Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11151) slimshady válasza deka10 (#11150) üzenetére


slimshady
senior tag

OVI Suite vagy telefonon a Térképekben? Én gépen keresztül szeretném leszedni nem a telóval,

üdv.: SlimShady

(#11152) Karma


Karma
félisten

Nezegetem ezt a hivatalos videot] az Annarol, ti is ugy latjatok, hogy a _valodi_ billentyuzetet szandekosan nem mutatjak, csak a flashdemot az allo QWERTY-rol? Az Ovi Storenal ott lett volna a remek lehetoseg, erre az egyik pillanatban belep a keresebe, vagas, es mar ki van toltve Angry birdsszel...

Szerintem ezek titkolni akarnak valamit. Meg letagadni most is, mint 1.2 idejen, hogy igertek az osztott kepernyot de nem lett semmi belole...

Ez a FEP architektura regen is ritkaszar volt, de 2011-ben mutatja meg igazan, hogy semmire se jo.

Az Anna mentsegere szoljon, hogy sokat javult a billentyuzet pontossaga.

“All nothings are not equal.”

(#11153) zzola válasza slimshady (#11151) üzenetére


zzola
félisten

Jelenleg PC-n nem elérhető a frissítés, csak a készüléken keresztül. Holnapi dátummal szerepel, lehet holnap már PC-ről is elérhető lesz...

(#11154) slimshady válasza zzola (#11153) üzenetére


slimshady
senior tag

Ez de gáz... Mert egy fennlévő térképnél sem kínál fel semmi opciót, bár lehet még nem frissültek azok sem. Bár én itt már semmin sem tudok meglepődni...

[ Szerkesztve ]

üdv.: SlimShady

(#11155) Just486 válasza Ijk (#11148) üzenetére


Just486
senior tag

Állítólag léteznek laphibás N8 -cak, aztán nem tudom mennyi igaz ebből. Akárhogyis: Én javaslok egy látogatást a legközelebbi szerviznél.

#11152
Bár röhejes az egész, ami a drissítések körül megy, de amúgy ha megnézed, az E7 -en (0:53 körül) van splitscreen qwertz.

[ Szerkesztve ]

That unconquered country we call the future.

(#11156) TaylorPro válasza Ijk (#11148) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ne szenvedj. Phoenixel húzd újra a telót. Előtte formázz minden meghajtót. A mentést se felejtsd el. Vagy, a Nokiában is megcsinálják neked. A honlapomon találsz infókat. Frissítés után a fájlokat, és a beállításokat tilos vissza állítani mert anomáliákat okozhat!

Pixel 8 Hazel

(#11157) attisx válasza Dot (#11143) üzenetére


attisx
addikt

Valószínűleg ez lesz az: HTC Clock.

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#11158) emre33 válasza zzola (#11146) üzenetére


emre33
addikt

N8 és 3.08 nokia maps esetén se érhető el az új térkép :(
(Telefonról próbálom)

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#11159) Ufff válasza emre33 (#11158) üzenetére


Ufff
senior tag

Pedig van, nekem már tegnap feldobta. Szintén v3.08 - N8 kombó. :K

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#11160) Declare válasza Ijk (#11148) üzenetére


Declare
őstag

szervízbe vele... ezeknek a dolgoknak mind normálisan mennie kellene, sajnos lehet hogy kifogtál egy hibásat :(

(#11161) nagysuhi válasza Ufff (#11159) üzenetére


nagysuhi
tag

Nálam is megy. Tegnap letöltöttem a friss térképeket. Majd a jövő héten élesben tesztelem a Tour de France-on. Remélem nem szívat meg, mert nincs más navigációm.

Többet ésszel, mint fűrésszel...

(#11162) Sn00PiG válasza Ufff (#11159) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

szintén 3.08, és a legfrissebb 06.02.2011. Letöröltem, újra letöltettem a térképbetöltővel, akkor is ezt rakta vissza. Frissítésre megyek, akkor meg "a legfrissebb térkép már telepítve van".
Mondjuk majd megjön később, csak nem értem, hogy ugyanilyen készülékkel és szoftverrel hogy jelenhet meg valakinek előbb...

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#11163) karldergroße


karldergroße
senior tag

Érdekes kísérletbe bonyolódtam, amelynek nem lett megoldása. Megpróbáltam a telefont egy 320 GB-os külső merevlemezzel „összehozni” USB OTG-n keresztül. Mivel a telefon nem tudja meghajtani a merevlemezt, a szükséges áramforrást a merevlemezhez a villamos hálózatról biztosítottam usb-n keresztül (Y-kábel...).
A merevlemezt FAT32-re formáztam. A telefon felismerte a meghajtót, de hibás memóriakártyát írt ki. Viszont felajánlott egy formázási lehetőséget. A telefonnal leformáztam a merevlemezt (kb. 5 óra alatt), innentől kezdve a telefon „látta” az összes rendelkezésre álló helyet, mind a 299 GB-ot, sőt még egy playlist mappát is létrehozott rajta. Ekkor megörültem és a merevlemezre a számítógépről rá akartam másolni azokat a tartalmakat, amelyeket kinéztem magamnak (zenék, filmek). Ekkor viszont a számítógép nem ismerte fel a telefon által formázott (és a telefonról látható) merevlemezt. A Partition mamager az egész merevlemezt "unallocated"-nek látta, az intézőben meg sem jelent a meghajtó.

Sehogy se akar ez összejönni…

(#11164) Misály válasza TaylorPro (#11156) üzenetére


Misály
addikt

fajlokat visszaallithat, formazni meg folosleges phoenix flash elott

(#11165) Karma válasza Misály (#11164) üzenetére


Karma
félisten

Különösen ha az eMMC fájl is megvan a datapackage-ből, a Phoenix maga le tudja formázni a belső tárhelyet. De egyébként ez is felesleges.

“All nothings are not equal.”

(#11166) emre33 válasza nagysuhi (#11161) üzenetére


emre33
addikt

Most már nálam is oké az új térkép, többször rá kell nyomni, lehet nem mindegyik szerveren van rajta. És néha ide, néha oda csatlakozik fel.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#11167) Misály válasza Karma (#11165) üzenetére


Misály
addikt

Ennyire nem akartam belemenni, de koszonom a kiegeszitest:)

Taylor"pro" nem bantaskepp, dicseretes hogy moddolsz meg szakertonek vallod magad, de ne kesztesd szerencsetlen atlagembert felesleges tevekenysegre, mert neked van egy meggyozodesed

(#11168) karldergroße válasza emre33 (#11166) üzenetére


karldergroße
senior tag

nekem is lejött, van M6-os végig...

(#11169) Sarlon válasza attisx (#11098) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Ez tényleg elég Fittipaldis, honnan lehet tölteni?

[ Szerkesztve ]

N82- N8- Lumia 920

(#11170) Assdak


Assdak
őstag

Gravity-t használja valaki? Megéri a 2k HUF-ot? Próbáltam az "olcsó" megoldást is, de úgy Demo expired üzviel nem enged sehová...

(#11171) Just486 válasza Assdak (#11170) üzenetére


Just486
senior tag

én elég régóta használom. Hogy megéri -e a 2kilót, azt nem tudom, de nekem twitterként mindig korrektül működött (több accal). Van egy újítás most benne, amit annyira nem tetszik, hogy a symbina qwertz helyett egy sajátot használ, amin nehezebb elérni az ékezeteket (lehet, hogy kikapcsolható).

That unconquered country we call the future.

(#11172) Assdak válasza Just486 (#11171) üzenetére


Assdak
őstag

FB-része, jobb mint a gyári vagy a snaptu?

(#11173) Just486 válasza Assdak (#11172) üzenetére


Just486
senior tag

azt nem tudom. szerintem nem sokkal vagy egyáltalán nem.

That unconquered country we call the future.

(#11174) Misály válasza Assdak (#11172) üzenetére


Misály
addikt

annyibol tutibb hogy gravityn belul nyitja meg a videokat, de nem menti a feedet

(#11175) attisx válasza Sarlon (#11169) üzenetére


attisx
addikt

"VoA" ikonokkal egyelőre még sehonnan...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#11176) Peat76


Peat76
őstag

Na holnap én is magamévá teszem a kicsikét :K ,egész jó áron sikerül megvenni a tarifacsomagom meg marad a régi a T-nél,valaki tud hivatalos megjelénési daátumot az Anna frissités megjelénésével kapcsolatban?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#11177) TooN


TooN
aktív tag

Sziasztok!

SPB Mobile Shell ma üzent nekem, hogy adjam meg a regisztrációs kulcsot, mert 0 nap van hátra a használatból.

Egy szöveges file-ból beírtam egy kódot és azt mondta, hogy köszi.

Akkor ennyi, vagy kéne még tennem valamit a közös szép jövő reményében?

:F

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#11178) Beaumont válasza TooN (#11177) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Én ameddig használtam, semmit nem kellett ezután tenni, csak használni.:)

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#11179) TooN válasza Beaumont (#11178) üzenetére


TooN
aktív tag

Akkor jó!

Most, hogy beleköltöztem úgy igazán, kicsit beparáztam. :Y

Lehet kihaltam volna, ha hiába nyomogattam 2-3 hétig. :F

De persze tudom, hogy ronda és csicsás, én meg kifacsarodott ízlésű vagyok, de......

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#11180) TaylorPro válasza Misály (#11164) üzenetére


TaylorPro
addikt

???? Inkább szenvedjen mi? Két lehetőség van gyári állapotra hozni a telót. Nokia szerviz pont, vagy otthon Phoenix. Ezen nincs mit szépíteni. Phoenix előtt minek formázni? Mert az E meghajtó csak akkor formázódik ha a 16GB.fpsx fájl be van tallózva, és a memória kártya soha nem formázódik. És ha az E, vagy az F tele marad szeméttel az ismét nem jó. Fájlokat vissza állíthat frissítés után??? Persze, azzal vissza állítja a bugokat és a szemeteket is. Szóval inkább csendben lennék a helyedben mert nem vagy power user úgy látom. Karmával kezet foghatsz nyugodtan.

Pixel 8 Hazel

(#11181) Peat76


Peat76
őstag

Sziasztok!

Segitenétek? Én holnap készülök N8-at venni a T-Mobilnál, elvigyem a Nokia szervizbe és tetessem rá a gyári szoftvert,mert nekem se kell a fostaliga T-s szoftvert,meg szeretném mindig frissiteni,melyik szervizbe vigyem? Mennyi ez az akció? Előre is köszönöm a válaszokat :K ?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#11182) Karma válasza TaylorPro (#11180) üzenetére


Karma
félisten

Es szerinted alapjaraton (azaz ha nem az E:-re telepitget az ember) mivel szennyezodik tele a belso memoria? A memoriakartya meg plane?

“All nothings are not equal.”

(#11183) TaylorPro válasza Karma (#11182) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ezt úgy kell értelmezni ha oda is telepít! Vágjátok már? Nem kell itt ennyit szőrözni. De általában a nem hozzáértők össze vissza telepítgetnek minden meghajtóra. Söt, van olyan program amiben fixen be van állítva a telepítési hely. Auto felmegy az E vagy a C meghajtóra.A belső memória meg nagyon hamar teleszemetelődik. Sok program esetén tele lesz program maradvánnyal hiába törlöd az alkalmazás kezelőből. A mentés vissza állítás ezeket szépen vissza is tolja a telóba.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#11184) Just486 válasza TaylorPro (#11183) üzenetére


Just486
senior tag

Ebben van némi igazság. Valamivel korábban felraktam egy halom "background" programot a telefonomra (írásnyelv váltó, memófigyelő, gyorsmenük), és a telefonom készenléti ideje a megszokott 3-4 napról 1 napra csökkent (annyit fogyasztott a telefon készenlétben, mintha aktívan használtam volna). Úgyhogy inkább letöröltem minden ilyesmi dolgot, a készenléti idő mégis maradt kb 1 nap. Hogy mitől volt azt nem tudom, de én újraflasheltem a telefont, és csak így oldódott meg a dolog.

That unconquered country we call the future.

(#11185) deka10 válasza Karma (#11182) üzenetére


deka10
senior tag

Az tény hogy ha formázod a meghajtókat akkor ha vissza is telepíted az összes progit amit előtte használtál akkor a telefon érezhetően könnyebben kezelhető, és talán gyorsabb is. Most csináltam teljes formázást minden meghajtón tapasztalat, egyébként eddig ha valami gebasz volt mindig csak a rendszermappa tartalmakat töröltem.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#11186) Declare


Declare
őstag

Hi!

Kérdésem lenne :)) Ha headsettel zenét hallgatok és hívnak miért szól a telefon hangszórója is ? Nem lehet beállítani valahogy, hogy olyankor csak a fülesen halljam a hívást? (beállítottam, hogy headset profilban mondja ki a hívó nevét és amikor az a jó kis géphang elbetűzi, elég viccesen jön ki a buszon pl :)

(#11187) Misály válasza TaylorPro (#11183) üzenetére


Misály
addikt

valami ujat is mondhatnal ha mar power user vagy :U Szervizpontnal mivel huznak ujra telefont? Valami kulonleges madarral asszem.

[ Szerkesztve ]

(#11188) TooN


TooN
aktív tag

Sziasztok!

2 dolgot még mindig keresek a telefonra. Ebben kérlek segítsetek, hátha van valami jó tipp.

Az egyik egy videó lejátszó, ami "mindent" játszik.
A másik egy olyan képnézegető, ami mappánként tudja megnyitni a képeket és "pörgetni".

Előre is köszi a segítséget.

:R

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#11189) attisx válasza TooN (#11188) üzenetére


attisx
addikt

Videóra talán a Smartmovie (nem tudom CorePlayer van-e S^3-ra). Könyvtár szintű képnézegetésre pedig Resco Photo Viewer, vagy LCG PhotoBook.

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#11190) TooN válasza attisx (#11189) üzenetére


TooN
aktív tag

Köszi!

Ezek OVI-n meg vannak, vagy ....programok.hu-n keressem?

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#11191) attisx válasza TooN (#11190) üzenetére


attisx
addikt

Az Ovi-n egyik sincs fenn. Itt vannak a hivatalos források:

SmartMovie

PhotoBook

Resco Photo Viewer (a kompatibilitási lista S60v5-ig tart, de próba cseresznye)

Az alternatív beszerzési módokat inkább ne részletezzük, a fórum szabályzat ugyebár...

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#11192) TooN válasza attisx (#11191) üzenetére


TooN
aktív tag

Szuper, akkor megnézem ezek, remélem jutok velük előre.

:R

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#11193) TooN válasza attisx (#11191) üzenetére


TooN
aktív tag

Letöltöttem mindegyiket, de még nem telepítettem. Mindegyiknél fizetni kellene, vagy....?

Mind a 3 írja, hogy ennyi, meg annyi. Amit most letöltöttem, azok csak próbaverziók akkor? Majd valamikor kihalnak a telóról, vagy esetleg van más megoldás is? :U

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#11194) Karma válasza TooN (#11193) üzenetére


Karma
félisten

Valószínűleg ja, valamennyi használat után ki fognak dobni.
A más megoldás az, hogy fizetsz.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#11195) TooN válasza Karma (#11194) üzenetére


TooN
aktív tag

Ez most annyira lehervasztó volt és túl konkrét és egyenes.

:O

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#11197) zorzy4 válasza credo88 (#11196) üzenetére


zorzy4
őstag

Sziasztok. Használta valaki már navigációra a telefont? Nekem e6 van de ez áll a legközelebb hozzá. Ha kiveszem mindenhonnan a piát a alkalmazás beállításoknál, és csak a beépített gpst engedem használni, akkor az életben nem talál műholdat. Ti hogy vagytok ezzel?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#11198) TooN válasza zorzy4 (#11197) üzenetére


TooN
aktív tag

Én még nem, de ma letöltöttem a Magyarország térképet rá!

Eddig csak Indonéz és hasonlóak voltak rajta. Vajon honnan származhat a telefonom? :F

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#11199) bringasisti válasza zorzy4 (#11197) üzenetére


bringasisti
őstag

szintén zenész alaplap csere után

BENEFON DELTA--------N8

(#11200) zorzy4 válasza bringasisti (#11199) üzenetére


zorzy4
őstag

Tehát sanszos hogy rossz?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.