Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4351) Karma válasza verser233 (#4345) üzenetére


Karma
félisten

Elvileg simán kezeli. A SanDisk meg a legjobb márka :P

“All nothings are not equal.”

(#4352) kelzsoca válasza Karma (#4344) üzenetére


kelzsoca
félisten

Talán egyszerűbb venni egy akár használt wifis routert és a probléma megoldva :)

(#4353) verser233 válasza kelzsoca (#4350) üzenetére


verser233
senior tag

Jó vagy :D Ha volna tulajdonomban egy ilyen gondolod megkérdeztem volna? :D

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#4354) verser233 válasza Karma (#4351) üzenetére


verser233
senior tag

Köszi,akkor azt hiszem megrendelem

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#4355) kelzsoca válasza verser233 (#4353) üzenetére


kelzsoca
félisten

Rögtön gondoltam hogy nincs a birtokodban ilyen kártya :D

(#4356) kelzsoca válasza verser233 (#4353) üzenetére


kelzsoca
félisten

Rögtön gondoltam hogy nincs a birtokodban ilyen kártya :D

(#4357) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok. Na, visszavittem a telefont. Meghallgatták, szó nélkül bontottak egy másikat, mondtam, hogy kipróbálom itt helyben. Az is rossz volt...
Aztán elegem is lett. Mondta, hogy szériahiba (csak tudnám, hogy amikor először voltam benn a nokiánál, miért nem mondták, ha tudták, hogy úgyis visszaviszem???), szervíz, szétszedik, és király lesz. Mondom, nekem ezzel elegem is lett, ha lehet kérek másikat, vagy bontogatunk reggelig, míg találunk egy normálisat.
Egy E71-re esett a választásom. Remélem, ezzel nem lesz ilyen gond. Sajnálom az 5800-át, de most mit csináljak :(
A lényeg, nagyon rendesek voltak a nokiánál, mert ugye a garanciában is úgy vagy, hogy akkor adnak vissza pénzt/másik típust (amelyiket kéred), ha amit visszavittél, abból nincs raktáron cserekészülék.
Szóval, ez a rövid sztori. Már épp elrendeztünk mindent, mikor megjelent egy hölgy a nokia üzletben, hogy hozta vissza az 5800-át pontosan olyan hibával, mint az enyém :(

(#4358) Bandus99 válasza icecave (#4357) üzenetére


Bandus99
őstag

Jo valasztas az E71 is.
Szerintem kibirhato az egyszeri szervizeles es miutan kicserelik a hibas hangszorot nem lesz vele baj.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#4359) icecave válasza Bandus99 (#4358) üzenetére


icecave
nagyúr

Persze, tudom, de azért sztem legtöbben megértik, hogy elment tőle a kedvem...
Zsír új telefon, egy rakás pénz, ott bontják ki előttem mindegyiket, mégis hibásak.
Kár, jólett volna, de így sem csüggedek, győzött a fém, és talán jobban az igényeimhez mért az E71. Ez nem nyöszörög, nyikorog, viszont nincs touchscreen. Valamit valamiért.

[ Szerkesztve ]

(#4360) Vagany


Vagany
őstag

Adat+USB töltésre egy érdekes megoldás: Nokia adatkommunikációs kábel töltő funkcióval CA-126
de nemtom mennyibe fájhat :F

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#4361) Bandus99 válasza Vagany (#4360) üzenetére


Bandus99
őstag

~ 10K

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#4362) oceanearth válasza Vagany (#4360) üzenetére


oceanearth
őstag

Nem olcsó.
[link]

(#4363) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Probalgatom a GPS-t de nem tudom mukodesre birni. Amikor arra kerem hogy my position kirak az eszaki sarkra... :C (pedig nem ott vagyok, vagyis remelem)... Az antenna mellett egy sarga csik villog amikor megkerem hogy vigyen el valahova a waiting for GPS felirattal...

(#4364) divot válasza Hedgehanter (#4363) üzenetére


divot
veterán

Menj ki a szabad ég alá.

(#4365) Hedgehanter válasza divot (#4364) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Ott probaltam de semmi....

(#4366) icecave válasza Hedgehanter (#4363) üzenetére


icecave
nagyúr

Sokat kell pöcsölni vele... Annó N95 8gb-m is sokáig nyomta a "waiting for..." témát.
Kimentem, úgy nagysokára talált, lehet az is baj, hogy 4 emeletes társasházak voltak körben. De ha egyszer megtalálja, nem ereszti :D

(#4367) Hedgehanter válasza icecave (#4366) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Hat szarakodtam vele en is, ugy setaltam hogy a kepernyot bamultam de csak nem akarta megtalalni.. Majd kimegyek a mezore hatha ott lesz valami... :D

(#4368) kunokb


kunokb
csendes tag

A Garmin miért csinál nekem GPRS-adatforgalmat? :(( Nem mintha sok lenne az a tizenegynehány kilobájt alkalmanként, de akkorse! Ezt nem lehet szabályozni valahogy, vagy enélkül nem működik a dolog?
Köszi!

(#4369) NGyuri válasza Hedgehanter (#4367) üzenetére


NGyuri
aktív tag

olvass vissza és engedélyezd (legalább egyszer) a kiegészített helymeghatározást (AGPS), ez ugyan csinál némi adat forgalmat (1-4kB nálam), de megéri mert nagyon gyorsan fog jelet találni.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#4370) NGyuri válasza kunokb (#4368) üzenetére


NGyuri
aktív tag

ha az agps engedélyezve van akkor az csinál néhány kB adatforgalmat. Nézzd meg a helymeghatározási beállításaidat és pl. kapcsolt ki a hálózatalapút. A Garminba meg meg kell nézni, hogy engedélyezted-e az adatkapcsolatot a Garmin kiszolgálóval, ezt nyugodtan le lehet tiltani.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#4371) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok! Mikor jelenik már meg az új szoft???????????????

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4372) papi77 válasza jacis (#4371) üzenetére


papi77
addikt

Melyikre gondolsz? :U

Az első: NOKIA 1611

(#4373) jacis válasza papi77 (#4372) üzenetére


jacis
nagyúr

21-es

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4375) Mymelody válasza papi77 (#4372) üzenetére


Mymelody
aktív tag

Gondolom a 21-esre gondol. (megelőztél 2-szer is :) )

NGyuri: a kiegésztett GPS engedélyezése segíti a tel vevőjének munkáját(30-40kb alkalmanként). Garminban nem kell engedélyezni a net használatot.

[ Szerkesztve ]

Cheers

(#4376) ALI_G


ALI_G
veterán

hi, nem volt netem úgy másfél hétig, valaki összefoglalná, hogy mi történt addig a topicban? Nincs időm átnyálazni 200+ hsz-t :)
Azt látom, hogy várjátok az új szoftvert.

divx lejátszás van már? Esetleg valami frankó új szoftver? játék?

(#4377) NGyuri válasza Mymelody (#4375) üzenetére


NGyuri
aktív tag

bocsi, nem értem, hiszen én is ezeket írtam...

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#4378) Mymelody válasza NGyuri (#4377) üzenetére


Mymelody
aktív tag

akkor bocs, én értettelek félre

Cheers

(#4379) gti16v válasza ALI_G (#4376) üzenetére


gti16v
őstag

semmi extra...igazából én azért nézem minden nap,hogy nem maradjak le semmiről(és ne kelljen 200 hszt elolvasni aminek a fele ugyan az a kérdés ami 3 sorral előrébb van).....

de már 1 hónapja semmi extra..semmi...

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#4381) Yushchenko válasza gti16v (#4379) üzenetére


Yushchenko
őstag

Szerintem sokkal több mindent kapunk majd, hogyha nem csak ez a telefon fogja az új symbiant futtatni.

(#4382) ALI_G válasza gti16v (#4379) üzenetére


ALI_G
veterán

azért februárban volt szoft update amiről csak olyan 1000 hsz szólt eddig :)
de kár, reméltem lesz divx player, de olybá tűnik, hogy nem is lesz...

(#4383) ALI_G


ALI_G
veterán

lehet tudok ilyet szerezni olcsóbban, érdekel valakit?

(#4384) Bandus99 válasza ALI_G (#4383) üzenetére


Bandus99
őstag

Mennyi az olcsobban? ettol fuggoen talan

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#4385) Spidee válasza Bandus99 (#4384) üzenetére


Spidee
senior tag

Mennyi lenne? :F

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#4386) kunokb válasza NGyuri (#4370) üzenetére


kunokb
csendes tag

Köszi, sikerült kilőni a hálózatalapú használatot... ;-)
Megnézzük, jobb-e így...

Más: a zenék kezelésére nincs valami egyszerűbb megoldás? Mint pölö 6233-ban: a zenelejátszó egy általam megadott mappabeli számokat tette a lejátszási listára, és punktum... Az, hogy "Az összes zeneszám", hát hogyismondjam, ettől feláll a szőr a hátamon... :((
Volt már róla szó, de egzakt választ nem találtam... Valami zenelejátszó program esetleg megoldás lehet erre? Zenemobil ide vagy oda, ezt nagyon sz@rul oldották meg benne... A "mezei" felhasználókra nem gondoltak?

Illetve még más:
A vásárlástól számított 3 nap, az 3 munkanap? Mert péntek reggel vettem, elvileg leghamarabb csak szerda délelőtt vihetném szoftverfrissíteni egy Nokiába?
Köszi! :B

(#4387) icecave válasza kunokb (#4386) üzenetére


icecave
nagyúr

3 munkanap igen. Ezt én tudom a legjobban, olvass vissza :D :D
De FW-t frissítenek ingyen, ha nokia garanciás, no para. Meg is lehet várni. Meg otthon is megcsinálni...

(#4388) ALI_G válasza Bandus99 (#4384) üzenetére


ALI_G
veterán

próbálom 5k vagy alatta beszerezni.

(#4389) Yushchenko válasza ALI_G (#4388) üzenetére


Yushchenko
őstag

Csak mint alternatív megoldás, nem nokia, de kárt nem tesz benne:
Ebay, Kína powaa
Ez még mindig csak 1,5k kb.

Egyébként ennél az összegnél többet kérni érte... nagy rablás. (Sry, most nem rád értettem ALI_G, hanem inkább a nokiára)

[ Szerkesztve ]

(#4390) oceanearth válasza Yushchenko (#4389) üzenetére


oceanearth
őstag

Az ebayes linkeden felbuzdulva rögtön vettem egy autós tartó+autós tölt+kijelző védő fólia kombót kemény 10$-ért.
Kb. annyi van az ebayen, h dunát lehet velük rekeszteni. És akárhogy veszed mindenképp 10$ szállítással együtt.
[link]

(#4391) ALI_G válasza Yushchenko (#4389) üzenetére


ALI_G
veterán

igen, én még az 5k-t is soknak tartanám, de hát 6700 köröl van a legolcsóbban boltban.

(#4392) Yushchenko válasza oceanearth (#4390) üzenetére


Yushchenko
őstag

Én is pontosan így tettem, csak még 1 hónapja, és nem bántam meg, nagyon jó a cucc, bár fóliát én nem merem egyedül rátenni.

Egyébként az akku problémát is ebayes utángyártott akkukkal és külső töltővel oldottam meg. Most van 3 pótakkum, az már mindenre elég.

(#4391) ALI_G: jogos, csak valahol annyira nyomasztó, hogy a nokia a hiányosságát(azaz, hogy nem lehet miniusb-n tölteni) ennyiért árulja :(

(#4393) ALI_G válasza Yushchenko (#4392) üzenetére


ALI_G
veterán

én inkább gyanakszom valami mi másra, minthogy direkt nem töltene usb-ről.
USB-s töltés egy telónál vagy PDA-nál sem volt teljes értékű, amiket eddig használtam. Szerintem inkább ilyesmi lehet a háttérben.

(#4394) Karma válasza ALI_G (#4393) üzenetére


Karma
félisten

Szerintem meg egyszerű hanyagság.
A Nokiának is vannak USB-n tölthető telefonjai, főleg az S40-esek között...

“All nothings are not equal.”

(#4395) Yushchenko válasza ALI_G (#4393) üzenetére


Yushchenko
őstag

Én nem vagyok mérnök( még) de én sem hiszem, hogy ezt annyira nehéz lett volna megoldani. Egyébként szerintem csak annak szar ez, aki laptopon használja sokat a telefont.

(#4396) NGyuri válasza Karma (#4394) üzenetére


NGyuri
aktív tag

pedig ez a trend, az n85 is már ilyen és ilyen lesz az n97 és az n86 is. Szerintem praktikus dolog.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#4397) Balli válasza oceanearth (#4390) üzenetére


Balli
őstag

Ennyiért ez szinte tényleg ajándék.
Én még azon gondolkodtam, hogy beszerelek egy fix autós tartót amit a közép konzolra aggatnék. De csak ezt találtam: [link] es ez is marha drága (10k feletti) es meg toltő sincs hozzá
Tudtok egy olyan kombót mondani normális áron, hogy: fix autós tartó (nem szélvédőre) beledobom és tölt is + esetleg beszerelt autos-kihangosító?

Athens 2004

(#4398) oceanearth válasza Balli (#4397) üzenetére


oceanearth
őstag

Remélem én is, hogy jó lesz de 10$-ért azért nem vár sokat az ember.
Meglátjuk milyen, ha jó, akkor veszek még ilyet 1-2 havernak is, akinek ilyen telója van.

(#4399) Bandus99


Bandus99
őstag

Kerestetek tartot is

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#4400) kp78


kp78
addikt

Egy jó tanács, vagy ötlet azoknak, akik nemrég vették a telefont, és még nem szedték le a gyári kijelzőfóliát, hogy azt a fehér sávot (xpressmusic legördülő sáv szemléltetése), ami kicsit kitakar a kijelző jobb felső sarkából, el lehet távolítani, és akkor a fólián megmaradt csíkok már szinte nem is zavaró tényezők.
Én 1 arclemosó pamacsra 70%-os alkoholt tettem, azzal finoman dörzsölve / kapargatva, miután átitta a festés az alkoholt, szépen lejött. :C
A sarokban a kis kék háromszög meg elfér.
Talán sebbenzin is megteszi alkohol helyett, viszont körömlakklemosóval (Aceton) nem kellene próbálkozni, mert az csúnyán roncsolja a műanyagot.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.