Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4551) Dare2Live válasza kp78 (#4549) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nem tudod addig hagyni. Sokkal elöbb kikapcsol.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#4552) ALI_G


ALI_G
veterán

ismertek olyan programot amivel tudok területet mérni a GPS segítségével?

Garmin nem tud valahogy ilyet, vagy google-ös térkép? Esetleg a nokiáé?

(#4553) Dare2Live válasza Thomas_ (#4544) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

LIPO aksiknak megvétel után kell egy két három hét folyamat használat mire a maximuot nyujtják.

"formázással" ezen nem segítesz.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#4554) henesa


henesa
aktív tag

DE a 5800 -ban nem li-ion-os van?

enyémben az van :F :F :F

[ Szerkesztve ]

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#4555) ALI_G


ALI_G
veterán

sport tracker-t, smartgpx-et használta már valaki? gps-es progik

(#4556) kp78 válasza henesa (#4554) üzenetére


kp78
addikt

Enyém is Li-ion-os.
Li-polimer általában SonyEricssonokban van tudtommal. :U

(#4557) oceanearth válasza henesa (#4554) üzenetére


oceanearth
őstag

Full lényegtelen. A LI-ION annyiban különbözik a LIPO-tól, hogy nem 3,7V a névelges feszültség, hanem 3,6V.
Ill. kevésbé jól bírja a nagy áramú terhelést. Itt most 20-30-40A-re gondoljatok.

Szóval amit leírtam jó li-ionhoz is.

üdv

(#4558) Raven18


Raven18
csendes tag

A hangszóró problémákat már orvosolta a nokia , és ezek a hibák a február előtt gyártott modellekre érvényesek , így pl engem nem fenyeget ez a veszély? 1 hetes a teló :U (nincs emiatt kedvem fájfájást kapni)

(#4559) kelzsoca válasza Raven18 (#4558) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha szolgáltatónál vetted, elvileg ott már nincs a régi szériából, ha gsm bolt, vagy más helyről szerezted be könnyen lehet hogy a tiéd is a régi készletből származik :)

(#4560) Thomas_


Thomas_
csendes tag

Az h szignózni kell a progit mit jelent? (bocs most a sok oldalt nem nézem végig... köszi a megértést!! :O :$ ) és azt h tehetem meg?
Ma felraktam a teló memoriájába a Mdictionaryt, amiután raktam fel hozzá adatbázist pl ENHU-t akkor eltűnt az alkalmazások menüből... ez mitől lehet? :O

(#4561) libus


libus
őstag

Sziasztok!
A gyári böngésző miért zár be folyamatosan Wi-fi-s böngészéskor??? 10-es szoft van rajta. Vagy ez még ennek a szoftnak a hibája??? Az Opera viszont vigan fut Wi-fi-s környezetbe, de az meg nem minden oldalon álja meg a helyét.:(

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#4562) kelzsoca válasza Thomas_ (#4560) üzenetére


kelzsoca
félisten

(#4563) Máté94 válasza Thomas_ (#4530) üzenetére


Máté94
addikt

Honnan szerezted?Én neten nem találtam belőle!Mondjuk elő-hátlap is jó lenne:)

(#4564) MarKoo válasza Thomas_ (#4560) üzenetére


MarKoo
őstag

El kell látni érvényes tanúsítvánnyal a programot. Erre több módszer is van, a "legbiztonságosabbat" mutatnám. :)

Kell hozzá ez a program: [FreeSigner v1.01] Ezt fel kell telepíteni a telefonra. A programnak szüksége van egy .cert fájlra, amivel alá tudja írni a telefonon levő telepítő fájlokat. Közbe észrevettem, hogy én ezt használom: [S603rdSigner], de a képen alapján még kinézetre is ugyanaz.

Ezt a .cert fájlt itt tudod beszerezni: [link] Teljesen megbízható oldal, nem történnek visszaélések az IMEI számmal és gyorsak is - 24 óra alatt hozzájutsz a saját tanúsítványodhoz. Ha ez megvan, felmásolod a telefonra és a FreeSignerben pedig megadod ennek a fájlnak a helyét. Innentől kezdve már egyszerű a használata, menni fog. ;)

libus: Nem egyedi probléma, nekem még az Opera is kilép. Szoftverhiba, reméljük minél hamarabb javítani fogják, bár szerintem hamarabb javítják ki az Operát. :U

[ Szerkesztve ]

(#4565) Thomas_ válasza MarKoo (#4564) üzenetére


Thomas_
csendes tag

Köszönöm !!!

(#4566) Thomas_ válasza kelzsoca (#4562) üzenetére


Thomas_
csendes tag

Köszi ! :)

(#4567) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Mi ez a csend? ;]

(#4568) libus válasza MarKoo (#4564) üzenetére


libus
őstag

Köszi a választ, én is szoftver hibára gyanakodtam..
Neked melyik szoft van fent?
Remélem minél hamarabb javítják, mert a citromail-al az opera nem boldogul. :(

[ Szerkesztve ]

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#4569) Hedgehanter válasza kelzsoca (#4567) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Mindenki a telefonjat b@sztatja.... :DDD

Ma kiprobaltam a GPS-es nagyon bejott bar 10 percig tartott neki megkeresni a jelet nem tudom miert de utana ment rendesen... A haverom vezetett es csak bologatott hogy milyen jo mar nekem neki a autos navija 250 euroba kerult... :C Hajra fejlodes... :R

(#4570) henesa


henesa
aktív tag

urak ha megnyitom a Qwerty billentyűzetet és mégsem kell akkor hogy tudom bezárni?????? Szánom bánom de még nem jöttem rá?????

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#4571) Karma válasza henesa (#4570) üzenetére


Karma
félisten

Néha nem árt a kézikönyvet is megnézni :U
A zöld pipa alakú gombot kell megnyomni az összes billentyűzet bezárásához.

“All nothings are not equal.”

(#4572) kaccsnorci


kaccsnorci
csendes tag

abban tudnátok segíteni hogy miért van az hogy otthon az smc routeremre simán csatlakozik wifivel a telefon, barátnőmnél pedig a d-link routerre bár csatlakozik, azt írja a böngésző hogy az átjáró nem válaszol. nincs lekódolva sem. laptoppal simán csatlakozni lehet rá. gondolom valami routerbeállítás dolog lehet de a d-lnikhez én nem értek.

(#4573) kunokb válasza kaccsnorci (#4572) üzenetére


kunokb
csendes tag

192.168.0.1 -es címen tudod konfigurálni a routert... A lényeg, hogy történjen IP-cím kiosztás a telefonra is, enélkül "csatlakozik" ugyan, de az általad említett átjáróprobléma jön elő...

Nekem DI-524-es routerem van, MAC-szűréssel üzemelt úgy, hogy az asztali gépen és a laptopon is kézzel állígattam az IP-címeket... Gondoltam, ez is egy jó védelem! Egészen eleddig... Merthát rájöttem, hogy a telón kézzel állítani nem lehet semmi ilyesmit... Ekkor konfigoltam át az egész kis hálózatot a DHCP használatával... No itt is úgy, hogy az adott hálózati eszköz MAC-je mellé társítottam egy statikus kiosztott IP-t, szóval a szomszédból még így sem igen tudnak csatlakozni... :P
Rájöttem persze, hogy ezt eddig is csinálhattam volna így, mert egyszerűbb... Hiába, mindig tanul az ember... :K

A lényeg, hogy a telefon is kapjon IP címet! ;)

(#4574) Karma válasza kunokb (#4573) üzenetére


Karma
félisten

Persze hogy lehet a telefonon is kézzel konfigurálni :P
Az Advanced Settings-ben van, amikor létrehozod az új Access Pointot. Ettől függetlenül a DHCP sokkal praktikusabb, a D-Link meg alapból egy nagyon labilis gagyiság.

“All nothings are not equal.”

(#4575) kaccsnorci


kaccsnorci
csendes tag

köszi szépen hogy válaszoltál. nekem is ilyen routerre kéne beállítani. de még a saját smc-hez is elég analfabéta voltam. bejön a routerbeállító oldal és a bal oldalon oda kattintok hogy dhcp. ha itt kell állítani akkor inkább belinkelek majd egy képet hogy mit látok,mert elég bonyolult lenne elmagyarázni. a wizardot nem kell elindítani vagy csak ezen az egy oldalon kell kinlódni?

(#4576) kunokb válasza Karma (#4574) üzenetére


kunokb
csendes tag

Igen? :Y
Ahogy írtam is, mindig tanul az ember...
:B

(#4577) kunokb válasza kaccsnorci (#4575) üzenetére


kunokb
csendes tag

Nálam ez jön elő az oldalsó DHCP-re kattintva... A varázsló felejtős... :K
A pirossal keretezett részben bepöttyinted, hogy "Enabled", adsz egy nevet neki, majd egy tetszőleges IP-végződést... Ezután persze a telefonod MAC-címe következik! (Ez a dobozán rajta van, azon a fehér címkén, a "WLAN:" elnevezésű rész után ;) )
Végül "Apply", és hozzáadódik ez az új bejegyzés az alsó listához...
Nagyjából ennyi...

[ Szerkesztve ]

(#4578) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Már kezdtem örülni mikor olvastam ezt a mondatot:

Letölthető a mobil eszközökre szánt Mozilla Fennec webböngésző első bétája

[link]

Sajnos a symbian felhasználókra nem gondoltak :(

(#4579) kaccsnorci válasza kunokb (#4577) üzenetére


kaccsnorci
csendes tag

na most megcsináltam úgy ahogy mondtad és ugyanazt is látom amit te. de mégsem jó. nem kell a routeren belül beállítani valahol hogy használja a statikus ip címeket? mert a számítógép dinamikus ipvel csatlakozik. és amikor rányomtam a telefonnal hogy csatlakozzon a wifire akkor az meg is jelent a dinamikus ip címet kérők között. most megcsináltam neki a statikusat, így már nem jelenik meg a dinamikusak között, de a számítógép megmaradt dinamikusnak.

(#4580) kunokb válasza kaccsnorci (#4579) üzenetére


kunokb
csendes tag

Ha statikusat csináltál neki, akkor a statikusak között fixen meg kell jelennie, miután az "Apply"-ra kattintottál, attól függetlenül, hogy épp csatlakozol-e ténylegesen a telefonnal, vagy sem...
Most végülis tud csatlakozni a telefonod? És kap IP-t?
Nem tudom, hol lehet a probléma... :(

(#4581) Bandus99


Bandus99
őstag

Ez erossen a hogyan konfiguraljunk routert temakor sztem nem ide valo.
Minimum tegyetek offba a hszt

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#4582) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok! Úgy néz ki a dolog hogy jővőhét elején elkel a teló (5800) és ahogy megjelenik veszek egy samsung omnia hd de most látom hogy már előre meg lehet rendelni de 184000Ft-ért PFFFFFFFFF ez undoritóan sok :(

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4583) Magnum_ válasza jacis (#4582) üzenetére


Magnum_
nagyúr

hol láttad, ahol elő lehet rendelni? amugy valóban vicc ár..

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#4584) kelzsoca válasza jacis (#4582) üzenetére


kelzsoca
félisten

Leveszik az 1-est és 84k-ért már vállalható lenne :C

(#4585) ALI_G


ALI_G
veterán

win7-et használ valaki?
nem támogatja az NSU, most jött ki egy frissítés ami nem akar felmenni...

(#4586) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Sziasztok,
Új szériás 5800-nál előfordul még, hogy a hangminőség nem a legjobb?
Vagy már minden ok vele?

Üdv!

(#4587) Thomas_


Thomas_
csendes tag

Akinek van eladó 5800 pirosba kifogástalan állapotban az írjon nekem, április elején akar venni egy barátom neki kéne. Lehet csak Vodás is csak legyen 2 év Nokia gari rá.
Előre is köszi!

(#4588) Bandus99 válasza -XadAnuX+ (#4586) üzenetére


Bandus99
őstag

Minden ok veluk,mar masik hangszoro van bennuk

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#4589) Karma válasza Thomas_ (#4587) üzenetére


Karma
félisten

A barátodnak tudom javasolni, hogy nézegesse az apróhirdetéseket.
De ennyi erővel írhatnál is egyet.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#4590) -XadAnuX+ válasza Bandus99 (#4588) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Köszi a gyors választ!

Üdv!

(#4591) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Szerintetek mér nem talál garmin jelet? Elvileg jól van beállítva, belső gps-re :(

(#4592) kosturica válasza Yushchenko (#4591) üzenetére


kosturica
őstag

Ugy néz ki, hogy nem egyformák a GPS-ek hardverileg, vagy egyesek rosszul vannak hangolva. Sokan panaszkodnak, hogy 15 perc után talál jelet, vagy utána sem. Másoknak meg 7-10 Mp alatt! Sajnos az enyém se az igazi, én rásegítek néha az A-GPS-szel, nekem egy pozícionálás 1 Forint 20 Fillér! :D

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#4593) oceanearth válasza kosturica (#4592) üzenetére


oceanearth
őstag

Enyim se talált jelet, ha csak a belső GPS volt bekapcsolva. Azóta csomagot váltottam, amiben 500mb adatforgalom van. Most nagyjából 7-10mp a pozícionálás, mert engedélyeztem a hálózat alapú, meg a kiegészített gps-t is.

(#4594) Yushchenko válasza kosturica (#4592) üzenetére


Yushchenko
őstag

Most az a poén, hogy a nokia maps nekem is pár másodperc alatt talál jelet A-GPS nélkül...

(#4595) kosturica válasza oceanearth (#4593) üzenetére


kosturica
őstag

Ez is jó! Én nem fizettem elő külön az internetre, csak aktiváltattam a Start csomagot, Így kerül annyiba, amit írtam. Sajnos a másik 2 szolgáltatónál ugyanez az előfizetés nélküli cucc pont 10x annyiba kerül. Akinek fontos a gyorsaság, az ugyis használja.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#4596) Collos


Collos
csendes tag

Olyan kérdesem van hogy akkor MSN nem is jó rá? NEm is lehet vele MSN-ezni? És a böngészőbe minden oldalt meglehet vele nyitni? Vagy csak bizonyos oldalakat? És ha az email-fiókomat akarom megnézni akkor különböző beállításokat kell tenni? És a vezetéknélküli internet jelet mennyire veszi észre? Csak az erős jeleket látja vagy a gyengébb jeleket is észreveszi? Valaki magyarázza el nekem ezeket az internetes dolgokat a telefonon pls. Előre is köszönöm a segítséget.

(#4597) Spidee válasza kosturica (#4595) üzenetére


Spidee
senior tag

Amúgy ez az A-GPS csak egyszer generál az elején 10-15 kB adatforgalmat, vagy navigálás közben is tölt le még dolgokat?

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#4598) kelzsoca válasza Collos (#4596) üzenetére


kelzsoca
félisten

- MSN-re van kliens: fring a neve
- Minden oldalt meg lehet nyitni
- Emailt be kell állítani, teljesen használható
- WIFI erős, nem lehet gond, mindent lát amit kell :)

(#4599) kosturica válasza Collos (#4596) üzenetére


kosturica
őstag

Már hogy ne lehetne MSN-ezni! Arra ott van a Fring, azzal Skype-olni is tudsz. A Wifi része ennek a telónak szuper, rendkívül gyors, a gyenge jeleket is nagyszerüen látja. Nem tudom miket akarsz megnyitni a böngészővel?
szerk:kelzsoca megelőzött pár Mp-el! :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#4600) Mymelody válasza Spidee (#4597) üzenetére


Mymelody
aktív tag

Úgy tudom csak az elején, a pozícionáláshoz.

Cheers

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.