Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) silvergod


silvergod
őstag

Sziasztok!
Valaki le tudná írni vagy valami linket adna,ahol megnézhető lenne hogy milyen biztosítás fajták vannak rá?
mert úgy tudom csak vétel után kapsz mailt....én előtte tájékozódnék ...mennyi + pénzt kell rászámolnom
köszi

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#1352) hyperspace válasza silvergod (#1351) üzenetére


hyperspace
őstag

Válts a oneplus oldalon USA-ra, utána meg tudod nézni a telefonnál mik vannak.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#1353) DonDragonka válasza silvergod (#1351) üzenetére


DonDragonka
őstag

On-Guard 12 Month 14334.00 Ft
On-Guard 24 Month 23892.00 Ft

You will be covered in case of:
- Breakage (eg. Display breakage)
- Damage due to incorrect use
- Damages by drops and falls
- Damage from liquids
- Excessive voltage, induction and short circuit
- Sabotage and vandalism

Additional service & benefits:
- 24h online claim reporting
- Toll-free customer support
- Worry-free claim process
- Worldwide coverage for claim handling
- For additional devices contact us at support.hu@simplesurance.de

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#1354) silvergod válasza DonDragonka (#1353) üzenetére


silvergod
őstag

Köszi...ez elég korrekt ajánlatnak tűnik...sőt ...nem gondoltam volna hogy ennyire...ebben minden benne van ami történhet vele :)

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#1355) kano


kano
nagyúr

kkltuska
Nem itt, hanem pü-ben. De szerintem nem Ő adja el, mert azt már töröltem volna. :)
Itt nem lehet hirdetni.

Outlander
Lehetne egy olyanban megállapodnunk, hogy ha nem tudsz értelmeset hozzászólni, akkor inkább hagyd meg másnak a válasz lehetőségét? Így szerintem viszonylag jól megleszünk.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1356) klooo


klooo
tag

Nektek az akku használatnál hogy alakulnak az ''android rendszer'' százalékos mutatói? Nekem szerintem nagyon pörög. Az előző töltési-merési ciklusban 12% volt. Mitől lehet ez? Valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra, PS5

(#1357) law9 válasza silvergod (#1354) üzenetére


law9
csendes tag

Számold bele a biztosítás díjába, hogy káreseménynél 25 EUR (most 7965 HUF) excess-t kell fizetni mindentől függetlenül.

(#1358) Timer válasza klooo (#1356) üzenetére


Timer
veterán

A Hüvely P9 topikban valaki tapasztalt hasonlót, ott azt írták, hogy valami android frissítő háttérfolyamat fekszik be, azért eszi annyira az akkut. Keress utána, tuti, hogy ott olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#1359) Outlander válasza kano (#1355) üzenetére


Outlander
őstag

:U biztosan. Ha te mondod akkor biztosan.

Mondjuk, gyakorlatilag linkeltem a leírást, bár mily nehéz is volt másnak. Szóval segítettem.

Így is lehet hsz gyűjteni.

Legyenek ilyen hszek.

Nem tudja valaki ebayen/aliexpreszen vannak tokok?

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1360) kispalya


kispalya
tag

Sziasztok,
itthon lehet kapni már valahol átlátszó szilikon tokot OP3-hoz?

Köszi.

Szeretném megérni azt a kort, amennyinek kinézek...

(#1361) Rick4 válasza klooo (#1356) üzenetére


Rick4
félisten

Nekem így. 50% körül indult első bekapcsolást, lemerült a beállítások alatt, első töltés megvolt alig 45 perc alatt, most merül

Elég gyorsan fellőtte:

Nincs mit szégyenkezni a kijelzőidővel sem:

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1362) petipetya


petipetya
nagyúr

Kérdés. A három állású kapcsolót lehet úgy használni, hogy a legfelső állásból egyből a legalsóba ugorjon?

"nincs rá lezsóidő"

(#1363) Rick4 válasza petipetya (#1362) üzenetére


Rick4
félisten

Nem, a középső a két szélső között rezzen, nem is lehet olyan gyorsan húzni-

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1364) petipetya válasza Rick4 (#1363) üzenetére


petipetya
nagyúr

Értem. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#1365) hariboh


hariboh
tag

Nem értem miért írja ezt ki mindig, mikor a shipping methodhoz akarnék continue-zni. A shopban azt írja, hogy In stock o.O Találkozott már ilyennel valaki?

(#1366) monguz82 válasza hariboh (#1365) üzenetére


monguz82
tag

Tegnap este a Sandstone-nal is ez volt a szitu.

ZTE Nubia Z60 Ultra 16GB / 512GB --- Hell is Coming -- Xiaomi Pad 5 Pro 4G

(#1367) hariboh válasza monguz82 (#1366) üzenetére


hariboh
tag

Még ma is :D

(#1368) Outlander


Outlander
őstag

Aki még küzd a beakadt ébrenléttel töltés után, az próbálja ki hogy mielőtt lehúzza a töltőről kikapcsolja a wifit/mobilnetet.

Nálam bevált.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1369) tailor


tailor
őstag

Sziasztok!

Új vagyok az android világában, és talán emiatt sehogy nem tudom összekötni a OP3-at pc-vel. Ha összekötöm, nem történik semmi. Van erre valami megoldás?
Előre is köszi! :B

(#1370) Tibko8 válasza tailor (#1369) üzenetére


Tibko8
senior tag

Húzd le az értesítési sávot és ott lesz valami USB töltés kiírva arra katt majd válaszd ki hogy MTP mód vagy valami ilyesmi. (Bocsi nem tudom pontosan hogy vannak írva nem vagyok gép közelben)

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#1371) tailor válasza Tibko8 (#1370) üzenetére


tailor
őstag

Valószínűleg én vagyok hülye, de nálam semmilyen usb mód / ikon nincs az értesítési sávban :F

(#1372) RIC5I válasza SonyNex7 (#1322) üzenetére


RIC5I
tag

én fekete flippel vettem és valami borzalom csúszik a teteje össze vissza lifeg a baloldali gombok pedig elérhetetlenek
írta itt valaki hogy az értesitési led sem látszik a tokban

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#1373) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Type c kábelt hol lehet venni ami tőlti? Holnap kell vennem, melóhelyen hagytam eredetit, így lemerülök :(((

(#1374) tailor válasza tailor (#1371) üzenetére


tailor
őstag

Megkövetem magam, megtaláltam. Hála és köszönet! :R

(#1375) bajaki


bajaki
őstag

Nálatok nincs gond az értesítésekkel? Gmail és YouTube értesítéseket csak akkor kapom meg, amikor feloldom a kijelzőt. Ha ezt nem teszem meg, akkor órákig képes nem jelezni a telefon...
Facebook és Messenger értesítésekkel nincs gond.

Akkumulátoroptimalizálást is kikapcsoltam, nem segített. Van valakinek ötlete?

(#1376) Ati007 válasza bajaki (#1375) üzenetére


Ati007
őstag

Hasonlot én is wifin...

(#1377) Outlander válasza bajaki (#1375) üzenetére


Outlander
őstag

Majd talán ez is javítva lesz..

Van egy pár bug a sw-ben.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1378) Bewy válasza Ati007 (#1376) üzenetére


Bewy
tag

wifi speciális beállításai között van egy olyan opció hogy kapcsolja ki a wifi-t ha alvó módba van a telefon. neked véletlen nincs bekapcsolva?
Én megkapom a gmail meg minden értesítést.

(#1379) L4mie válasza Bewy (#1378) üzenetére


L4mie
veterán

Alvó mód pontosan mit takar? Mit lő ilyenkor kis a telefon?
Ha a wifi ilyenkor offon van a 4G-n nem kéne átjönnie a leveleknek?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1380) Hedgehog9780 válasza bajaki (#1375) üzenetére


Hedgehog9780
tag

Ugyan ez a problémám nekem is Honor 4X-en és pont emiatt szeretnék telefont váltani. :W A Gmail nem szinkronizálja a leveleket, csak akkor ha bekapcsoltam a kijelzőt. Az igyak vizet appok csak hébe-hóba (bár inkáb hében mint hóban) jeleznek az óránkénti emlékeztető ellenére. Egyedül a Viber működik nálam tökéletesen. Már minden lehetőséget beállítottam (futhat háttérbe, védett alkalmazás, nincs energia takarékos üzemmód...) de ennek ellenére sem működik rendesen. Sem Wi-Fi-n sem mobilneten. :(((
Azt is olvastam (és az én véleményem is ez), hogy a MM droidnak nagyon durva a memória kezelése, és annak ellenére is kilövi az appokat, hogy te védettként állítod be. Szvsz az MM egy összelapátolt droid. Még normális frissítést sem ad hozzá a gugli, de már muszáj a Nugáttal foglalkozni :W

(#1381) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Nekem az auto BT-java nem allnak ossze. Pontosabban csak mint media player mukodik. A telefon profile-t nem engedi, pedig a telefonon engedelyezett. Ilyen volt mar aosp romokkal az OPOnal is.

[ Szerkesztve ]

(#1382) sparks válasza bajaki (#1375) üzenetére


sparks
senior tag

No akkor. Épp most jöttem megosztani veletek, hogy mi erre a megoldás. A macerásabb az, ha adb-n keresztül rányomjuk a telefonra ezt: adb shell dumpsys deviceidle disable
Ehhez nem kell root, hátránya, hogy minden egyes reboot után újra kell nyomni a parancsot.

Ha van root, akkor pedig ugyan ez mehet "smanager"-en keresztül, ezen a videón szépen bemutatja a srác, hogy mit és hogyan. Ez alapján megcsináltam és végre wifi alatt is megérkeznek a levelek és minden működik. Nem tapasztaltam különösebben nagy aksi fogyasztást sem. A doze mondjon le :DDD

Engem ez a probléma már OP2-n H2OS-en is kiidegelt, azon nem próbáltam, de gondolom ugyan úgy működik, minden MM-en ahol a doze így bekavar.

(#1383) vitezlejszlo válasza Hedgehog9780 (#1380) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

https://forums.oneplus.net/threads/push-notification-issues.451149/

Itt jelzik a problémát mások is. Írjak, hogy még a nexusokon is csak most javították ezt a hibát. Nyugalom a hosszú élet ritka.

[ Szerkesztve ]

(#1384) FeRkE


FeRkE
őstag

Nem nagyon lattam, hogy lett volna, az AnandTech ujra ertekelte az OP3-at az sRGB update utan, szep munka! :)

(#1385) syler123 válasza FeRkE (#1384) üzenetére


syler123
veterán

Erre nem számítottam, hogy utólagosan ilyen szinten javíthatnak a kalibráción.

Nagyon tetszik, hogy a Oneplus ennyire figyeli a vásárlók igényeit. Óriási piros pont az utólagos kijelző kalibrálásért, javításokért. Olvasgatva a fórumokat, a Oneplus 3 messze nem szenved akkora hibákban megjelenéskor, mint a Mi5. Ott kb totális beta rommal jött ki a telefon, ráadásul a webshopok is mindre ráteszik a kínai szutykokkal teli romjaikat. Itt ilyen nincs, alig várom a hétfőt hogy megérkezzen :)

[ Szerkesztve ]

(#1386) Hujikolp


Hujikolp
őstag

A beharangozóban említették a zaj szűrést a kép készítésénél. Valaki ezt már tudta használni? Hogy megy?
Egyszer láttam egy videóban, de már nem találom...

(#1387) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Ebben a videóban látható időjárás widget gyári,magyarul is kiírja az adatokat?
Ha nem az, akkor van benne gyári?

Ez a kijelző kalibráció minden telefonra elérhető már?Ha nem mikor jön a kollektív frissítés?

(#1388) Hujikolp válasza syler123 (#1385) üzenetére


Hujikolp
őstag

Itt is van azért pár bug, de egyik sem olyan, ami miatt használhatatlan lenne. Pár, amit én találtam:
1080p video modban nincs OIS, youtube 1080p 60fps nem megy, akkor ez a push notification probléma, az a memoriakezelesi baj, amikor több alkalmazást is bent tudna tartani. Ha a tárcsázóban EGYZER beállítod a csengőhangot, utána már nem tudsz oda többé belépni. Ajánlatos a hangbeállításnál ezt elvégezni.
A battery előzményekben valami rendszerapp beragad, meg véletlen számmal jelenik meg.
Korábban volt többféle hangprobléma is, s a kamera is néha kifagyott másnál vagy épp nem csinált képet / kép után kilépett.
A mindenki által látható képernyő színhűsége, mely javítva lesz. A bluetooth-al is néha vannak gondok, hogy nem látják a profilomat az auto.
Kb ennyi jutott most eszembe

(#1389) Hujikolp válasza SonyNex7 (#1387) üzenetére


Hujikolp
őstag

A kijelző kalibrálás a 3.1.4-el fog érkezni, ahogy ők mondják, hamarosan :D

(#1390) syler123 válasza Hujikolp (#1388) üzenetére


syler123
veterán

Ezekkel együtt tudok élni :)

Gyári fólia használható? Milyet érdemes rendelni helyette? Ha már a tempered glass nem fedi le rendesen, akkor vennék rá fóliát, ami igen. A lényeg hogy ne matt legyen, azt nem szeretem.

(#1391) syler123


syler123
veterán

Nillkin tempered glass jött már valakinek? A képeken úgy tűnik, hogy a látható kijelzőrészt lefedi, viszont elég drága, jó lenne tudni mielőtt megveszem, hogy okés-e.

(#1392) kano válasza syler123 (#1391) üzenetére


kano
nagyúr

Valaki már rendelt itt, de még nem kapta meg.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1393) SonyNex7 válasza syler123 (#1391) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Szinte kizárt hogy jó hozzá.Rohadt nagy hézag marad kb 2mm körbe a széleken.
Csak a teljes keretes üvegek lesznek jók.
Ezt az original Mofit rendeltem meg most.
Pont ma lett akciós még kedvezményt is kaptam így az üvegből 2 jön.
[link]
Az eladó szerint: Dear Sonynex7 , the glass just like the second screen of the phone.
The glass has same color like the original display, and it's shinny.
The feel of touch similar feel like the original display.
The glue is all surface
Ehhez jön még egy eredeti Mofi prémium szilikon tok.[link]

[ Szerkesztve ]

(#1394) syler123 válasza SonyNex7 (#1393) üzenetére


syler123
veterán

Rosszak a linkeid, de sejtem melyikre gondolsz.

Ezeknél tényleg fekete üveg van alul felül? Ritka undorítóan nézhet ki a telefonon. Egyszerűen nem tudom miért csinálják ilyenre, ez miért jó? Miért nem átlátszó az egész?

[ Szerkesztve ]

(#1395) SonyNex7 válasza syler123 (#1394) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Ebből látszik hogy nem láttál még ilyet.Rendes prémium üveg.
Nekem volt 6s-en ilyen csak más márkától (G.D.Smith)és az ujjlenyomat mélységén kívül nem tudod megmondani hogy van rajta valami annyira durván jó igaz az 6e volt de az amerikai változata az meg 10e.
Amit most elvisznek Huawei P9 ahhoz is van brutál prémium minőség de a a kijelző technológia miatt az átlátszó részen " angel dotok" érzékelési pontok vannak amik csillognak főleg nap fényben,igy P9-re csak a fólia ajánlott.
De amúgy ebbe még beletartozik a samsung S6,S7 stb minden ami kerekített szélű.
Most már jók ...appból nem lehet linkelni

[ Szerkesztve ]

(#1396) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Iphone 6s G.D.S üveggel... ugyanezt remélem a rendelt üvegtől

(#1397) syler123 válasza SonyNex7 (#1396) üzenetére


syler123
veterán

Legyen igazad, remélem töltesz fel róla majd képet / megírod a véleményed, addig használom a gyári fóliával :D Ha nem rakok kulcsot a zsebembe pár hét alatt gondolom nem fogom megkarcolni.

(#1398) axlfsi válasza vitezlejszlo (#1381) üzenetére


axlfsi
veterán

Nekem siman jol mukodik az autom BT-os kihangositojaval a telefon. Nokias, ha jol remlik, beepitett, a gyari hangrendszeren keresztul mukodik (zene, cd, stb lekapcs, amikor hibast kapok).
... de nem szeretem hasznalni, mert allitolag visszhangzik a tuloldalon a beszelgetopartnerem hangja :F

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1399) axlfsi válasza Hujikolp (#1389) üzenetére


axlfsi
veterán

Naja, pont akartam kerdezni, hogy ez mikortol elerheto, mert nekem a 3.1.3-ban nincs benne (de akkor ezekszerint meg senkinek sem).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1400) kkltuska


kkltuska
újonc

Szevasztok!
Tudna valaki javasolni a telefonhoz szilikon tokot?
Valami olyasmi kellene, ami gyorsan megjön. (max 1 hét)
Nézegettem a linkeket, de szinte mindegyik külföldi, esetleg valamelyik itthoni boltban lehet már kapni rá? Én sajna nem találtam. :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.