Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4051) utr


utr
csendes tag

Szerintem a szervíz az felesleges időtöltés.
A Nokia Software Updater pillanatok alatt frissiti.
Mondjuk Vista alatt nekem nem sikerult csatlakoztatni a telefont a pchez, de xp alatt gond nelkul ment minden.

(#4052) MarKoo válasza Karma (#4044) üzenetére


MarKoo
őstag

Én azért bízok a videó hitelességében, mert egyrészt Jamie Fuller keze is benne van a dolgokban (ő készítette el a Rotary Dialert, meg a Sensitive nevezetű játékot), másrészt pedig egy koreai srác ásta magát bele ebbe a témába elég mélyen, akinek az oldalán elég érdekes videók vannak... :) Így hirtelen nem tudok linket adni, de ha hazaértem az lesz az első dolgom.

(#4053) kelzsoca válasza utr (#4051) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem kellene hülyeségeket írni, a Vodafone-os szoftver semmi nem tölti le :W

MarKoo

A nick neved nem a Metal Slug játékból ered? :)

[ Szerkesztve ]

(#4054) Bandus99


Bandus99
őstag

Akit esetleg erdekel

Nokia Maps proba

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#4055) kosturica válasza kelzsoca (#4045) üzenetére


kosturica
őstag

Érdekes nálam lezáráskor is és kinyitáskor is egyet rezzen. Nincs ilyen ,hogy azok a ledek! Mindegyik ugyanazon a technológián alapul, ennek részleteibe most ne menjünk bele, egyébként szakterületem. Folyamatos világításra vannak kitalálva, energiatakarékos és üzemidejük sokszorosa a hagyományos izzóknál.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#4056) kosturica válasza AMD Power (#4046) üzenetére


kosturica
őstag

Akkor már inkább ez ! És nézzétek csak a 8 Gigás mem. kártya árát! :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#4057) úúútálatos


úúútálatos
tag

És akkor eeez ? :DD :C [link]

(#4058) kosturica válasza úúútálatos (#4057) üzenetére


kosturica
őstag

Soha nem vennék szolgáltatós telefont, pláne nem egy év garanciával! De ez csak az én véleményem. :)

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#4059) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Helo. Bocs, én nem kötekedni akarok, mert tényleg nem. :D De ez véleményem szerint helytelen írás: "...A kijelző felett fényérzékelő (ez teszi lehetővé, hogy a bejövő hívásokat a telefon fejrefordításával is némítsuk)...".
Ha valóban így lenne, a telefon a zsebünkben, vagy a sötét éjszakában is néma maradna. Ezt a funkciót a helyzetérzékelő teszi lehetővé. Ha rosszul tudom, úgyis megköveztek. :D

(#4060) NGyuri válasza szombatitomi (#4059) üzenetére


NGyuri
aktív tag

én inkább közelítésérzékelőnek hívnám, nem helyzetérzékelőnek (az inkább a giroszkóp, ami pl. a képernyőt forgatja, ill érzékeli a telefon forgatását).

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#4061) Karma válasza NGyuri (#4060) üzenetére


Karma
félisten

Gyorsulásérzékelő az - a giroszkópról jövő adatok alapján számolja a helyzetet a telefon, és nem mellesleg a némítást is ez alapján végzi a rendszer.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#4062) kdlogen


kdlogen
csendes tag

Valaki tudna hosszabb idore segiteni h 1 kicsit induljak el a 5800 fejlesztesen?? Szuksegem lenne 1-2 progira meg ilyesmi... Ha van valakinek kedve ideje egy "ujoncot" beavatni az 5800 vilagaba annak szivesen varom jelentkezeset... :))
Yahoo ID: kdlogen
Skype ID: kdlogen

koszi elore is! :R

(#4063) Magnum_ válasza kdlogen (#4062) üzenetére


Magnum_
nagyúr

találsz itt sok finomságot, csak olvass vissza ;)

I humbly and respectfully decline™

(#4064) kdlogen válasza Magnum_ (#4063) üzenetére


kdlogen
csendes tag

Hat jappp, erre mar rajottem es orulok is neki, ellenben konnyebbnek latom ha vki szan ram 30 percet s nem kell napokig olvasgassak.... :F

(#4065) Hedgehanter válasza kosturica (#4058) üzenetére


Hedgehanter
őstag

En 30 ezer koruli forintert kaptam annyiert megeri bejelentkezni 1 evre szerintem... :)

(#4066) Magnum_ válasza kdlogen (#4064) üzenetére


Magnum_
nagyúr

azt látod elhiszem :U

mod: szánj 30percet az olvasásra... én már csak akkor kérek segitséget, ha nem tudok vmit megoldani. már annyi dolog szóba került , hogy csak na ;)

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#4067) Spidee válasza utr (#4051) üzenetére


Spidee
senior tag

Vista alatt nekem se nagyon sikerül össze csatlakoztatni a telót a pc-n lévő progikkal.
Nincs erre valami megoldás?

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#4068) kosturica válasza Hedgehanter (#4065) üzenetére


kosturica
őstag

Az tényleg nem rossz! Melyik cég ez? Mik a konstrukciók, mit kérnek cserébe?

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#4069) NGyuri válasza Karma (#4061) üzenetére


NGyuri
aktív tag

igen, a giroszkóp érzékeli a forgatást, így a fejlre fordítást is, amit a bejövő hívás némítására is lehet használni vagy ezen alapul a vízmérték.
DE korábban a képernyő sötétítésről volt szó és azt nem a giroszkóp, hanem a közelítésérzékelő végzi.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#4070) Cyberpunk válasza Spidee (#4067) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát én is Vistát használok 64-bitest, de nekem minden gond nélkül megy a telló csatlakoztatás a gépre. Mivel próbáltátok a gyári telepítő lemezzel amit adtak a a készülékhez? Mert az fel pakol még egy csomó dolgot illesztő programot, igaz hogy én is inkább a PC Suite-t használom. Mindenesetre műkszik frankon.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4071) bt infó


bt infó
tag

Jó gép! csak lehetne egy kicsit szélesebb a kijelője. A felhasználoktól kéredem ez zavar e? :F

A pecsét helye

(#4072) kelzsoca válasza bt infó (#4071) üzenetére


kelzsoca
félisten

Most éppen mi a gond a kijelzővel? :)

(#4073) gti16v


gti16v
őstag

nektek sűrűn indul újra?(magától)

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#4074) MarKoo válasza kelzsoca (#4053) üzenetére


MarKoo
őstag

Nem, a nicknevem a saját becsületes nevemből jött. :) Először Killerman voltam, de rudi tanácsára MarK lettem. Az új rios motor miatt viszont muszáj volt az a 2db o betű. A rezgéssel kapcsolatban pedig mindenkitől köszönöm szépen a visszajelzéseket.

[ Szerkesztve ]

(#4075) Magnum_ válasza bt infó (#4071) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ez nem WinMo alapu ám.

I humbly and respectfully decline™

(#4076) zso79 válasza gti16v (#4073) üzenetére


zso79
őstag

Nekem még 1x sem csinálta, mióta a friss fw van rajta. A 10-essel előfordult...

(#4077) kp78 válasza Bandus99 (#4054) üzenetére


kp78
addikt

Vki próbálta különben ezt a 7 napos ingyen nokia maps-ot?
A 7. napon szólnak, hogy lejárt, és nincs tovább, vagy vmi apróbetűs részre hivatkozva azonnal előfizetővé válsz, és csengethetsz?
Bár a garmin birtokában már nincs nagy létjogosultsága.

EZ a program végre frankón kezeli a telefon ledjét :C
Csak azt nem értem, hogy BT-n keresztül miért nem akarja fogadni a telefon a PC-ről.
De úgy igen, hogy először ráküldöm BT-n a másik telefonomra (SE W880), ami úgysem tud vele mit kezdeni, ezért berakja egyéb mappába, onnan küldöm 5800-ra, és úgy már fogadja.
Ezeket a .sis fájlokat az alkalmazás telepítő segítségével kell(ene) feltenni?

(#4078) Hedgehanter válasza kosturica (#4068) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Irorszag vodafone 1 eves szerzodes 49 euro havonta, ingyen hivok minden vodafone-ost, van 200 perc ingyen hivas minden halozatra meg 200 ingyen sms..

(#4079) Con Troll


Con Troll
senior tag

Ha már a kontrukcióknál tart az eszmecsere: nem tudtok nekem ilyan változatot mondani: részletfizetésses, kezdőrészletet nem kell fizetni a vásárláskor, de azért összességében ne legyen 99000 forint a cucc ( ugyebár ismerünk egy-két üzletet ahol ennyiért árulják a kártyafüggetlen típust. e.....dig és társai). Az mindegy hogy szolgáltató függő-e vagy sem.

(#4080) MarKoo


MarKoo
őstag

"Multi-touch" féleség: [Bővebben: link]
Csak egy swf fájl egy fix képpel, de legalább valami kézzel fogható dolog. Azt nem tudom, hogy mennyi köze van a másik elképzeléshez, de ez sem rossz.

(#4081) Spidee válasza Cyberpunk (#4070) üzenetére


Spidee
senior tag

Hát fel tettem a hozzá adot cd-t is, meg megpróbáltam a PC Suite-tal, de egyikkel sem megy stabilan.
Az első alkalommal csatlakozik a telefon, utána frissít valamit magán a program, és utána nem tudok csatlakozni a telóval, kell neki valami illesztő progi.
Majd most azt próbálom, meg hogy ne frissítse magát a progi.

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#4082) kosturica válasza bt infó (#4071) üzenetére


kosturica
őstag

Azt kérdezed, hogy nem zavaró-e a Nokia legnagyobb kijelzője, ami 3.2" ? Egyáltalán nem! :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#4083) Bandus99 válasza kp78 (#4077) üzenetére


Bandus99
őstag

Szia
Nem probaltam a nokia mapsot de nem hinnem, hogy automatan levonna a penzt.

A telepites meg nalam ugy nez ki, hogy PC Suit elindit, elosszor osszeparositom a tepefonnal BT-n keresztul a PC-t, Utana mar magatol csatlakozik. Ha megvan a kapcsolat a PC SUit es a telefon kozt akkor csak siman elinditom a sis filet a szgepen es az teszi a dolgat telepul a telefonra.

Nalad hol akad el nem tudod osszehozni a PC suitot es a telefont btn keresztul?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#4084) kp78 válasza Bandus99 (#4083) üzenetére


kp78
addikt

Ja, nem az a gond, hogy nem tudom összekapcsolni BT-n keresztül, az megy simán.
Csak én a régebbi telefonjaimra úgy szoktam 1-1 fájlt (ami nem több megás) átküldeni, hogy jobb klikk a fájlon, aztán küldés > bluetooth eszköz. Ekkor megnézni milyen bekapcsolt BT-s eszközök vannak, és már küldi is rá.
Szóval nem folyamatos a BT kapcsolat a PC és a teló között.
Régebbi, nem okos telefonjaim pl. a .jar fájlt telepítés után kapásból oda tette, ahova kell.

Namost 5800 ezzel a módszerrel .sis fájlt nem akar fogadni, de ha másik telóról küldöm neki a fájlt, akkor szépen beteszi az üzenetek közé, és ha rábökök telepíti onnan.
Végülis így is jó.

(#4085) Fifi


Fifi
őstag

Látom már kapható fekete színben is. Látott ilyet élőben valaki vagy ez csak elírás lehet?

Erősen gondolkodom egy ilyen telefon beszerzésén, de amit nem találtam rá: ssh és openvpn kliens :B
A PuTTY oldalán csak S60 third edition változatot látok v5-t nem. Használja valaki esetleg és jól használható az v5-ön is? :F
Sajnos ahogy nézem openvpn kliens meg még nincs is symbianra :(

(#4086) verser233 válasza Fifi (#4085) üzenetére


verser233
senior tag

Igen, megjelent fekete színben is végre 2 év Nokia magyar garival ráadásul :R kár, hogy múlt héten vettem a kéket :DDD

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#4087) verser233 válasza Fifi (#4085) üzenetére


verser233
senior tag

Igen, megjelent fekete színben is végre 2 év Nokia magyar garival ráadásul :R kár, hogy múlt héten vettem a kéket :DDD

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#4088) kunokb


kunokb
csendes tag

Figyi, az a kék/piros/fekete csík, ami a telefont körülveszi, azon szűrődik át valami fény? Vagy kimondottan világítós jellege van valami fényforrással, és emiatt olyan áttetsző?
Mert aztán képeken keresztül nem derül ki számomra, hol a turpisság, egy két fotón egész élénk színben pompázik az az oldalsáv... :F

Valószínűleg holnap lesz teló, T-s, szóval kék lesz... :)) Hétfőn sajnos még nem jött össze...

(#4089) NGyuri válasza Fifi (#4085) üzenetére


NGyuri
aktív tag

Szia! A v3-as Putty gyönyörűen fut v5 alatt; csak feltettem de használhatónak tűnik.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#4090) Fifi válasza NGyuri (#4089) üzenetére


Fifi
őstag

Köszönöm! Remélem használható is lesz, mert a boltban ezt nem fogom tudni kipróbálni gondolom :DDD

(#4091) verser233 válasza kunokb (#4088) üzenetére


verser233
senior tag

Nem, a telefon nem világítja meg külön (szerencsére)

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#4092) kunokb válasza verser233 (#4091) üzenetére


kunokb
csendes tag

Köszi! :)
Persze, szerintem is jobb így... :D

(#4093) NGyuri válasza Fifi (#4090) üzenetére


NGyuri
aktív tag

Alapvetően a v5 kompatibilis a v3-as verzióval. Az egyetlen gond az lehet, ha a v3-as program használ soft keyeket (bal ás jobb "kék" gombok), mert ezek hiányoznak az 5800-ról. Erre megoldásként ott a virtualkey, amivel ezeket a soft keyeket más gombokhoz tudod rendelni, pl. zöld gomb legyen a bal softkey.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#4094) Karma válasza NGyuri (#4093) üzenetére


Karma
félisten

Nem tudom, nekem úgy tűnt fel, hogy számbillentyűk és D-Pad sincs az 5800-án :DDD

“All nothings are not equal.”

(#4095) NGyuri válasza Karma (#4094) üzenetére


NGyuri
aktív tag

:R

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#4096) Fifi válasza NGyuri (#4093) üzenetére


Fifi
őstag

Hát a PuTTY readme.txt-ben az alábbit olvastam:"Earlier S60
versions are not supported, and while this version contains some
changes to enable very basic functionality on S60 5th edition, it is
still considered unsupported too."

Viszont egy-két oldal szerint használható. Majd meglátjuk ...

(#4097) MarKoo


MarKoo
őstag

Kijött az Ovi Sync: [link]

Sajnos egyelőre nem tudom felrakni, mert a rendszerwinyóm 4Gb-os és van rajta 50MB szabad hely. :D

PC Suite módban hogyan választjátok le a telefont? Pár nappal ezelőtt simán lehúztam, mivel nincs lehetőség a biztonságos eltávolításra és azt vettem észre hogy megsérült a memóriakártyán 2db fénykép. A másik eddig megoldatlan problémám pedig a Zenelejátszó lenne: Az "összes zeneszám" opció alatt bekerülnek olyan számok is, amik a telepített programok pár másodperces hangjai, pl.: ébresztőhangok stb. Ezeket szeretném valahogy kizárni és elkülöníteni őket. Van rá valami módszer a törlésen kívül?

[ Szerkesztve ]

(#4098) Otisz válasza MarKoo (#4097) üzenetére


Otisz
őstag

Én mindig csak lehúztam, semmi biztonságos eltávolítás...ráadásul soha semminél.
Sok-sok év alatt eddig még semmi problémám nem lett emiatt, persze hallottam már mást is...

kunokb: nem világít. szimplán esztétikai jelentősége van.

[ Szerkesztve ]

(OO[IIII][IIII]OO)

(#4099) Karma válasza MarKoo (#4097) üzenetére


Karma
félisten

Van egy cseles, Nokiát megszégyenítő módszer a számok elrejtésére: fájlkezelővel be kell állítani a Hidden attribútumot rájuk, és talán a könyvtárra is, majd frissíteni a Library-t.

“All nothings are not equal.”

(#4100) Viktor0610 válasza Karma (#4099) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tényleg elég gáz, hogy a legnagyobb tudású zenetelefonon is így kell szórakozni a zenékkel... :U

Xiaomi 13T

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.