Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11851) Assdak válasza Karma (#11850) üzenetére


Assdak
őstag

Na félreértés ne essék, elképzelni nem tudom, hogy engednek ki ilyen esztétikai hibával a sorról. Viszont, ami tény, az tény, nem a fedél van elrepedve =)

(#11852) oggy71


oggy71
tag

Közben kiokosodtam :) !
A repedést "talán" nagyon óvatos nyitással el lehet elkerülni!
Először óvatosan vájatba benyúl, körömmel, s kifordít.
Ekkor csak kibillenik a kisajtó, de ekkor már kétoldalt körömmel megfogva kibillegethető (felfele) a helyéről.
De télleg az a legjobb megoldás, ha a zember nem nyitogatja :D !
A repedés alapos mikroszkópos :) vizsgálata azt az eredményt hozta, hogy nem az egész csatl. reped át, hanem "csak" az a fényes bevonat, pár tized mm mélyen, de ez éppen elég, hogy ronda legyen.
Azért beviszem majd szervízbe (talán nem hajtanak el a faxra) és ha helyben cserélik gariba akkor kérem a cseréjét.

szerk.:Lehet nem is a nyitástól repedt meg a lakk :(( , hanem ilyen volt, csak nem figyeltem, de minek is nézegetnék ilyen dolgokat egy zsírúj telefonon :F !!

[ Szerkesztve ]

(#11853) atoth


atoth
aktív tag

Van egy rakás alkalmazás (TV2, Startlap, iWiW, stb.), amik nem tudom hogy kerültek fel. Ráadásul törölni sem tudom őket. Le lehet szedni ezt a sok vacakot valahogy?

(#11854) Assdak válasza oggy71 (#11852) üzenetére


Assdak
őstag

=D

(#11855) oggy71


oggy71
tag

Namost, hogy jól kidühöngtem magam az ajtócskán adjunk az élvezeteknek!
Tegnap leszedtem az Ovi-ról az Assassins Creed HD nevű játékot.
Még csak tanulgatom az irnyítást, de nagyon baró, látványos grafikájú játék!
Nemrég került fel, ingyenesen, wifi ajánlott letöltéséhez, mert 160mb, és vagy fél óra mire lejött.
Szóval most eztet nyomom :DD , ajánlom annak aki játékos!

(#11856) Sn00PiG válasza Regirck (#11804) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Ehhem... az a 2 screenshot nem Symbian Anna, hanem egy SPB Mobile Shel... ezt akár már most is felteheted...

oggy71: Dungeon Hunter 2 a tuti, te meg azt próbáld ki ;)

[ Szerkesztve ]

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#11857) TommyX_ válasza oggy71 (#11855) üzenetére


TommyX_
őstag

Én mondjuk már végigvittem, elég jó volt a játékideje ahhoz képest, hogy mobilos játék. :)

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#11858) vanezigy


vanezigy
aktív tag

sziasztok! miért van az, hogy a youtubos HD videók megnyitva kockásan jelennek meg a kijelzőn? kell a telóra valami kodek? ha kell akkor honnan tudom letölteni?
előre is kösz a választ.

(#11859) oggy71 válasza Sn00PiG (#11856) üzenetére


oggy71
tag

Ok!
Van ennek DH2-nek free verziója, vagy mindenképpen csengetni kell?

(#11860) Sn00PiG válasza vanezigy (#11858) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Szedd le az ingyenes Youtube Downloader (picoBrothers) progit, azzal megtalálsz mindent és olyan minőségben töltöd le/nézed, amilyenben szeretnéd. MP4 formátumba letölti, de mivel streaming már letöltés közben is nézheted, ha meg megnézted megtarthatod vagy törlöd a videók közül. Ennél szebb megoldás nincs.

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#11861) Sn00PiG válasza oggy71 (#11859) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

"nem publikus" helyekről (pl. "márka"programok.hu) ingyen is beszerezhető, de inkább csak próbáld ki onnan, és vedd meg, megéri...
Csak 1 dolog: van benne Online Co-Op multiplayer! nem is bírom abbahagyni mostanában :P

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#11862) vanezigy válasza Sn00PiG (#11860) üzenetére


vanezigy
aktív tag

nagyon köszönöm :-)

(#11863) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Sziasztok!

s60v5-es szoftverek működnek az N8-on?

Üdv,
Vik

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#11864) Karma válasza Vikthor (#11863) üzenetére


Karma
félisten

Többnyire igen. Ennyi infóból ennyire futja.

“All nothings are not equal.”

(#11865) Gyuree91


Gyuree91
tag

Vicc ez a Nokia térképek, mindenből a legújabb van elméletileg, de az M43 nálam nincs meg Makóig. Mondom tesztelem stb. de nem lehet...

Ha nem lenne elektromos áram, gyertyafénynél kellene tévéznünk... :)

(#11866) blt.62


blt.62
őstag

Szio!
tudnátok segíteni,hogy az OVI-ban 1 hetes frissítés van beállítva a naptárnál..Hogyan tudnám ezt kikapcsolni,hogy ne csináljon adatforgalmat? Leírnátok a folyamatát,mert olyannak kellene elküldenem aki nem igazán ért az okos mobilokhoz.

MegtorloXp

(#11867) atoth


atoth
aktív tag

A Nokia bejelentette, hogy az N9 Magyarországon is kapható lesz (az USA pl. nem). Meg azt is mondják, hogy az Android alkalmazásokat tudja majd futtatni. Egészen ígéretes a dolog.

(#11868) Regirck válasza atoth (#11867) üzenetére


Regirck
senior tag

A telefon egy darab egybefüggő polikarbonát borítással van szerelve, kívülről semmilyen összeszerelésre utaló nyomot nem láthatunk.

Teszt Béta.

(#11869) kacsa7 válasza oggy71 (#11852) üzenetére


kacsa7
őstag

Mert mégis hogyan máshogyan kéne kinyitni? Kalapáccsal meg vésővel? Én ha 20x nem nyitottam még ki, akkor 1x sem, és az ég világon semmi baja... Azért szvsz ha az embernek van némi műszaki érzéke, akkor azért tudja h. mit h. kell megközelíteni anélkül h. kárt okozna.

(#11870) peugeotmate válasza kacsa7 (#11869) üzenetére


peugeotmate
őstag

Akkor örülhetsz magadnak. Én meg nyilván egy sikertelen kulázás után, a dühömet levezetve wc pumpával álltam a HDMI fedélnek, hátha így nyílik. Nekem tudvalevő, hogy emiatt repedt meg. Ja, a jack dugónál meg azért, mert a szennyvízcsatornával akartam párosítani az eszközt, de balul sült el. Biztos az én megközelítésemmel van a probléma...

meg

(#11871) emre33 válasza oggy71 (#11852) üzenetére


emre33
addikt

Csak pénzért cserélik.
Nekem a füles körül tört el.

2 nokia szervízbe voltam.
Egyik szart rám-> Ők nem cserélhetik, csak a Pesti szervíz, több hét.
Oda nem küldtem el, ők nem foglalkoznak fele, mert nem Garis hiba

Másik nagyon jó fej volt, egész tetejét! (Kupak) kicserélték, 4490FT-ért
(Székesfehérvár) :C

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#11872) Assdak válasza emre33 (#11871) üzenetére


Assdak
őstag

Itt a fehérváriak teljesen normálisak, és jó fejek. Független sw-t is szó nélkül felhúzzák.

(#11873) silentkiller válasza Gyuree91 (#11865) üzenetére


silentkiller
senior tag

M43-E68 Makóig? Sygic jelzi...

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#11874) oggy71 válasza Assdak (#11872) üzenetére


oggy71
tag

Ez jó, hogy a Fehérváriak normálisak!
Ma megyek hozzájuk fedélcserére.
Ugyanis tegnap felhívtuk azt az ügyfélszolgálatos csajt akin keresztül rendelve lett a készülék, és azt mondta vigyük be a fehérvári T-be és kicserélik.
De csak azért mert él még a nyolc nap cseregarancia (enélkül már lehet fizetős lenne a móka).
Egyébként a papírok között megleltem a visszáru nyomtatványt is, amin fel van tüntetve:ha nem tetszik a készülék vagy bármi gond van vele, nyolc munkanapon belül (ez csak netes rendelés esetn érvényes) "akár" az árát is visszakaphatom, vagy csere.
Cseréltetni nem akarom az egész készüléket, mert ez nem lila.
Ja és az Ady utcába kell menni?
Mert mintha a Plázát emlegette volna a csaj, de asszem az csak T-pont, nem szervíz.

(#11875) emre33 válasza oggy71 (#11874) üzenetére


emre33
addikt

Plázából elköltözött, következő kereszteződés, nokia care felirat, el se lehet téveszteni.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#11876) oggy71 válasza emre33 (#11875) üzenetére


oggy71
tag

Köszi!
Akkor ez a (Ady u. 1.) T-mobile-os szervíz?

[ Szerkesztve ]

(#11877) emre33 válasza oggy71 (#11876) üzenetére


emre33
addikt

Nem, Nokia Care

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#11878) vanezigy


vanezigy
aktív tag

na, az én HDMI fedelem is repedt, most néztem.
nem is használtam... ezek szerintem gyárilag repedten jönnek ki... :((

(#11879) oggy71 válasza vanezigy (#11878) üzenetére


oggy71
tag

Igen, az enyém is gyárilag repedt :(( , de úgy néz ki még "időben" észrevettem!

(#11880) Sn00PiG válasza vanezigy (#11878) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Srácok, ezek szerint még mindig nem esett le nektek: az a "repedés" nem az egész fedélre vonatkozik, csak a fényes lakkréteg reped meg rajta. Ez minden lakkozott anyaggal amit igénybe vesznek előfordul.
Ha nagyon zavar gariban kicserélik, de csak szólok, hogy a következő és az az utáni is meg fog repedni. De ha valakit ennyire zavar akkor hajrá, eltörni akkor sem fog...

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#11881) silentkiller válasza Sn00PiG (#11880) üzenetére


silentkiller
senior tag

Szerintem nekünk már rég leesett :((( de akkor is el van repedve és mindegy, hogy mi van alatta. Esztétikai hiba de annira nem vészes, nem kell nézni :DDD

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#11882) Misály válasza silentkiller (#11881) üzenetére


Misály
addikt

En hasznalom a hdmi kimenetet de nincs repedve a lakk rajta, ellenben a fulesnel kitort a takarolemez:D

(#11883) oggy71


oggy71
tag

Mindegy, mostmár, kicseréltetem, és a biztonság kedvéért, neem nyúlkapiszka ;] !

(#11884) vanezigy válasza Sn00PiG (#11880) üzenetére


vanezigy
aktív tag

háát, csodálkozni fogsz, de leesett, de akkor sem szép ahogy a repedésnél kitüremkedik...
1111111111111, így marad, ezért nem fogok szaladgálni...

(#11885) Just486 válasza Sn00PiG (#11880) üzenetére


Just486
senior tag

Téves, a legtöbb esetben az egész HDMI fedél műanyag része átreped, egészen a gumiig. Ez pedig azért fordulhat elő, mert a gumira felragasztott fényes műanyag túl rideg a gumihoz képest, és mivel még vékony is, nincsen elég tartása. Nem törvényszerű, hogy elrepedjen, csak attól függ ki -milyen intenzitással nyitogatja a fedelet. (Ami egyébként nem is lakkozott, hanem polírozott, de mindegy:) )

[ Szerkesztve ]

That unconquered country we call the future.

(#11886) rocks válasza peugeotmate (#11870) üzenetére


rocks
aktív tag

:)) :C
Jó hogy leírtad, most akartam hasonló módon kipróbálni, de ez elriasztott.. ;)

(#11887) vanezigy válasza Just486 (#11885) üzenetére


vanezigy
aktív tag

össz 3x nyitottam ki :-) és nem vagyok egy barbár fajta...

(#11888) Sn00PiG válasza vanezigy (#11887) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Én ezt az egészet csak azért hoztam fel, mert én hetente 2x-3x kikötöm HDMI-n a telót (film/sorozat, böngészés vagy csak képnézegetés miatt), és nekem semmi baja nincs, pedig kb. fél éve megvan a teló. Csak sok embernek nem esik le, hogy nem a telefon eleje felé kell húzni, hanem felfele, és akkor nem lesz gondja. csak gondoltam megosztom...
Hozzáteszem ha az enyém repedezne akkor lehet én is elvinném szervízbe, de most a minimális lilulás és a jack körüli apró repedés miatt nem fogom 2 hétig nélkülözni.

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#11889) Sn00PiG


Sn00PiG
aktív tag

Bocs hogy emiatt meg új hsz.-t nyitok, de nem illene bele az előzőbe, és érdekes lehet külön is:

Tegnap bementem a nemrég nyílt Árkád Nokia Care Pointba. 1 szó: Katasztrófa.

Az üzletben nagyjából a sorban várakozásom alatt 3-4 különböző Nokia pólós emberke futott keresztül befele, plusz még egy ült a pultban a helyén. Szintén lehetett látni a rohangálók között 2-3 Telenoros pólós emberkét, tudtommal azért, mert ők állnak hivatalos kapcsolatban ezzel a Nokia üzlettel. Ergo 7-8 ott dolgozó emberrel is találkoztam, mégis csak 1 pult volt nyitva, ami előtt baromi hosszú sor állt.

Végre odaértem, és előálltam a problémáimmal, amik a következők voltak: HS-44 headsethez (BH-214 tartozéka) kerestem gumigyűrűt, valamint a kissé lilulós kijelzőm és a megrepedt jack-körüli-felület miatt leadtam volna a telómat. A válaszokat szintén külön pontba szedném, mert valami elképesztő eredmények születtek:

1. A Nokia-nál semmilyen headsethez nem lehet külön gyűrűt venni sem berendelni. Ez csak azért érdekes, mivel a HS-44 gyűrűje hosszra kisebb, mint az N8-hoz kapott WH-701 gyűrűje, ergo kicsit specifikus. Magyarán ha eltűnik a filléres gumigyűrű, akkor vegyél új headsetet vagy farigcsálj valami másik gumigyűrűből. Srác közölte, hogy menjek fel a Media Markt-ba, ott biztosan lesz rávaló. Hát, kösz a semmit... (egyébként nem volt)

2. A lilulós kijelzőt mutogatom éppen, amikor feltűnt neki, hogy hoppá, itt valami nem stimmel a szofttal. Persze, mivel a BZS-s Anna van rajta. Félre ne értsetek nem vagyok hülye, nem így akarttam leadni, csak elmentem felmérni, hogy mivel járna, ha leadnám gariba. Srác beütötte a *#0000#-t, majd a szoft verzió láttán közölte, hogy ez a szoftver MÁR ELAVULT (félredöntött fejjel néztem bambán), ezért frissítsem az (úgy írom ahogy kimondta) OVI SZÁJT programmal otthon, és megszűnik a lilulás!!! :W
Felvilágosítottam a srácot, hogy a lilulás 1.1-1.2 és most a 2.0-nál is megvolt és van, hogy az nem ovi SZÁJT hanem SZJÚT, és hogy a még ki sem adott Anna ha elavult, akkor most rakja rá nekem a 3.0 Belle-t, és már ott sem vagyok!
Kicsit hebegett-habogott, majd közölte, hogy utánnanéz, és kiviharzott. Miután visszatért megvilágosodott, és azt az infót kaptam, hogy ő elküldheti a központi szervízbe kijelzőcserére, ami 2-3 hét legalább(!). A cserekészülék témát majd később...

3. A jack-körüli repedésre annyit tudott kinyögni, hogy mivel ez fizikai sérülés, ezért ő nem tud vele mit kezdeni, sőt, ha ezzel beküldetem a központi szervízbe akkor még a garanciám elvesztését is kockáztatom, mivel a lilulás is lehet annak a fizikai behatásnak a következménye, amiből a repedés is keletkezett.
Itt már vörösödött a fejem, de aprólékosan elmagyaráztam neki, hogy nem egyedi probléma, a felhasználók 80%-nak vagy a HDMI fedele reped be vagy a jack körüli rész, szóval nyugodtan küldöm vissza, mivel több Nokia ponton azt mondták nektek is, hogy cserélik a kupakot.
Az már csak hab a tortán, hogy mivel bluetooth fülest használok nem is kapott fizikai behatást, tehát még ez az indok is megszűnik.

A három probléma feltárása és átbeszélése után rákérdeztem a cserekészülékre. Már lilult a fejem, amikor közölte, hogy cserekészüléket egyáltalán nem tudnak adni (!!!), mivel olyan sokan hoznak be készüléket hibákkal, hogy ki lett adva az összes! 2-3 hét cserekészülék nélkül egy felsőkategóriás teló garanciáztatásánál, bravó!

Én nem fogok egy anno 110k-ért vett telefont 3 hétig cserekészülék hiányában nélkülözni, szóval finoman elküldtem melegebb éghajlatra, és megkértem, hogy a legközelebbi találkozásunkig kicsit készüljön fel jobban Nokia témában ha már ott dolgozik. Legközelebbi találkozó viszont nem lesz, messze elfelejtem az Árkádos Nokia-t. :(((

Szóval srácok, ti pesten tudtok mondani egy olyan szervízt, ahol értelmesen válaszolnak a kérdéseimre, kapok cserekészüléket és még meg is oldják a gondjaimat? Ti hova mentetek, ahonnan pozitív tapasztalatokkal távoztatok?

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#11890) Just486 válasza Sn00PiG (#11889) üzenetére


Just486
senior tag

Egyébként az a röhej, hogy az ilyen garanciális ellátás miatt kerülnek a telefonok 10-20ezer forinttal többe. Abszurd, hogy kifizetem nekik a készülék árának még a +20% -át, kvázi mint egy biztosítást kötve a telefonra, aztán még nekik büdös a munka.

That unconquered country we call the future.

(#11891) Ricardo válasza Sn00PiG (#11889) üzenetére


Ricardo
félisten

Sajnos a többi nokia care sem sokkal jobb.

(#11892) Misály válasza Sn00PiG (#11889) üzenetére


Misály
addikt

Fizikai seruleseket a burkolaton ( amikert fizetni kell ) vaci ut ott helyben tudnak mindent cserelni. Garancia Arany Janos utca.

(#11893) lizakd


lizakd
tag

Up! Az N8-nak 2 napja van meg! :) Eddig maximálisan elégedett vagyok vele!

[ Szerkesztve ]

(#11894) blt.62


blt.62
őstag

Szio!
tudnátok segíteni,hogy az OVI-ban 1 hetes frissítés van beállítva a naptárnál..Hogyan tudnám ezt kikapcsolni,hogy ne csináljon adatforgalmat? Leírnátok a folyamatát,mert olyannak kellene elküldenem aki nem igazán ért az okos mobilokhoz.

MegtorloXp

(#11895) Sn00PiG válasza Misály (#11892) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Nem hiszem, hogy fizetnem kellene egy olyan sérülésért, ami max zsebben hordás közben keletkezhetett, mivel még soha el se ejtettem a telefont, és mint mondtam még jack dugót se kap (max korábban, mikor még nem volt rajta sérülés), bluetooth fülest használok hozzá...

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#11896) kacsa7 válasza Misály (#11882) üzenetére


kacsa7
őstag

Ennyi! Akkor megfejtettük a történetet. Aki használja annak nem reped meg :DD

(#11897) zorzy4 válasza Sn00PiG (#11889) üzenetére


zorzy4
őstag

Az arany János utcai nokia pontban (bankcenter alja) normálisak maximálisan. Oda vidd. A telenorral mindig baj van.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#11898) Sifre válasza kacsa7 (#11896) üzenetére


Sifre
senior tag

Nekem is akkor repedt meg a jack aljzat körül a műanyag, amikor 1 hétig nem használtam :D

(#11899) bringasisti


bringasisti
őstag

T. Reklamációs Osztály !
N 8 as készülékem számtalan javítás után főpanel cserét kapott. Úgy kaptam vissza nem megy a GPS. Azt javasolták vigyem vissza körültekintően megnézik. Visszakaptam hibátlan megjegyzéssel. Újra tárgyaltunk, ismét visszavittem, cseréltek benne alkatrészt de továbbra sem jó. Már vignettát ragasztottak a gari füzetbe hogy helye legyen a pecsétnek. A szervizbe ahol átvettem a készüléket visszamentem és mondtam a kollégának, hogy mielőtt peresítem a problémámat a téren együtt nézzük meg kinek van igaza. Azt a választ kaptam nincs rá mód. Levelem közzéteszem a Mobilarena N 8 fórum oldalán

BENEFON DELTA--------N8

(#11900) peugeotmate válasza bringasisti (#11899) üzenetére


peugeotmate
őstag

Ennyi! :C :( Sajnos legtöbbünknek is hasonló tapasztalatai vannak.

meg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.