Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Hujikolp válasza tatu90 (#436) üzenetére


Hujikolp
őstag

Beállítások, sim kártyák, sms-ek.

(#452) #16820480 válasza Outlander (#448) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem nagyon van hátránya a rootnak, csak legfeljebb az emberek jó részének felesleges opció.

(#453) bordi10 válasza Outlander (#419) üzenetére


bordi10
senior tag

Egy olyat próbálj meg, hogy a Novában hagyd ON-on a dupla-koppos lock-ot, hagyd az ujjlenyomatot is, majd a teló Beállítások/Biztonság/Eszközadminisztátorok menüjén belül engedélyezd a Novát! hátha....

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#454) tatu90 válasza Hujikolp (#451) üzenetére


tatu90
csendes tag

Köszi, azt megtaláltam én is, viszont nekem ott csak olyan van, hogy vagy egyik, vagy másik. Olyan opció nincs - mint a beállítások->SIM kártyák->hívásokban - hogy "Mindig kérdezzen rá".

Viszont közben rájöttem, hogy az SMS appban mielőtt el kezdem írni az üzenetet, akkor a küldés gomb helyett egy kártya választó gomb van, ott ki lehet választani, hogy melyikről szeretném küldeni.

(#455) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Android pay valakinél működik? Mi a megoldás?

(#456) ollie válasza Hujikolp (#455) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Magyarországon nem működik. Sőt, tudtommal csak Nagy Britanniában használható jelenleg az EU-n belül.

***

(#457) PowerBuldog válasza Hujikolp (#455) üzenetére


PowerBuldog
veterán

hogy fizetni Android telefon. :))

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#458) D1Rect


D1Rect
félisten

Végre nekem is bedobta a DHL, annyira nem vagyok elájulva tőle.
Formára elég "semmilyen", oké "prémium anyaghasználat" meg minden, de elég unalmas.
Igaz, az 1+2 után sokkal "drágább" érzetre és kinézetre is, de nekem az 1+2 jobban tetszik.

A dashcharge viszont igen hasznos.

(#459) petipetya válasza D1Rect (#458) üzenetére


petipetya
nagyúr

90-ért átveszem. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#460) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Na nekem is megjött, de nem merem kinyitni, úgy félek... :) Félek, hogy megtaláltok, megvertek, elveszitek. Főleg Kari! :)

(#461) ittakary válasza vitezlejszlo (#460) üzenetére


ittakary
nagyúr

ne idegesíjjé boncsad mán

(#462) vitezlejszlo válasza ittakary (#461) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Nem mer koszos a kezem hozza nem nyulok... :) En tokmanias vagyok, mert mindig mindent elejtek, delutan veszek ra egy zoknit, amig nem jon meg a ebajos rendelesem amiben van tok meg uveg meg minden :) Szoval majd csak estere bontom ki, addig orlodjetek morzsolodjatok :D

[ Szerkesztve ]

(#463) petipetya válasza vitezlejszlo (#462) üzenetére


petipetya
nagyúr

Dög. :D

"nincs rá lezsóidő"

(#464) Looserke


Looserke
őstag

senki sem rendelt essential bundle-t hozzá?

(#465) D1Rect válasza petipetya (#459) üzenetére


D1Rect
félisten

Vigyed, pont annyit akarok majd kérni az 1+2-ért. ;] :DDD

(#466) kano válasza vitezlejszlo (#460) üzenetére


kano
nagyúr

Annak mindenki örül, ha megjön. :DDD

Milyen zoknit akarsz mán' rájahúznyi? Nem hallottad, hogy zokniban nem mosunk lábat. :DDD
Haggyad má'. Nyissad kifele azonnal, ha mondjuk!! :)) Most.

D1Rect
Én adok érte 100k-tis, na de nem a 2-ért. ;]

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#467) D1Rect válasza kano (#466) üzenetére


D1Rect
félisten

Meggondolom ;] , addig is tovább próbálkozok az 1+2 gariztatásával.

(#468) vitezlejszlo válasza kano (#466) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Jovan kibontottam de csak a regi kapcsolatunkra valo tekintettel. :)
De mar le is tettem, sikerult nem elejtenem 2 perc alatt :)

Semmi meglepo, olyan mint egy telefon. A kijelzoje hogy vegig uveg es nincs kerete mint az OPOnak ad egy furcsasagot neki, meg kell szokni. De szep amugy tenyleg na. :)
Zoknit tudod azt ami kis szutyo amibe bele lehet tenni amig nem jon meg a tok :)
Az OPO gel tokjaba tokeletesen belemegy, bar a kamera kivagasa mas, de azt leszamitva egesz hasznalhatonak tunik :) Na de majd este. Legyen ennyi eleg egy napra :)

(#469) wpferi


wpferi
csendes tag

nehezen állok át a kézhasználattal az OPO-ról, kicsit erősebben fogom meg a szélét, és máris érintésnek tekinti. Hogyan használjátok? Főleg a két kézzel fogás és két újjal íráskor problémázom. Egyik kéz fog, másik ír, ez rendben. Mit csinálok rosszul.
Van valakinek ötlete akármilyen védő tokra? Rendelni nem lehetett, egy hét alatt itt volt. Kínából rendeltem ugyan 2-3-at, de az még 1 hónap, addig nem nagyon merem használni, kár lenne összekarcolni. nem nagy öröm, hogy zuhan a +1 ára.

(#470) kovadika válasza wpferi (#469) üzenetére


kovadika
őstag

Rosszul fogod. ;]

(#471) kano válasza vitezlejszlo (#468) üzenetére


kano
nagyúr

Ha érdekel tudok adni neked neoprene tokot hozzá (olyan zoknis fajta).
Valami ilyesmi (konkrétan ez). :DDD

wpferi
Az a helyzet, hogy ennél a telefonnál feltétel, hogy az ujjak utolsó ujjpercei amputáltak legyenek. :Y

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#472) MartOOn válasza Outlander (#416) üzenetére


MartOOn
addikt

Érdekes. S7edge van a kezemben, nova launcher t hasznalok, dupla koppos sw-es lezarasnal (screen off app) ujjlenyomattal történő feloldas utan keri a pin-t. Ugyanez bekapcs gombbal történő zaraskor nem kéri. Es minden s7 igy muxik nova alatt. Szóval tuti a nova a ludas.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#473) kadaradam


kadaradam
csendes tag

na most fogom megrendelni. ha valakinek van $10os kuponja, annak lehet betudok segiteni a szállításba, ha budapesti

ebayrôl ezt a tokot néztem ki magamnak. képeken jól néz ki, de kíváncsi leszek milyen minôségû valójában.

http://m.ebay.com/itm/152130190738?_mwBanner=1

(#474) kano


kano
nagyúr

Akit esetleg érdekelnek kiegészítők: [link]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#475) ittakary


ittakary
nagyúr

most jutott eszembe megnézni: sajnos még itt is maradt az USB2.0 :(

(#476) vitezlejszlo válasza kano (#471) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Koszikoszi, de majd legkozelebb :) 500ft-ert ad a gyorsbolt tokot, jo lesz az egy hetig :D

(#477) ittakary válasza vitezlejszlo (#476) üzenetére


ittakary
nagyúr

linket tudsz adni, kérlek?

(#478) Rolanddd válasza kano (#474) üzenetére


Rolanddd
tag

Ez meg hogy műküdik mikor a kijelző széle lefelé kanyarodik? A TG is le van kerekítve a szélén?

[ Szerkesztve ]

(#479) kano válasza Rolanddd (#478) üzenetére


kano
nagyúr

Ezen én is gondolkodtam, elképzelhető (vagy nem érne a széléig, de azt nem hiszem). :F

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#480) leslien


leslien
nagyúr

ez volt már? frissítés érkezik....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#481) vitezlejszlo válasza leslien (#480) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Nem, ez nem vótmá. Ellenben kifejezetten pozitív, ha ilyen tempóban reagálnak a hisztire.. Még a végén veszek egy OP3-at. Ja nem. Már vettem. Ejj. Már meg is jött :D Hinnye gyerekek, nemsoká beindítom a troll gépezetet, csak költözzek át az újra :)

(#482) Tibko8 válasza vitezlejszlo (#481) üzenetére


Tibko8
senior tag

Nyisd ki inkább és használd. A zoknit pedig húzd a lábadra :D

Szerk: láttom kibontottad már :)

Jól hangzik ez a frissítés csak adják ki időben.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#483) MartOOn


MartOOn
addikt

De hogy en most mennyire utalom a samsungot! A faxe kellett egy ilyen telot mint az s7 edge kiadni. Ugy vennek most egy op3-at vagy egy htc 10-et, de inkább op3-at de az s7edge-et tuti nem cserelnem le rá. Ki fogja ezt megugrani? Melyik telora lenne érdemes ezt lecserelni? OP3 nagyon bejovos de gyengebb kamera, gyengebb akku nincs IP vedettseg. A lagghuszaroknak mondanam hogy meg cska nem is laggol. Iden tervben volt vagy egy op3 vagy egy htc 10 vagy uj nexus vagy moto z csere. Ebbol az első kettő nem erte el hogy a jelenlegit le akarjam rá cserelni. Majd latjuk a tobbit. Addig read only.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#484) Pompi válasza MartOOn (#472) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

... félrement

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#485) kadaradam válasza Tibko8 (#428) üzenetére


kadaradam
csendes tag

nekem van itthon 2 otg kábelem, nem kell az egyik? :D

(#486) kano válasza vitezlejszlo (#481) üzenetére


kano
nagyúr

És mi lesz a régi jó barátunkkal, OPO-val?
Bekereteztetjük és kitesszük a falra? :DD

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#487) PiciDikenz


PiciDikenz
aktív tag

Azt tudja valaki, hogy lehetséges-e az, hogy egy appot és a hozzá tartozó adatokat úgy mentsem le, hogy után egyben az egészet át tudjam tenni romváltáskor és az app ne érezze, hogy közben kihúzták alóla a terítőt?

A bankom egy olyan appal szivat, amit ha egyszer letörölsz, akkor levélben kell új regisztrációs számot kérni, amihez hadd ne mondjam mennyi kedvem van, de enélkül az app nélkül meg nem nagyon tudok semmit csinálni, mert ez küldi az átutalásokhoz, ilyesmikhez a biztonsági kódot...

Sajna mókolásban nem vagyok valami jó, eddig minden telefonom gyári állapotban használtam, de most mivel várom a CM-et a telefonra, ezért jó lenne a felesleges levelezgetéseket megspórolni mindig a bankkal...

Köszi előre is :)

[ Szerkesztve ]

(#488) PowerBuldog válasza PiciDikenz (#487) üzenetére


PowerBuldog
veterán

régebben volt a titanium backup (root kellett hozzá), ami mentette az egész appot, adatokkal mindennel, nem tudom ez létezik-e még

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#489) kadaradam válasza PiciDikenz (#487) üzenetére


kadaradam
csendes tag

Próbáld ezt, pár játéknál már működött nekem. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koushikdutta.backup

root nem kell hozzá, ADB-ből is megoldható

[ Szerkesztve ]

(#490) tatu90


tatu90
csendes tag

Nektek nem panaszkodott még a másik hívófél, hogy visszahallja magát? Nekem tegnap és ma is egy-egy ember jelezte eme problémát. :U

Illetve még egy kérdés. Rootoltan, hogy viselkedi az OS az OTA update-ekkel? (Esetleg, ha van valakinek tapasztalata O+2-vel légyszi írja már meg... ellentétes infokat olvastam ezzel kapcsolatban) Ha OTA-n nem megy akkor van rá valamilyen mód, hogy unroot nélkül felvarázsoljuk?

[ Szerkesztve ]

(#491) vranyek válasza tatu90 (#490) üzenetére


vranyek
aktív tag

A kamera feletti mikrofon mire szolgál? nem lehet, hogy az zavar be? közel van a hívó-hangszóróhoz... :F

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#492) ittakary válasza tatu90 (#490) üzenetére


ittakary
nagyúr

sehogy nem viselkedik az OTA update rootolás után, mivel hibával elszáll

majd le kell töltened a teljes Oxygen ROMot, feltolod TWRPből és utána újra kell rootolnod

(#493) kano válasza tatu90 (#490) üzenetére


kano
nagyúr

Ha van valami ilyesmi a beállításokban, hogy másodlagos zajszűrés, akkor azt próbáld meg kikapcsolni.

ittakary
Szokott az OTA-ból lenni incremental flashelhető zip is, nem?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#494) bupemko válasza PowerBuldog (#488) üzenetére


bupemko
senior tag

Régebben én is Titanium Backup-ot használtam CIB mToken költöztetéshez, azzal működött...

Tegnap nekem is bedobta DHL, de sajnos csak ma este érek haza, úgyhogy egyelőre még nem sikerült elkezdeni ismerkedni.

Ahogy nézem első körben próbálgatom a stock dolgokat, ez a Nova launcher / fingerprint mizéria nem hiányzik, KH mobilbankhoz meg szeretném azért használni az ujjlenyomatot, mint iPhone-on megszoktam...

(#495) ittakary válasza kano (#493) üzenetére


ittakary
nagyúr

szokott, de nekem egytől egyig ERRORral elszálltak az OTA zipek minden telefononom

(#496) kano válasza ittakary (#495) üzenetére


kano
nagyúr

Mondj nekem egy kijelzőidőt légyszi az OP3-hoz? Mennyit bír neked és milyen felhasználással?
Köszi!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#497) Saccco válasza PiciDikenz (#487) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem véletlen a biztonsági szint, nem szórakoznék ezzel.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#498) tovgab


tovgab
aktív tag

Végre nekem is ideért! :C
Múlt szerdán rendeltem, standard szállítással.
Lett mellé egy sandstone tok is, biztos ami tuti. :DD
Egy Xiaomi Redmi Note 3 Pro-t váltottam le vele.
Az OP3-at is 2 sim-mel használom majd.
Írok amint gyűlnek a valós tapasztalataim...

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#499) vranyek válasza tovgab (#498) üzenetére


vranyek
aktív tag

Redmi Note 3 Pro nem rossz dolog, miért váltottad le? én pér hete még gondolkoztam is rajta :)
Amúgy hogy hozza a DHL? Úgy értem mennyire van becsomagolva?

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#500) bupemko válasza vranyek (#499) üzenetére


bupemko
senior tag

Majd este lövök pár képet is felteszem ide, nekem még nincs kibontva :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.