Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11551) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Üdv!

használgatom a BZS féle Annát. betalabsos 3.08-as beta térképeket használom, ugyanugy, mint a PR1.2-nél. Viszont most nem működik a fészbúkon helyzetmegosztós cucc. Elindul, kiírja, hogy Kis türelmet. kész, megkezdheti az Ovi használatát. És kilép.

Valakinek ilyesmi?

(#11552) roland543


roland543
csendes tag

Hali. 2 nap és egy N8 boldog tulajdonosa leszek... Szeretném megkérdezni, hogy kijött már rá az Anna frissítés? köszi

Nokia N8 + Symbian Anna

(#11553) djbahool


djbahool
senior tag

Túrista és/vagy kerékpár térképes navigáció csak a garminhoz létezik?

(#11554) Karma válasza Ufff (#11549) üzenetére


Karma
félisten

Tudom, erre mondtam, hogy emberi aron nincsenek :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#11555) CS_D válasza Ufff (#11549) üzenetére


CS_D
senior tag

"Az eszköz vezetékes internetkapcsolattal működik..."

Tehát kell valamilyen vezetékes internetkapcsolattal rendelkezni, hogy működjön a rendszer.

Így kb csak akkor van értelme, ha se 2G, se 3G hálózat nincsen, mert, ha GSM van, akkor azon lehet telefonálni, míg a netezéshez be kell állítani egy 5000 Ft-os WLAN routert.

(#11556) sunsun2 válasza Karma (#11542) üzenetére


sunsun2
tag

Köszönöm a választ!!! :R

(#11557) Howkeddlee


Howkeddlee
senior tag

Sziasztok!

Csak egy kérdésem lenne: A telefon kihangosításkor sztereó? Magyarul 2 külön hangszórója van mint pl a C7-nek vagy az N82nek.

Thx a segítséget!

(#11558) Karma válasza Howkeddlee (#11557) üzenetére


Karma
félisten

Nem, egy van neki, és az is a kamerával együtt a hátlapon (könnyű eltakarni) :(

“All nothings are not equal.”

(#11559) drzsoo1 válasza djbahool (#11553) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Nem, androidhoz is van, kétkeréken a neve, telenor szponzorálta, ingyenes és nekem nagyon tetszik, egész jól használható.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#11560) CS_D válasza drzsoo1 (#11559) üzenetére


CS_D
senior tag

A Kétkerék nevű alkalmazás csak Androidon elérhető, Symbian-en nincs, így N8 tulajként sajnos nem sokra megyünk vele. :(

(#11561) karldergroße válasza Howkeddlee (#11557) üzenetére


karldergroße
senior tag

És azt a hülyeséget honnan veszed, hogy a C7-nek 2 (esetleg sztereó hangszórója van??????????? Csak 1 - értelemszerűen mono - van neki.

(#11562) Howkeddlee válasza karldergroße (#11561) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Bocs MESTER!!! :R
Abból gondolná az ember,hogy a c7-nek két hangszórója van,hogy ha megnézed a hátulját,olyan mintha kettő lenne neki,a kamera jobb és bal oldalán. De mivel még nem volt a kezemben c7,így meghallgatni nem tudtam!
Bocs hogy ezt mertem feltételezni!

(#11563) Ufff


Ufff
senior tag

Megjelent az eddigi legjobb Facebook kliens újabb, de még mindig béta verziója.
Töltsétek: fMobi

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#11564) oggy71


oggy71
tag

Hosszas gondolkozás után megrendeltem ma az N8-at a trénél.
67 lett a vége, mindenféle kedvezménnyel.
Érthető okokból nem a türkiz színt választottam :D
Kíváncsi leszek lilul-e majd a kijelző.. :F

(#11565) hito válasza oggy71 (#11564) üzenetére


hito
nagyúr

Én holnap megyek az enyémért :) Zöld, de nekem ez tetszik a legjobban. Biztos eladhatatlan lesz ha meg akarok tőle válni. ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#11566) Assdak


Assdak
őstag

Nah, gigánál lehet már kapni a CC-3013-as tokokat. Kérdés, esetleg van e valakinek, illetve tervezi e hogy rendel egy ezüst színűt? Kíváncsi lennék mennyire bowli hatású, vagy normális e.

http://www.flickr.com/photos/rs77/5951076188/in/set-72157626715750430/lightbox/

[ Szerkesztve ]

(#11567) djbahool válasza CS_D (#11560) üzenetére


djbahool
senior tag

Kár :((
De most végre több napi "kínlódás" után úgy néz ki sikerült belőnöm a Garmin-t turista navigációra, úgy hogy nem is fagyott le eddig.
(kopp-kopp)

(#11568) Declare


Declare
őstag

Srácok, hivatalosan valami végleges verzióban mikor lehet Annára frissíteni? Ez egy téboly ez a telefon.... minőségileg amit vártam, de a szoftver az borzasztó.... lefagy, újraindul, frissíteni se tudom, újratelepíteni sem semmit.... még egy dobást adok neki, ha hivatalosan kijön az anna, beviszem a boltba, hátha az megváltás lesz :W :W :W :W :W

(#11569) Lirion


Lirion
addikt

Valaki tud esetleg vmilyen lehetőséget arra, hogy mobilról pc-re lehessen videotelefonálni?

(#11570) djbahool válasza Lirion (#11569) üzenetére


djbahool
senior tag

Ez engem is érdekelne, de ha jól tudom erre most nincs lehetőség.
(régebben skype engedte, de most nem)

(#11571) Géta


Géta
csendes tag

Pár napja használom az n8-at.Nem tudom beállítani,hogy a videó lejátszó megjegyezzze ill.onnan folytassa a filmlejátszást ahol abbahagytam,ha pl.nincs időm végignézni egyben egy filmet.Elnézést ha csak én vagyok mulya és valami pofon egyszerű dolgon akadtam el. Előre is kösz a választ!

(#11572) gretzky77 válasza Declare (#11568) üzenetére


gretzky77
veterán

Akkor lehet neked valami más problémad van mert nekem nem fagy és nem is indulgat újra,semmi gondom vele!De nekem hála a kijelzö is hibátlan!
Ha a videót folytatni akarod akkor csak állítsd le majd úgy lépj ki hogy a menü gomb és akkor háttérben hagyja

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#11573) Declare válasza gretzky77 (#11572) üzenetére


Declare
őstag

Igen, én is így indultam. Amíg nem nyúlsz hozzá, addig működik...aztán pár programot telepítgettem rá és szépen lassan összeborult az egész és elkezdte csinálni amiket én is értetlenül olvastam itt a fórumban másoktól. Navigáció béta verzió egy fokkal elfogadhatóbb lenne ha nem fagyna állandóan... hívás közben néha nem írja a nevet csak a számot, egyszer egyszer eldobta már a térerőt, emaileket egy ideig jelezte, most újabban megint nem stbstb.

(#11574) deka10 válasza Declare (#11568) üzenetére


deka10
senior tag

Nálam sincsen különösebb probléma fél év használat után. Ha formázom akkor ugyan azok a progik rögtön mennek vissza sőt 4 hónapig a mem.kártya sem volt formázva csak áttettem az 5800-ból és kész nem volt semmi akadás, a térkép volt hogy lefagyott de azt rögtön szedtem is le és raktam vissza ami megfelelően működött. Szerintem nálad valami progi lesz a ludas, ilyen nálam is volt egy fordító progi kavart be annyira, hogy a teló teljesen instabil lett nem lehetett mappát nyitni a térkép kiakadt stb..

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#11575) hito válasza Declare (#11573) üzenetére


hito
nagyúr

De jó ilyeneket olvasni megvétel előtt :Y Ez vár rám is? C7-emmel semmi gondom nem volt, atomstabil és kezesbárány volt.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#11576) gretzky77 válasza hito (#11575) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem lesz vele gond ott más a bibi szerintem!Fent van a gyári navi plusz garmin gond nélkül megy van fent kb 10gb zene rengeteg kép jópár video és vagy 25 játék köztük jópár gameloftos, SPB mobile shell és semmi gondom vele tökéletesen teszi a dolgát!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#11577) hito válasza gretzky77 (#11576) üzenetére


hito
nagyúr

C7-el nekem is hasonló tapasztalataim voltak, ezért mertem bátran választani az N8-at. Stabilabb volt a C7-em mint eddig bármelyik csilivili android telóm.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#11578) Declare


Declare
őstag

Alapvetöen jo telefon, de sajnos a szoftvere tényleg gáz. Olvass vissza a forumban, én is nem rég vettem, én is értetlenkedtem amikor ezeket a bajokat olvastam, de sajnos most már belátom hogy ez van. A rutinosabb N8 használók viszont ilyenkor megnyugtatnak, hogy ez van, format, szoft ujra és helyreáll a világbéke. És ezt nem én mondom, hanem többen mások. Ezen kár vitázni. Ha viszont ezzel megbékél az ember akkor jó teló. Alternativát nem tudnék mondani amire lecserélném. Htc, samsung stb soha. Applenek is egy csomó szarsága van ami nem tetszik. Szóval ez van. Minőségben viszont nem lehet rá panasz. Tényleg nem karcolódik, masszív, jól kézreáll. Hangszórót könnyü eltakarni, ez lehet negatívum max.

(#11579) Ufff válasza Declare (#11578) üzenetére


Ufff
senior tag

Nem akarlak elkeseríteni, de te feltelepítettél egy progit, ami ezt csinálta. Én is így jártam pár hónapja (kb. februárban), aztán szoftverfrissítés után újratettem, ami nagyon kellett. Azóta tökéletes. A naviból meg a 3.08-as a tuti, az nem fagy!

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#11580) Sifre válasza Ufff (#11579) üzenetére


Sifre
senior tag

A 3.08 tényleg jó lenne, ha a háttérben futva nem szívná le az aksit fél nap alatt...

(#11581) Lirion válasza Declare (#11573) üzenetére


Lirion
addikt

A hívásnál azért ír csak számot, mert többször szerepel adott szám a telefonkönyvben.

(#11582) Assdak


Assdak
őstag

Aki még esetleg nem látta..
http://www.youtube.com/watch?v=UWP2A7bEiFg&feature=share

(#11583) hito válasza Assdak (#11582) üzenetére


hito
nagyúr

Hát ez meg hogy? :Y A Belle nem csak nagyon sokára jön ki?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#11584) peugeotmate válasza Assdak (#11582) üzenetére


peugeotmate
őstag

Ígéretes! Csak attól félek, hogy nagyon soká fog kijönni! :(

meg

(#11585) deka10 válasza Assdak (#11582) üzenetére


deka10
senior tag

Kihagyhatnák az annát és jöhetne egyből, több értelme lenne. A srác mintha kicsit náthás lenne.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#11586) attisx válasza Assdak (#11582) üzenetére


attisx
addikt

Anno eleve ezzel kellett volna megjelennie az N8-nak, akkor talán kicsit másabb lenne a leányzó fekvése... :U

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#11587) Lirion válasza peugeotmate (#11584) üzenetére


Lirion
addikt

Az eddigi tempot figyelembe veve 6-8 honapra tippelnek. Az mar semmi...:D

(#11588) Declare válasza Ufff (#11579) üzenetére


Declare
őstag

Elkeserítettél mindjárt sírok :) . Nem települt a progi, mivel nem volt szignózva, az autorunban maradt benne a telepítése ami mindig indulni akart.

De mind1 is, lehet orrvérzésig védeni a nokiát, én is márkapárti vagyok továbbra is, viszont csorbult a lelkesedésem és el kell ismerni, hogy ez a szoftver erősen fejlesztésre szorul a navigációval együtt, ami vagy 60km es kerülő utat tervez, vagy átvisz a mocsáron is. Viszont a 3.08 at ha felvarázsolom az Annát, mindenképpen felteszem!

(#11589) TooN


TooN
aktív tag

Hello!

Szerintetek mi a teendő akkor, ha van egy OVI alkalmazás: 2do

Ennek van két verziója a LITE és a Beta

A lite értelemszerűen korlátozott, míg a beta lejárt 1-ével. Azt mondja a program, hogy térjek vissza a lite-hoz, ami ugye korlátozott, így kevés ahhoz amire használom. A beta-t nem tudom már letölteni, mert már fent van. A javasolt Premium verzió, meg nem elérhető az OVI-ban.

Na ilyenkor hogyan tovább?

Tudod gugli a barátom, így már ezen túl vagyok, de nem találtam rá a keresett premiumre, csak iPhone-hoz.

Akkor most ez a szopás???

:F :W :((

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#11590) Karma válasza TooN (#11589) üzenetére


Karma
félisten

Írni kéne a fejlesztőnek hogy WTF.

“All nothings are not equal.”

(#11591) Spricccer


Spricccer
tag

[Belle on N8]

uhhh ez fincsi lesz :D

[ Szerkesztve ]

Magyar vizslák, Xiaomi 13t pro

(#11592) Lirion válasza Spricccer (#11591) üzenetére


Lirion
addikt

Ugyanezt linkelték fentebb is.

(#11593) hito válasza Karma (#11590) üzenetére


hito
nagyúr

Nem kerülhetett ez ki valami gonosz letöltős oldalra? ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#11594) Sn00PiG válasza Declare (#11588) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Hidd el, hogy tuti user error...

Lassan fél éve megvan a teló, eddig kb 3-4x fagyott, ennyi idő alatt ez bőven belefér. 1x tettem újra a szoftvert, mert (mint később kiderült) az SPB Wireless Monitor hazavágta a 3G kapcsolatomat (ipmart-on is mindenki panaszkodik rá), illetve nemrég feltoltam rá a BZS féle Anna CFW-t.
Eddig se volt túl sok gondom a telóval, de Anna óta megtáltosodott, pikk-pakk megcsinál mindent és full gördülékeny, pedig elég súlyosan tele van rámolva progikkal plusz témákkal (kismilliárd 3rd party ikonnal).
A céges Galaxy S már 20-25 alkalmazás feltétele után durván lassult (pedig prociban is jobb az S!), S^3 alatt nincs ilyen gondom (kopp-kopp). Esetleg egy kis delay egy mappába lépés előtt, amiben van mondjuk 3Gb játék:P

Egy szó mint száz: igen, védem is a Nokiát, mert mostanában divatt lett szídni, és valóban le van kicsit maradva a hú-de-eyecandy tapis oprendszerek között. De 99%-ban tökéletesen kiszolgál, és teljesen az igényeimre tudom szabni, rendszerezni.

Belle-t meg nagyon várom, a nem-fix-méretű-widget megoldásra vagyok leginkább kíváncsi:)

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#11595) Declare válasza Sn00PiG (#11594) üzenetére


Declare
őstag

szerencsére vannak tökéletes emberek...a barna szemszínű embereket meg lehet nem szereti az n8....dehát ez van maestro :R

(#11596) Just486 válasza Sn00PiG (#11594) üzenetére


Just486
senior tag

Egyet kell hogy értsek, OP.rendszer szinten nekem sem sok bajom volt a telefonnal. Az már más kérdés, hogy alkalom adtán milyen alkalmazásokba lehet belefutni :(( .

That unconquered country we call the future.

(#11597) Sifre


Sifre
senior tag

Nyugtassatok meg, hogy EZ garanciális probléma. :)

Még csak le sem esett a telefon, és füles sem volt bedugva vagy egy hete.

Be merjem vinni valamelyik szervizpontba kínai annával? :D

(#11598) CS_D válasza Sifre (#11597) üzenetére


CS_D
senior tag

Én határozottan nem vinném be így. Megvárod, amíg kijön a kivatalos Anna, aztán frissítesz rá, és elviszed szervízbe. (mert downgradelni otthon, egyszerűen nem lehet)

Mivel nem egy azonnali megoldást kívánó probléma, így 1 hónapot kibírsz ezzel a repedéssel szerintem.
És akkor valószínű, hogy megcsinálják, mert a HDMI fedelet is cserélik.

[ Szerkesztve ]

(#11599) peugeotmate válasza Sifre (#11597) üzenetére


peugeotmate
őstag

A HDMI fedél repedése mellett már nekem is van ilyenem. Két hónapja megjártam a Nokia Caret (akkor még csak a HDMI volt repedt), akkor viszont alkatrészhiány miatt elhajtottak (illetve elhajtottam magam, mert maguktól nem mondták volna el). Azóta eszük ágában sem volt értesíteni engem, hogy jött-e alkatrész, úgyhogy egy pikáns email megy is nekik! :K

meg

(#11600) Just486 válasza Sifre (#11597) üzenetére


Just486
senior tag

Elvileg garanciális, mivel több modellnél is előfordul, de ha leállnak vitatkozni rajta, akkor valószínűleg te fogsz veszteni. Az annával ugyan ez van: Elvileg megtagadhatják miatta a garanciát, de nem illik.

That unconquered country we call the future.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.