Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6601) Just486


Just486
senior tag

Amúgy ha jól informálódtam, akkor a Nokia tényleg visszamondta a MeeGO -t, az egész n9 -cel együtt?

That unconquered country we call the future.

(#6602) Misály válasza zack (#6599) üzenetére


Misály
addikt

Hol volt 40k ket evre? Legdragabb esetben T-nel 30 volt.

(#6603) jacis válasza Just486 (#6601) üzenetére


jacis
nagyúr

Ha ez igaz akkor nagyon nagy bajok vannak...... :(

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6604) Just486 válasza jacis (#6603) üzenetére


Just486
senior tag

Twitteren olvastam, legalább 4 különböző formában írt róla a NokiaUpdate, dehát én ezekkel a socialnetwork -ös dolgokkal úgy vagyok, hogy amit ott írnak azt majd hiszem ha látom. Minden esetre nem lepődnék meg annyira, ha felrúgnák az eddigi fejlesztéseiket, és nekiállnának andorid meg wp7 telefonokat csinálni. Bár nem értek hozzá...

That unconquered country we call the future.

(#6605) Gyula84


Gyula84
veterán

Hali
A NFS Shiftben hogy a tökbe kell driftelni? :DD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#6606) Kasya válasza Gyula84 (#6605) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szó szerint rántsd balra/jobbra a telefont. Mintha vizszintesból függőkegesbe állítanád, csak hirtelen mozdulattal.
(Nekem egy hónap után sikerült rájönnöm, miután elmondták -.-)

(#6607) Ufff


Ufff
senior tag

Megpróbáltam frissíteni az OVI Maps -et, de frissítési hibát ír ki, ugyanúgy, mint netradio telepítésnél vagy BigScreen frissítésnél. Melyik betalabs-os cuccot szedjem le, ha egyáltalán segít?

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#6608) Kvazár


Kvazár
őstag

Valaki találkozott már ezzel a moddal?
- sklchan_N8_mods_v4.00.sis

És egy kis játék: Angry_Birds_Seasons_Happy_Valentine_’s_Day!_v1.02.0_S^3.sisx

Eladó cuccaim: -

(#6609) zack válasza Misály (#6602) üzenetére


zack
nagyúr

Te biztos jobban tudod. Decemberben 39900.- volt 2év Media Mania "L" hűséggel. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6610) jacis válasza zack (#6609) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem érdemes belemenni hidd el :) .......

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6611) zack válasza jacis (#6610) üzenetére


zack
nagyúr

Elhiszem. :DDD Neked ebben nagyobb a tapasztalatod. ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6612) jacis


jacis
nagyúr

Egyre nagyobb a káosz nokia frissítések körül...

Legalább a push mail problémával foglalkozhattak volna egy keveset.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6613) Assdak


Assdak
őstag

HyperX mod 1.1 nem megy fel, vagy csak én vagyok suta?

(#6614) SlayR


SlayR
senior tag

Amúgy ez a hűdenagybaj van már megint felfújjátok .... sehol nemvoltak hivatalos infók N9ről nemis nagyon volt mit visszavonni spekulációk voltak amik a frissítésekkel kapcsban is nereagáljatok már túl dolgokat...

(#6615) Ufff válasza zack (#6609) üzenetére


Ufff
senior tag

Na ugye, hogy nem volt 40 ezer! :P

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#6616) Ufff válasza SlayR (#6614) üzenetére


Ufff
senior tag

Na igen, én sem láttam semmi hivatalosat N9-ről, csak fotoshop-os rajzocskákat, meg innen - onnan szedett morzsákat, kitalációkat. És akkor jönnek az okosok, hogy mekkora szarszemét a nokia, hogy nem készíti el azt, amit tulajdonképp nem is akart.
Azok a hírek, amik a Nokia feloszlását sejtetik, egytől egyig KACSÁK! Valaki(k) nagyon le akarja járatni a Nokia -t! Szerintem abszolút nincs bajban a cég.

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#6617) Arthuro_Adam válasza Ufff (#6616) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

A Reuters belső forrásokra hivatkozva írta, hogy az N9, mint első MeeGo-s készülék törölve lett, helyette a másodikat mutatják be Barcelonában.

(#6618) Ricardo válasza Ufff (#6616) üzenetére


Ricardo
félisten

"Szerintem abszolút nincs bajban a cég."

Ez kicsit erős nem gondolod :F
Ugyanaz mint a "Nokia halott" mantra, csak ez a ló másik oldala.

(#6619) attisx válasza Ufff (#6616) üzenetére


attisx
addikt

Azért EZ picit több, mint holmi photoshop-os rajzocska. Ráadásul tavaly augusztusból...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#6620) Misály válasza zack (#6609) üzenetére


Misály
addikt

Kicsit lejjebb kell tekerni a webshopban es megtalalod a dijcsomagkotelesseg-mentes reszletfizetest. Ugy kihozhatod, 24951-er 6670-es reszlettel, szabadon valasztott dijcsomaggal ( nekem 25870 volt 5850-es reszlettel ) . A medimania szvsz az "S" felett rablas.

(#6621) Arthuro_Adam válasza Ricardo (#6618) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Szerintem ha a pénzügyi, meg piaci részesedés dolgokat nézzük, akkor nincs nagy gond, viszont a trendek miatt egyértelmű, hogy a Nokianak lépni kell, hogy ne történjen meg vele az, ami a Motorolaval.

(#6622) Ricardo válasza Arthuro_Adam (#6621) üzenetére


Ricardo
félisten

ezért írtam amit írtam. Messze nem haldoklik, de hogy ne lenne gond, amit orvosolni kell :U

(#6623) Misály válasza Ricardo (#6622) üzenetére


Misály
addikt

Azert megnyugtato, hogy par embernek meg van agya, es objektiv tud maradni.

(#6624) Gyula84 válasza Kasya (#6606) üzenetére


Gyula84
veterán

Kösz :R

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#6625) edbacsi


edbacsi
tag

turbosim műxik n8-nál?be tudnának nyomni egy nagyon kedvező vodafon flottába,csakhogy T-s a telo...nemigen akarnék cserélni,eladni stb...
vki tapasztalat ?

"por és hamu sapiens"

(#6626) Bandus99


Bandus99
őstag

Mit tudtok ajanlani toltesre hosszu utazasra?
Elozo telonal nem volt gond, vasaroltam 2 akkumulatort ebayrol, igy felvertezve es cserelgetve, tudtam eleg sok filmet nezni buszon menet kozben.
Sajnos ez az ut nem jarhato N8 eseteben.

Arra tudtok megoldast esetleg, hogy usb kabelen csatlakozzon a telo a pcre es a pc netet hasznalja?

Ezek a tv adok a telefonon ezek fizetos dolgok, ha nezed ?
Vagy csak a forgalmat szamoljak es ha wifin megy, akkor vegulis 0 ft?

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#6627) attisx válasza Bandus99 (#6626) üzenetére


attisx
addikt

"Mit tudtok ajanlani toltesre hosszu utazasra?"

Lesd meg ezt: DC-11 Nokia akkucsomag (külső akksi, MiroUSB, és hagyományos 2mm-es csatlakozóval) ;)

Vagy a két tartalék akku mellé beszerzel egy trox 4-es csavarhúzót is (bár ez garanciális szempontból nem biztos, hogy egészséges) :DDD

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#6628) rizso válasza Kasya (#6572) üzenetére


rizso
addikt

Kösz a választ!

Ezek szerint a felirat elvileg megoldott, de a nagyobb méretű filmek kezelése nem. Ez gáz...Most néztem a wave-en, hogy egy 3gigás 720p-s .mkv-t simán kezel, lehet benne pörgetni gond nélkül. Várható, hogy megszűnik ez a méretkorlátozás?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#6629) deka10


deka10
senior tag

Frissítettem a térképeket és azt tapasztaltam, hogy két ujjal is lehet nagyítani. Ha volt már róla szó akkor bocs.
Nálam a dátum 2011.02.06.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#6630) Galahed válasza deka10 (#6629) üzenetére


Galahed
senior tag

Igen, mar az elozo FW-re is elerheto volt (beta is) a maps ujabb verzioja ami lehetove tette a 2 ujjas zoomot.

(#6631) rocks válasza zack (#6609) üzenetére


rocks
aktív tag

Nem azért de én tavaly Mikulásra vettem ;) Média Mánia-S-el ~25.000 Ft.-ért 2 év hüséggel részletre. Megkaphattam volna számváltással teljesáron bruttó ~67000-ért is...

(#6632) zack válasza rocks (#6631) üzenetére


zack
nagyúr

És? Ki beszélt részletfizetéses konstrukcióról? Szó nem volt erről. Az hogy Misály is idekeverte, már ezt sem értettem igazán, mert nem ez volt a téma.
Hanem a telefon előfizetéses ára. Amikor valaminek az áráról beszélünk, az nem azt jelenti mennyi kezdővel hozható el, hanem a részletek kicsengetése utáni teljes árat jelenti. Tehát az, hogy Media Mania "L" csomagomhoz 39.900.- volt legolcsóbban számomra, ez nem kezdőrészlet, hanem a teljes vételára. :U
Hogy részletfizetéssel mennyi az ára, azt meg inkább hagyjuk.

Misály:
Miért lenne lerántás Media Mania "S" feletti csomagok? :F Azért mert neked elég az "S", mindenki másnak is elégnek kell hogy legyen? Érdekes ez az aspektus, amivel rendre szembesülök ebben a topikban. Pont erről beszéltem privátban neked. Látom semmi "nem jött át" belőle.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6633) Misály válasza zack (#6632) üzenetére


Misály
addikt

16-18 rugo egy dijcsomagert lerantas ezt a velemenyt SZERINTEM nyugott szivvel fenntarthatom. Sokan bekepzelik hogy ezekben a dijcsomagokba nincs belekalkulalva a szolgaltatonal a keszulekek ara es benyelik hogy olcsobban megkapjak, mint amennyibe valojaban kerul az adott eszkoz.

A reszletfizetes 2 ev alatt ( amibol 1 ev alatt lerakod a telefon arat es olyan dijcsomaggal ami jolesik ) egy rugalmasabban kezelheto es fenntarthato forma SZERINTEM. ( hihetetlen hogy mindig le kell irni ezt a szot, mert szovegertes egyes )

(#6634) zack válasza Misály (#6633) üzenetére


zack
nagyúr

Szövegértés...Jah. :F Szerinted lerántás az "S" feletti csomag, szerintem meg nem. Szerinted csak 5k csomag és 16-18k csomag létezik, szerintem nem. Szerinted jó a részletfizetés, szerintem meg nem, de ez nem is volt vita téma, te keverted ide, hogy miért azt nem tudom.
Ettől függetlenül még nem kell úgy beállítanod, és úgy fogalmazni, hogy csak az a jó amit te csinálsz és te használsz, mivel az egész abból indult ki, hogy én azt mondtam 39.900 volt legolcsóbban Media Mania "L" csomagban. Erre jöttél és jól megmondtad, hogy nem így van, mert te x forint kezdővel hoztad el ami jóval kevesebb mint 40k. Olyan témából generáltál off-ot, amire reágálnod sem kellett volna, és ráadásul nincs is igazad.
Nem csak a végletek léteznek, van középút is...Szerintem. :U Vagy ha az a cél, hogy ellenkezz, ill. ellentmondj, akkor szólj, és nem reagálok a továbbiakban.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6635) Kasya válasza Bandus99 (#6626) üzenetére


Kasya
nagyúr

T--mobile esetében a TV a böngészőből nyitható meg, ami az előfizu csomagjában díjmentes (médiamánia). A widget és "programok" közti TV-k mind adatforgalom alapú díjszabásba tartoznak. Tehát WiFi alat ingyenesek.

(#6636) manchester85 válasza Misály (#6633) üzenetére


manchester85
addikt

Egyrészt nem 16-18 ezer, hanem 11, de mind1. Legalább is az L. A médiamánia csomagok leforgalmazhatók, tehát rugalmas felhasználást nyújt, a tarifa adott, a szolgáltatások is, amit azon felül kapsz. 19 és 21 ft-on leforgalmazni egy 11k-s csomagot, amin felül kapsz 1 giga netet, mobiltv-t és 300 bármely hálózatba sms-t, abban szerintem semmiféle csalás nincs. Az egyedüli "lehúzás" hogy minden hónapban ki kell ennyit fizetni. De ha valaki tudja, hogy úgyis lesz ennyi a számlája, akkor mitől lehúzás? Ezzel az erővel az S a lehúzás, mert drágábban beszélsz, kevesebb a bónusz. Nem pénzzel húznak le, hanem szolgáltatással, az nem lehúzás? :) Jó percdíj, és ezen felül minden más is jár hozzá. Persze, valamilyen szinten bele van kalkulálva az ár, különben nem adhatnák olcsóbban, de ezzel csak az a probléma, hogy a médiamánia csomagok (igen, az L és az XL is) a legjobb komplex, publikus csomagok közé tartoznak, azokat a csomagokat is figyelembe véve, ahol nincs ilyen ártámogatás a készülékeken. Nézd meg a vodás smart csomagokat... Na ehhez mit szólsz? Tény, hogy nekem se kéne 11k-s csomag, de csupán azért, mert nem használnám ki, viszont apámnak tökéletesen megfelelő lenne, a jelenlegi vodás 400 plus helyett. És ahhoz nem jár ám ilyen olcsó készülék árlista. Mégis mitől nagyobb lehúzás a médiamánia L az S-nél? Olcsóbb percdíj és minden extrából több jár. Aki nem beszél 11k-ért (én se) annak nyilván nincs rá szüksége, de ettől még miért lehúzás? Arányaiban olcsóbb, számolj utána. Annak a lehúzás, aki nem használja ki. Akinek meg 3k a havi számlája, nyilván ne írjon alá 11k-s csomagot. Most ha veszel egy kis pizzát 1500-ért, a családi pizza meg 3000, de 3x akkora, akkor az lehúzás? :W

i6 Silver

(#6637) gti16v válasza Fiddy (#6582) üzenetére


gti16v
őstag

de

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#6638) gti16v válasza zack (#6609) üzenetére


gti16v
őstag

én nem tudom,ki hol nézte én december első hetében vettem 24.900 kezdővel...
(és ebből még lejött 5000.- web shop kedvezmény és 10000.- aranykártya pont)

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#6639) GorTen válasza Bandus99 (#6626) üzenetére


GorTen
csendes tag

Én ezt használom uti töltőnek. Kb 3 feltöltés garantált ;)
ZAGG sparq II

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=GorTen

(#6640) manchester85 válasza gti16v (#6638) üzenetére


manchester85
addikt

Na, akkor leírjuk még egyszer, hogy a kezdőrészlet és a teljes ár nem ugyanaz. Most ha valami 0ft kezdőrészlettel hozható el, annak annyi az ára? Ellenben bizonyos díjcsomagokban a készülékár (a teljes készülékár) drasztikusan olcsóbb lehet, hűségtől, csomagtól függően. Ez esetben úgy veszi az ember, hogy sokkal olcsóbban jutott a készülékhez, hisz a díjcsomag árát szolgáltatásként fogja fel, amire amúgy is szükség van. Úgyhogy ne kezdőrészletet írj, mert ott nem csak a díjcsomagért fizetsz havonta, hanem közvetlenül a készülék áráért is.

i6 Silver

(#6641) Karma


Karma
félisten

A SymTorrentet ugye mindenki leszedte az OVI Store-ból, akinek kellett?

Ha nem, szedjétek össze magatokat és töltsétek ezerrel, a Nokia egyik keze úgy döntött, hogy kitörlik a boltból, mert illegálisan lehet vele zenét letölteni. A dolog érdekessége, hogy a Nokia másik keze utasította a fejlesztőket, hogy töltsék fel a boltba... "Will be unpublished", tehát lehet, hogy még elérhető.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#6642) Misály válasza zack (#6634) üzenetére


Misály
addikt

Ki mondta hogy nalam csak ez a ket csomag letezik?
Elmondtam mennyiert hoztam ki, ami veletlenul kevesebb mint 40 rugo most en vagyok ezert a fasz? Rugozhattok a szamlatetelek nevein, a koltseg a lenyeg, ezt is leirtam ahogy azt is, hogy SZERINTEM a nagyobb mediamania csomagok rugalmatlanok.

Feltettem egy egyszeru kerdest en ravilagitottam egy masik opciora, neked nem tetszik az, pont. Szerintem a te opciod nem jo, pont. Felesleges rugozni ezen a tovabbiakban.
Eletvezetesi tanacsokbol meg vegkepp nem kerek foleg nem messzemeno bolcsessegeket a vegleteidrol meg a kozeputaidrol. ;] Tanulj meg szovegerteni es kevesbe kotekedni. Ugyanezt tudom mondani Manchester kolleganak is.

Karma :

[ Szerkesztve ]

(#6643) zack válasza gti16v (#6638) üzenetére


zack
nagyúr

Látom neked is "átjött" a lényeg.
Mi lenne ha más nem írná be mennyi volt kezdőrészlettel? :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6644) Kasya válasza rizso (#6628) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nos, kipróbáltam. Így hirtelen egy 3,04 gigás avi (720p bluray rip) akadt a kezembe. Gond nélkül lejátsza és azonnal beletekerhető (miden várakozás nélkül).
MKV filmem hirtelen nincs ekkora, csak 9+ gigás. Amint kipróbáltam (egy kisebbel), írom a tapasztalatom.

Karma: Bár letöltöttem, de a telepítője már sajna nincs meg... Esetleg nem tudsz egy linket? Gondolom, ha Oviból törlik, akkor ott már hiába keresem a "letöltött" dolgok közt a késöbbiekben.

[ Szerkesztve ]

(#6645) manchester85 válasza Misály (#6642) üzenetére


manchester85
addikt

"Rugozhattok a szamlatetelek nevein, a koltseg a lenyeg"

Az nem lényeg, hogy mit kapsz cserébe, mi? Bemész a tescoba, veszel 2 heti élelmiszert 20 ezerért. Más bemegy a kisboltba, vesz 10 deka sonkát egy kiló kenyeret meg egy sajtot 2000-ért. Mind1, minek hívjuk, a kisbolt az olcsóbb, hurrá. :W

Sok ember van, aki 10k körül beszél, forgalmaz havonta. Médiamánia S csomagban, vagy L-ben kapsz többet 10 ezerért? Ja tudom, csak az ár számít, ne is beszélj semmit, úgy is az S éri meg legjobban, a számok nem számítanak, tudom. :U Igen, az L drágább, ezért kell mérlegelni, hogy átlagosan valakinek mennyit halad meg a havi telefonszámlája. Ha 10-et, akkor már csak azért se éri meg S-t használni, mert drágábban beszél, a készülékárról és a többi extráról nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#6646) gti16v válasza zack (#6643) üzenetére


gti16v
őstag

nem frissítettem...és csak azt a hozzászólást láttam...nem tudtam,hogy már bibliai mérteket öltött a hsz-ek száma... :.-)

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#6647) Karma válasza Kasya (#6644) üzenetére


Karma
félisten

Nekem nincs, de sugallom hogy tegyék fel a weboldalra.

“All nothings are not equal.”

(#6648) Bandus99 válasza Kasya (#6635) üzenetére


Bandus99
őstag

Nekem nem mediamania dijcsomagom van, igy nincs benne semmifele adatforgalmi resz, sem tv resz.
Eppen ezert kerdezem, ha en nagy batran ramegyek ezekre egy wifin keresztul, akkor erhet e utolag a szamlan meglepetes?

SymTorrent, mar nem talalom az ovi storban

Koszonom a toltesre vonatkozo otleteket. ez a Zagg igen jol hangzik, hogy 3 alkalommal tolti fel.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#6649) jacis válasza Karma (#6641) üzenetére


jacis
nagyúr

El kellene törni azt kezet aki ilyet kér :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6650) Misály válasza manchester85 (#6645) üzenetére


Misály
addikt

Igazad van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.