromi jól mutat a mobilon. Ami a Pelosinál kicsit hátrány, hogy a kamera síkja még így is csak (jó indulattal) egyvonalban van a tokkal, cserébe tényleg eszméletlen vékony, és marha jó fogni. Mindegy, hétvégén ezt is eldöntöm, jelenleg amúgy is a szekrényen pihen minden.

[ Szerkesztve ]

(#1275) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Hogy lehet használni a Google Now on Tap - ot?

(#1276) petipetya válasza Hujikolp (#1275) üzenetére


petipetya
nagyúr

Angol nyelvre kell állítani a telefon nyelvét.

"nincs rá lezsóidő"

(#1277) Hujikolp válasza petipetya (#1276) üzenetére


Hujikolp
őstag

Magyar nyelven akkor nem is elérhető? Tervben lehet?

[ Szerkesztve ]

(#1278) vitezlejszlo válasza Usgyi (#1259) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Nekem ma még LTE-A (4G+) is volt az 5. kerületben :) voda feltöltős kártya

(#1279) vitezlejszlo válasza Rem-X (#1271) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Hétvégén 2*2 óra navigalassal toltovel... nem volt gond. Telefon nem volt töltőn közbe. Holnap viszont 2*3 óra navigalas... meglátjuk :)

[ Szerkesztve ]

(#1280) Djay


Djay
csendes tag

Sziasztok, ma megérkezett a telóm nekem is. Abszolút elégedett vagyok vele, hihetetlenül gyors. Az ujjlenyomat olvasó egy álom. még csak pár órát használtam, így sok tapasztalatom nincs, de a wifi jó, a bluetooth jó, szóval egyelőre jó minden :)
Ja és ami érdekesség, hogy nekem 3.1.3-as Oxygen OS-el érkezett.

[ Szerkesztve ]

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor az utcák tele lennének hullákkal és terhes nőkkel...

(#1281) L4mie válasza Rem-X (#1271) üzenetére


L4mie
veterán

Nálam is waze volt....

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1282) Rick4 válasza Nameste (#1273) üzenetére


Rick4
félisten

És ha eddig tartott, ami nekik belefért és más árakkal kalkuláltak? Ha pl fonttal, ami produkálta is a 20% esést?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1283) Saccco válasza L4mie (#1263) üzenetére


Saccco
nagyúr

Restart bármelyik kütyüvel előfordulhat. A pin nem kérés, viszont feature. ;)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#1284) bem13 válasza jaysee13 (#1249) üzenetére


bem13
csendes tag

Root nem opció? Ha rootolt, akkor Nova beállítások --> Haladó (legalul) --> Képernyő zárolása: Root

(#1285) jaPe


jaPe
tag

Sziasztok!

Én is elhatároztam, hogy beruházok egy ilyen telefonra. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek megoldható, hogyha munkahelyre rendelem, hogy a recepciós kolléga vegye át? Valószínűleg a csomag megérkezésének időpontjában szabadságon leszek és itthon sem tudom átvenni. Valaki próbálta így?

Köszi szépen! :))

(#1286) bem13 válasza jaPe (#1285) üzenetére


bem13
csendes tag

Én céghez rendeltem és gond nélkül átadták a portásnak, pedig a csomagon még rajta is van, hogy csak személyesen a címzett veheti át :D Ha van valami megjegyzés mező amit a futár is lát akkor szerintem írd oda, hogy a recepciós fogja átvenni és/vagy írj egy meghatalmazást. Elképzelhető, hogy futárfüggő a dolog és van aki tényleg nem adja át meghatalmazás nélkül.

(#1287) pampika válasza jaPe (#1285) üzenetére


pampika
őstag

Simán. Kollegának lazán átvette a portás, ő csak a trackingről értesült, h már itt van a csomag.

(#1288) hariboh válasza Outlander (#1269) üzenetére


hariboh
tag

:DDD Nehéz dolog a telefonvásárlás :DDD amint lesz újra rosewood case, berendelem :) aztán max új nexus megjelenésekor megválok tőle, ha annyival jobbnak találom.

(#1289) syler123 válasza hariboh (#1288) üzenetére


syler123
veterán

Most mindegyik hátlapból van.

(#1290) ittakary válasza Djay (#1280) üzenetére


ittakary
nagyúr

3.1.3 ?!?! :Y

szép fogás :K

(#1291) L4mie válasza syler123 (#1289) üzenetére


L4mie
veterán

bambuszt nem ajánlom, pár nap alatt már piszkolódik :S

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1292) syler123 válasza L4mie (#1291) üzenetére


syler123
veterán

Én a Carbon-t vettem, remélem beválik, mert eléggé pofátlan ára van...

(#1293) Richard


Richard
őstag

Üdv!

Ha a DHL küldött SMS-t, hogy hétfőn jön a telefon akkor tényleg ki is hozzák akkor? Hihetetlennek tűnik, mert szerdán este rendeltem, ráadásul normál szállítással.

[ Szerkesztve ]

(#1294) MarciKING24


MarciKING24
tag

Sziasztok!

Nekem is megérkezett 2 napja, G4-et váltott, most talán már ülepszik bennem az élmény :)
Az LG-t megjelenés után kb 1 hónappal vettem tavaly, azt hiszem április-május körül, tehát elég sokat használtam (persze relatív, nálam elég sok).
Az LGben nem szerettem, hogy műanyag, (a bőr hátlaptól a mai napig hideg ráz..) illetve kellett a két kártya kezelése.
Előre leszögezem nem vagyok egy poweruser, a G4-en sem volt már játék, egyszer sem próbáltam ki vajon hogyan fut rajta egy RR3 vagy bármi más, gyakorlatilag soha nem játszom telefonnal.
Így ezzel sem fogok, tehát erről nem tudok nyilatkozni. A pozitívumokkal kezdve, nagyon tetszik az egész telefon minősége. Profi, nincs rá más szó. Teljesen más kézbe venni és tartani mint az előzőt, ez nem kérdés. Nem QHD a kijelző, csak FHD, de szerintem nagyon szép képe van, egy pillanatra sem látom a különbséget a másik után, pedig nem vagyok szemüveges, sőt az átlagnál jobb szemem van. Kifejezetten jól bánik a fényerősséggel, nemtudom valahogy sikerült úgy belőni, hogy mindig jól látható de sosem zavaró. LGnél szerintem nagyon el volt baltázva az automata fényerősség, nekem SOSEM találta el a megfelelő beállítást, így azt ki kellett kapcsolnom. Nos itt nincs ilyen hiba.
Nálam teljesen stock a telefon, nem nyitok bl-t nem rakok rá romot sem másik OS-t (már ha egyáltalán jól írom..). Nem is érdekel, csak az hogy megbízhatóan, gyorsan és jól működjön (nova launchertől szintén rosszul vagyok..). Viber, fb, messenger, steam, twitch, paypal, index van telepítve,szerintem más nem is nagyon lesz. A sebességre nem lehet panasz, nagyon gyors, sokkal gyorsabb mint az előző, ott pl. elég jól kijön az erő, mikor twitch-et nézek kis ablakban és közben mondjuk chrome-ban böngészek. Na itt az LG eléggé összef*sta magát.
Viszonylag sokat beszélek nap közben munkám miatt (~napi 1,5-2 óra), és azért emailt is írok néhányat, és fontos volt hogy a kamerája is jó legyen, mert gyakran kell képet készítenem telefonnal (4 hónap alatt 8GB kép). A kamerája hozza a G4 szintjét így meg vagyok elégedve vele. (sötétben nagyon ritkán készítek képet, nappal, fényes jó körülmények között kell hogy helytálljon, így nagyon rendben van)
Fontos, hogy a beszéd minősége és a hangszóróé is jó legyen, és ez is hozza a szintet.
Tetszik az oldalsó 3 állású csúszka, mint iphone-on, itt is azonnal lehet némítani. Jól kezeli a két kártyát szerencsére, mindent személyre lehet szabni.
Az ujjlenyomat olvasóról én is csak szuperlatívuszokban tudok beszélni, sokan leírták már, ultra gyorsan és pontosan működik. Nagyon jó az ambient display funkció is, hasznos.
Resettel kezdtem mikor kivettem a dobozából, miután meg lett, azonnal felajánlott egy frissítést. Akksija is nagyszerű, tegnap reggel 7-kor vettem le töltőről, este 8ra még 40%on volt...
Eddig két furcsaságot találtam. Nagyon fontos lenne , hogy a viber, messenger hangját le lehessen halkítani, KÜLÖN a csengetési hangerőtől. Lehet nem értek hozzá de ezt itt nem találtam, pedig nagyon fontos lenne. LG-ben volt ilyen. A másik, reggel mikor kézbe vettem a telefont egyből megnéztem egy yt videót és akkor láttam, hogy LTE-n van. Valamiért el felejtett csatlakozni az otthoni wifihez. Érdekes... manuálisan kellett rányomnom egy csatlakozást.
Még egyvalami: nem szeretem tokban hordani a telefonokat, ez pedig kifejezetten szép, de a kiálló kamera félek, hogy nagyon hamar el kezd karcolódni :(
Nagyjából ezek a tapasztalataim a két nap alatt, elég hosszúra sikerült, és elég szubjektív, nem várok kötözködést, mások vagyunk , másra használjuk a telefont :)
Egyébként eddig nagyon tetszik, meg vagyok elégedve vele, megérte váltani.

[ Szerkesztve ]

Straight outta Compton

(#1295) syler123 válasza Richard (#1293) üzenetére


syler123
veterán

Én is kaptam ilyen sms-t, szintén szerdai rendelés, akkor is este. Remélem így lesz, mert akkor pont szabin vagyok.

(#1296) cettlee válasza syler123 (#1295) üzenetére


cettlee
őstag

én is szerda este rendeltem és hétföre ígérték

(#1297) Tibko8 válasza Richard (#1293) üzenetére


Tibko8
senior tag

Ha DHL azt mondja akkor úgy is van.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#1298) Richard válasza Tibko8 (#1297) üzenetére


Richard
őstag

Ez nagyon jó hír :)

(#1295) syler123, (#1296) cettlee: Akkor ezeket nagy valószínűséggel egyszerre adták fel :)

[ Szerkesztve ]

(#1299) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Rendelésnél hogy lehet biztosítást kötni?

(#1300) PiciDikenz válasza SonyNex7 (#1299) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Bepipálod legalul, hogy kérsz. Kapni fogsz egy emailt egy paypal linkkel és ott kell majd kifizetni, nem rögtön a telefon checkout ablakában.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.