Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:55:43

LOGOUT.hu

Üdvözlünk minden (leendő) Oneplus 6 tulajt a fórumon!
Kérdések előtt megkérünk mindenkit, hogy az összefoglalót olvassa el!
Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#805) kano válasza Macika66 (#798) üzenetére


kano
nagyúr

Macika, légyszíves ne kezd már itt is az OP agyon istenítését (ezt tetted a 3, 3T és 5 topicokban is).
Köztudott, hogy nagyon szeretem az OP telefonokat, de annak aki igényt tartana egy igazán jó fényképezőre úgy látszik nem alternatívák többé. Nem tudok azzal mit kezdeni, hogy "ezért az árért"; "fele annyiba kerül", stb. Adnék ezért a nyomorult OP6-ért 200k fölött is, ha végre sikerülne egy jó fényképezőt letenni az asztalra.
Mondjuk még reménykedhetünk abban, hogy a Google Camera valamelyik mókolt verziója csodákra lehet képes.
Nem próbálná ki valaki azokat, hogy azzal milyen az összkép?

Furcsa itt olvasni 1-2 embertől OP istenítő dolgokat amikor kb. 30x gyalázta porig a gyártót más topicban, most pedig ő mondja, hogy "Van, ami nem változik." :U Erre azt tudom mondani, hogy van aki meg percről percre változik. Melyik a jobb?

kemcso
Nem rosszak Sheratan képei, de nekem nem felelnek meg. Egyébként U11+ most volt akcióban 600 CHF-ért, annyiért Best Buy volt. A HTC-nél pedig van más gond ami engem idegesít (sok előre feltelepített sz@r amit csak tiltani tudsz + nincs root gari mellett).

Oba
Ismerős, nekem ezért ment a 3 és a 3T is. U11 tökéletes ebből a szempontból, mozgó tárgyaknál sem mozdul be. 2 kisfiamat fényképezem folyamatosan és kb. 500 kép közül olyan 10db volt bemozdult eddig.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.