Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Looserke válasza Rem-X (#850) üzenetére


Looserke
őstag

az orrnyereg tartónál elég dzsuvás... :D

(#852) Rem-X válasza Looserke (#851) üzenetére


Rem-X
senior tag

Hát nem nagyon használom jó ideje... :) De legalább látszik a jó felbontás :D

Try again, fail again, fail better!

(#853) sutszi válasza Rem-X (#852) üzenetére


sutszi
veterán

Az exif adatok alapján oké, hogy oneplus 3-al készült de a forrás program miért adobe photoshop cs 6? Amúgy PH-ra tök fölösleges fényképet feltölteni, mert tömörít össze-vissza. Nem lesz hiteles. Külső tárhelyről linkelj inkább.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#854) Rem-X válasza sutszi (#853) üzenetére


Rem-X
senior tag

Azért PS, mert ott tudtam a legkönnyebben 8 Mpixre tömöríteni a képet. :)

Try again, fail again, fail better!

(#855) syler123


syler123
veterán

Megvan már melyik tempered glass-t érdemes venni a telefonhoz? Melyik ér ki legjobban a kijelző széléhez?

(#856) J.varga7


J.varga7
tag

Sziasztok,

Tapasztalt már olyat valaki, hogy játék közben recseg/erősen visszhangzik a hang?
A legtöbb friss játékot ha felrakom ez a helyzet. (Rayman, Need for Speed, Asphalt 8 stb) Megy szépen, de vagy nincs hang, vagy recseg, vagy visszhangzik. Elég kellemetlen.

Rendes használat közben, ha pl. cseng a telefon, vagy zenét hallgatok, nem tapasztaltam hasonlót.

Előre is köszönöm a segítséget! :R

Varga Jenő

Don't waste your time, or Time will waste you

(#857) ollie válasza Rem-X (#854) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A PS-t telepíteni is kell, a Paint meg minden windows része.

***

(#858) Rem-X válasza ollie (#857) üzenetére


Rem-X
senior tag

Én csak a PS-t tudom használni...;)

Try again, fail again, fail better!

(#859) sutszi válasza Rem-X (#854) üzenetére


sutszi
veterán

Ne értsd félre nem kötekedni akarok, de onnantól kezdve, hogy valamilyen algoritmus belenyúlt az már nem fogja az eredeti forrást tükrözni. Tehát így nem ítélhető meg a képek "jósága".

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#860) Rem-X válasza sutszi (#859) üzenetére


Rem-X
senior tag

Igazad van, azzal, hogy kisebbre vettem a képet valamit romlott ;)

Try again, fail again, fail better!

(#861) sutszi válasza Rem-X (#860) üzenetére


sutszi
veterán

Jelen esetben igen, így van. Csak próbáltam általánosan fogalmazni.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#862) Rem-X


Rem-X
senior tag

Ahhh... Na jó most már idegesít... Levettem teljesen a notification hangokat és még így is üvölt... Megkockáztatom maxon nyomja... OOS bug?

Try again, fail again, fail better!

(#863) emeron válasza J.varga7 (#856) üzenetére


emeron
tag

Nálam is van hasonló jelenség. Asphalt 8 és Rayman jó, de a Perfect Shift és a Need for Speed furcsa. Nekem nem recseg a hang, hanem inkább szaggat. Máshol nem jelentkezik a probléma.

@Rem-X: igen, kicsit furcsán működik a hangerő szabályozás...

[ Szerkesztve ]

(#864) vranyek


vranyek
aktív tag

Hát...imádom, de... elég gyorsan merül és melegszik gyorstöltésnél...eléggé... visszaküldésgyanús?

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#865) PiciDikenz válasza vranyek (#864) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Hmm én épp egy órája tettem töltőre, 25-én délután 4-kor vettem le legutóbb róla, volt még benne 5% és 5 óra 20 perc körül járt kijelzőidőben... És ez nálam teljesen átlagos, szóval ha gyorsan merül, akkor ott valami beragadás lesz, próbálj meg esetleg egy factory resetet, ha még nem laktad nagyon be...

(#866) ( V )


( V )
veterán

Tesztek:
MKBHD & Linus Tech Tips

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#867) Usgyi válasza J.varga7 (#856) üzenetére


Usgyi
aktív tag

A játék hangok nálam is visszhangosak... Máshol nem tapasztalom.

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#868) vranyek válasza PiciDikenz (#865) üzenetére


vranyek
aktív tag

Lehetséges, de a melegedést mivel lehet magyarázni gyorstöltésnél? 😞

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#869) vranyek


vranyek
aktív tag

...illetve, gyártási hibára kicsi az esély? Mellesleg a kijelző időt hol lehet nézni? Gondolom nem stopperrel...

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#870) petipetya válasza vranyek (#869) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha arra gondolsz, amiket a képernyőfotókon látni: beállítások / akkumulátor / képernyő.

Ez a menüpont elérhető a gyorsbeállítások tetején található, aksi ikonra való bökéssel is.

Persze vannak erre szakosodott appok is a Play Áruházban.

"nincs rá lezsóidő"

(#871) Usgyi


Usgyi
aktív tag

Tudnátok linkelni olyan kábelt, ami jó minőség és tudom töltésre használni?Kocsiba kellene. A kábel amit eddig próbáltam nagyon lassan tölti a telefont. Lehetőleg EU-n belülről hogy ne kelljen rá heteket várnom.
Köszönöm
Üdv

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#872) vranyek


vranyek
aktív tag

Most nézem, hogy az android rendszer 23%-ot eszik, ott lesz valami, lehet tényleg factory reset lesz, ami baj, mert már eléggé belaktam a drágát, viszont ez még nem magyarázza a relatív erős melegedést gyorstltésnél... :F

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#873) Rem-X válasza vranyek (#872) üzenetére


Rem-X
senior tag

De bizony magyarázza. Mert a töltés mellett tekeri a procit is. Szerintem a kettő szorosan összefügg. ;-) Menjen az az FR!

Try again, fail again, fail better!

(#874) PowerBuldog válasza vranyek (#872) üzenetére


PowerBuldog
veterán

40 perc gyorstöltés után szerintem ez elfogadható

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#875) sagesz93


sagesz93
addikt

Sziasztok

Valamilyen hardveres nyűgje/gondja van a telefonnak? A szoftveres hülyeségeket olvastam de arra van sansz, hogy javítják úgy gondolom.
Illetve a gyári tokokbol melyik a legjobb? A fa tokok tartalmaznak fát? :) esetleg utángyartott jo alternatíva van?

[ Szerkesztve ]

(#876) vranyek válasza Rem-X (#873) üzenetére


vranyek
aktív tag

Na jó, még figyelgetem kicsit, most egészen bírja, késő este töltöttem fel 46%-ra, és most és most van 33%-on, bár nem is sokat használtam még azóta... legfeljebb este nyomom a FR-t, mert le kéne mentenem pár dolgot..
Köszike! :) :R

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#877) Outlander válasza sagesz93 (#875) üzenetére


Outlander
őstag

Rezgőmotor és a vaku árához képest nevetséges... ennél bármelyik 100$ körüli telefonomon jobb volt.
Sőt a rezgés, túl azon h erőtlen, tényleg nevetséges, fémesen ciripel-csörög-bizsereg... ahhoz tudnám hasonlítani mint mikor az árammal játszol.

Mást ami hw-es lenne én nem vettemészre... esetleg beszélgetés hangszóró lehetne hangosabb, de eléggé szolgáltatás függő is, mert nem mindig érzem kevésnek.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#878) ittakary válasza sagesz93 (#875) üzenetére


ittakary
nagyúr

műanyagok a gyári tokok

ebayen lesz utángyártott 2-3 ezer környékén belőlük

tok: pelosi tok szintén ebayről 1500Ft (pont olyan mint a sandstone)

[ Szerkesztve ]

(#880) kano válasza ittakary (#878) üzenetére


kano
nagyúr

Ezzel vitatkoznék. A sandstone tényleg csak műanyag, de a többi tartalmaz fát/bambuszt/stb.

sagesz93
Bamboo: Bamboo+Kevlar
Rosewood: Rosewood+Kevlar
Black Apricot: Black Apricot+Kevlar
Karbon: Kevlar
Sandstone: PC

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#881) tailor


tailor
őstag

Sziasztok!

Van itt budapesti tulajdonos, aki egyik nap ráérne 17:30 körül egy 5 perces villámtalálkozóra egy "muti" erejéig? Valahol a Nagy Lajos király útja-Örs vonalán, de a belvárosba is el tudok ugrani. Nagyon bizsereg a kezem a rendelés gombon, de jó lenne előtte élőben megnézni, hogy pl. a vibra tényleg annyira gyenge, mint amennyire mondják (WP után nagyon sarkallatos pont :D ), illetve a kijelzője érdekelne.
Előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#882) ollie válasza Usgyi (#871) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak gyári kábellel és töltővel lehet gyorstölteni ezt a telefont.

***

(#883) Socket A


Socket A
aktív tag

csak en emlekszem rosszul vagy a oneplus x nel is csak paypalos payment volt?
most varhatok 1-2 napot ameddig rautalja a bank a paypalre :(

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#884) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

ezt látta már valaki?

ha megnyitom akkor viszont 7640Ft

(#886) ollie: Elég megtévesztő, hogy szinte sehol nem ugyan az az ár van, mint amiért ténylegesen a kosárba lehet rakni :U

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#885) ittakary válasza PowerBuldog (#884) üzenetére


ittakary
nagyúr

szimpla bug, nyilván nem adják ingyen :K

(#886) ollie válasza PowerBuldog (#884) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szar a rendszerük, sehogy sem kapsz ilyen bundle-t jelenleg.

***

(#887) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

No hétvégén wazéztam egyet.

20% / óra merülés navigálás közben nappali témával. Szerintem fain.

15% / óra ha éjszakai módban.

Szóval érdemes nem világíttatni a Wazéval, ha már oledes a kijelző :)

(#888) sagesz93 válasza tailor (#881) üzenetére


sagesz93
addikt

Köszönöm a tokokkal kapcsolatos válaszokat, nekem nagyon bejönnek a fa tokok ezért fontos hogy tényleg fa-e.. :)

Engem is érdekelne oneplus3 tulaj Gyorben, ha esetleg valaki akadna.... Köszi :R

(#889) Usgyi válasza ollie (#882) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Azt tudom. Nem a gyors töltés a lényeg, hanem hogy legalább olyan töltés legyen, hogy ha töltőn van a telefon, folyamatos waze mellett ne merüljön. Mert a mostani kábellel sajnos ilyen.

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#890) PowerBuldog válasza Usgyi (#889) üzenetére


PowerBuldog
veterán

szerintem bármelyik nilkin vagy blitzwolf stb jó lesz erre a feladatra.
Nálam az S4 egy sima 2.1A-es autós töltővel és egy noname kábellel se merül folyamatos navigáció mellett.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#891) Looserke


Looserke
őstag

Üvegfóliát rakott már valaki a telefonra? Van ajánlott típus?

XDA-n említettek párat, de még fénykép nincs fent egyikről sem mennyire illeszkedik jól és fedi a kijelzőt:

[Nillkin glass screen protector for OnePlus 3 H+PRO]

[Bepak Tempered Glass Screen Protector for Oneplus 3]

(#892) janes1976


janes1976
őstag

Debrecenben nincs vkinek véletlen? :U

Jó lenne közelről szemügyre venni, mielőtt megrendelem. :D

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#893) nagyistv


nagyistv
csendes tag

Sziasztok!
Most akartam rendelni az EU raktárból, de csak ennyi üzenetet kaptam:
"Sorry, OnePlus 3 Graphite (EU) is currently out of stock."
Tudjátok, hogy milyen időközönként töltik fel a készletet? Mert erre utaló infót nem találtam az oldalukon, és előfoglalásra sem ad lehetőséget.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#894) Rick4 válasza nagyistv (#893) üzenetére


Rick4
félisten

Tegnap még volt, és szerintem az EUR árfolyam miatt fogyott ki hirtelen. Nem akartam megvárni, hogy ők is ráeszméljenek, így gyorsan vettem is egyet tegnap. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#895) storm3 válasza Rick4 (#894) üzenetére


storm3
senior tag

Mennyibe került így,ha szabad tudni? :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#896) Rick4 válasza storm3 (#895) üzenetére


Rick4
félisten

Hogyhogy így? 124990, amennyi eddig is volt. Érdekes, most beraktam egy másikat a kosárba, simán végig tudom vinni a paypal fizetésig.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#897) storm3 válasza Rick4 (#896) üzenetére


storm3
senior tag

Jah,azt hittem valahol külföldön élsz és EUR-ban rendelted meg.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#898) nagyistv


nagyistv
csendes tag

Hááát, én most próbáltam megint, és a Checkout gombra megint out of stock üzit kaptam.
Innen próbálom:
[link]
Vagy nem innen kellene?
Ja, és csak Graphite-ot enged kosárba dobni...

[ Szerkesztve ]

(#899) emeron válasza Outlander (#877) üzenetére


emeron
tag

Nekem egyikkel sincsen bajom. Igaz azért, mert a 3,5 éves telefonomon sem volt jobb. Illetve nekem mindkettő elegendő.

Viszont a hangokkal valami gebasz van. Van, amikor tök hangosak az alkalmazásokban lejátszott hangok, aztán jön valami értesítés és elhalkulnak. Majd 1,5-2 perc használat után ismét hangos minden. :F

(#900) petipetya válasza nagyistv (#898) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem is ezt írja a checkout gombra kattintva a shipping and payment fülön: Sorry, OnePlus 3 Graphite (EU) is currently out of stock.

Ám ha újra kiválasztom a magyar régiót a főoldalon, akkor utána már engedné végigvinni a megrendelést. Arra kell figyelni, hogy a próbálkozások miatt ne két-három Oneplus 3 legyen a kosárban a fizetés előtt.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.