Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) kovadika válasza MarciKING24 (#200) üzenetére


kovadika
őstag

Nekem ugy tunik te porogtel ra. Amugy van sok dual simes telo keves rammal ha ez tul sok lesz.

(#202) Hujikolp válasza Wesder (#199) üzenetére


Hujikolp
őstag

nyugodtan megveheted a telefont, mivel full boundle jelenleg nincs, s előreláthatólag 2-3 hétig nem is lesz. Emiatt kár várni szerintem :)

mod: van remény a közeljövőben, hogy az egyéni romokban legyen dash gyorstöltés :R

[ Szerkesztve ]

(#203) MarciKING24 válasza kovadika (#201) üzenetére


MarciKING24
tag

Nekem meg úgy tűnik, hogy nem csak nekem válaszolgatsz ilyen arrogáns módon, úgyhogy köszi de itt zárjuk le, nem kell válaszolnod.

Straight outta Compton

(#204) Wesder válasza Hujikolp (#202) üzenetére


Wesder
félisten

30k-ért mit kapok meg belőle? :DDD Ugyan is ennyim van most félretéve. Annyira elfogott a must have, hogy azon filózom hogy a maradékra hitelt veszek fel, csak h megvehessem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#205) Vice1978 válasza vranyek (#186) üzenetére


Vice1978
csendes tag

Hello. Nem expressz kértem, simán..

(#206) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Srácok, mire jó ez az "értesítési kapcsoló"? Nem értem. Pontosabban értem én, de mi van, ha nem itt kapcsolom, hanem szoftveresen, esetleg programozottan / ütemezetten? Akkor megette a fene, mert mást fog "mutatni" a gomb, mint a valóságos állapot. Kb. mintha tennének rá egy tekerhető potit, amivel a hangerőt lehet állítani.

Kijelző: jól tudom, hogy az RG / BG AMOLED nagyon "un-cool"?

(#207) turika86


turika86
aktív tag

Én szerda reggel rendeltem, ma kaptam sms-t dhl-től hogy csütörtökön érkezik. Tesztet olvasva úgy érzem nem lesz egy nagy mellényúlás, bár az 5,5 col még érdekes lehet.

"Time is the fire in which we burn"

(#208) kovadika válasza <Adamsky> (#206) üzenetére


kovadika
őstag

Nem tudod szoftveresen elkapcsolni, csak levenni a hangerot. Beállításokban kulon ful van neki, elegge szemelyre lehet szabni.

[ Szerkesztve ]

(#209) balgab84


balgab84
aktív tag

Nem lesznek mar, elo tesztek?

(#210) Hujikolp válasza Wesder (#204) üzenetére


Hujikolp
őstag

ehh :'D Fizu előleg kérése havi törlesztéssel esetleg?

Más: root után van valamilyen mód arra, hogy ha érkezik frissítés, akkor azt fel tudjam tenni?

#209) balgab84: tömören, nem. Az okok máshol fellelhetőek, de sajnos nem tudom most linkelni, másmere olvastam még régebben

apropó, write only üzemmódba kapcsoltál???

[ Szerkesztve ]

(#211) balgab84


balgab84
aktív tag

Sajnos hiaba a sok ram,ujraindulnak az alkalmazasok, de nem csodalkozom ezen kinai,joval ar ertek alatt.

(#212) balgab84


balgab84
aktív tag

http://m.mobilarena.hu/hir/nem_hasznalja_ki_a_6_gigabajt_ram-ot_a_oneplus_3.html

(#213) <Adamsky> válasza kovadika (#208) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nem erről beszélünk? Vagy ilyen nincs az OxygenOS-ben? Én ezt speciel Tasker-rel kapcsolgatom (idő és hely függvényében). Ezért nem látom az értelmét (sőt, adott esetben még zavaró is lehet) ennek a gombnak.

[ Szerkesztve ]

(#214) Wesder válasza Hujikolp (#210) üzenetére


Wesder
félisten

Tesco-ban ilyen nincs sajnos :(((

#212 Ezt kb 10000000000x megbeszéltük és orvosoltuk is...

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#215) kovadika válasza <Adamsky> (#213) üzenetére


kovadika
őstag

Ilyen nincs ebben a telefonban. Legalabbis en meg nem talalkoztam vele. Egyedul a gombbal tudod allitani a hangprofilokat. Tehat nincs erre szoftveres kapcsolo.

(#216) garferi válasza <Adamsky> (#206) üzenetére


garferi
csendes tag

A kijelző problémáiról itt a részletes cikk:
http://www.anandtech.com/show/10411/the-oneplus-3-review/4

(#217) Haneto válasza balgab84 (#211) üzenetére


Haneto
tag

Le vagy maradva ....

Xiaomi Mi 9T Pro

(#218) <Adamsky> válasza kovadika (#215) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Ilyen nincs ebben a telefonban."

És DND (do not disturb)? Az sincs? Nem ismerem az OxygenOS-t, de az olvasottak alapján - hogy finoman fogalmazzak - nem kívántam rá. :(

(#219) kovadika válasza <Adamsky> (#218) üzenetére


kovadika
őstag

A gombbal van. Gomb nelkul csak az adott profil hangerejet tudod valtoztatni.

(#220) persil válasza balgab84 (#211) üzenetére


persil
nagyúr

Itt sokan pedig azon nem csodálkoznak, hogy egyesek csak befröcsögnek valami marhaságot, úgy, hogy a cikket sem olvasták végig rendesen.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#221) petipetya válasza kovadika (#219) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez nekem is új infó volt. Kérdés: a selfben lévő memó hogyan értesít? Lehet halasztani a teendőt? Elvégre egy valamirevaló teendő sorsa az, hogy később végezzük el. ☺️

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#222) balgab84


balgab84
aktív tag

Elolvastam, es valami hokuszpokuszt kell vele csinalni, es mar jo is lesz, haaat vegyetek. De ennyiert vegulis, nem rossz telo, aki szereti a kinai telefonokat annak tokeletes.

(#223) #16820480 válasza Hujikolp (#202) üzenetére


#16820480
törölt tag

Erről van szó :R Azért így kezd már egészen más fekvése lenni a dolognak :K

(#224) storm3 válasza balgab84 (#222) üzenetére


storm3
senior tag

Most vedd le a telefonod hatlapjat, vedd ki az akksit es nezd meg hol keszult. :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#225) kovadika válasza petipetya (#221) üzenetére


kovadika
őstag

Nem tudom keepet hasznalok, de az a memo a google naptarhoz van csatolva, tehat amit az tud azt tudja memo is.

(#226) Hujikolp válasza #16820480 (#223) üzenetére


Hujikolp
őstag

én még várok az egyéni romokkal mindenképpen. Sok még a hiba. Már csak a root a kérdés. Jó lenne, mert ad-block meg gravity box, stb... Vacilálok.

[ Szerkesztve ]

(#227) vranyek válasza Vice1978 (#205) üzenetére


vranyek
aktív tag

Befejeztem a siránkozást, de ez akkor is pofaszaggató, jóval előbb rendeltem, és jelenleg talán Lengyelországban jár, már ha... mindegy, ez van, minden úgy van,a hogy lennie kell, majd megjön egyszer...

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#228) ctvagyok válasza Bone123 (#70) üzenetére


ctvagyok
őstag

Ezért is lenne érdekes, ha lenne tesztelve a maximum fényerő APL 50% vagy még inkább releváns 80%-nál (legtöbb tartalom, ami nem videó kb ide esik) is. Bár nem nagy a különbség sem IPS, sem AMOLED esetén, valószínűleg azért észlelhető lenne a különbség, akár szabad szemmel is.

[ Szerkesztve ]

(#229) #16820480 válasza Hujikolp (#226) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én ilyeneket nem nagyon használtam, még az utóbbi időben root sem volt, nem kellett semmihez. Az Oxygen sem rossz a 3.x óta, de nem árt, ha ott a támogatás custom fronton, ha esetleg elfelejtenék frissíteni a következő Android verziókat valamiért :)

(#230) petipetya válasza kovadika (#225) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi.

"nincs rá lezsóidő"

(#235) D1Rect válasza Wesder (#204) üzenetére


D1Rect
félisten

"hogy azon filózom hogy a maradékra hitelt veszek fel, csak h megvehessem."
Ez az ötlet valahol a borzalmas és a katasztrofális között helyezkedik el.

(#241) jacis


jacis
nagyúr

Korrekt ajánlat.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#242) zazenke


zazenke
őstag

most ha nem bírja kihasználni a 6gb ramot mert folyton ürít. vagyis csak azért tették bele hogy jobban fogyjon.a kamerája is mondjuk csak átlagos , nem is bővíthető bár 64 GB nál ez még nem akkora gond ,akkor mi ebbe a telóba akkora feature hogy rohanjak rendelni kínából? a 820 as processzor ? 3 hónap és minden telóba az fog dolgozni .

(#244) kovadika válasza zazenke (#242) üzenetére


kovadika
őstag

Semmi. Vegyél másikat.

(#245) zazenke válasza kovadika (#244) üzenetére


zazenke
őstag

csak gondoltam lecseréltem volna a g4 et de nagyon úgy néz ki megbánnám .ha most kéne a kettő közül választani a g4 még olcsóbb is

[ Szerkesztve ]

(#247) Wesder válasza zazenke (#245) üzenetére


Wesder
félisten

G4-re lesz N vagy O? Még mindig nem kínából jön ide, hanem EU-n belölről.

#248

Akkor le a kalappal az LG elött :R

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#248) jacis válasza Wesder (#247) üzenetére


jacis
nagyúr

Lesz N.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#249) zazenke válasza Wesder (#247) üzenetére


zazenke
őstag

hát jó tudatlan vagyok azt se tudom miaz n vagy az o . az op rendszere? a g4 rendszerével sincs semmi baj pergős kis gép de az igaz hogy mióta ráment a 6 os droid azóta a rootolása igen körülményes lett . de igazából nem is tudom minek kellene rootolni

(#250) Hunujv válasza zazenke (#249) üzenetére


Hunujv
tag

Azt tudod, hogy mit keresel ebben a topikban?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.