Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5404) Anulu79


Anulu79
addikt

Köszi az adatszámláló programokat. Ha menni fog az OVI majd rákeresek.

Viszont van egy másik dolog. Tegnap le akartam valami programot tölteni a nokiaprogramok.hu-ról és töltés közben megszakadt a dolog. Nos azóta olyan mintha a készülék sokkal lassabb lenne. Néha be is akad rendesen. Az ilyen töltés közbeni file-okat hova menti a készülék? Most kutakodom a C-ben de eddig még nem találtam rá. Apropó. Itt nem minden mappában működik a görgetés. Van olyan, hogy csak a sávval tudok haladni. Ezt nem is tudtam még. :)

(#5407) Ufff


Ufff
senior tag

És egy kis kikapcsolódás:

Shii - Wii for Girls

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#5410) Misály válasza Ufff (#5406) üzenetére


Misály
addikt

En egy pana mini hifivel probaltam ki legutobb, akkor jott a megdobbenes hogy egy szobaval arrebb is veszi igaz akkor mar eleg szarul ment at a jel, es az RDS is teljesen jol mukodik.

En se szeretem a pezsgot legkozelebb barnasort bonts:P

(#5411) tibike8 válasza Anulu79 (#5376) üzenetére


tibike8
őstag

Beállítások-Témák-Hívási kép és azon belül szerintem a felhasználóin van nálad. Azt állítsd át mondjuk témaképre és az fog látszani akinek a képét a kontakthoz rendelted ergo mindig más.

A moddal kapcsolatban meg pl.: [link]
Bár ez a 4.0 és nekem nem ment fel, de másnak meg igen. Próbáld ki. A régebbi modokat már én sem találtam, de ha nem megy ez, max elküldöm mindegyik modot ami nekem megvan és lehet próbálgatni. Signózni kell őket.

(#5412) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Sznobizmust a továbbiakban kéretik mellőzni!
Bármely tárgy tulajdonjoga alkalmatlan arra, hogy az ember értékét megnövelje, lehet, hogy sokan hisznek benne, de "vagizni" milyen rózsaszín szó is ez.... már-már pink.... ;]
Nem lesz több az ember egy tárgy birtoklásától, aki értékesebbnek tartja magát azért, mert birtokol egy tárgyat, saját magáról mond ítéletet....

Bizonyos tárgyak birtoklásához eleve nem lehet eleget dolgozni vagy spórolni, tehát nem érhető el csak munkával, hogy a Tiéd lehessen... egy okostelefon itt még nem tart, de nem mondhatjuk azt, hogy aki ilyet birtokol, az azért teszi, mert többnek szeretné láttatni magát. Aki eleve ezt feltételezi a másikról, valószínűleg magából indul ki. Aki gazdag, pénzes ember az nem teszi ezt egy telefonnal, de teheti egy igazán drága autóval , helikopterrel, Jumboval.....
Azonban életem 46 éve alatt nem találkoztam még olyan emberrel, akire azért néztem volna föl, mert birtokolt valamely tárgyat. Persze lehet, hogy bennem van a hiba? :F
Ez egy telefon topikja, ha mindenképp le szeretnétek írni, hogy a transzmitter mely készülékekkel kompatibilis, írjatok rádiótípust.....
Egymás megítélését a vélt, vagy valós munkahelye alapján pedig végképp mellőzzétek itt, mert van a munkáját lelkiismeretesen végző utcaseprő és van pocsékul teljesítő csúcsmenedzser.
Na aki az utóbbit becsüli többre, az a sznob szvsz.....
A telefonhoz ettől függetlenül érthet jobban az FKF dolgozója és akár jobban ki is használhatja....
Ha valaki megspórolja az árát, az inkább becsülendő, nem piszkálni kellene érte.
Más típusokat a topikban felhozni /pl. iPhone/ eleve flamegyanús. A tulajokat minősíteni meg végképp...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5413) drzsoo1 válasza ---Lasali--- (#5398) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

user error /by Misály/ ;]

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#5414) Misály válasza drzsoo1 (#5413) üzenetére


Misály
addikt

Mar megint jossz uszitani?

Lasali, szerintem teged szopat a szerviz...

[ Szerkesztve ]

(#5415) Galahed válasza philoxenia (#5412) üzenetére


Galahed
senior tag

Ez egy telefon topikja, ha mindenképp le szeretnétek írni, hogy a transzmitter mely készülékekkel kompatibilis, írjatok rádiótípust.....

a lejobb szandekom ellenere sem tudok radiotipust irni, mert bar atolvastam a kocsi teljes manualjat, sajnos nem talaltam meg benne. Hangszorot azt igen. Az uj kocsik tobbsege sajna ilyen, pl nalam is egybe van epitve a kozepkonzollal, kezelogombjai szetszorva kozepen, a terkep, homerseklet , klima, kamera, gombok kozott...

(#5416) Assdak


Assdak
őstag

Hm, lemaradtam a válaszokról, privátba ha lehet..

(#5417) philoxenia válasza Galahed (#5415) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha nem deríthető ki, akkor természetesen jó az autótípus, de érdemes leírni mellé, hogy azért ezt írod, mert a rádió típusa nincs feltüntetve. Sőt ilyenkor akár az évjárat sem árt, ha változna esetleg a beszállító.....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5418) Assdak válasza philoxenia (#5417) üzenetére


Assdak
őstag

Én ezt tettem, mégis le lettem szólva. Hozzáteszem 3 másik fórumon (kettő külföldi, ugyan így elmeséltem, volt ahova még videót is raktam fel) még sem kötött belém senki.

(#5419) Misály válasza Assdak (#5418) üzenetére


Misály
addikt

Fatylat ra, szomoru hogy philoxenianak ennyi dolga van ebben a topicban.

(#5420) Ufff válasza Assdak (#5418) üzenetére


Ufff
senior tag

Ez a baj! Nem raktál fel videóóóót! :K

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#5421) Ufff válasza Misály (#5419) üzenetére


Ufff
senior tag

:C :K

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#5422) Ufff


Ufff
senior tag

Ilyen kell az én N8-amra:

Dragontrail

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#5423) Misály válasza Ufff (#5422) üzenetére


Misály
addikt

Azert felrohogtem amikor lelepleztek az uveglapot:D

(#5424) Ricardo válasza Ufff (#5422) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem rossz. :K

(#5425) ---Lasali--- válasza Misály (#5414) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Hát nem tudom XD
De az minden esetre rohadtul érdekes hogy más is ugyan így járt alaplapcsere után.

(#5426) Misály válasza ---Lasali--- (#5425) üzenetére


Misály
addikt

En is ertetlenul allok az eseted felett, remelem azert megjavul mert ez nonszensz.
Hard Resettel meg gondolom mar probalkoztal.

(#5427) Anulu79


Anulu79
addikt

Milyen jól jártam gyerekek. :) Bementem a MM-ba memóriakártyát venni. Kiírva 7990 Ft volt. A pénztárnál viszont 9990 Ft volt a rendszerben. Elvileg ez volt a helyes ár. Ugue egyből szóltam. De mivel rosszul volt kiírva így megkaptam a kiírt árért a kártyát. Igaz csak 8 Gb-os de elég ez és 5 rá a garancia (Sandisc a márkáj).
Kell formáznom a kártyát hasznáat előtt? Vagy van valami egyébb tennivalóm vele?

[ Szerkesztve ]

(#5428) ---Lasali--- válasza Misály (#5426) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

ferkope77 nek azt hiszem pont te mondtad hogy próbálja a hard resetet, és nem segített neki így én meg sem próbáltam. OVI val újra raktam a rendszert, de az nem segített, gondolom ez egyenértékű a hard resettel is.

(#5429) Karma válasza Anulu79 (#5427) üzenetére


Karma
félisten

Semmi különös dolgod nincs vele.
Berakod, a telefon felkiált, hogy formázni kéne, engeded neki, örülsz.

Elvileg.

“All nothings are not equal.”

(#5430) attisx válasza philoxenia (#5412) üzenetére


attisx
addikt

Tudom, már felvetetted egy egy Symbian^3 gyűjtő topik létrehozásának az ötletét (amit egyébként támogatok), de véleményem szerint nem ártana egy Fáradt gőzös "MobilOS dühöngő" topik sem, ahova át lehetne irányítani az offolókat. Legalábbis engem már nagyon zavar, hogy egyre több cikk/hír fóruma fullad egy-két ontopik HSZ után oda nem illő e-pénisz méregetésbe.

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#5431) Misály válasza ---Lasali--- (#5428) üzenetére


Misály
addikt

Egy hard reset sosem art, csak elotte backupolj le mindent. Lehet valami beallitas kurodott el OVI ujrarakas meg nem oldja meg a dolgot.

Tudom hulyen hangzik, es abszolut nem a legjobb pelda, de ha hardvert cserelsz windows alatt neha az is osszeszarja magat vagy hulyeseget csinal, ilyenkor egy uj image segithet csak.

(#5432) Misály


Misály
addikt

Hirek

NEXT FIRMWARE PR 1.1 IS COMING ON 24 JAN.
IMROVEMENTS & CHANGELOG-
^New W Lan Icon
^New clock animation if you select
for the screensaver to have music song listed
^Overall fast and very smooth
performance.

New features-
^landscape dialer
^search for music,pictures etc
^ new split input
interface (cool)
^cached web
pages with forward and backward
buttons,
^configuration of view
for functions,(grid and list)
^navigation using address from
contact book

BUGS IT WILL FIX ARE-
^WLAN search,
^the
functionality of not saving the
message for SMS, keyboard … ^Touch responsiveness.

After that PR2.0 BIG UPDATE WILL RELEASE ON FEB 15
50+improvements r coming
-like new web browser with lots of function like copy,paste,multiple tabs,visual bookmarks ,web page saving,synchronisation with pc,ultra fast etc.
-split screen keyboard
-new impoved gallery

-improvement in homescreens etc

Es a legfontosabb:

REMEMBER-THE BIGGEST UPDATE PR 3.! AKA S^4 WILL COMES IN SUMMER WITH A TOTALLY NEW UI LIKE MAEMO AND WITH MORE REAL LOOK AND TRANSITIONS

[ Szerkesztve ]

(#5433) rocks válasza Misály (#5432) üzenetére


rocks
aktív tag

én nem sokat érteni angol.
Ez azt jelenti h nekünk is elérhetö lesz végre 24-én az 1.1 frissítés, és hogy nyáron teljesen megújul az egész progi( kezelés+felület stb.)?
Az S^4 felváltja majd a S^3-at a n8-on is?

(#5434) szp1


szp1
addikt

"BUGS IT WILL FIX ARE-
^WLAN search,"

Ez érdekes. Szóval van itt bug?

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#5435) Misály válasza rocks (#5433) üzenetére


Misály
addikt

Hivatalonan 24-en jon ki a pr 1.1, az hogy szolgaltatonal mikor lesz azt a joeg tudja ( tudod bele kell rakni a t logot.... )
Februarban kapod meg azt a folyamatos homescreenvaltast amit anno a videon lathattal, uj browser,plusz egyeb nyalanksagok.

Es igen, nyaron jon az a frissites amit anno symbian^4-kent neveztek meg tavaly ev elejen.

szp1, van egy bug wifikeresesnel, pl nekem berakott egy hexakod nevvel ellatott wifi halot, es arra akart ramenni mindenkepp amig szepen ki nem irtottam.

ja es ^New W Lan Icon gondolom pont azert mert sokaknak nem volt egyertelmu a kikapcsolas... de ez csak feltetelezes

[ Szerkesztve ]

(#5436) rocks válasza Misály (#5435) üzenetére


rocks
aktív tag

:R
ezek egész jó hírek :K
remélem a t-mobilnál nem pöcsölnek vele sokat...

[ Szerkesztve ]

(#5437) philoxenia válasza attisx (#5430) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Igazából lehetne, de ha ott is anyázásba fordul a dolog, ott sem engedhetjük azt...
Persze lehet olyan címmel is megnyitni, hogy "Okostelefonhasználók barátságos offolós topikja" pl. és az első hozzászólásba beírni, hogy aki a magáét hosszabbnak tartja, annak a topikban méretre vágják..... :U ;]
Igazából nincs egy jó megoldás semmire, nincs egy non-plusz ultra rendszer/készülék, ami mindenki által elismerten a legjobb.
Drágán vannak jó készülékek, olcsón már kevesebb, de mindegyiknek van egy kicsi hibája:
3:20-tól....... :D

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5438) Pola-Roid válasza Misály (#5435) üzenetére


Pola-Roid
aktív tag

1 hetet vagyok hajlando varni a vodafone-ra, ha addig nem keszul el a frissites, mar rendelem is a fuggetlent :DD

(#5439) MarKoo válasza Misály (#5435) üzenetére


MarKoo
őstag

Én NSU-val újratelepítettem a szoftvert és eltűnt belőle minden T-s hülyeség, ajánlom azoknak is akiknek szintén T-s...Hátha..

Rá is jöttem, hogy hülyeséget írtam, nekem más a product kód mint a T-s telefonoknak és utólag cserélték le a gyári szoftvert T-sre. :(

[ Szerkesztve ]

(#5440) Anulu79 válasza Karma (#5429) üzenetére


Anulu79
addikt

Kártyát beraktam. Nem ajánlotta fel a formázást viszont én nagyon örültem. :DD

Más. A telefon elvileg talált egy készülékszoftver megnevezésű frissítést amihez azt írja, hogy csatlakoztassam a szg-hez és úgy frissítsem. Viszont semmilyen módon nem akarja elkezdeni a frissítést. Erre tud valaki valami ötletet, hogy mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#5441) rocks


rocks
aktív tag

"Jó hír, hogy a Nokia a PR2.0 után sem kívánja elhanyagolni az N8-at, így várhatóan valamikor a nyár folyamán ki fogja adni a teljesen megújult felhasználói felülettel felvértezett PR3.0-át. Na ez lesz az első olyan upgrade, melyben már azok az új funkciók lesznek benne, amiket a Nokia eredetileg a Symbian ^4-ben szeretett volna bevezetni. Mint ismeretes, a Nokia tavaly ősszel jelentette be, hogy a korábbi tervekkel ellentétben nem lesz Symbian ^4, ugyanis a Symbian ^4-be tervezett újdonságokat mind meg fogja kapni a Symbian ^3, kisebb-nagyobb frissítések formájában."

ez az amit Misály írt nem régen.

A teljes cikk:[link]

(#5442) Misály válasza Pola-Roid (#5438) üzenetére


Misály
addikt

Nem kell kulon rendelni bemesz szervizbe, es megcsinaljak ha nagyon nem akarjak akkor meg egy 5ezresert muszaj megcsinalniuk, es meg mindig olcsobb ugy mint fuggetlenul.

(#5443) manchester85 válasza Misály (#5442) üzenetére


manchester85
addikt

112 ezer az XXL-nél 2 év gyári garival, 117k a vodánál...

i6 Silver

(#5444) Anulu79 válasza Misály (#5442) üzenetére


Anulu79
addikt

De úgy mi értelme, hogy ha frissítéskor vissza kerül rá a T-s szoft? Vagy ez csak a T esetében van így?

(#5445) Pola-Roid válasza Misály (#5442) üzenetére


Pola-Roid
aktív tag

Mit csinalnak meg, a frissitest, vagy hogy tudjam itthon frissiteni?

Mert a frissitessel sokra nem megyek, nem BP-i vagyok, bemenni es hazajonni alapbol 3-4e benya, ha meg kernek 5e-t, plane jo, es amilyen tempoban jonnek a frissitesek, a 3. utan mar szerintem rosszabbul jarok, mintha eladom es veszek egy fuggetlent :U

(#5446) Misály válasza Anulu79 (#5444) üzenetére


Misály
addikt

Hat eddig nem ugy frissitettek hogy a kovetkezo alkalommal visszakerult a szolgaltatos.

manchester85: kosz ezt nem tudtam, azt hittem vodanal t-s arkepzes van:)

[ Szerkesztve ]

(#5447) Kvazár


Kvazár
őstag

Ma voltam bent a szervizben és mondták a szoft cserét 6e-ért vállalják, a gar megmarad, viszont mivel T-s a cucc ezért, ha az OVI-ban véletlenül frissítek, akkor ismét a T-s kerül vissza. Tehát minden egyes frissítés 6e és csak ők tudják megcsinálni.
(Látom valaki már írta. :B )

Hogy miért voltam bent a T-nél? Mert sajna az én telóm is vicces lett. :( Nem szeret időnként sem hívásokat fogadni, sem SMS-eket kapni, hiába van max.-on a térereje. :( Megoldás -> új sim-et kérni a T-nél. Majd az idő megmondja, tényleg az volt-e a gondja.

Offline GPS: nos, itt is rossz híreim vannak! Igen, ha a maps-ban és a GPS beállításainál is kilősz mindent, aminek a nethez köze van, akkor offline lesz, viszont akár 1,5 H-ra is nőhet az az idő mire pozíciót fog.

Sajnálom, de a sok fals teszt és az itteni vita miatt én is kitérek rá: Üzleti telefon, üzletembereknek?! Nos ez egy okos-telefon, az okés, de attól még nem üzleti telefon!!! Tehát nem üzletembereknek való, és az N8 soha nem is lesz nekik való, és a Nokia sem szánja nekik. Hogy ezt miért mondom? Mert az N széria az a multimédia széria. Az E az, ami az üzleti, a C az a belépő és az X meg a divat. Tehát kinek is való az N8?! És a válasz: mindenkinek, akinek megtetszik!

philoxenia: Tetszik a videó amit küldtél igazán ütős, és ide illik! Csak egy kicsit érdekesen hangzik egy tapis mobil topicjában, hogy "mindent a szemnek semmit a kéznek". :)

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccaim: -

(#5448) Assdak válasza Kvazár (#5447) üzenetére


Assdak
őstag

Mondj készüléket a jelenlegi érintőképernyősök közül olyat, ami jobb üzleti célra.

(#5449) Kvazár válasza Assdak (#5448) üzenetére


Kvazár
őstag

Honnan tudjam neked mi kell! Én nem vagyok te. :DDD Én azt tudom, ami nekem kell. Az pedig egy multimédia mobil, és az N széria pontosan az. Az, hogy te üzleti célokra használod, mert arra is jó, az nagyon jó, de nem az a fő területe ennek a telefonnak.
Arra majd jön az E7.

Na megint off. :(

Eladó cuccaim: -

(#5450) philoxenia válasza Assdak (#5448) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez nem jobb? [link]
Magának a BlackBerry rendszernek már vannak előnyei....
például

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.