Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11301) silentkiller


silentkiller
senior tag

Szép és jó a 3.08-as Ovi Maps de nekem nem kellett a térképeket frissíteni a 3.06-os után (amit viszont a 3.04-ről való update-nél kellett). 0.2.42.122 a téképem... a navigációs szoftver ~2x gyorsabb, mint a 3.06-os verzió, alig hiszek a szememnek...

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#11302) Ufff válasza Declare (#11288) üzenetére


Ufff
senior tag

Bennem ez a rész maradt meg: "Kérdés, hogy lehet kitörölni úgy, hogy nem látom az applications listában ?" :P ;)

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#11303) Declare


Declare
őstag

.........ujabb fejlemények már nem megy a nokia maps se :W :( meg akartam nézni satelit nézetben valamit aztán lefagyott. Azóta ha elindítom úgy kezdi h lefagy.
Eddig nokiapárti voltam, de lehet ennek most lessz vége

(#11304) Karma válasza Declare (#11303) üzenetére


Karma
félisten

Phoenix! Phoenix! Phoenix!

“All nothings are not equal.”

(#11305) deka10 válasza Declare (#11303) üzenetére


deka10
senior tag

Hát igen ez van 1.2-nél, talán a legújabb Qt rendbe hozná hanem akkor amit karma javasolt.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#11306) TommyX_ válasza jonnyjoker01 (#11294) üzenetére


TommyX_
őstag

Ha van szignófájlod igen, de ahogy néztem van benne egy Self-signed lehetőség, sajna ezt nem tudom, hogy működik-e. :U

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#11307) Misály válasza Declare (#11303) üzenetére


Misály
addikt

Ez nem a telefon hibaja, flasheld ujra phoenixxel.

(#11308) Karma válasza TommyX_ (#11306) üzenetére


Karma
félisten

Persze hogy működik, csak nem árt tudni hozzá, hogy mit jelent :U Warezolt appot nem fogsz vele aláírni, se olyat, ami bonyolultabb jogosultságot kér magának.

“All nothings are not equal.”

(#11309) Peat76


Peat76
őstag

Valaki help!

Felraktam ezt a progit "SPB Mobile Shell" nagyon király,komolyan!
De nem lehet kikapcsolni,legalábbis én nem találom,futó alkalmazásoknál meg nem lehet bezárni,újrainditom a telót és automatikusan indul,miért nem lehet kilőni?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#11310) Peat76


Peat76
őstag

http://www.bluechip.hu/termek/krusell-mobile-case-stockholm-fekete--xxl--#ismerteto

Szerintetek jó ez a tok N8-hoz,valakinek bejött design ötlet esetleg?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#11311) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok elment az áruházam,mert soft reset volt,phoenixet illetve 1.2 magyar dark grey softot honnan tudnék leszedni illetve hogy kell csinálni?köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#11312) TaylorPro válasza gretzky77 (#11311) üzenetére


TaylorPro
addikt

[link]

Pixel 8 Hazel

(#11313) Ufff válasza gretzky77 (#11311) üzenetére


Ufff
senior tag

Itt vannak:

OVI Áruház

Nokia Sleeping Screen (Smartinstallerrel)

A Smartinstaller felteszi neked a QT-t is, ami resetnél törlődik. Nem kell SW újrahúzás, ha nem akarsz kínlódni vele!

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#11314) tibike8 válasza Peat76 (#11309) üzenetére


tibike8
őstag

Ki lehet azt lőni, de valóban nem egy baráti megoldás. Egy feladatkezelőben kinyomod és ahogy kezdi egyből visszatölteni, megint kinyomod és 3-4 próba után kilőve marad. Vagy beállítod, hogy betöltés után álljon le és előbb utóbb leáll magától. Nem szerencsés így de én sem tudok jobbat. Simán kilépést nem találtam benne.

(#11315) azigazimoris


azigazimoris
aktív tag

Sziasztok,

Egy nagyon fontos szakmai kérdésem lenne :-)
Esetleg tudja valaki, hogy a Tmob bikini akciós telóhoz mekkora méretű bikinit adnak ?
Úgy tudom nem választható.

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#11316) gyurmau válasza Peat76 (#11309) üzenetére


gyurmau
tag

Igazság szerint pont az a lényege, hogy automatikusan elinduljon és átvegye a kezdőlap szerepét. Nekem csak uninstallal sikerült leállítanom. Így persze újra kell installálni, de megmarad az összes beállítás, vagyis reinstall után pont úgy fog kinézni, mint ahogy előtte, és a szériaszámot sem kéri újból, ha közben nem csinál az ember egy komolyabb resetet.

(#11317) Just486 válasza tibike8 (#11314) üzenetére


Just486
senior tag

ja, vagy csak egyszerűen kilép belőle ahelyett, hogy másfél órát szarakodik :P

#11315: lololol ez bebasz :DDD

[ Szerkesztve ]

That unconquered country we call the future.

(#11318) Ufff válasza tibike8 (#11314) üzenetére


Ufff
senior tag

Pedig van benne kilépés. olyan címszó alatt, hogy :kilépés a shell-ből. El van kicsit dugva ugyan, de van! Kis ajtós ikonja van. Nincs fent a shell, ezért nem tudom megnézni, de majd vki segít.
Mondjuk a gugli: "Kilépés: Meg kell keresni az SPB Menü-t ott a Beállitásokra nyomni ,majd a jobb alsó sarokra nyomni és itt lesz a Kilépés a Shell-ből...'

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#11319) imi290


imi290
aktív tag

üdv!
nem tudom volt-e szó már róla,gondolom igen,de frisitettem az ovi-t a telefonban,frissites után meg nem nyitja meg ,nem csinál semmit. kikapcsoltam a telefont de semmi... mi lehet a bibi tudja valaki ?ideje lenne már egy frissitésnek nem ?

(#11320) Misály


Misály
addikt

Elkezdtek portolni megint Gameloft-ek :
Eternal Legacy HD (eleg jo, legalabbis nekem megvan)
Asphalt 6
Dungeon Hunter HD

Halott a symbian!

(#11321) Karma válasza Misály (#11320) üzenetére


Karma
félisten

A Gameloft badára is fejleszt, attól még halott platform.

Amúgy a videó bugos, vagy tényleg 20 FPS alá esik az Eternal Legacy amikor harc van? :(

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#11322) blt.62


blt.62
őstag

Szio!
Ti hallottatok arról,hogy pl, a külföldről behozott nokiáknál ha nincs garancia papírja,akkor is adnak garanciát rá a gyártási szám alapján??? Ezt olvastam itt a fórumon,hogy jár rá a gari itthon is,ez valami Uniós egyezmény. Igaz lehet ez?

Az OVI áruházban találtam valami újjlenyomatos progit,amivel gondolom nyitni-zárni lehet a telcsit. Ér ez valamit?

MegtorloXp

(#11323) Gyufaaa válasza blt.62 (#11322) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Linket dobsz a progiról? :R

(#11324) blt.62 válasza Gyufaaa (#11323) üzenetére


blt.62
őstag

http://store.ovi.com/content/47358?clickSource=homepage

MegtorloXp

(#11325) Gyufaaa válasza blt.62 (#11324) üzenetére


Gyufaaa
veterán

köszke :R

(#11326) blt.62 válasza Gyufaaa (#11325) üzenetére


blt.62
őstag

Majd írd már meg légy szíves,hogy hogyan működik,és milyen?

MegtorloXp

(#11327) Karma válasza blt.62 (#11326) üzenetére


Karma
félisten

Parasztvakitas. Az ujjaddal nyomod, aztan amikor a megadott szamut rezgett, felengeded.

“All nothings are not equal.”

(#11328) blt.62 válasza Karma (#11327) üzenetére


blt.62
őstag

Köszi! Gondoltam hogy nem lehet komoly dolog,mert állítólag nem is lehet nyitni-zárni vele a kijelzőt.

MegtorloXp

(#11329) attisx válasza blt.62 (#11328) üzenetére


attisx
addikt

"Alkalmazások / Szórakozás / ..."

Szerintem ez mindent elmond az app komolyságát illetően...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#11330) Misály válasza Karma (#11321) üzenetére


Misály
addikt

ha a hatterben mas is fut akkor hajlando beakadni

(#11331) djbahool válasza zzola (#11146) üzenetére


djbahool
senior tag

Felraktam a legújabb 3.08 maps-ot, és frissítettem a térképeket, de nekem még mindig nincsa rajta az m60.

0.2.42.122

(#11332) Sn00PiG válasza Karma (#11321) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Az Eternal Legacy szépen fut, de repetitív és unalmas.
Az Asphalt 6 szép lett, nem szaggat mint az 5, de sok újítás nincs benne (mondjuk a burnout-style kilökdösősdi az jó cucc:))

A Dungeon Hunter meg történetileg és játékmenetileg is ott van. Hozza az elvárt grafikát, és szerintem még órákat fogok vele játszani! Jó cucc!

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#11333) Peat76 válasza Sn00PiG (#11332) üzenetére


Peat76
őstag

Honnan szeded le ezeket az új játékokat? :DD

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#11334) attisx válasza Peat76 (#11333) üzenetére


attisx
addikt

Pölö: Ovi Store...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#11335) Sn00PiG


Sn00PiG
aktív tag

Egy kis beszámoló Anna nevű barátnőnkről (N8-amon, by BZS):

- A homescreen iszonyat gyors, tetszik a megjelenítés is
- A böngésző még mindig nem a legjobb, de sokkal jobb lett, csak a splitscreen qwerty és az UI változtatások tűntek fel nekem
- Az álló qwertz kinézetre elég furcsa, mivel úgy látszik, mintha túl sok gomb lenne egy sorban. Ez egészen addig a pillanatig zavaró, amíg valaki el nem kezd gépelni vele: nagyon pontos, ritkán ütök mellé, ráadásul a nokiás "ékezet+betű" kombinációval is elő lehet hozni az ékezetes betűket, meg az alma és droid megoldásos hosszú nyomással is
- Lehet csak BZS modja miatt, de a boot idő friss indításnál csak ~30-35mp(!) teljes felállásig úgy, hogy autostarttal indul a jbakTaskman és a datacounter
- A widgetek is gyorsabban töltenek be, pl email, data counter stb.
- Az email kliens sokkal gyorsabb és szebb (friss emailek fejlécei fehérek, olvasottaké sötétkék, szóval sötét háttérnél jobban feltűnik az új mail)
- Több RAM-ot eszik ugyan egy kicsivel, de épp ezért az előre betöltött dolgok (pl. menü, widgetekhez tartozó programok) sokkal gyorsabbak
- Több lett a szabad telefonmemória

Elég sok verziót élt meg a BZS féle 2.0b, de az utolsót már tényleg megéri feltenni, új telefonélmény: gördülékenyebb, szebb (szerintem), és kezelhetőbb. Aki nem fél a phoenix-től, az nyugodtan tegye fel egy próbára, "telefonmárkájaprogramok.hu"-n arra is meg lehet találni a lehetőséget, hogy utánna downgradeljetek 1.0-ra, majd vissza 1.2-re.

Én nem bántam meg, hogy szórakoztam vele, ami most fent van, az tényleg ezerszer jobb, mint az 1.2.

Kapcsolódó topic, ha valaki rászánná magát: [link]

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#11336) Sn00PiG válasza Peat76 (#11333) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

pl. innen [link]

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#11337) attisx válasza Sn00PiG (#11336) üzenetére


attisx
addikt

Azé' vicces, hogy a Gugli első húsz (tovább nem néztem) találata közt 2-3 youtube linket leszámítva kizárólag csak warez van... :U

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#11338) Karma válasza Sn00PiG (#11335) üzenetére


Karma
félisten

Hol találkoztál splitscreennel? Nekem csak simán a kínai Anna van fenn, de konkrétan sehol se látom, mindenhol fullscreen billentyűzet jön fel. Úgy egyébként a billentyűzet elég jó.

BTW az Exchange szinkronizáláson három napja halott, még az emailem olvasottságát se akarja észrevenni (amit ugye három napja kaptam és helyben és online is elolvastam). Fincsi, majd rebootolom.

“All nothings are not equal.”

(#11339) Sn00PiG válasza Karma (#11338) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

A BZS féle 2.0b final fix verzió van nekem fent, és itt SMS írásnál és a böngészőben is splitscreen a keyboard

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#11340) Sn00PiG válasza attisx (#11337) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Tényleg durva, de csak azért, mert a megfelelő szavakat írtam be:) tudod a "download" szó keresés 90%-ban warezt ad vissza, mindegy, hogy mit keresel...

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#11341) Just486 válasza Karma (#11338) üzenetére


Just486
senior tag

Ebben a verzióban pl az üzeneteknél tényleg osztottképernyő van, de elég érdekes, mert ha pedig a jegyzeteknél nézem, ott nem.

That unconquered country we call the future.

(#11342) Spricccer válasza Sn00PiG (#11335) üzenetére


Spricccer
tag

egy összeállítást dobsz össze hogy hogy csináltad az upgradet?

Magyar vizslák, Xiaomi 13t pro

(#11343) TaylorPro válasza Spricccer (#11342) üzenetére


TaylorPro
addikt

[link]

Pixel 8 Hazel

(#11344) Kvazár


Kvazár
őstag

Sziasztok!

Arra van valakinek ötlete, hogy hogyan lehet olyan Bt-s egeret összepárosítani a telefonnal, aminek nincs párosító kódja?
Géppel is csak úgy lehet összelőni, ha nem írsz be semmit, és a leírásában is az van, hogy nem kell hozzá.

Valakinek van ötlete? :F

Eladó cuccaim: -

(#11345) deka10


deka10
senior tag

Hát én is beálltam a sorba, felraktam a BZS féle rom-ot és bár nem volt egyértelmű a végkifejlet de sikerült és azt kell mondjam jobb lett mint volt. A flash végén kiírta, hogy nem sikerült és test módban maradt majd hosszú kikapcsoló gombnyomás és, ment minden.
Ja és javítva lett a wifi eldobálas, plusz az álló qwertz is nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#11346) Peat76


Peat76
őstag

Help!! A nagy T-nél vettem a telót,de lefrissitettem a gyári szoftverre,na most a mobiltv-t nem találom,most ez igy már nincs,most hogy tudom nézni a magyar adókat,mivel a csomagomba van 10 óra ingyen tv! Help... :O

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#11347) Just486 válasza Peat76 (#11346) üzenetére


Just486
senior tag

amilyen hülye a témob, kinézem belőlük, hogy az interentes könyvjelzők között érdemes keresned.

That unconquered country we call the future.

(#11348) Peat76 válasza Just486 (#11347) üzenetére


Peat76
őstag

Köszi! Felraktam ezt a SPB Mobile Shell-t,de például hiába állitom az időjárás frissitést 30 percre nem frissit,a alapmenübe az ozone meg el sem akar indulni- alkalmazás hibát ir ki! Mi lehet a gond??Alig pár órás a telefon,szinte nem is használtam, HELP PLEASE :R

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#11349) gyurmau válasza Ufff (#11318) üzenetére


gyurmau
tag

Igen, van kilépés. A 3.7-ben egy kis piros tetős házikó világosbarna ajtóval mögötte órával az ikonja, amit ki is lehet widgitként tenni.
Valójában azonban nem zárja be az alkalmazást, csak elrejti a felületet. Így lehet, hogy a fizikai gombbal azonnal vissza lehet térni a shellbe. A juzermanjában is az szerepel, hogy az UI-t lehet bezárni. A sym taskmanagerében pedig sok esetben nem is látható ez az alkalmazás, ha igen, akkor pedig nem tudja bezárni.
Amúgy meg hosszabb idő alatt áll fel, mint ahogy települ, kár lenne bezárni.

[ Szerkesztve ]

(#11350) gyurmau válasza Peat76 (#11348) üzenetére


gyurmau
tag

Nézd meg az internetbeállításaidat, a widgitek frissítéséhez internet kell.
Ezek szerint az ozone nem fut sym3-on, mint ahogy sok más s60-as alkalmazás sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.