Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6651) rizso válasza Kasya (#6644) üzenetére


rizso
addikt

Hálám üldöz :R Számomra fontos, hogy ha van (akár egy 2-3GB-os filmem), akkor azt ne kelljen lekonvertálnom gépen, majd áttölteni a telóra. Sokszor van, hogy utolsó pillanatban jut eszembe, hogy "hoppá, nincs semmi film a telón, amit megnézhetnék, gyorsan rakok fel rá valamit" - és ilyenkor már nincs időm konvertálni...

Wifi kapcsolódás tényleg túl van bonyolítva? A mostani wave-en fentről lehúzom/rábökök a "3 pöttyre", lenyílik a wifi/BT/néma hármas, és ott tudom aktiválni/deaktiválni. Valahol olvastam, hogy az N8-nál túl van bonyolítva (mint pl. a böngészőben a weboldal beírása). Azért fontosak ezek az apró dolgok számomra, mert egy olyan telefont akarok, ami a mindennapjaimat megkönnyíti/segíti, nem pedig túlbonyolítja.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#6652) Assdak


Assdak
őstag

Én meg elhoztam T-töl 1 FT ért 2 éves hűséggel.

(#6653) gti16v válasza Karma (#6647) üzenetére


gti16v
őstag

NP-n tuti fent van én eleve ott találtam pár napja...

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#6654) Karma válasza gti16v (#6653) üzenetére


Karma
félisten

Az 1.5? Eléggé kétlem.

“All nothings are not equal.”

(#6655) gti16v válasza Karma (#6654) üzenetére


gti16v
őstag

SymTorrent_v1.50_S60v3_v5_S^3

[ Szerkesztve ]

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#6656) Karma válasza gti16v (#6655) üzenetére


Karma
félisten

Oké, nem szóltam egy szót se. Úgy tűnik, hogy az Ovi Store-ból is ki lehet nyerni a telepítőket, amit nem tudtam :) Vagy Imréék töltötték fel NP-re :D

“All nothings are not equal.”

(#6657) Misály


Misály
addikt

Gondolom nem csak nekem jelentett problemat, hogy PR 1.1 telepitese utan ( nyers, phoenix-es telepites )keptelen volt a updatelni magat a Social app 1.2-rol 1.3-ra.

Na beszereztem egy 1.3 telepitot

(#6658) Kasya válasza Bandus99 (#6648) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem lesz plusz koltseged. A szolgaltato a sajat tv csomagjat csak elozetes csomag vasarlasanal adja. A telefonon levo tv viszont csak adatforgalmat general. Az, hogy milyen adatforgalmat generaljon rajtad all. A WiFi-vel ingyenes lesz, 3g/edge fizetos a szolgaltato fele.

SymTorrent S3 - elvileg szignozott!

rizso: A wifi-vel semmi gond. Megy gordulekenyen. Regebbi hsz-ben is volt szo, csak sokan nem tudtak meg kezelni a telefont. Mikor kezben lesz, es egyszer atfutottal a menupontokon (esetleg elolvastad a haszn.utm.-ot), mindent erteni fogsz.

Ovi store eseten a link vegere a download beirasaval lehet lementeni a fajlt. Szerintem ez tortent.

Misaly: amit te feltettel, az tartalmazza a tobbi frissitest is (pl. felirat tamogatas)?

[ Szerkesztve ]

(#6659) rocks


rocks
aktív tag

Az akksi mára 3 nap után 50%-ra merült. :K
Nem tudom mi történt vele h ilyen sokáig húzta? ;) (TV, internet, telefon, sms használattal)
Máskor max 2 nap. Igaz nem fotóztam és a GPS se ment e-mail részét meg nem használom egyenlöre.
az M1 web és az ozone alkalmazásokat töröltem. (lehet ezért?)

Kiváncsi vagyok most majd meddig bírja újra töltés után... :F

(#6660) Kasya válasza rocks (#6659) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ozone amúgy is ritkán frissít (akarom mondani, csak telefon indításakor), de a TV widgetek tudják húzni az aksit rendesen.

Pár produktív video N8-al

A diagnoszika tesztet (betalabs) próbálta valaki? Mennyire hiteles és hasznos program?

[ Szerkesztve ]

(#6661) dedike válasza Assdak (#6652) üzenetére


dedike
addikt

..ööö...izé...az eléggé érdekes....milyen díjcsomaggal?

Jó szerencsét!

(#6662) imi290


imi290
aktív tag

Én úgy vagyok vele,hogy egyik szolgáltatónál sincs számlám.nem telefonálok olyan rengeteget hogy kelljen havonta fizetnem 00 összeget.ha elfogy az egységem akkor teszek rá 9 euro-t és letudva a dolog :D

[link]

ezt már néztétek ? :D

(#6663) biggamer


biggamer
veterán

:Y Jön a 32 GB-os Nokia N8 : [link] :Y

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#6664) biggamer válasza biggamer (#6663) üzenetére


biggamer
veterán

Kíváncsi leszek az árára. :F

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#6665) Lord Zero válasza biggamer (#6663) üzenetére


Lord Zero
addikt

vajon az árkülönbözet hányszor lesz több, mint egy 16G kártya ára? ; ]

nem, mindegy

(#6666) Pola-Roid válasza biggamer (#6664) üzenetére


Pola-Roid
aktív tag

En meg arra, hogy milyen 6 alkalmazas az, ami a Brand Old 16GB-s N8-ra nem tud jonni :DDD

(#6667) leviske


leviske
veterán

Remélem holnap tisztázzák a frissítések körüli kavarcot is. Lassan már érkeznie kéne a PR2.0-nak, nem?

(#6666) Pola-Roid: Értelem szerűen az, aminek nem elég 16GB tárhely. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6668) Pola-Roid válasza leviske (#6667) üzenetére


Pola-Roid
aktív tag

Na ez az, en ertelemszeruen pont azokra az alkalmazasokra vagyok kivancsi, amiknek ennyi szabad tarkapacitas nem eleg :DDD

(#6669) Sarlon


Sarlon
aktív tag

[link]

N82- N8- Lumia 920

(#6670) kpal


kpal
veterán

Vége a Symbian-nak :O [link]

(#6664) biggamer: ezért nem kell lecserélni a mostanit csak ha lenne még a plussz memon felül valami újdonság.

[ Szerkesztve ]

(#6671) Ufff válasza kpal (#6670) üzenetére


Ufff
senior tag

Ha a symbiannak is vége, megyek vissza az s40-re. ha annak is vége, veszek drótos telefont. Ha a Nokia meg a winfos összeáll, az összes Nokia telefonomról reszelővel letolom a feliratot...

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#6672) Kasya válasza Ufff (#6671) üzenetére


Kasya
nagyúr

Attól még hogy lesz Winokia, nem azt jelenti, hogy nem lehet továbbra is Symes keszulek... Ha jól tudom, a Samsungnak is van Bada-ja.

(#6673) Just486 válasza kpal (#6670) üzenetére


Just486
senior tag

Egyrészről ez még nem jelenti a symbian végét, másrészről pedig

Ha a Symbian megszűnne jelenlegi formájában, többet biztosan nem vennék okostelefont. Na persze ez a nokiát nem fogja meghatni :D

That unconquered country we call the future.

(#6674) Ufff válasza Just486 (#6673) üzenetére


Ufff
senior tag

Ezzel én is így vagyok.

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#6675) kpal válasza Just486 (#6673) üzenetére


kpal
veterán

Hát igen a Nokiaát nem érdekli pár ember véleménye :(

(#6676) Arthuro_Adam válasza kpal (#6670) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Biztos, hogy nincs vége a Symbiannak.Ez max. akkor következhetne be, ha Androidra váltanának, ami kevésbé valószínű. WP7 v. MeeGo nem tudja kiváltani a Symbiant.

(#6677) zack válasza kpal (#6670) üzenetére


zack
nagyúr

Nem szimpatikus ez a hozzáállás..."Gyártjuk a "szar" minőséget, és jó drágán lenyomjuk a júzerek torkán". Majd amikor pukkan az a bizonyos lufi, mert ezt csak ideig óráig "etethetik" meg a júzerekkel, akkor meg jön a siránkozás, és önsajnálat, kiemelve ogy nagy részben mind ez az iPhone, és a BlackBerry-nek köszönhető.
Bár üzletember vagyok, nem vagyok cégvezető, és még csak marketinges se, de ezt még egy 5 éves is tudja, hogy...

Ha tartani akarjuk az árszintet egy ráncfelvarrott op rendszerrel, ami a mostaniakkal szemben egyértelműen csorbát szenved, a piaci részesedés növelését csak a premium minőséggel ill. jó hardveres specifikációkkal tudjuk elérni.

He ez nem megoldható, akkor már csak egy fronton lehet támadni, még pedig az árak drasztikus csökkentésével. Ebben az esetben, marad minden ahogy van, csak mondjuk abban az árszegmensben kellett volna árulni az N8-at mint a Wave-et, és annyi fogyott volna, hogy még azóta is az előrendeléseket szolgálnák ki. Az N8,C7 stb. egy megfelelő üzletpolitikával kihúzhatta volna a Nokia-t a gödörből. De ők még mindig azt hiszik hogy hülyék az emberek, és az van mint régen, hogy aki nem Nokiás az szinte nem is ember.
Változtak az idők, és képtelenek alkalmazkodni hozzá. Mennyi N86 és egyéb más tipus maradhatott rajtuk? Még bőven gyártották, amikor már sokkal innovatívabb tipusok is felbukkantak jobb áron. 1,5 éve szinte be van fagyasztva az ára és jelenleg is 76k függetlenül, és 85k környéke magyar garival. Persze ha időben lépnek, egy 60-65k ár szintén egy nagyon pozitív löketet adott volna. Ők inkább kitartják az árat, és behúzzák veszteségnek. Ezért tartanak ott, ahol.
Valamit valamiért, és a Nokia saját magának köszönheti hogy mély kátyúban van. Semmiből sem voltak képesek engedni, és tessék-lássék ki is pukkant az a bizonyos lufi.
Ha pedig tényleg összeáll a Nokia és az MS sok eddigi még megmaradt hívőt is el fognak bukni. Bár inkább le kell nyelni a "békát", mint hogy eltünjön a Nokia cég, ill. megszünjön az okostelók gyártása. Talán a MS kicsit gatyába rázza. Még akár jól is elsülhet. Szurkolok nekik. :K :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6678) Misály válasza kpal (#6670) üzenetére


Misály
addikt

Ipon fail kpal fail!

Itt a teljes wall street journal cikk angolul ertoknek, itt latszik mi lesz ha valaki nem tud angolul es fassagokat beszel ( ipon ) es valaki be is nyalja ( kpal ). Segitek, a WSJ cikkeben semmi konkretum nincs csak egy osszefoglalo a memo-rol es a lehetseges variaciokrol. Ne sirj kpal, inkabb ne olvass tobb ipon-t mert ezek szerint nem tudnak angolul. Holnap amugyis kiderul mi lesz. Mellesleg a symbian-t nehezen dobhatjak.

(#6679) semetka


semetka
őstag

Valakinek van tapasztalata kingston 16GB CL4-es kártyával az N8-ban?
Ilyet akarok venni és hátha van valakinek ilyen és tud mondani pozitív dolgokat.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#6680) kpal válasza zack (#6677) üzenetére


kpal
veterán

Én is kíváncsi vagyok mi lesz ebből .

(#6678) Misály: Te tudsz angolul én nem ennyi ... hülye vagyok és kész.

[ Szerkesztve ]

(#6681) Misály válasza kpal (#6680) üzenetére


Misály
addikt

Nem veled van a baj, hanem az iponnal ami faszan felretajekoztat.

Mellesleg linkedin-en mar hetek ott az allashirdetes a microsoftnal ami kulon kiter a symbian-ra valo office project-management-re szoval en egyelore nem aggodom, szerintem ti se aggodjatok, alig masfel honap alatt 5 millio symbian^3-as eszkoz fogyott, tobb mint ketto honap alatt wp7 3 gyartonal. Van egy olyan sanda gyanum hogy az MWC miatt a divatszak-sajto ra van allva a finnekre, furjak ahol lehet mert hat megiscsak nagyok.

Egy kis Gartner, meg mindig eros a symbian eves szinten, hulyek lesznek kidobni.

(#6682) jacis válasza kpal (#6680) üzenetére


jacis
nagyúr

Valami biztos lesz mert egyre több ilyen jellegű pletyka röppen fel. Sztem amúgy a WP7 sem húzza majd ki őket....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6683) kpal válasza Misály (#6681) üzenetére


kpal
veterán

A baj a neten nem lehet hinni 100%-ba semmilyen hírnek :(

(#6684) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok. Nokia internet rádióban, hogyan tudom megtalálni a magyar rádiókat?
Válaszokat előre is köszönöm.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6685) ntomi0730


ntomi0730
senior tag

Szerintem többeket is érdekel!!!

http://store.ovi.com/content/98827?clickSource=search

[ Szerkesztve ]

(#6686) leviske válasza kpal (#6670) üzenetére


leviske
veterán

Semmi bajom az iPon szerkesztőgárdájával, de könyörgöm, ilyen hírek esetén ne hallgass már rájuk. Nme igazán szűrik már meg, hogy milyen forrásokból milyen pletykákat közölnek le.

Az "N9 törölve" topikban már említettem, hogy a Microsoft és Nokia közti megállapodás szerintem esélyes, hogy az Azure körül forog. Több helyen felhozták azt, hogy a .NET/Qt terén lesz egy Microsoft/Nokia megállapodás.

Hülye lenne pont most dobni a Nokia bármelyik operációs rendszerét a Microsoft kedvéért. Annál jelentősen több pénzt költenek fejlesztésekre. A bulvár ilyenkor folyton rácuppan azokra a cégekre, amik épp támadhatók valamivel és addig nem is szálnak le róluk, míg nem vág az adott cég egy olyan terméket a képükbe, ami eléri a "kushadj" hatást.

(#6687) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Sziasztok.
Na nekem is van már N8, jeee. Kérdések (bocs ha már voltak):
1. Olyasmivel találkozott már valaki hogy vízálló tok? Itt Koppenhágában ugyanis elég sokat esik az eső...
2. alapszoftverrel olyat hogy lehet csinálni hogy ha ír vagy hív valaki elmentem a számot új kontakthoz? Vagy legalább vágólapra másolom a számot?
3. A szolgáltatótól lekértem ehhez a telefonhoz való internetbeállításokat, elmentettem és mégse megy a net... Restart volt, profilokat újra feltettem, semmi.
4. Ezeket a profilokat hogyan lehet törölni?

Így hirtelen ezek ugrottak be, előre is köszi a nem-lehülyézést :DDD

MOD: a fülhallgatója laptopra dugva elég visszhangos meg fura, a telón még nem próbáltam. Régi samsung g600ashoz kapott agybadugós viszont szól ahogy kell, mondjuk azon nincs gombos rész...

[ Szerkesztve ]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#6688) TheDragon007 válasza TheDragon007 (#6687) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Ok füles-hosszabítóval megszűnt a visszhangzás :U
A telefonhoz közvetlen kapcsolva is jó.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#6689) zack


zack
nagyúr

A HVG nem szokott hülyeségeket írkálni, nem Ipon Computer. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6690) Karma válasza zack (#6689) üzenetére


Karma
félisten

Nem is írnak semmi merészet, mint pl. platformok halálát.

“All nothings are not equal.”

(#6691) Gaabor80 válasza biggamer (#6663) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

Szerintem a képen nem is N8 van a fickó kezében.... :DDD
Gondolom nem a +6 alkalmazás miatt kell a 32Gb, csak ezzel akarják vonzóbbá tenni.
Kicsi aprópénzért :DD

(#6692) Misály válasza Karma (#6690) üzenetére


Misály
addikt

Ezek szerint az MTI-nel se tudnak angolul.

(#6693) Sarlon válasza jacis (#6684) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Nem tudom nálad hogy van, de elvileg rá lehet keresni a rádió állomásokra név szerint, illetve ország szerint is.. (Hungary) :)

N82- N8- Lumia 920

(#6694) Karma válasza Misály (#6692) üzenetére


Karma
félisten

Sebaj. Holnap ilyenkorra már helyükre kerülnek a dolgok.
Remélem.

“All nothings are not equal.”

(#6695) Misály válasza Karma (#6694) üzenetére


Misály
addikt

Najah, remelem kap egy pofont a sajto.

(#6696) ntomi0730


ntomi0730
senior tag

SZIASZTOK!

SZERINTEM EZ SOKATOKAT FOG ÉRDEKELNI!!!!!!!!!!!!!!!!

http://store.ovi.com/content/98827?clickSource=search

(#6697) Kvazár válasza ntomi0730 (#6696) üzenetére


Kvazár
őstag

Szeretnéd, hogy beszéljünk róla? :)
Akinek kell ilyen, és nem akar szignózni, de fizetni igen, az neked köszönhetően már be tudja szerezni. :K

Eladó cuccaim: -

(#6698) Kvazár válasza TheDragon007 (#6687) üzenetére


Kvazár
őstag

Hali!

1. Én még nem láttam olyat. :( De engem is érdekelne.

2. Igen, a Naplóban megtalálod a számokat, és hosszan rajtatartod az ujjadat, majd a "Mentés Névjegyzékbe" opciót kiválasztod, és utána már csak sodródsz az árral. A végén lesz egy úgy elmentett számod. :K

3. Ez passz! Talán ha beviszed a szolgáltatódhoz, egy hozzáértő 20 sec alatt beállítja neked ingyen.

4. Szintén passz! :(

Bár nem voltam túl informatív, de remélem tudtam egy kicsit segíteni. ;)

Eladó cuccaim: -

(#6699) Karma válasza Kvazár (#6697) üzenetére


Karma
félisten

Ez most úgy hangzott, mintha bűn lenne fizetni a termékért amit használsz.

“All nothings are not equal.”

(#6700) Galahed válasza TheDragon007 (#6687) üzenetére


Galahed
senior tag

MOD: a fülhallgatója laptopra dugva elég visszhangos meg fura, a telón még nem próbáltam. Régi samsung g600ashoz kapott agybadugós viszont szól ahogy kell, mondjuk azon nincs gombos rész...

Az volt az elso, hogy kidobtam, nalam annyira vacakul szolt, hogy nem eltettem, hanem szo szerint a kukaba vegezte. Mgdobbentoen tragya a minosege (annak amit en kaptam, de a masik Nokia fules sem jobb (N900-ase)
Kerestem egy Sennheiser-t, igy most tokeletes. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.