Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5201) szp1 válasza Assdak (#5190) üzenetére


szp1
addikt

Mondjuk nekem C7-em van, nem is szívesen kérdeztem ebben a "topik"-ban, és mivel használható infót alig, viszont öntömjénező fröcsögést és basszusozást annál többet kaptam válaszul, gondoltam megkérdezem inkább a nokia supportot.
De a telefonnal eddig elégedett vagyok és természetesen az itt lubickoló törzsközönség színvonala nem tántorít el a használatától. Mondjuk jól elvagytok egymással.
De, hogy téged idézzelek:

[ Módosította: philoxenia ]

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#5203) Just486 válasza szp1 (#5201) üzenetére


Just486
senior tag

Ne törődj velük, akkor esnek neked egy kérdés után ha ők sem biztosak a válaszban :D

That unconquered country we call the future.

(#5205) Anulu79


Anulu79
addikt

Azt még mindig nem tudja senki, hogy a készülék miért menti el az elküldött SMS-eket amikor ki van kapcsolva a mentés?

(#5206) Just486 válasza Dot (#5157) üzenetére


Just486
senior tag

Rombolás alapján adja a pontokat. Nem feltétlenül kell madarad maradjon ahhoz, hogy 3 csillagot kapj, sőt, van olyan, ahol szükséges az összes felhasználása. Minden pályán - nyilvánvalóan - van egy kalkulált elérhető maximum pontszám, és annak kell minél jobban a közelébe jutni. Többet nem tudok a pontrendszerről. Youtubeon fenntvan az összes pálya 3* -ra teljesítése, ha nagyon megszállott lennél : ) Illetve kereshetsz arany tojásokat is. Ha meg végleg kifújt akkor blockGO. Sajnos nincsen s^3 -ra optimalizálva, de jópofa kis játék.

[ Szerkesztve ]

That unconquered country we call the future.

(#5207) Just486 válasza joey04 (#5204) üzenetére


Just486
senior tag

Abszolút lájkolható, erre gondoltam. Ez elégég siralmas. Persze a kérdőjeled alapján gondolom számodra nem az.
Anulu: Kapcsold be a funkciót aztán kapcsold ki megint és nézzed meg úgy. Amúgy ez szerintem csak szöveges üzenetekre vonatkozik, amit BT -n kapsz filet, szerintem kötelezően elmenti.

That unconquered country we call the future.

(#5208) Misály válasza Anulu79 (#5205) üzenetére


Misály
addikt

Azt olvastam ez egy bug, es PR1.1-el megoldodik.

(#5209) joey04 válasza Just486 (#5207) üzenetére


joey04
titán

miért is lenne az? :F

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5210) Assdak válasza szp1 (#5201) üzenetére


Assdak
őstag

Ne haragudj, nem akartalak letámadni. Csak az ilyen "ezegy nagy határ szar" "+1 yuppi" hozzászólásokra pont illik a fentebb leírt mondatom.
Ha visszaolvasod a hozzászólásaimat nem szoktam különösebben öntömjénezni, basszusozni meg pláne nem.
Tegnap normálisan megkérdeztem a srácot, vannak e ész érvei, nem voltak, lehet ma ingerültebb is vagyok ezért tűröm nehezebben a buta, rosszindulatú megjegyzéseket.

(#5211) Anulu79 válasza Just486 (#5207) üzenetére


Anulu79
addikt

Már kipróbáltam a ki - be kapcsot is. Úgy is ez a helyzet.

Misály: Így már minden világos. :)

(#5214) Ufff válasza Anulu79 (#5211) üzenetére


Ufff
senior tag

Nekem nem menti. Bár nekem már volt HR, lehet van hozzá köze... :D

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#5216) Anulu79 válasza Ufff (#5214) üzenetére


Anulu79
addikt

Cserélünk készüléket? :DD

(#5218) Ufff válasza Anulu79 (#5216) üzenetére


Ufff
senior tag

:N

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#5219) Galahed válasza TommyX_ (#5164) üzenetére


Galahed
senior tag

Vagyunk itt sokan akik elegedettek, csak hat nem kell minden ostoba fecsegesenek bedolni.... szamukra nincs mondanivalom.

(#5227) Dot válasza Just486 (#5206) üzenetére


Dot
őstag

Majd keresgélek :D köszi.

Szerintem a telefon választja a felhasználóját. Nekem 2005-2006óta symbiános nokiám van. 3650, 3650, 6630, n73, n82, n8
Nekem nem okozott gondot ki-be kapcsolgatni a wifit, mindent elsőre megtaláltam. Tudtam hol kell keresni. Illetve amit nem találtam az az érintőkijelző miatt volt, illetve WM5 alapján kerestem /fektetett módban hogyan kell ékezetet írni/. Az utóbbi kis fejtöréssel is meglehetett volna. Elsősorban azok mondanak jót a telefonról akik rutinosabbak a symbián logikájában. Vagy akik gyorsan hozzászoknak! :)

[ Szerkesztve ]

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#5228) jacis válasza Misály (#5208) üzenetére


jacis
nagyúr

Előbb-utóbb kitíltanak Uram!

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#5229) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Töröltem pár hozzászólást, a továbbiakban mind a felesleges offot, mind a leírva vállalhatatlan /számunkra legalábbis.../ szavakat mellőzzétek!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5230) Ufff válasza philoxenia (#5229) üzenetére


Ufff
senior tag

Sokkal egyszerűbb lenne Joey20 hozzászólásait törölni. Mert gondolom a szabályok mindenkire vonatkoznak...

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#5231) AndrewTdi válasza Ufff (#5230) üzenetére


AndrewTdi
addikt

vagy magát joey20-at :)

(#5232) philoxenia válasza Ufff (#5230) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem személyre szól az ilyesmi....
Nem használom sem a l...kolás szót, sem a már törölt egymás... ..kodjátok kifejezést, de az értelmes, vagy inkább a kevésbé értelmetlen hozzászólásoknak pro és kontra maradnia kell a topikban, mert majdnem az egész törölhető lenne másként....
Igazából helye annak kellene, hogy legyen helye, hogyaszondja: " XY problémám van a telefonnal" " YZ a megoldás " oszt pont....
Esetleg, mivel egy teszt topikja, bár már nem túl frissé, annyi még, hogy "Egyetértek a tesztelővel ebben és ebben, abban és abban meg nem...."
Lehetőleg érvekkel és nem hozsannával és fikázással, hogy trendi is legyek.....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5233) Assdak válasza philoxenia (#5232) üzenetére


Assdak
őstag

Ebben egyetértünk, mint ahogy szerintem abban is egyetérthetünk, hogy a folyamatos félretájékoztatásnak sincs sok helye.

(#5234) philoxenia válasza Assdak (#5233) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A legnagyobb baj, az, hogy a konkrét tény/teszt(saját) annyira kevés már a topikban, hogy információszerzés céljából jószerével olvashatatlan....
A ZTE Blade topikjában is sok a felesleg, de ott napi szinten megjelenik minden újdonság is....
Jobb lenne egy általános Symbian^3 topik, ahol a rendszer lenne tárgyalva, itt összekeverednek még a releváns infók is a készülék/rendszer vonatkozásában....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5235) jacis válasza philoxenia (#5234) üzenetére


jacis
nagyúr

Tényleg jó lenne egy Symbian^3 topik.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#5236) philoxenia válasza jacis (#5235) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Egy komoly első hozzászólást kellene megírni valakinek, aztán beírjuk a címbe, hogy "Olvasd el az első hsz.-t! " és a felesleget rögtön töröljük mindig a topikból, hogy használható maradjon.....
Több hozzáértő ember is szerkeszthet egyet, együtt, azután még a felmerülő lényegi információk mindig belekerülnek a topikból.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5237) TommyX_ válasza Galahed (#5219) üzenetére


TommyX_
őstag

Én sem dőlőkbe ezeknek a mondani valóknak. :)

Amúgy akinek szolgáltatós teloja van, felajánlta neki a telefon, mondjuk a videólejátszó frissítést?

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#5238) Misály válasza TommyX_ (#5237) üzenetére


Misály
addikt

Meg nem,

Amugy szivesen megirnam az elso hsz-t csak kene olyan ember aki vallalja szinten es fuggetlen telefonja van. Egyedul nem tudnek teljeskoru tajekoztatast adni mert vannak elteresek PC szerint is.

(#5239) Sarlon válasza TommyX_ (#5237) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Nekem nem.. De még az alk. frissítést sem engedi, h frissítsem, pedig az már ott van... :S

[ Szerkesztve ]

N82- N8- Lumia 920

(#5240) Anulu79 válasza TommyX_ (#5237) üzenetére


Anulu79
addikt

Nekem felajánl valami frissítést, de amikor frissíteni akarom akkor meg nem engedi a telepítést. Bár fogalmam sincs, hogy miféle frissítés lehet ez. Mondjuk mivel a telefon szolgáltatós így kétlem, hogy a videós lenne.

[ Szerkesztve ]

(#5241) Anulu79


Anulu79
addikt

Milyen memóriakártyát ajánlotok a készülékhez? A max. keret rá 10,000 Ft lenne. Méret, márka és típus érdekelne, hogy SD vagy SDHC a jobb árban.

(#5242) sompetike válasza Misály (#5238) üzenetére


sompetike
aktív tag

ird meg,s nekem fuggetlen n8van,es win7op rendszer aztán majd kiegészitlek...

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#5243) Anulu79


Anulu79
addikt

Én is kíváncsi lennék egy átfogó írásra.

(#5244) ---Lasali--- válasza Anulu79 (#5241) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Én sandisk et vettem bele, class 2 est, 16 gigás, ilyet oem be akárhol kapsz 10 ezer körül. Szerintem nincs értelme class 4 est venni mert ahogy észrevettem 3MB/s körül másol a belső memóriáról is, szóval nem lesz gyorsabb, de cáfolja meg valaki ha tudja bizonyítani.

Egyébként megjött hétfőn a teló a nokiától, azt mondta a témobilos a telefonba hogy fődarab csere megtörtént (de azt nem tudta megmondani hogy az egész telefont kicserélték vagy alaplapot, vagy mi történt...), de majd csak holnap jutok haza, akkor tudom csak kézhez kapni a készüléket, kíváncsi leszek, remélem többször nem omlik össze...

[ Szerkesztve ]

(#5245) Just486 válasza Anulu79 (#5241) üzenetére


Just486
senior tag

16gb class2 -vel jól elvan (SDHC) csak nem tudom ennek az árát. De ha az drága, akkor meg 8gb class4 (szintén SDHC), az biztosan belefér a keretbe.

That unconquered country we call the future.

(#5246) Anulu79 válasza ---Lasali--- (#5244) üzenetére


Anulu79
addikt

16-osat néztem kb. 2 hónapja akkor olyan 16-körülre mondták a boltban. Az az oem merre van? :) 10-ért megérné ha tényleg lenne.

Just486 - a 8-as 2 nónapja volt 8,000 jó magyar forint a MM-ban.

Ezért érdeklődöm, hogy ment-e lejjebb az áruk mert nem akarok utazgatni feleslegesen. :)

[ Szerkesztve ]

(#5247) philoxenia válasza Anulu79 (#5246) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Például ez drágább, de SanDisk.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5248) Anulu79 válasza philoxenia (#5247) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez a Maxell marha jó árban van és ha jól értem akkor van rá 1 év garancia. Vásároltál már innen?

(#5249) philoxenia válasza Anulu79 (#5248) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem, csak a Google hozta. Elvileg egy szlovákiai cég, ha jól látom...
De hasonló árban találhatsz nyilván sok helyen, legfeljebb kicsit drágább. Kingstonok.

MicroSD-k. Most, hogy nézem, két 8GB-s esetleg jobb vétel is lehet.... :F

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5250) nagysuhi


nagysuhi
tag

Észrevettem, hogy a kijelző bal alsó sarka kb fél cm2 -es területen lilás-rózsaszínes elszíneződésben szenved. Ezt szerintetek cserélik garanciában vagy nem érdemes megbontatni ezért a gépet? Vagy kivárom a két éves garancia lejártát és előtte vigyem majd be cseréltetni?

[ Szerkesztve ]

Többet ésszel, mint fűrésszel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.