Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10651) bringasisti válasza Declare (#10620) üzenetére


bringasisti
őstag

Szintén zenész

BENEFON DELTA--------N8

(#10652) CS_D


CS_D
senior tag

Sziasztok!

Amikor a telefon mobilnetre szeretne menni engedélyt kér. Két lehetőség van: Automatikusan csatlakozzon, vagy pedig csak erre az eljárásra engedélyezem.

Az lenne a kérdésem, hogy ha azt mondom neki, hogy automatikusan enegdélyezem, akkor ezt valahogyan vissza lehet venni, hogy mégis újra kérjen engedélyt?

(#10653) deka10 válasza CS_D (#10652) üzenetére


deka10
senior tag

Igen kapcsolatok-beállítások-adathasz. saj. országban. itt ki lehet választani mi a jó neked, ha pl. megkérdezi, hogy automatikusan vagy csak most és ha automatikusra veszed akkor bemész a kapcsolatok beállításokba és visszaállítod mindig rákérdezre.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#10654) blt.62


blt.62
őstag

Ez az "Ovi Store" hogyan működik? Ingyenes a programok letőltése? Kell hozzá komoly internet előfizetés? Nekem csak 100mb-os van.

MegtorloXp

(#10655) lakkusjj válasza blt.62 (#10654) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

innen tudod letölteni [link]

bocsi, elnéztem, suitot olvastam

[ Szerkesztve ]

(#10656) Kvazár válasza blt.62 (#10654) üzenetére


Kvazár
őstag

Ha mindent onnan akarsz leszedni, akkor igen. 1-2 játék akár a 60-70 megát is elérheti, ezért vagy irgalmatlan nagy kapacitású mobilnet kell, vagy wi-fi.
Én már a telepítéshez szükséges fájlokat is inkább wi-fi keresztül szedném le hozzá.

Eladó cuccaim: -

(#10657) Spricccer


Spricccer
tag

http://mobilarena.hu/teszt/nokia_n9_prototipus_bemutato/felhasznaloi_felulet.html

megjott a nagyteso :D

Magyar vizslák, Xiaomi 13t pro

(#10658) blt.62 válasza Kvazár (#10656) üzenetére


blt.62
őstag

Igazad van,marad a wifi!!
Viszont van egy gondom. Fényképezéskor (10 képből 6-nál) homályos a kép 3/4 része. Mintha köd,vagy füst lenne rajta. Először arra gondoltam,hogy az újjam ér a lencsébe,de nem. Már amikor megfogom a telcsit,egy ködös folt lesz rajta.Aztán ha csak két újjal fogom,arréb viszem,várok kicsit és kitisztul. Mi lehet ez????? :F

MegtorloXp

(#10659) Kvazár válasza blt.62 (#10658) üzenetére


Kvazár
őstag

A vaku+az ujjad miatt van. Ezért mondtam korábban, hogy a kamera és vaku sávjában felfelé semmi se legyen. Nem elég az, hogy pont nem lóg bele. Ez, a nagy látószög miatt van. :(

Eladó cuccaim: -

(#10660) blt.62 válasza Kvazár (#10659) üzenetére


blt.62
őstag

Na oké,de akkor hogyan fényképezel vele? Ha csak jobb kézzel fogom,akkor mindig mozog egy kicsit. Vagy az nem baj? Azt figyeltem meg,hogy jobb kézzel fogtam,és bal kézzel nyomtam meg az exponáló jelzést a kijelzőn, és akkor is ott volt az a homályos rész.

MegtorloXp

(#10661) MC Pite válasza blt.62 (#10660) üzenetére


MC Pite
veterán

Tölts fel példát. Lehet ezért adták el. Enyémet ezért - az nd szűrőjén volt egy folt, és jó fenyviszonyoknál is foltos képeket csinált.
Ovi store-t meg elöbb használd, aztán kérdezz.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#10662) Kvazár válasza blt.62 (#10660) üzenetére


Kvazár
őstag

Bal kézzel ott fogd, ahol már kezd szűkülni. Ha úgy se jó, akkor tényleg dobj be egy képet közösbe.

Eladó cuccaim: -

(#10663) Declare válasza deka10 (#10646) üzenetére


Declare
őstag

köszi! Egyenlöre feladtam a dolgot, idegesit most más is, majd ha nyugisabb idöszak jön kiprobálom amit irtál.

Azt amugy nem értem miért irtátok, hogy legkisebb fényerönél nem látni semmit, nekem igy van beállitva és most ezekben az örült napsütésekben is mindent láttam.

(#10664) Kvazár válasza Declare (#10663) üzenetére


Kvazár
őstag

Nekem volt olyan, hogy verőfényes déli napsütésben + a polarizált napszemüvegben, közepes fényerőnél nem láttam rendesen a kijelzőt. Max. fényerőn természetesen már láthatóvá vált.

Eladó cuccaim: -

(#10665) blt.62 válasza Kvazár (#10662) üzenetére


blt.62
őstag

Oké,tesztelem!

Mcpite- Hogyan használnám (O S) ha nem is ismerem. Azért kérdezek előbb,hogy tudjam mit csináljak. Persze lehet,hogy neked van igazad. Majd utána olvasok máshol.

MegtorloXp

(#10666) Kvazár válasza blt.62 (#10665) üzenetére


Kvazár
őstag

Magyar ember leírást nem olvas! Csak használja és kész! :DDD
(Ezért vágtuk majdnem tönkre haverék új raclette grill szettjét az első használatkor. :K )

Eladó cuccaim: -

(#10668) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Ismét egy talánnyal találkoztam.
Néha megbutul a készülékem. Van olyan (elég sokszor), hogy megtalálom az itthoni WLAN-t (nyilván "ismert wlan"), rányomok, hogy csatlakozzon, és nem csatlakozik, hanem kiírja, hogy "frissítés folyamatban". És nem tudok csatlakozni. Ha törlöm a kapcsolatot, újra létrehozom, akkor meg állandóan kéri a wpa2 kulcsot, még akkor is, amikor már ötödszörre írom be neki. Restart után megoldódik minden.

(Van ugyanez néha MMS küldésnél is. Nem akarja sem a 3G-t felvenni, sem az edget) Akkor is restartot kíván).

Valakinek ötlet?

(#10669) deka10 válasza AndrewTdi (#10668) üzenetére


deka10
senior tag

A 3g-vel akkor volt ilyen problémám mikor régi volt a sim kártyám cserélték és megoldódott.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#10670) Declare válasza Kvazár (#10664) üzenetére


Declare
őstag

Akkor nekem jobb a fényérzékelő receptorom :P :DD

A hd videó amit csinál mondjuk eszméletlen jó :Y ugyanakkor a fényképekre továbbra sem írja rá a gps pozíciót, pedig a helyzetemet meg látja....nem értem

e-mail: arra jöttem rá, hogy akkor tüntette el a leveleimet amikor beléptem a postafiókba és az elején azt hittem, hogy rá kell nyomni a szinkronizációra hogy lekérdezze a leveleket. Szikronizáltam és azért tűntek el a levelek. (sajna az továbbra sem megoldott, hogy zizegjen ha kapok egy mailt)

jah meg még valami. Dj Tommy: az amit kérdeztem nem a közelség érzékelő. Az előlapi kamera mellett van az a kis akármi amit kérdeztem, de ha telefonálok kihangosítva kipróbáltam, nem az érzékeli ha a füledhez emeled, ha azt letakartam egy ujjal nem történt semmi. Attól balra van egy kis téglalap alakú érzékelő (fényfele forgatva látszik), az érzékeli a fényerőt meg a közelséget. Továbbra is várom az elképzeléseket mi lehet a kamera mellett az a kis kerek izéééé :))

[ Szerkesztve ]

(#10671) Kvazár válasza Declare (#10670) üzenetére


Kvazár
őstag

A GPS pozíciókat nem úgy írja rá mint a fényképezés idejét szokták, hanem csak a kép tulajdonságai közzé teszi be. Ahol a záridő, fókusz, meg egyéb nyalánkságok vannak.
Ha meg Picasa képnézővel megnyitsz egy olyan képet, akkor az a térképen meg is fogja mutatni, hogy hol készült.

Jobb felső sarokban továbbra is csak az a 3 dolog van:
- Kamera
- Fényérzékelő
- Közelség érzékelő

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccaim: -

(#10672) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Nokia garancia ellenőrzés:

Üdv!

Mint ismeretes teló vásárlás előtt állok. A Vaterán lecsaptam kettő darab N8-cat. Mivel nem ma keztem, el szoktam kérni az imei számot, és a gari levél fotóját. Az elsőről kiderült hogy bolti garis, kuka. A másiknak majdnem bedőltem! Magyar Nokia garilevél. A Nokia honlapján az imei oké, gari rendben. Egy Nokia szervizes barátom megnézte nekem és ott egyből kibukott hogy kifüggetlenített Olasz T-mobile! Szerintem cserélt hátlappal a logo miatt. Ügyesek! Nem nyugodtam, gondoltam letesztelem a debreceni Nokiát. Megnézték az imeit. Egyből mondta a srác hogy külföldi, és függő. És hogy egy vicc a garilevél mert elhajtanak vele. Tehát még a bolti garitól is rosszabb mert nincs gari! Az eladóval telón beszéltem és próbált altatni. 15 éve boltozik. Hogy jövök én ahoz hogy megkérdőjelezem? Szóval vigyázni! Fizetés előtt az imei számot le ellenőriztetni!

Pixel 8 Hazel

(#10673) Kvazár válasza TaylorPro (#10672) üzenetére


Kvazár
őstag

Az imei számot hol ellenőrizteted le a Nokia oldalán? Belinkeled azt a részt? :F
Még jó hogy résen voltál! :K Gondolom az elsőnek ment egy semleges, a másodiknak meg egy negatív és egy szép levél a vatera felé. ;]

Valahogy ez a vaterás vásárlás az esetek 70%-ában nekem sem szokott bejönni. :( Túl sok a szemét fent...
Bár az ott vásárolt asztaldíszem mind a mai napig teszi a dolgát! :DDD

Eladó cuccaim: -

(#10674) peugeotmate válasza Kvazár (#10673) üzenetére


peugeotmate
őstag

IMEI

meg

(#10675) TaylorPro válasza peugeotmate (#10674) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ez az a link így van. De ez csak egy dolog. Mert azt veszi alapul hogy rendelkezel számlával. Így EU-n belül bármelyik országban él a garid. Tehát a megoldás az, ha az imei számmal bemész egy szerviz pontba. Azonnal kibukik ha simlis. :)

Pixel 8 Hazel

(#10676) TaylorPro válasza Kvazár (#10673) üzenetére


TaylorPro
addikt

Semlegesre zártuk. Vaterán nem is vásárlok ezek után. Veszek inkább null percest tuti helyről.

Pixel 8 Hazel

(#10677) Kvazár


Kvazár
őstag

Köszönöm mind a kettőtöknek! :R :R Ma is okosabb lettem! :)

Ha lopott telefont akarnának rám sózi, vagy olyat amit bár részletre vettek, de azt nem fizetik és én erről nem tudok, akkor ez ott megjelenik valamilyen formában?

Megértem a semleges zárást is. Kérdéses vásárlás után szoktam azt az értékelést adni, hogy "Igazi Vaterás!". Ha meg minden jó volt akkor: "Tökéletes Vaterás!".

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccaim: -

(#10678) TaylorPro válasza Kvazár (#10677) üzenetére


TaylorPro
addikt

Hogy lopott-e azt nem tudják megmondani. Ha már tiltott szerintem azt igen.

Pixel 8 Hazel

(#10679) Kvazár válasza TaylorPro (#10678) üzenetére


Kvazár
őstag

Azért kérdezem a lopottat, mert ha jól megnézed a telefon hirdetések felénél töltő és minden nélkül kínálják a portékákat. Ami akkora számban már tuti nem véletlen...

Eladó cuccaim: -

(#10680) TommyX_ válasza Declare (#10670) üzenetére


TommyX_
őstag

Akkor nincs más lehetőség, az lesz a fényérzékelő :DDD
balról haladva akkor, Proximity Sensor, Light Sensor, Camera

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#10681) TooN


TooN
aktív tag

Sziasztok!

Van ötletetek arra, hogy az OVI Suite nem tud kapcsolatot teremteni a szerverrel és így nem enged se regisztrálni, se belépni!

Próbáltam már sok mindent, de csak nézek, hogy mi???

:F :W

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#10682) gretzky77


gretzky77
veterán

sziasztok remélem tud valaki segíteni,olyan programot keresek amivel le lehet védeni képeket és videokat oly módon hogy ha le van zárolva egy kép akkor azt a galériában sem jeleníti meg a többi képnél,régi symbianra azt hiszem volt ilyen!Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#10683) blt.62 válasza Kvazár (#10666) üzenetére


blt.62
őstag

"Magyar ember leírást nem olvas! Csak használja és kész!" Maximálisan igazad van! :R
Hallottál olyan programról ami ki és bekapcsolja a symbiános mobilt a beállított időkben?

MegtorloXp

(#10684) sunsun2 válasza Sn00PiG (#10483) üzenetére


sunsun2
tag

Sziasztok!
Egy kérdésem lenne a slkchan mod -programmal kapcsolatban!?
Írtátok egy két dolog elengedhetetlen amit fel kell telepíteni belőle!!
Le tudnátok írni,hogy melyikekre gondoltatok? Sok progi van ami sajnos összezavarja a telót,ezért amit már Ti teszteltetek azt én is bátran fel merném tenni!Köszi előre is a választ!!

(#10685) Gyufaaa válasza sunsun2 (#10684) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nekem a 7.0 szétcseszte a telót. A 6.0 az viszont süti. Most is az van fennt. Bár, amit leginkább hasznosnak találtam, az a kamera hang némítás és a +hangszín (magas).

(#10686) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem: a symbian ^3 jobb/gagyibb mint a symbian v5?
Köszönöm a válaszookat előre is!

Egy nokia 5800 és ez között vacilálok, hogy érdemesebb-e várni még egy kicsit ahhoz hogy ezt vegyem.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#10687) TommyX_ válasza blt.62 (#10683) üzenetére


TommyX_
őstag

Olyan programok léteztek s60v3 és S60v5-re, ami adott időpontban kikapcsolta a telefont, de olyannal még nem találkoztam, ami vissza is kapcsolta volna :U

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#10688) Kvazár válasza blt.62 (#10683) üzenetére


Kvazár
őstag

Nézd meg ezt a progit [link]. Hátha jó lesz neked valamire.

Eladó cuccaim: -

(#10689) sunsun2 válasza Gyufaaa (#10685) üzenetére


sunsun2
tag

Szia!
Köszi a gyors választ!Tehát ha jól értelmezem te nem ajánlod a 7-est!! :( A 6-ból te mindent feltettél ami az N8-ra vonatkozott?

(#10690) TaylorPro válasza jonnyjoker01 (#10686) üzenetére


TaylorPro
addikt

Viccelsz? Az 5800 a nyomába sem ér az N8-cnak, de még a C7-nek sem! A S^3 meg nagyságrendekkel jobb mint a sima V5. Sok apró finom újítás van benne.

Pixel 8 Hazel

(#10691) MC Pite válasza jonnyjoker01 (#10686) üzenetére


MC Pite
veterán

Nagyságrendekkel jobb.
Sokkal átgondoltabb menük, sokkal több gyári (betalabsos) alkalmazás, erősebb vasak. Hétköznapi használatban sokkal jobb szvsz.
Plusz az 5800 puha, karcolódó műanyagplexis vacak amit körömmel kell nyomogatni. Harmad annyi formátumot játszik le, műanyagburkolatos, fülese nagyságrendekkel rosszabb...
5800 helyett is mindenképp inkább X6.. kapacitív kijelző, normálisabb burkolat és tartozékok.
Kb mint egy egyes Fabia meg mint egy DS3 az 5800 meg az N8.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#10692) Arthuro_Adam válasza gretzky77 (#10682) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Best Crypto (elvben kiadták S^3-ra is, de nekem lefagyott titkosítás közben, bezzeg N97-en simán ment) vagy Crypto Touch?

[ Szerkesztve ]

(#10693) emre33


emre33
addikt

Nokia N8 telefont teszteltem modemként.
Majd huawei E173 modemet.

És utóbbi gyorsabbnak tűnt.
N8 nem ment 1,5MB/sec fel.

E173 pedig bőven főlé ment.

N8-al Ovi suite csatlakoztam fel.
Ott gyanús volt, hogy a feladatkezelőbe 2Mbps volt a max a csatlakozás sebessége.

Lehet ezen segíteni, vagy a telefon ennyit tud?
(Elméletileg tud a telefon többet is, most mégse?)

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#10694) Kvazár


Kvazár
őstag

Hmm... A Nokia tényleg sok mindenre felhasználja a polikarbonát házas modellt:
- MeeGos változat. Ezt mindenki jól ismeri. Más néven N9-lesz.
- WP7-es változat.
- Androidos változat. Kár, hogy ebből kézzelfogható nem várható.

Más csak egy Sym-es meg egy iOS-es változat hiányzik belőle...

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccaim: -

(#10695) CS_D válasza Kvazár (#10694) üzenetére


CS_D
senior tag

N9 az MeeGo-s lesz.

Az, hogy olyan az architektúrája, hogy felmegy rá WP7 és Android is, az csak egy feature, de nem lesz új telefon tőle. Ilyen pl a HTC HD2 is. WinMo 6.5-tel jött ki, de van rá Andoird meg WP7 is. :)

Ugyanígy a Nokia N900, lehet rá Androidot is tenni, tökéletesen működik. Ha jól emlékszem még dual boot-ot is meg lehet oldani.

A Symbiant szerintem ne nagyon sajnáld (bár én nagyon szeretem a Symbiant), de a MeeGo lényegesen jobb nála.

iOS meg eleve zárt rendszer, csak adott hardveren működőképes, úgyhogy ez felejtős.

[ Szerkesztve ]

(#10696) Kvazár válasza CS_D (#10695) üzenetére


Kvazár
őstag

Valahol olvastam, ezt, hogy az N9 házát a Nokia máshol is majd fel akarja használni, amolyan mindenesnek tervezték. Ezt nem én találtam ki.

Sym-et nem sajnálom, iOS-t meg ismerem. Viszont a MeeGo-t az várom.
Az N900 tényleg egy érdekes szerzet lehet. Kiadták Maemo-val, jött rá a MeeGo, és most meg azt mondod, hogy az android is ráügyeskedhető! :Y Meg mintha Ubuntut is rá lehetne telepíteni?! :F

Arra már nem emlékszem, hogy a Maemo, vagy MeeGo kapcsán olvastam, de úgy tudom, hogy Linux-os csomagok minden gond nélkül befordíthatóak rá, ami lényegében az app.-ok végtelen tárházát jelenti.

Sőt most olvastam, hogy van már MeeGo-ra Android emulátor is! És azzal könnyedén futtathatók rajta a droid-os app.-ok! [link] Tényleg jónak ígérkezik ez az OP. Ilyenkor azért kicsit nem értem minek kell a WP7 a Nokiának, ha a MeeGo is ott lenne nekik...

Eladó cuccaim: -

(#10697) Silverr


Silverr
aktív tag

Azt hiszem volt már,de ha valaki nem tudná: 6 kezdőképernyő és nem szükséges hackelt telefon ;) Mass memoryba másolod,nem a tel memóriába! Kiprobáltam,működik,egyenként adható hozzá a képernyő!

[Itt]

(#10698) rocks


rocks
aktív tag

Sziasztok!

Sim kártya cserével kapcsolatban lenne pár kérdésem, melyek lehet kissé lámának tünhetnek.
A kártya több mint 10 éves t-mobilos. Az N8-asom még garis.

- Csak a t-mobilnál cserélik , pl.: t-pontban?
- Van olyan megoldás, h a jelenlegi telefonszámomat megtartsam a kártya csere után?
(nincs nagy kedvem az új számomat elküldözgetni akiknek szükséges)
- Simán kérésre kicserélik, vagy kell valami indok is?
- Ingyenes, vagy kb mennyi az ára?

Köszi a segítséget előre is.

(#10699) peugeotmate válasza rocks (#10698) üzenetére


peugeotmate
őstag

Ingyen cserélik, számodat megtarthatod, értelemszerűen a T-Pontban.

meg

(#10700) Declare válasza TooN (#10681) üzenetére


Declare
őstag

Visszaolvasol én ugyanezzel problémáztam itt múltkor és egy restart megoldotta.

Ha restart nem segít, írd be google be, nokia fórumon írták, hogy a nokia oldaláról le kell töltened egy tanúsítvány fájlt és feltenni a telóra és akkor menni fog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.