Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) oceanearth válasza Bandus99 (#4297) üzenetére


oceanearth
őstag

Szia!

Itt biztos vagyok benne, hogy max. 1 órán belül választ kapsz a kérdésedre.
[link]

üdv

(#4302) Bandus99 válasza oceanearth (#4301) üzenetére


Bandus99
őstag

Ott is ugyanezeket a valaszokat kaptam mint amit kp78 kollega mondott.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#4303) polarx


polarx
tag

Hy midnenki!

Olyat hol tudok beállítani h ha nem fogadott hívásom volt vagy sms jött akkor legyen vmi jelző villogás vagy vmi.

És még az is kérdés, hogy hogyan tudom azt megcsinálni h amiket beírok a naptárba mint teendőket a főképernyőn megjelenítse?

[ Szerkesztve ]

(#4304) kelzsoca válasza polarx (#4303) üzenetére


kelzsoca
félisten

Beállítások->telefon->jelzőfény be/ki

a középső menügomb fog pulzálni ha sms vagy nem fogadott hívásod volt!

(#4305) polarx válasza kelzsoca (#4304) üzenetére


polarx
tag

köszi szépen!

[ Szerkesztve ]

(#4306) kelzsoca válasza polarx (#4303) üzenetére


kelzsoca
félisten

És még az is kérdés, hogy hogyan tudom azt megcsinálni h amiket beírok a naptárba mint teendőket a főképernyőn megjelenítse?

Letelt az időlimitem, ezért új hozzászólásban írom:

Beállítások->személyes->főképernyő->főképernyő->be kell jelölni a naptár előtti négyzetet

[ Szerkesztve ]

(#4307) polarx válasza kelzsoca (#4306) üzenetére


polarx
tag

nem találtam olyat amit mondasz. 10 es szoft van rajta, nem tudom ez számít e. A 4 ikon között ott van a naptár csak a teendők felsorolása hiányzik, ha esetleg félreértettél volna

(#4308) kelzsoca válasza polarx (#4307) üzenetére


kelzsoca
félisten

A naptár legyen bejelölve, és utánna menj a naptárhoz, indítsd el, opciók->új bejegyzés

Ott ezeket találod:

- Találkozó
- Emlékeztető
- Évforduló
- Teendő

Kiválasztod a teendőt, majd beírod a teendőt, beállítod a dátumot, jelzést, elmented és már ki is rakja neked a főképernyőre!

[ Szerkesztve ]

(#4309) polarx válasza kelzsoca (#4308) üzenetére


polarx
tag

Most már értem miért nem rakta ki őket. Ugy vélem h csak az adott heti dolgokat rakja ki kezdőképernyőre, és a hetiből sem az összeset csak 2 őt. Ez így elég kevés:(

(#4310) kelzsoca válasza polarx (#4309) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én megnéztem és a mai napra simán kitette a 8-at is!

Viszont ha több napot állítok be akkor nekem is csak kettőt tesz ki egyszerre :U

[ Szerkesztve ]

(#4311) kp78


kp78
addikt

A telefonban szabad ram-ot különben csak a vmilyen telepített alkalmazás segítségével lehet megnézi?
Nekem a Handy Shell 38,5M-t mutat a 120-ból, pedig mindent bezártam, csak a Shell, és a Főképernyő fut a 120-ból?
A HandyShell ilyen sokat "enne"?
Kíváncsi lennék Shell nélkül mennyit mutatna :U

[ Szerkesztve ]

(#4312) kelzsoca válasza kp78 (#4311) üzenetére


kelzsoca
félisten

Alapállapotban: menü gomb->opciók->memória adatai

A fájlkezelő is kiírja mennyi a szabad hely :K

(#4313) Karma válasza kelzsoca (#4312) üzenetére


Karma
félisten

Elbeszéltek egymás mellett :P
Sajnos a szabad RAM-t csak más program tudja megmondani... Cserébe van egy tucat, a legjobb (és legsokoldalúbb) a Nokia Energy Profiler. Azt nem tudom 5th-re van-e mondjuk.

“All nothings are not equal.”

(#4314) hossszú válasza Bandus99 (#4295) üzenetére


hossszú
őstag

Én szoktam használni a LD-4W külső vevővel is, de nekem nincs ilyen gondom, simán át tudok váltani a belsőről a külsőre.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#4315) kp78


kp78
addikt

És szerintetek nem kevés az a 38,5, mikor semmi sem fut, csak a Főképernyő, meg a HandyShell?

(#4316) hossszú válasza kp78 (#4315) üzenetére


hossszú
őstag

Nálam 46,1 MB,szintén a főképernyő és a HandyShell megy.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#4317) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Csak egy kérdés. A hordozható állványt, amit régen még írtak, hogy a csomagban lesz(a vacak kis műanyag), azt valahol meg lehet venni?

(#4318) kp78 válasza hossszú (#4316) üzenetére


kp78
addikt

Hogy a fenébe lehet ilyen kevés, nekem meg a tiédhez képest még keveseb??? :U
Mi a franc fut, ami ennyit levesz?
Normál esetben nem zavar, de a Garmin használata közben, ha csak térképen nézegetsz, szerintem elkelne még némi RAM, és emiatt néha befagy.

(#4319) NGyuri válasza Yushchenko (#4317) üzenetére


NGyuri
aktív tag

Hát ez a száma: Stand (DT-29), a Nokia mintaboltban biztos megkapod jó pénzért.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#4320) MarKoo válasza kp78 (#4318) üzenetére


MarKoo
őstag

Nekem 36-38MB között ugrál a szabad memória. Egy MemoryUp nevű programmal nézem, ami rendelkezik olyan funkcióval, amivel fel lehet szabadítani néhány megát. Miután nyomok rá egy ilyen QuickBoostot, felmegy a szabad memória ~50MB-ra és szépen lassan visszaesik. Este első dolgom lesz megnézni, hogy mik azok a processek amik kapásból visszamásznak és feleslegesen foglalják a helyet.

Többen érdeklődtetek privátban arról az autós telefontartóról, amit régebben ajánlottam.
A márkája: Fly Találtam róla néhány képet: [link] A képeken jól látszik, hogy fektetve is belefér az 5800. Az ára 2.000 Ft volt, ha jól emlékszem. :)

[ Szerkesztve ]

(#4321) NGyuri válasza MarKoo (#4320) üzenetére


NGyuri
aktív tag

nekem is kb. 38mega a szabad RAM most a v20-as fw-vel, a v11 és a v10 kevesebbet evett, akkor 40mega felett volt.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#4322) Yushchenko válasza NGyuri (#4319) üzenetére


Yushchenko
őstag

Thx. Én is attól tartok, hogy rendes összeget kérnének pár gramm műanyagért...

(#4323) MarKoo válasza Yushchenko (#4322) üzenetére


MarKoo
őstag

Megkérdezem neked holnapra, lehet hogy csak a pk-t kellene kifizetned. :)

(#4324) hossszú válasza kp78 (#4318) üzenetére


hossszú
őstag

50MB a legtöbb amit fel lehet szabaditani, tényleg jó lenne tudni mi használja a többit.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#4325) Yushchenko válasza MarKoo (#4323) üzenetére


Yushchenko
őstag

Köszi. :R :R :R Engem nem zavar hogyha pénzbe kerül, csak nem szeretem ha valami nagyon irreális(csak hogy az istore termékeivel ne példálozzak, 50ftos szilikontok 8khuf).

(#4326) Bandus99 válasza MarKoo (#4320) üzenetére


Bandus99
őstag

Ennek az oldala nincs kivagva ez nem takarja a bill. zar gombot?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#4327) MarKoo válasza Bandus99 (#4326) üzenetére


MarKoo
őstag

Tudtommal nincsen, de észre se vettük, hogy zavaró tényező. Vagy nem takarja, vagy azért nem tűnt fel, mert fektetve volt benne a telefon.

(#4328) bt infó válasza Con Troll (#4141) üzenetére


bt infó
tag

Ezt a csorbát a fügetlen boltok kiköszörülték

A pecsét helye

(#4329) Mymelody


Mymelody
aktív tag

Feltettem ezt az EnergyProfiler nevű programot. Nagyon szép, sok adat meg minden, de mi is ez? Hogy leszek ettől okosabb? Tudom sehogy ;]
Használati utasítás kéne ezekhez a progikhoz. Nekem

A másik a BestAnswermachine, aminek fel kéne venni a beszélgetést. Ha jól tudom.
Ott mit kell beállítani, hogy hajlandó legyen?

[ Szerkesztve ]

Cheers

(#4330) kelzsoca válasza bt infó (#4328) üzenetére


kelzsoca
félisten

És mégis hogyan? :DDD

(#4331) Karma válasza Mymelody (#4329) üzenetére


Karma
félisten

Igazából sehogy. Akkor van értelme az Energy Profiler-nek, ha tudod is, mit vizsgálsz vele :) Pl. hogy ha egy megadott kombinációban használsz programokat, akkor az többet/kevesebbet fogyaszt, mint egy másik kombó. Én CPU használatot szoktam vele mérni a saját programjaim futása közben.

“All nothings are not equal.”

(#4332) gti16v


gti16v
őstag

nekem is általában 38-49 mb között van a szabad ram...én sem értem...az N82-nek 80-90mb volt a szabad ram..

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#4333) Karma válasza gti16v (#4332) üzenetére


Karma
félisten

Azért azzal számolj, hogy a 640x360-as felbontáshoz pl. sokkal nagyobb bitmapek tartoznak, amikor a memóriában kell tartani és masszírozni. Mondjuk az On-Demand Paging miatt meg kevesebb programkódnak kéne benn lennie... Ki érti ezt :F

“All nothings are not equal.”

(#4334) Bandus99 válasza MarKoo (#4327) üzenetére


Bandus99
őstag

Ha fektetve van, akkor meg a toltot nem tudod bedugni? Jol gondolom?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#4335) Con Troll válasza Yushchenko (#4317) üzenetére


Con Troll
senior tag

Miért? Az a hordozható állvány nincs a csomagban?? :O

(#4336) syler


syler
aktív tag

Sziasztok. Nagyon gondolkodom ezen a telón. Kérdésem az lenne, hogy igo8-al próbálta már valaki? Ha igen akkor a telót el lehet fektetni, úgy is működik? Bocs ha volt már ez a kérdés. És még egy nagyon nagyon láma kérdés, de tényleg nem vagyok képben. Szóval ha ilyen telát használok, és azt használom navigációnak, akkor most abból lesz adatforgalom ami meglátszik majd a havi számlámon?:):):) Köszi előre is.

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#4337) Karma válasza syler (#4336) üzenetére


Karma
félisten

Láma, de annak ellenére gyakori kérdés és hiba. Az iGO 8 nem működik S60-on! Ha konkrétan az a program kell, vegyél Windows Mobile alapú telefont. A Garmin Mobile XT az, ami ugyanarra a térképre épül, más felülettel, de navigál. Meg ott a Nokia Maps.

Csak akkor jelenik meg a számládon bármi, ha: az A-GPS-t használod (ajánlott, egy csepp forgalomért cserébe gyorsan fixál) vagy Nokia Maps-nél nem töltötted le előre a memóriakártyára a térképeket (a Nokia Map Loader megcsinálja).

“All nothings are not equal.”

(#4338) Bandus99 válasza Con Troll (#4335) üzenetére


Bandus99
őstag

Benne van a csomagban.
Ha netan vki nem talalja javasolt a gyari tokot kibontani abban lesz.
Ettol fuggetlenul jogos lehet a kerdes, elofordulhat, hogy elhagyta pl es venni szeretne masikat.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#4339) Tiesto22


Tiesto22
csendes tag

Lehet most elég nagy hülyeséget kérdezek, de ugye lehet úgy internetezni a hogy rákötöm a telefont a számítógépre és onnan megyek fel internetre? Mert kipróbáltam 1x csak nemtudom hogy nem-e kerül pénzbe ez, mert ugyanugy feltudok menni a netre szgép nélkül is. Szóval most egyböl tudja a telefon hogy vezetékes netre van kötve?

(#4340) Yushchenko válasza Con Troll (#4335) üzenetére


Yushchenko
őstag

Nekem biztosan nem volt

(#4341) Karma válasza Tiesto22 (#4339) üzenetére


Karma
félisten

Dehogy tudja! Sikerült használnod a mobilnetet, majd a számládon ott lesz hónap végén.

Viszont van egy GnuBox nevű program (itt van róla egy leírás, NGyuri linkelte korábban), amivel meg lehet oldani, hogy a géped netjét használja. Elég fájdalmas procedúra, jobban jársz egy Wifi router beszerzésével.

“All nothings are not equal.”

(#4342) Vagany válasza Karma (#4341) üzenetére


Vagany
őstag

Mondjuk ez WinMobillal pofon egyszerű volt :R : 1 soros registry módosítás xp-n és ha a telót rádugod a gépre és a gépen van net onnantól kezdve a telón is. :C

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#4343) NGyuri válasza Karma (#4341) üzenetére


NGyuri
aktív tag

van mégegy usb-s megoldás is, igaz e-serieshez ajánlották, de lehet, hogy müxik 5800-val is.
[link]
vagy mégegy link:
[link]

[ Szerkesztve ]

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#4344) Karma válasza NGyuri (#4343) üzenetére


Karma
félisten

Nem fog működni :( Az oldalon említett E-szériás és S80-as telefonok tudnak IP Passthrough módban csaktlakozni (felkínálja ezt is, amikor rádugod az USB-t), de rajtuk kívül senki... :(

“All nothings are not equal.”

(#4345) verser233


verser233
senior tag

Sandisk márkájú 16gb-os SDHC micro sd kártyát jól kezeli? :F

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#4346) NGyuri válasza Karma (#4344) üzenetére


NGyuri
aktív tag

kár, mert ezen a megoldáson már én is gondolkodtam, persze ez főleg akkor lenne jó, közben usb töltés is lenne...
Köszi az infókat!

[ Szerkesztve ]

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#4347) Spidee


Spidee
senior tag

Sziasztok!

Tudtok mondani nekem egy jól működő torrent progit 5800-ra?

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#4348) Karma válasza Spidee (#4347) üzenetére


Karma
félisten

Egyetlen torrentprogram létezik, ami ér is valamit. SymTorrent.

“All nothings are not equal.”

(#4349) Spidee válasza Karma (#4348) üzenetére


Spidee
senior tag

Köszi!

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#4350) kelzsoca válasza verser233 (#4345) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ki kellene próbálni a kártyát a telefonnal :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.