Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4751) papi77 válasza Mad Max (#4750) üzenetére


papi77
addikt

A 2 év gyártói garis 84K,full dobozzal!

Az első: NOKIA 1611

(#4752) jety91


jety91
őstag

Egy láma kérdés:
Garmin taskját kilehet kapcsolni a programon belül, hogy ne induljon el automatikusan?
Én nemtalálkoztam ilyen opcióval... :B

(#4753) kp78 válasza jety91 (#4752) üzenetére


kp78
addikt

Nálam nem indul automatice :U
Ez alapján csináltad a Garmin telepítést?

[ Szerkesztve ]

(#4754) jety91 válasza kp78 (#4753) üzenetére


jety91
őstag

Igen, de úgy látszik a kedves ismerősöm elindította és azért volt a taskban :DDD
Most restart után nincs ott.

Bocsi a láma kérdésért :))

[ Szerkesztve ]

(#4755) Lop!N


Lop!N
tag

Az miért van , h a gyári NokiaMaps nem veszi a GPS jelet , eddig működött , és péntek óta nem akarja venni a jelet. Ez miért van? Esetleg elnéztem , és csak próbaverzió?

(#4756) TOme444


TOme444
csendes tag

Fel szeretném rakni a telóra ezt a lézerkardos progit,de azt írja ki, h lejárt a tanúsítvány.
Mi a teendő ilyenkor??? :D

(#4757) Karma válasza TOme444 (#4756) üzenetére


Karma
félisten

Beírod a keresőbe bal fenn, hogy tanúsítvány.
MarKoo mindent leírt az üzenetében.

“All nothings are not equal.”

(#4758) Steven


Steven
addikt

Hi !Kérdés az lenne, hogy mennyire normális ,hogy ma kb 1 óra wifi-s böngészés után, a készüléken zöld-kék-fehér csíkok jelentek meg 1-2 másodpercig, aztán resetelte magát a teló. Vissza léptem a web böngészőbe és 2. szor is behalt igy....aztán nyuztam még fél órát azóta nem csinálta....

Annyi rosszat is lehet olvasni a fórumba remélem ez nem a telefon végét jelenti hanem egyszerű szoftveres probléma...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#4759) kelzsoca válasza Steven (#4758) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szoftveres is lehet meg hardveres is a probléma!

(#4760) Steven válasza kelzsoca (#4759) üzenetére


Steven
addikt

:F akkor nem vágom , nyúzom még két napig, akkor jár le a 3. munka nap, vagy előjön a hiba vagy nem....

más:

Néztem ,hogy a media gombnál van egy rés a ház oldalán, ha meg nyomom kicsit ropog olyan mintha nem illeszkedne rendesen , azzal tudnak majd a szervízbe valamit csinálni szerintetek? Előlap csere vagy akár valami csavart meghúznak bármi... :U

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#4761) kelzsoca válasza Steven (#4760) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nyúzd még egy kicsit, ha csinálja cseréltesd ki!

Recsegés-ropogásra nem lehet mit csinálni, az az illesztési hézag szinte mindenkinél megvan!

Nekem már ez a harmadik 5800-ám, és mindháromnál volt ez az illesztési hiba, a másodiknál pedig hasonló probléma mint ami neked is előjött, visszavittem 3 napon belül, és kicserélték egy másikra!

Ha Vodafone-nál vetted akkor a vásárlás napja nem számít bele a 3 napba, illetve a hétvége sem, ezt az ügyintéző srác mondta!

(#4762) oceanearth válasza kelzsoca (#4761) üzenetére


oceanearth
őstag

azt hittem csak enyimen van ilyen illesztési hézag, de akkor ez általános hiba ezek szerint.

Egyébként nekem egyre jobban tetszik a teló, már nem fagyott le vagy 1,5 hete, nincs már kijelző csíkozódás sem... Egész jó lett, mióta megcsinálták a szervízben

(#4763) úúútálatos


úúútálatos
tag

Sajnos nekem még mindig nincs 5800, de igyekszem!

Viszont állítólag, jött új frissítés [link]

(#4764) papi77 válasza úúútálatos (#4763) üzenetére


papi77
addikt

Igen itt is azt írják!

Az első: NOKIA 1611

(#4765) asysoft válasza úúútálatos (#4763) üzenetére


asysoft
aktív tag

Nekem nem talált semmit sem a NokiaSU, sem a beépített frissítő (Pannonos a készülék, de szervizben v20-ra lett frissítve). Amúgy újdonságok érdekesek, előlapi kamera fényképezésre való használata+alkalmazásfrissítő már v20-ban is benne voltak...

[ Szerkesztve ]

(#4766) Bandus99 válasza asysoft (#4765) üzenetére


Bandus99
őstag

Ha kint is van uj szoft szolgaltatoi fuggoseggel egyhamar tuti nem fogod megtalalni.
Termeszetesen Nokianal ugyanugy frissitik, mint eddig is a te telefonodat is.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#4767) picur220 válasza TOme444 (#4756) üzenetére


picur220
veterán

Lejárt tanúsítványnál elég visszavenni a dátumot a sis létrehozási dátumára
VAGY
szignózni a progit,
VAGY
hackelni a telót!

(#4768) Champipi


Champipi
senior tag

Nem akarom reklámozni, de az mgsm-nél láttam 84 000-ért. Azt állítják jár hozzá 2 év hivatalos gari. Mindenesetre, vannak kételyeim...

(#4769) papi77 válasza Champipi (#4768) üzenetére


papi77
addikt

Ne legyenek...tényleg annyi!

Az első: NOKIA 1611

(#4770) dugomc


dugomc
tag

Valaki tudna segiteni? Garminba kint az utcán is csak 1es jel erősségvan. Folyamat azt írja hogy műholdak keresése. Mért nem talál műholdat?

(#4771) oceanearth válasza dugomc (#4770) üzenetére


oceanearth
őstag

Alkalmazás/hely/helymeghat. beállítások.

itt mi van bepipálva?

üdv

(#4772) Con Troll


Con Troll
senior tag

Ti mit tanácsolnátok: vegyek az mgsm-től fekete (ezüst) 5800-át 84K-ért, vagy vodától pirosat 80K-ért? Nekem nagyon a fekete felé húz a szivem, de kiváncsi vagyok a véleményetekre.

(#4773) Magnum_ válasza Con Troll (#4772) üzenetére


Magnum_
nagyúr

+4k-ért nem független kellene, ráadásul abban a szinben, ami szivednek oly kedves? :U

I humbly and respectfully decline™

(#4774) Steven válasza Con Troll (#4772) üzenetére


Steven
addikt

Hát azt vedd amelyik tetszik!
Nekem kék t-mobilos van,68 volt 4napos eddig nem bántam meg:D

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#4775) Collos


Collos
csendes tag

Hello. A GPS-hez kell internet hozzáférés :F Mert hallottam ilyet h az a-gps hez kell internet hozzáférés mert így nem terheli teljes mértékben a telefon processzorát meg h így pontosabb a helymeghatározás. Ez igaz? Előre is köszönöm a választ.Most hol a legolcsóbb a teló? Függetlenül kéne ha lehet kék vagy fekete színben. És természetesen 2 év garival.

[ Szerkesztve ]

(#4776) dugomc


dugomc
tag

Valaki megtudja mondani hova másoljam a zenéket úgy hogy mappák szerint tudjam lejátszani őket mert bemásoltam a musicba de nem jeleniti meg őket csak a fájlkezelőből tudom elérni a számokat :S

(#4777) jety91 válasza Collos (#4775) üzenetére


jety91
őstag

A-GPS:Igen pár KB adatforgalmat jelent, de anélkül is szerintem elég pontos.
Ár: Ha picit feljebb olvasol ott van róla szó....

#4776

Próbálkozz a lejátszási listával, én úgy használom. (Aki tud jobb ötletet szívesen veszem hasznát :K )

[ Szerkesztve ]

(#4778) linkoln001


linkoln001
tag

ti mit ajánlanátok? 5800 vagy várjam ki az n86-ot?

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?sfor_all=&sfor_exac=&sfor_some=&sfor_none=&suser=linkoln001&sival=&sctyid=&scmpid=&swanna=

(#4779) Bandus99 válasza linkoln001 (#4778) üzenetére


Bandus99
őstag

termeszetesen varjal :)
Mondjuk masok biztosan jobban fognak segiteni ha leirod mire is van szukseged mik a szempontok a dontesnel.

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#4780) BlueBear


BlueBear
csendes tag

nem reklám céljából :N :)
[link]

nem tom mi jár hozzá,de elég jó független ár... ;) ;)

[ Szerkesztve ]

"Nem az a dicsőség, hogy sohasem bukunk el, hanem az, hogy mindannyiszor felállunk!!"

(#4781) Bandus99 válasza BlueBear (#4780) üzenetére


Bandus99
őstag

4744-es hsz
Nomeg utana irjak hogy ez csupaszon a telefon

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#4782) toldy


toldy
őstag

üdv, kicsit láma kérdés de wifin keresztül hogy tudok szoftvert frissíteni?

Az élet nem habostorta.

(#4783) kelzsoca válasza BlueBear (#4780) üzenetére


kelzsoca
félisten

A Nokia 2 év gyári garancia biztosan nem jár hozzá, érdemes átgondolni hogy az ilyen sufni boltok által adott garancia vajon mire elég :C

toldy

Elvileg igen, de ha szolgáltatós a telefon akkor csak Nokia szervizben tudják rá felrakni a friss szoftvert!

[ Szerkesztve ]

(#4784) toldy válasza kelzsoca (#4783) üzenetére


toldy
őstag

a teló gyári független ,de én arra lenék kíváncsi hogy hogyan kell, egyébként sehol nem írják az szoft verziószámát :F

[ Szerkesztve ]

Az élet nem habostorta.

(#4785) Bandus99 válasza toldy (#4784) üzenetére


Bandus99
őstag

*#0000# kiirja az aktualist majd opciok frissites

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#4786) toldy válasza Bandus99 (#4785) üzenetére


toldy
őstag

értem, köszönöm

Az élet nem habostorta.

(#4787) Con Troll válasza kelzsoca (#4783) üzenetére


Con Troll
senior tag

Szia! Szerinted az mgsm-től (mgsm.hu) biztonságos telót rendelni? Vagy az is a "sufni" boltok közé tartozik? :D

[ Szerkesztve ]

(#4788) Magnum_ válasza Con Troll (#4787) üzenetére


Magnum_
nagyúr

www.ujmobilok.hu

I humbly and respectfully decline™

(#4789) MarKoo válasza kp78 (#4733) üzenetére


MarKoo
őstag

Tessék: [link] ;)

(#4790) picur220 válasza Con Troll (#4787) üzenetére


picur220
veterán

Az összes bolt sufni a neten, ha azt nézed, meg az összes kis bódés mobilkereskedő az. De mindenkitől lehet rendelni 2év Nokia garis telot, ami már full legális. Mellesleg én is íyg vettem az N79-esemet, ami tökéletesen működik, nem volt semmi baj (eddig...)

[ Szerkesztve ]

(#4791) picur220 válasza picur220 (#4790) üzenetére


picur220
veterán

Ezt az oldalt nézzétek meg, különös tekintettel a HTC Touch Pro tulajdonságaira!!
Vazzeg, 3,75G!! Ki volt ez a hülye, aki ezeket kitalálta!! Mér nem lehet már akkor 4G, vagy akkor az mi?? A 3,75G-t sejtem, hogy HSUPA, de áhh, ez már fáj... :W :R
Vajon lesz 3,76; 3,77; ... ; 3,99G?? Tuti nem, de akkor mit tizedelik??:DDD

[ Szerkesztve ]

(#4792) kelzsoca válasza Con Troll (#4787) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nézd ha adják hozzá a hivatalos Nokia 2 év garanciát és az ár is megfelelő, akkor nyugodtan megvehető!

Az előbb említett bolt, csak bolti garanciát ad a termékre ami vagy szürke import (ázsiai xarok, vagy egyéb bizonytalan forrásból származó telefon) amit ha beviszel egy hivatalos mintaboltba elzavarnak téged a telefonnal együtt!

(#4793) picur220 válasza kelzsoca (#4792) üzenetére


picur220
veterán

El ne zavarnak, pénzért megcsinálják szívesen...

(#4794) kelzsoca válasza picur220 (#4793) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hátöö az nem olyan biztos :N

(#4795) Con Troll


Con Troll
senior tag

Jólvan, akkor megnyugodtam. Szóval ha van gyári garancia, akkor nincs para, nem zavarnak el a nokia boltokból :). Egyébként hol lehet megnézni a nokia boltok listáját? Vagy nem tudtok esetleg egyet bp-n a moszkva tér környékén? Úgy tudom, hogy a mammutban már nincsen, de lehetséges, hogy tévedek.

(#4796) Karma válasza Con Troll (#4795) üzenetére


Karma
félisten

A Nokia üzletkereső oldala számomra elég triviálisnak tűnik. Sajnos a Moszkvánál látszólag tényleg nincs :(

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#4797) Steven


Steven
addikt

A telefon síralmas képeket csinál sötétbe v agy félhomályba 11 es szotf van rajta (még nem járt le a 3 nap) remélem a 21 szoft javít valamit :(((

SonyE. k810i -m van még és az ezerszer szebb képeket csinál... :U

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#4798) Karma válasza Steven (#4797) üzenetére


Karma
félisten

A 20-as nem fogja megváltani a világot...
Nappal egy kicsit jobb lesz, de amint kihunynak a fények :U

A 21-esben még lehet reménykedni :DDD

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#4799) kelzsoca válasza Steven (#4797) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát igen, ez van képeket csak normális fényviszonyok mellett lehet csinálni, kijöhet még az 50-es szoftver is akkor sem lesz sokkal jobb!

Aki fotózni akar vegyen digi gépet :)

(#4800) Otisz válasza kelzsoca (#4799) üzenetére


Otisz
őstag

A rossz képminőségét én a hátrányának nevezem. Talán a legnagyobbnak.
Való igaz, hogy inkább rendes géppel kell fotózni, de az ugyebár nincs mindig az embernél.
Ráadásul én elfogadhatatlannak tartom, hogy más mobilgyártó már évekkel ezelőtt tudott olyan optikát a telefonjaiba tenni, amik azóta is lepipálják a mostaniakat.
Ezt nagyon sajnálom. Ha már egyszer tettek bele kamerát, legalább használható minőséget produkáljon.
Ez olyan, mint amikor egy telefont mp3 lejátszására képessé tesznek, ellenben csak 4MB belső memóriája van, és nem bővíthető...

[ Szerkesztve ]

(OO[IIII][IIII]OO)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.