Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11051) Declare válasza TooN (#11045) üzenetére


Declare
őstag

Magyarázzátok már el miért támadtatok most neki szegény tjokainak? :) Mert megkérdezte, hogy rá van e telepítve az angry birds? Olyan nagy bűn azzal játszani? Szerintem nagyon jó kis game :))

(#11052) Declare válasza Apolloop (#11048) üzenetére


Declare
őstag

Nagy humbukk az összes ilyen akciós telefon. Több cégnél is van, de az akció mindenhol azt jelenti, hogy egy angol nyelvű telefont kapsz mindenféle kiegészítő nélkül. Talán egy újságpapírba becsomagolják ha szimpi vagy nekik :)

(#11053) gretzky77 válasza attisx (#11049) üzenetére


gretzky77
veterán

erröl tudnál bövebben irni kicsit mert ez a qt számomra picit rejtély! Ezeket a programokat amik fent vannak tudnám telepiteni n8 ra vagy valamit nagyon félre értek?
köszi a segitséget

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#11054) gretzky77 válasza Declare (#11052) üzenetére


gretzky77
veterán

ami a vip phone-os oldalon van ráadásul telenoros ha jól láttam

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#11055) TooN válasza Declare (#11051) üzenetére


TooN
aktív tag

:R Ígérem, hogy letöltöm és kipróbálom! :R

(jogos :B )

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#11056) syner válasza deka10 (#11041) üzenetére


syner
tag

És én ha bekopogok hozzájuk a T-s telefonnal, akkor ingyen megcsinálják? Ha igen, akkor megyek.

(#11057) tjokai válasza Apolloop (#11048) üzenetére


tjokai
senior tag

Én is N8-al szemezek, most akarok én is egy új telót venni! De nézz utána, az N8 nagyon-nagyon lassú telefon, kissé kiábrándultam belőle! :R

Üdv!

(#11058) Assdak válasza tjokai (#11057) üzenetére


Assdak
őstag

Igen, nagyon-nagyon lassú, te pedig nagyon-nagyon buta

(#11059) tjokai válasza Assdak (#11058) üzenetére


tjokai
senior tag

Te pedig tehetsz nekem egy szivességet zsenikém :D Ki szólt hozzád, nem kértem a véleményed, úgyhogy kussssss a neved innentől kezdve!

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#11060) Assdak válasza tjokai (#11059) üzenetére


Assdak
őstag

Ezzel most csak alátámasztottad az állításomat, kedves meserajongó barátom...

(#11061) deka10 válasza syner (#11056) üzenetére


deka10
senior tag

Elvileg igen, mikor én voltam megcsinálták a garilevelet odaadtam rá is jegyezték. Én nem tudom mennyire piszkálnak mélyen bele a t-nél de mondta a szervizes, hogy sokan panaszkodnak. Szerintem sokminden nem változott azóta ez kb 3 hónapja volt.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#11062) syner válasza deka10 (#11061) üzenetére


syner
tag

köszi, lehet én is bepróbálkozok
Ja, melyik szervízben voltál?

(#11063) TooN


TooN
aktív tag

Van valakinek tippje, hogyan tudok képeket lapozgatni mappánként?

Ha megnyitom a "képeket" mindent megnyit. De ha én csak egyes mappákat akarok megmutogatni valakinek. :F

De mappából meg nem tudom lapozgatni a képeket, csak mindig egy - egy file-t megnyitni. :O

Van valakinek valami jó képnézegető alkalmazása, hogy mivel lehetne a családi képeket elválasztani a "nem családi" képektől. :B Persze csak példa! :B

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#11064) tjokai válasza Assdak (#11060) üzenetére


tjokai
senior tag

Bocsi, kicsit szabadszájú is vagyok a butaságom mellett.........sajnos nekem nem jutott annyi ész ezek szerint mint neked :R Nem baj, én így is nagyon jól érzem magam ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#11065) lakkusjj válasza tjokai (#11064) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

kicsit furcsálom, hogy x6-osod van, és azt írod, hogy az n8 lassú...

(#11066) Apolloop


Apolloop
csendes tag

[link] esetleg ha innen rendelném? valaki tudna véleményt mondani a GSMLine-ról? Továbbá nem írják, hogy mit adnak a készülékhez(dobozban adják fülessel, kábelekkel(microUSB-USB, USB-OTG, miniHDMI-HDMI), vagy csak telefon + töltő és Szevasz?? )

Szerk.:
És láss csodát, legörgetek az aljára és ez a szöveg fogad: "Az ár angol nyelvű készüléket tartalmaz, töltővel. " A francért nem lehet egy nyomorult magyar menüt rátenni... :W :W

[ Szerkesztve ]

Nokia C7-00

(#11067) Sn00PiG válasza tjokai (#11057) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Eleve megérkezel egy tizenezres hozzászólású topikba, és úgy kezded, hogy az N8 tényleg szar telefon?

Miután olvastál róla 3 sort, utánna meg kijelented, hogy nagyon-nagyon lassú, hozzáteszem szerintem annélkül, hogy próbáltad volna.

Erre Assdak kollega élcelődik veled, te pedig bunkó és tudatlan módon belekötsz, ráadásul közlöd, hogy nem is kérdezted, pedig igen ("Az N8 tényleg szar telefon?"). Bocs, de most neked "hallgass a neved" szerintem....

Ezt a "menügomb 8mp-ig tartva kilépett a fagyott programból" valaki nekem elmagyarázná? Azóta fagyasztottam 1x-2x, és erre csak a multitasking menüt hozza be... pls help, jól jönne egy kombi vagy program, ami valóban kilövi a processt, ha lefagyott vagy ha én azt mondom...

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#11068) TooN válasza Sn00PiG (#11067) üzenetére


TooN
aktív tag

Nekem eddig egyszer fagyott le, de akkor kikapcsológomb hosszan nyom és újraindult gond nélkül.

Nem is azt kellene nyomni? :B

Nyomok én mindent ami a kezem ügyébe akad. :))

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#11069) tjokai válasza lakkusjj (#11065) üzenetére


tjokai
senior tag

X6 már ezer éve volt, a párom használja már rég óta!

Üdv!

(#11070) Just486 válasza tjokai (#11069) üzenetére


Just486
senior tag

nem ezen van a hangsúly.

That unconquered country we call the future.

(#11071) tjokai válasza Sn00PiG (#11067) üzenetére


tjokai
senior tag

Téged sem kérdeztelek! Nem szóltam sem hozzád sem Assdakhoz sem egy szót sem, ti fikázzátok le első hozzászólásotokban az embert! Én nem írtam semmi rosszat Assdakhoz, ő butázott le elsőként......na akkor ki kezdte? Ha valami nem tetszik velem kapcsolatban akkor nem kell írni a hozzászólásaimhoz!
Ja és köszi a hozzászólást Mátyás, az igazságos :R

Üdv!

(#11072) Karma


Karma
félisten

Na, valami jobb téma, mert a trollkodásból lassan elég.

A kiszivárgott kínai Annát feltette már valaki?

“All nothings are not equal.”

(#11073) tjokai válasza Karma (#11072) üzenetére


tjokai
senior tag

:R :C :K

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#11074) Just486 válasza Karma (#11072) üzenetére


Just486
senior tag

Ez nem jó, nincsen hozzá youtube :D

That unconquered country we call the future.

(#11075) Karma válasza Just486 (#11074) üzenetére


Karma
félisten

Nekem ez nem lenne akadaly, mert sose voltam megelegedve a symbianos YouTube lehetosegekkel :) Viszont meg kell fejleszteshez a mostani rendszer, ezert nem flashelhetem felul...

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#11076) Just486 válasza Karma (#11075) üzenetére


Just486
senior tag

ebben igazad van amúgy :D Nagyon szeretem a symbiant, felhasználóként meg vagyok vele elégedve (pedig voltak más telefonjaim is), dehát a youtube az még viccnek is rossz. Vagy lehet, hogy csak nálam, de nagyon gyakran kapcsolódási hibát ír.
Azt viszont nem tudtam, hogy még foglalkozol a rendszerek ősével, mivel jellemzően azt hallani tőled, hogy nem igazán jó rá fejleszteni.

That unconquered country we call the future.

(#11077) TooN válasza Karma (#11075) üzenetére


TooN
aktív tag

Szépek a kis golyócskák, de ténylegesen mik az ANNA igazi előnyei a mostani rendszerhez képest?

:F

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#11078) TaylorPro válasza Apolloop (#11046) üzenetére


TaylorPro
addikt

Üdv!

Bolti garis telótól mentsen a jó isten!

Pixel 8 Hazel

(#11079) Karma válasza Just486 (#11076) üzenetére


Karma
félisten

Nincs ellentmondás egyébként. Tényleg rettenetes a Symbian SDK-ra fejleszteni, a rendszer továbbra is egy hatalmas szénakazal, de attól még ez a munkám. Az "egyszerű" alkalmazások fejlesztésén viszont a mostani Qt Quick viszont sokat lendít.

TooN: Az az ironikus, hogy augusztus végéig várunk a jó büdös semmire. Egyébként engem egyedül az álló helyzetben is megjelenő QWERTY billentyűzet hajt, az ikonok szerintem nagyon bénák, a többi újítás meg csak nagyon apró ráncfelvarrás (pl. a Szervezés parancs modernizálása - tehát nem úgy lesz mint most, hogy itt egy longtap ott egy menü, aztán csak lesel hogy miért ilyen illogikus; vagy ott a rendesen görgethető homescreen...). Semmi eget rengető, de azért jól fog jönni.

Egy valamiért áldom a Nokiát: a MeeGoban nem lesznek widgetek. Ennél nagyobb szarság, mint ami a Symbian^3-as widgetek, egyszerűen nincs a mobildev szcénán.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#11080) Just486 válasza Karma (#11079) üzenetére


Just486
senior tag

hát, én viszont lehet, hogy felrakom az annát, ha még egyszer az életben kitalálom, hogy hogyan is kellett firmwaret flashelni a telefonomra

That unconquered country we call the future.

(#11081) Karma válasza Just486 (#11080) üzenetére


Karma
félisten

Easy mode: felrakod a Phoenixet, leszeded a linkemről az Annát, kitömöríted a C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products alá, aztán elindítod a Phoenixet és nyomod vele a frissítést :) A nokiaprogramok.hu-n egyébként frankón ott van egy teljes leírás a frissítésről.

“All nothings are not equal.”

(#11082) Just486 válasza Karma (#11081) üzenetére


Just486
senior tag

Annak alapján csinálgattam korábban is, éppen azt keresem.:) Amúgy a firmy már lentvan, a főnix meg fent, leírás meg hamarosan lesz.

That unconquered country we call the future.

(#11083) TaylorPro


TaylorPro
addikt

A nem hivatalos Annával nem árt vigyázni! Mindenki ész nélkül frissíti rá a Kínai szemetet. Aztán meg ha kijön a végleges Anna és netán kisebb verzió száma lesz mint a Kínai csodának, akkor sokan fognak sírni!

Pixel 8 Hazel

(#11084) Just486 válasza TaylorPro (#11083) üzenetére


Just486
senior tag

Szerencsére nokiáknál ezek megoldható feladatok. Volt anno SE Satio -m, na azt tényleg nehéz volt babrálni

That unconquered country we call the future.

(#11085) Karma válasza TaylorPro (#11083) üzenetére


Karma
félisten

Miért lenne alacsonyabb release száma?
Eléggé együtt mozogtak eddig.

Én nem fogok sírni a nálunk előtelepített eltávolíthatatlan szemétért se.

#11086: Fő a pozitív hozzáállás, ja :DDD

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#11086) TaylorPro válasza Karma (#11085) üzenetére


TaylorPro
addikt

Jobb a békesség, én nem kockáztatnék. De mindenkinek egyéni joga mit és hogyan tesz a telójával. Hamarosan érkezik hivatalosan is.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#11087) Just486 válasza Karma (#11081) üzenetére


Just486
senior tag

Hát ez díjnyertes, bevezették benne a homokórázást :D meg nagyon csúnya, az egész ilyen fekete. De egyébként nem annyira rossz.

That unconquered country we call the future.

(#11088) deka10 válasza TooN (#11063) üzenetére


deka10
senior tag

A tippem az új xplore fájl böngésző lehet teljes képpmodban mappánként lapozni.

Siner11062 a napfény városa szervízben (Szeged)

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#11089) Declare válasza Apolloop (#11066) üzenetére


Declare
őstag

Te csak úgy írogatsz ide, vagy néha olvasol is ? :U (#11052)

(#11090) Just486 válasza Karma (#11072) üzenetére


Just486
senior tag

Na, jelenleg az a legnagyobb baj ezzel a rilinzzel, hogy nem megy vele az OVI Store exploit. Szóval esetleg ha még valaki rajtam kívül használta ezt, és továbbra is használni szeretné, az semmiképpen ne tegye fel ezt a kínai csodát.

That unconquered country we call the future.

(#11091) Karma válasza Just486 (#11090) üzenetére


Karma
félisten

Ovi Store exploit? Ha warez akkor nem kell kifejteni.

Én is beadtam a derekam közben, mert megint a T9-cel kellett gépelnem, és elegem lett. ;] Igazából az ikonok élőben nem is olyan vészesek, mint utoljára emlékeztem rájuk, de ez a fekete téma tényleg elég lélekpusztító (és még csak nem is olyan szép, mint a hasonló stílusú WP7).

Jól figyelem, hogy a betűtípust nem cserélték le?

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#11092) Just486 válasza Karma (#11091) üzenetére


Just486
senior tag

De amúgy az a jó a témákban, hogy három is van rajta alapból, és mind a 3 egyformán fekete, és ilyen 1pixel szélességű kereteket színez különböző színűre. Szóval ja, nem vitték túlzásba.
A betűk szerintem is maradtak. Viszont nem ebbe a kiadásba ígérték véletlenül az osztott-képernyős bevitelt?

That unconquered country we call the future.

(#11093) Karma válasza Just486 (#11092) üzenetére


Karma
félisten

De igen :C Úgy tűnik most se sikerült megcsinálni.

“All nothings are not equal.”

(#11094) Karma válasza Just486 (#11092) üzenetére


Karma
félisten

Apropó téma, az attisx-féle Type-MA 2011 elég faszányosan néz ki ezekkel az ikonokkal.

“All nothings are not equal.”

(#11095) Just486 válasza Karma (#11094) üzenetére


Just486
senior tag

felraktam, végre nem fekete az egész képernyő :D

That unconquered country we call the future.

(#11096) Ufff válasza tjokai (#11059) üzenetére


Ufff
senior tag

Ballagj el innen, ez ahogy elnézem nem a te szintednek megfelelő topic. Hallgasd tovább SP-t meg a barátnőjét, a Fluor Tomikát. Ja, nekem ne szólj be ilyeneket, mert nem biztos, hogy finom leszek.

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#11097) Ufff válasza Ufff (#11096) üzenetére


Ufff
senior tag

Mielőtt valaki letámadna, hogy utálom a madaras játékot, kijelentem: NEM utálom, szeretem. Annyira egyszerű, hogy az már jó. :C

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#11098) attisx válasza Karma (#11094) üzenetére


attisx
addikt

Hát még 'Vision of Anna'-val... ;)

...ha majd egyszer elkészül. :B

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#11099) Ufff válasza attisx (#11098) üzenetére


Ufff
senior tag

Zsír! :C :R

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#11100) TaylorPro válasza attisx (#11098) üzenetére


TaylorPro
addikt

Küld el a Nokiának az ikonokat! :)

Más: Ez a Kínai szemét még közel sem biztos hogy a végleges Anna kiadás! Nem értem mit türelmetlenkedtek! :N

Pixel 8 Hazel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.