Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6051) Misály válasza stewe780 (#6047) üzenetére


Misály
addikt

Csak arra az egy dologra nem gondolsz hogy az mmarket futhat parhuzamosan mas szolgaltatassal. Nem markaspecifikus.

Ezert szerencsetlen ezen lovagolni, de szamolgass csak. Statisztika egyes.

(#6052) Kvazár válasza stewe780 (#6047) üzenetére


Kvazár
őstag

Nem feltétlenül kell kijönnie, az indokot meg feljebb írtam.

Eladó cuccaim: -

(#6053) Ufff válasza Kvazár (#6052) üzenetére


Ufff
senior tag

Ki kell jönnie! Ha valamiket összehasonlítunk százalékosan, részesedés arányában, akkor a teljes egésznek mindig 100% -nak kell lennie!

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#6054) Kvazár válasza Ufff (#6053) üzenetére


Kvazár
őstag

Abban az esetben nem, ha lehetnek átfedések. És mivel itt lehetnek, ezért nem kell.
Attól mert valaki (te) csak Nokiát használ nem zárja ki, hogy más egyszerre többet, így ezzel az összes tábort bővítse.

Eladó cuccaim: -

(#6055) djbahool


djbahool
senior tag

Sziasztok!

Már nagyon szeretnék én is N8 tulaj lenni, lassacskán úgy néz ki össze is jön rá aminek össze kell.
Három kérdésem van:
- Mi a különbség az EU és a Magyar garancia közt?
- Ha GSM boltban veszem újonnan függetlenül, akkor is rajta lesznek a magyar tartalmak, amiket anno ígértek?
- Ha pl. DJUICE-ost veszek ,akkor elérhetők lesznek majd a frissítések, vagy azok csak függetlenre jók?

(#6056) Tenoce válasza djbahool (#6055) üzenetére


Tenoce
tag

A fuggetlen keszulekekre (kulonosen ha EU-s) altalaban hamarabb kijonnek a frissitesek.

(#6057) Kvazár válasza djbahool (#6055) üzenetére


Kvazár
őstag

Elméletben a gar minden Nokia szervizben beváltható lesz. Akár EU-s akár Telenor-os.
(Bár haver world wide gaija az iPod-jára MO-n nem érvényes. :DDD Mert a magyar szerviz hálózat nem kötött meg valami megállapodást Apple-lel. Jó mi?! :DDD ;] Neki nem volt vicces!)

Eladó cuccaim: -

(#6058) Ricardo válasza Kvazár (#6057) üzenetére


Ricardo
félisten

Az Apple egy külön világ.

(#6059) joey04 válasza Kvazár (#6057) üzenetére


joey04
titán

átverték

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6060) djbahool válasza Tenoce (#6056) üzenetére


djbahool
senior tag

És a magyar tartalmakat azok fw vagy szolgáltatófüggők?

(#6061) tjb007 válasza djbahool (#6055) üzenetére


tjb007
nagyúr

AZ EU garancia = bolti garancia, ezt csak ott tudod érvényesíteni ahol vetted. Ilyen szokott sufniGMS -es telefonok mellé járni.
A magyar garancia = gyártói garancia, ezt a gyártó országos (szerviz)hálózatában lehet érvényesíteni.
A kettő között árban is van különbség, a bolti garanciás (jóval) olcsóbb, a gyári garanciás drágább de az N8 (és az összes Nokia) esetében ez két év garanciát jelent a 12 hónapos bolti garanciával szemben.

A szolgáltatóknál vásárolt telefonokra ugyanúgy elérhetőek szoktak lenni a frissítések mint a függetlenekre azonban késések garantáltan előfordulnak.

[ Szerkesztve ]

(#6062) deka10


deka10
senior tag

Sziasztok! Én is boldog tulaja lettem e telefonnak most hogy le lett frissítve a t-s szoft erdetire nem tudom telepíteni az ovi stort, volt minden csak szoft újra rakás nem azt most csinálom esetleg ha nem jönne össze akkor tud valaki valami okosságot esetleg járt így valaki?

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#6063) sirály69


sirály69
őstag

Ma kipróbáltam vezetés közben a gyári headsettel..
Bejövő hívásnál 1 csengés után fogadja a hívást automatikusan...
Ezt nem lehet kikapcsolni?

Szerver Hosting Debrecenben

(#6064) kpal válasza jacis (#6042) üzenetére


kpal
veterán

Volt egy másik hir OVI lenyomta az apple store -t pedig kevesebb letölthető dolog van.

(#6065) tomi564 válasza sirály69 (#6063) üzenetére


tomi564
csendes tag

Ki lehet kapcsolni, beállítások -> telefon -> tartozékok -> fülhallgató (NEM fejhallgató) és ott az automatikus fogadásnál.

(#6066) sirály69 válasza tomi564 (#6065) üzenetére


sirály69
őstag

:R

Csak ezt az 1 menüpontot nem néztem meg!

Szerver Hosting Debrecenben

(#6067) Bandus99


Bandus99
őstag

SZiasztok!

Valakinek van esetleg tapasztalata ezzel a silicon tokkal?

Esetleg ezzel?

Nem is tudom eldonteni a puha vagy a kemeny megoldas lenne a jo ?

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#6068) GinJoe válasza Sarlon (#6046) üzenetére


GinJoe
csendes tag

Én kérdeztem még anno. Köszi a választ.

Ezt olvasta már valaki?

[link]

(#6069) AndrewTdi válasza Bandus99 (#6067) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Ami első látásra feltűnik, hogy egyik toknál sincs kivágás a kitüremkedett kamera rész (szemből nézve) bal oldalán lent.
A második verziót (a sima fekete szilikon tokot) csakis gyáriba érdemes venni, azon megvan minden rés ami kell. (a minap szereztem be egyet én is, teljesen jó véleménnyel vagyok róla eddig)

(#6070) Just486


Just486
senior tag

Ma napközben leejtettem a telefonkámat, aminek az lett az eredménye, hogy egy pöppet elgörbült a szett :D (Asztalra rakva billegett ha nyomkodtam a jobb alsó sarkát) Úgyhogy szétszedtem, hogy kiegyenesítsem (sikerült), és ha már ilyen állapotban volt, csináltam pár fotót róla. (nagyjából 100 -at, de biztosan lettek homályosak is). Ha Misály megígéri, hogy nem esik nekem, hogy ilyen destruktív meg olyan intuitív, akkor holnap feltölteném a képeket, ha nem bánjátok... : )

That unconquered country we call the future.

(#6071) gti16v válasza Assdak (#6049) üzenetére


gti16v
őstag

ezt nem értem,amit írsz...küld ki rds jelet, az N8 a rádióra,korábban linkeltem is képet,ez csak arra ,jó ha valaki,mást akar látni a rádión a nokia helyett pl. N8 vagy mit tudom én...

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#6072) Gabesz11


Gabesz11
tag

Jöhetnek a képek én váro :DDD

(#6073) gti16v válasza Gabesz11 (#6072) üzenetére


gti16v
őstag

nem tom nekem szántad e? a hsz-t....

de ha már itt vagyok,még akkor az rds-röl...holnap csinálok "élő képet"
amúgy nekem ilyen van a kocsiba,a felső sorba azt írja, hogy nokia,az alsóban,meg az előadő+szám cím.

közben már átlátom a dolgokat,nem baj úgy is kérte valaki... .-)

[ Szerkesztve ]

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#6074) jacis válasza Just486 (#6070) üzenetére


jacis
nagyúr

Én is kíváncsi vagyok a képekre.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6075) Kvazár válasza Just486 (#6070) üzenetére


Kvazár
őstag

Ezt a Misályos dolgot ugye csak viccnek szántad?? Ki ő itt, hogy tartasz tőle??
Jöjjenek a képek! :C :R
Gariba visszavinni meg sem próbáltad? Nekem a régi Nokiámnak a kopott gombjait is kicserélték, mert azt mondta rá a srác, hogy undorító volt már. :DDD :B Az tény, festék már nem volt rajta, de szép egyszínű volt.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccaim: -

(#6076) kpal válasza Just486 (#6070) üzenetére


kpal
veterán

Én kíváncsi vagyok jöhetnek a képek :K

(#6077) Misály válasza GinJoe (#6068) üzenetére


Misály
addikt

Eldarektol nem is varhat az ember mast:)

(#6078) sirály69 válasza Just486 (#6070) üzenetére


sirály69
őstag

Várom én is...

Szerver Hosting Debrecenben

(#6079) rocks válasza Bandus99 (#6067) üzenetére


rocks
aktív tag

Nekem a 2. tipus van a gyári. Semmi bajom vele (max. kicsit tapad a zsebbe anyaga miatt).
Sokkal biztonságosabbnak érzem a fogását. Védi a sim és a mem. kari ajatajait is. Ha leteszed nem koppan stb.

Azóta vettem egy övre csatolhato tokot is amibe éppen belefér a silicon tokkal együtt.

Just486! Jöhetnek a képek.

[ Szerkesztve ]

(#6080) rocks


rocks
aktív tag

Ma felhívtam az ügyfélszolgálaton belül a szervizeseket (t-mobil) érd.-tem mikor jön végre a sw. frissítés (1.1) mert lassan már a jóval komolyabb frissítést is kiadják.
Azt mondta a szervizes, h menjek be valamelyik T-pontba és ott a szervizesek megtudják mondani, mert ott jobban informáltak ( :Y ). Nem megyek be :O , de ha valaki amúgy beballag muszályból rákérdezhetne mit pöcsölnek ennyit. :F

[ Szerkesztve ]

(#6081) Galahed válasza kpal (#6064) üzenetére


Galahed
senior tag

Azert ez igy eros... mondhatnam hihetelen szamomra. Belinkelned?

(#6083) Quasi_modo válasza GinJoe (#6068) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ezt olvasta már valaki?
Nekik nem szoktam hinni.

valami

(#6093) Just486 válasza Kvazár (#6075) üzenetére


Just486
senior tag

Persze, csak vicc volt.

Garanciában azért nem vittem vissza, mert a készülék bal oldala végig van húzva, és be van horpadva, illetve a telefon többi része is horpadásos lett. Ha így visszaviszem, megvonják a garanciámat ("fizikai behatás" miatt alapesetben sem lehet érvényesíttetni a garanciát, azonban ha látják a telefonom és megvonják tőlem, akkor később más miatt sem). Most kiegyengettem magamnak (az oldalán kívül már sehol nem látszik a baleset), ha pedig majd garanciális problémám lesz vele, akkor veszek 9 új torx csavart, meg egy új házat, és azzal viszem vissza. A Te esetedben valószínűleg azért cseréltek gombot, mert a kopás természetes használat miatt keletkezett. ('anyaghiba') Én is próbáltam így a satióm hátlapját cseréltetni, de ez szerencse kérdése, mert nekem nem cserélték. Az előttem lévő dekoratív lánynak viszont kicserélték a kopottas készülékházát, ez ilyen..
Amúgy a képeket már válogatom, előbb utóbb fel is töltöm őket.

That unconquered country we call the future.

(#6100) imi290 válasza Just486 (#6093) üzenetére


imi290
aktív tag

De el ne felejtsd tenni a csavarokra menetfixálót :D jó tudom ma ez már nem divat ,régi telefonokban bizony volt.szép kék :D
amúgy nekem igen bejön ez az ovi. elkényelmesedett felhasználóknak nagyon jól jön,igaz csak annak, aki beéri ennyivel.bezzeg a c902-es telefonomra több helyen kellett keresgélnem mire lett pár jó témám vagy hasonló.itt meg minden egy helyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.