Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) csofti


csofti
tag

Lehet, hülye kérdés: memóriakártyára lehet menteni/telepíteni alkalmazásokat?

cs

(#952) Kekiah válasza Memmaao (#944) üzenetére


Kekiah
csendes tag

minden működött egy pár napig, tudtam rendesen telefonálni. Ez ma jelentkezett mikor reggel hívni akartam. Neten nem találtam semmi értelmes megoldást, csak a problémát elmesélő fórumosokat (csomó más típusú androidos telefonnál is találkoztak ezzel).. megoldás semmi eddig.. Lehet hogy a füles csatlakozójával van valami. Most írtam a supportnak hátha mondanak valamit, ha nem műxik akkor meg megy vissza a boltba egy cserére.
De ettől a nem éppen kis problémától eltekintve a telefon tényleg jó :)

(#953) Brutális eb válasza Prien (#929) üzenetére


Brutális eb
addikt

Én nem tudok valahogy boldog lenni és gondolom te sem nagyon örülnél ha a 4 hónapja megjelent és 1 hete megvásárólt telefonodhoz leállna a teljes support.
Mert itt sajnos nem csak arról van szó ,hogy nem jön 2.2
hanem még a meglévő rendszert sem támogtják tovább pedig rengeteg gáz van vele.Bocs az offért .

csofti
Sajnos nem majd jövö tavasszal ha lesz update.....(planned ) ;]
...vagy buherálással.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#954) cskamacska


cskamacska
addikt

Sacc/kb milyen árra lehet számítani a nagy T-nél?
Remélem a 60-70k között megáll 2 év rablánccal, ha függetlenül 100 körül van, anno nézegettem a N8-at(kamera miatt másik titkos kedvenc - ár és középszerűség miatt viszont kiesik), az 140 ezer körül kezdett a sufnigéesemekben, és most 100k a legolcsóbb előfizetéses ára.
Frissítés miatt nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek, de ahogy nézem, a többi gyártó is termék pozícionálásra használja az Android frissítéseket, így az a hülye helyzet van előállva, hogy bármely Androidos kütyüt veszi meg az ember(legyen az akár a legdrágább! :((( ), nem számíthat frissítésekre már középtávon sem. :O

Cserébe viszont ez még egy normálisabb készüléknek tűnik számomra:

Egyrészt nem rontották el benne a kamerát(nagy divat ez mostanság), ami nekem mindenképp kellene használható minőségben - Vélemények? Tényleg nem olyan rossz? :F

Az IP67, ha másra nem is, de arra talán jó, hogy egyben tartsa a telefont hosszabb távon. Tapasztalatom szerint hiába vannak a mai mobilkütyük még a széltől is óvva(fólia, állandó tokozás, zsebbe nem), a karcosodás, egyéb hiba így is keletkezhet, ha pedig csak egyszer kiejtjük a kezünkből, akkor menthetelenül darabokra törik. :(

Egész jó kijelző, és kornak megfelelő belső(800MHz A8 proci SGX530 GPU-val √ 512MB RAM √ hála istennek végre nem spóroltak a 2GB ROM-al amivel a kártyára telepítés sem létfontosságú), rádió, N-es Wifi stb).

Én azért néztem ki, mert végre egy telefon, amire nem kell annyira vigyázni(Erősítsetek, vagy cáfoljatok meg ebben légyszíves :R ), és így sem esik szét a 2 év hűség végére, nem erősen korlátozott valamilyen téren(látványosan gagyi fényképező, gyenge hardver - szoftver /pillanat egész jó, jövője persze kérdéses ), és még csak nem is 3 havi minimálbér az ára
(E7 árán jót nevettem :D ).

Ha a szoftveres kérdés megoldódna, akkor abszolút favorit lenne, de így sincs sok választásom, ha valamilyen strapabíróbb készüléket szeretnék, akkor vagy ez, vagy valami olcsóbb, de 3510i(vagy más 2003-ból) szintű telefon jöhet számításba. :)

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#955) tybsen


tybsen
addikt

Ezt néztétek már? [link]

(#956) Dotcom válasza tybsen (#955) üzenetére


Dotcom
aktív tag

elég szar teszt, olyan alap dolgok nem derülnek ki belőle, hogy mi történik pl, ha vasvágó flexxel megyünk neki, vagy ha ráejtünk egy 16 tonnás súlyt (ami ugyebár Monty Python óta tudjuk, hogy mindig kéznél van), vagy ha TNT-t robbantunk mellette, esetleg részecskegyorsítóban bombázzuk...

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#957) Brutális eb válasza cskamacska (#954) üzenetére


Brutális eb
addikt

Haverom most szerezte be németeknél és nagyon elégedett vele.
Kamera korrekt,vas rendben van,tartosság(anyag) igencsak korrekt szerinte megérte a pénzt.
Ha nem zavar a moto frissítés politikája kb 1.5,2 évre tervezel a készülékkel szerintem igencsak megéri.(rövidebb időre nem nagyon látom értelmét kiadni ennyi pénzt mivel rohamosan szokott esni a telefonok ára.(Sajnos én az xt720-al befürödtem mert max azt mertem elképzelni,hogy ginger nem lesz rá de frodó mindenképpen)
Azért várjuk meg mennyiért hozzák be a szolgáltatók.
Szerintem 80 alatt nem nagyon lesz

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#958) Lompos48 válasza cskamacska (#954) üzenetére


Lompos48
nagyúr

...hála istennek végre nem spóroltak a 2GB ROM-al amivel a kártyára telepítés sem létfontosságú...

Ez hogy van? :D

(#959) kano válasza Ethar (#947) üzenetére


kano
nagyúr

Szia!
Küldesz nekem is egy pü-t, hogy melyik az a bolt?
Köszi!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#960) kano válasza tybsen (#955) üzenetére


kano
nagyúr

Ennyit arról, hogy ne lehetne megkarcolni a kijelzőjét. Mondjuk az nem szokványos felhasználás, hogy egy sziklához dörzsölgetem, vagy homokot szórok a betonra és azon csúsztatom kijelzővel lefelé. :D :N

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#961) Prien válasza Devilske (#906) üzenetére


Prien
addikt

Date - Time Place Status
23-11-2010 02:04:35 BEBRUA Announced
23-11-2010 04:38:54 EMC Brucargo Accepted
23-11-2010 04:39:02 EMC Brucargo Handled
23-11-2010 04:39:15 EMC Brucargo Routed
23-11-2010 23:30:03 BEBRUA Routed
26-11-2010 07:36:05 HUBUDA Routed

A kevés is több a semminél.

(#962) Hakkuuuh válasza Prien (#961) üzenetére


Hakkuuuh
tag

Sziantén :). Már csak azt kellene tudni hogy kijön-e ma :P.

Hardcore4Life

(#963) Prien válasza Hakkuuuh (#962) üzenetére


Prien
addikt

Nekem már biztos,hogy nem. :((( Vidéken élek, jó eséllyel hétfőn jön ki. De hosszú lesz ez a hétvége...soha többet nem rendelek normál kiszállítással semmit! :W :(

A kevés is több a semminél.

(#964) Tanisz


Tanisz
senior tag

Sziasztok!

Elnézést, hogy megint kérdezek, de nem nagyon van ebben tapasztalatom, idáig csak szolgáltatótól vettem telefont és én is nagyon szeretnék egy ilyen készüléket venni.

Tudtok valamit mondani az elérhető boltokról?
Érdemes náluk vásárolni?
Említettétek a sufnigsmeket, melyek azok?
Ha itt nem jó, a reklám miatt, akkor kérlek küldjetek privátot.

Előre is köszönöm!

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#965) MC Pite


MC Pite
veterán


Ez azért extrém... (de tartom én is azt hogy mikrokarcok idővel keletkeznek vszínű; W810 is sokáig és jól bírta, de azért nem teljesen karcmentes persze)

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#966) rum-cajsz válasza MC Pite (#965) üzenetére


rum-cajsz
őstag

És vajon mit kellett hozzá csinálni, hogy így nézzen ki?

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#967) Quarell válasza rum-cajsz (#966) üzenetére


Quarell
tag

lsd. 955

(#968) Prien válasza MC Pite (#965) üzenetére


Prien
addikt

Gorilla glass vagy tesco-s plexi, nekem minden telómon volt és lesz is fólia. :U

A kevés is több a semminél.

(#969) MC Pite válasza rum-cajsz (#966) üzenetére


MC Pite
veterán

Láthatod a képen... kis nedves homok/sóder.

Sajnos nálam nem olyan esélytelen, hogy hasonló felületen 40-50-60 KM/h-s kezdősebeséggel csússzon/pattogjon a telefon :B

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#970) hardverek válasza Prien (#961) üzenetére


hardverek
csendes tag

Almost the same :DD
Remélem kihozzák ma...

Valaki kapott már Pix-től cuccot ilyen kiszállítással?
Mi történik, ha nem találnak otthon? Felhínak vagy csak hagynak egy cetlit?
Csak mert nem ülök otthon egész nap.

Privátban érdeklődj, azt hamarabb észreveszem.

(#971) rum-cajsz válasza Quarell (#967) üzenetére


rum-cajsz
őstag

ja-ja, kösz, gyorsabban írtam, mint olvastam :(

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#972) Devilske válasza Prien (#961) üzenetére


Devilske
tag

Jó nektek nekem még nincs Hubuda,gondolom akkor ma már nem is lesz :W
Pedig én is pénteken rendeltem.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy black + 8gb micro sd + Se.MW600 headsett \m/ Finom a kindertojás csak a sárgáját nehéz lenyelni...

(#973) Hakkuuuh válasza hardverek (#970) üzenetére


Hakkuuuh
tag

Szia!

A határig futárral ment a cucc, onnét átveszi a magyar posta (ez nem feltétlen jó hír :( ). Budapestre elméletileg még ma kiszállítják (pix szerint).

Ha nem vagy otthon akkor hagynak 1 cetlit hogy átveheted a legközelebbi postán / megpróbálják kivinni 1 hét múlva.

Üdv

Hardcore4Life

(#974) hegyesidr válasza Tanisz (#964) üzenetére


hegyesidr
tag

Figyusz ! Kis türelem, még egy hétig ,és részletre is megkaphatod a T-Mobil-tól ! Ráadásul nem kell görcsölni a gari miatt,ha beviszed gariztatni, a javítás idejére még csere készüléket is kapsz ! :C

(#975) Ricardo válasza kano (#960) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez nem sima csúsztatás. ha megnézed fehéredik a srác ujja. Ezzel az erővel letehette volna kijelzővel lefelé, rálépve csikkeltaposós mozdulatokkal is megoldhatta volna.
ha akarja az ember, még a vasgolyót is tönkre tudja tenni.

(#976) Halo válasza rum-cajsz (#966) üzenetére


Halo
senior tag

nézd meg a fentibb linket - ott láthatod. röviden: egy műanyag "deszkára" rászórtak kavicsosabb homokot, meg vizet, aztán rátehénkedett és összevissza dörzsölte a telefont rajta.
szóval már eleve az a minimum 20-30 kg-mos ránehezkedés, és a vizes homok...
ehhez képest a nadrágzsebbe ki-bepakolás, megfejelve egy-két leeséssel sétagalopp :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#977) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Érdekes ez a sóderes teszt. Ennyi erővel flexxel is neki eshetett volna...
Még a nem kimondottan strapa Milestoneok (Droid) is nagyon komolyan vannak összerakva, masszív anyagokból (jó a vizet nem állják). Láttam jóbarátom Milestoneját leesni kavicsos betonra és persze meglátszanak a nyomai a kereten, de nem esett szét, nem lett baja, kijelző nem karcolódott. Lassan egy éves lesz és egyáltalán nincs vigyázva rá, de a kijelzőjén nincs egy hajszál karcolás sem.
Ez a videó is elég meggyőző az anyagminőségről: [link]

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#978) Tanisz válasza hegyesidr (#974) üzenetére


Tanisz
senior tag

Köszi, gondoltam erre én is, csak nem biztos, hogy 2 évre le akarom kötni magam. Alternatív külföldi meló 1 éven belül be van lőve, így macera.
Bár majd megérdeklődöm, hogy ha pl itthoni magentánál van 2 év előfizetésem,az úgymond külföldi magentához átvihető-e? :D
Bár nem hiszem :)

Amúgy honnan veszed, hogy még 1 hét? Belső infók? :P

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#979) Devilske


Devilske
tag

Nekem is Hubuda lett közben remélem még ma kijön :C

Motorola Defy black + 8gb micro sd + Se.MW600 headsett \m/ Finom a kindertojás csak a sárgáját nehéz lenyelni...

(#980) Maxtreme válasza Tanisz (#978) üzenetére


Maxtreme
addikt

Hát. Elvileg Dec. elején érkezik a T-hez, szal kb 1 hét :K
Kiv leszek az árára. Bár idő közben már lecseréltem a Spciam Blade-re, de drágábbért el tudtam adni mint amibe az utóbbi került. (gyorsan ki akartam belőle szállni, amíg lehet) Szal ettől függetlenül még nálam is esélyes lehet a Delfyn :)

[ Szerkesztve ]

(#981) Prien válasza Devilske (#979) üzenetére


Prien
addikt

Devilske, neked akkor nemsoká csenget a postás! :)) Sárga irigység... ;]

A kevés is több a semminél.

(#982) Devilske válasza Prien (#981) üzenetére


Devilske
tag

Csak el ne kiabáljuk :DDD

Motorola Defy black + 8gb micro sd + Se.MW600 headsett \m/ Finom a kindertojás csak a sárgáját nehéz lenyelni...

(#983) hegyesidr válasza Tanisz (#978) üzenetére


hegyesidr
tag

Nem kötelező a 2 év, van 1 éves konstrukció is, mire lejár a részletfizetés a hűség is véget ér ! Nincs olyan jaj de nagyon belső infóm, csak egy T-Pont-ban dolgozó ismerős, a múlt héten az N8-t rakták ki és árazták be, a jövő héten a Defyt teszik előrendelhetővé.

(#984) Tanisz válasza Maxtreme (#980) üzenetére


Tanisz
senior tag

Na igen, a másik az ár!:)
Mert ha 80ért adják hűséggel, akkor nem éri meg úgy venni szerintem :) Vagy ki tudja...

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#985) Tanisz válasza hegyesidr (#983) üzenetére


Tanisz
senior tag

Az jó hír, én már 3 t-pontban voltam bent, a héten, nem is egyszer, nem kicsit néztek "hülyének" :D Egyszer sem tudtak érdemi választ adni, 2 helyen azt mondták, hogy nem is hallottak a készülékről, ők nem árulnak Moto-t, 1 helyen pedig, hogy jaja, valamit hallottak, de ezt nem tudják megmondni, hogy mikor lesz forgalomban :)

Ehh....szakemberek :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#986) Hakkuuuh válasza Tanisz (#985) üzenetére


Hakkuuuh
tag

Ennyi erőből a szobád falától is megkérdezhetted volna :). Lehet hogy ezt ő is megmondta volna. Az ilyen eladókat én a robotokhoz tudnám hasonlítani. Beprogramozzák az aktuális állásra és azt tudják. Egyéb kérdésekre error-t dobnak :)

Hardcore4Life

(#987) Tanisz válasza Hakkuuuh (#986) üzenetére


Tanisz
senior tag

Egyébként én abszolút megértem őket...igaz ezzel sokra nem megyek:)
Ha nem fizetnek meg én sem gondolkodom, foglalkozom a saját dolgommal inkább a munka minimális elvégzését követően:D Bár kerülöm az ilyen munkavégzést.

Amúgy a jelenlegi szolgáltatóm a piroska, még borzasztóbb. Bementem az ügyfélszolgálatra, hogy megtudjam milyen tarifákkal bírok most (mert erős a gyanúm, hogy figyelmeztetés nélkül emeltek). Nem elég, hogy 2 órát vártam, mentségemre legyen mondva, hogy azt hittem, hogy végzem 10 perc alatt mint a többi szolgáltatónál (aznap voltam bent a magentánál is, és a kéknél is). Megalapoztam a bizalmat. Mire sorra kerülök nem tudott segíteni, mert nem volt nálam a személyim (igaz, ez az én hibám, bár a személyig számomat tudom ), és az ügyfélkódomat nem tudom fejből. Erre az volt a javaslata, hogy van ott egy telefon hívjam fel az ügyfélszolgálatot és az ügyfélkódom bediktálása után meg tudják mondani ezeket az infókat. Ezután mondtam már kb 7x-re, hogy nem tudom az ügyfélkódom :D
Tudom az én szegénységem, hogy miért nem tudom fejből az adatokat..stb., de úgy gondoltam, hogy telefonszám alapján meg tudják mondani ezt az infót, nem akartam semmi személyeset lekérni.
Igen tudom, hogy van online ügyintézés is, de akkor ott értelmes megoldásnak tűnt személyesen intézni...hát nem volt az :)

De hogy témában maradjunk, nézegettem már angol shopokat is, ahol meg lehet venni a készüléket, ha másként nem hozatok haverral Londonból, ha ott kedvezményesebben jutok hozzá :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#988) Maxtreme válasza Tanisz (#984) üzenetére


Maxtreme
addikt

Pedig szerintem minimum 80 lesz hűséggel :(

(#989) zsirfecske válasza hegyesidr (#983) üzenetére


zsirfecske
addikt

na ez remek hír, de én is csatlakozom: 80 alá nem mehet az ára sehogy, ha 125k a motokernél!

a sóderes dolog meg vicc, ez már nincs messze a csiszolt gyémánttól :)

[ Szerkesztve ]

(#990) Quarell válasza Tanisz (#985) üzenetére


Quarell
tag

Pénteken szokták megkapni a boltok az információt a "következő heti változásokról". (Ergo az átlagdolgozó is akkor tudja meg) Tehát elviekben ma délután már tudniuk kell milyen új készülékek lesznek hétfőtől. Velem a a múlt héten osztotta meg ezt az "titkot" egy kedves hölgy az egyik budai boltban. Ennek ellenére nem hiszem, hogy hétfőtől lesz Defy, mert az ezen a héten felvett Nokia C7-00 is előtte szerepel a listán.

[ Szerkesztve ]

(#991) Tanisz válasza Quarell (#990) üzenetére


Tanisz
senior tag

Oké, köszi az infót.Van itt nem messze egy magenta pont, ha időm engedi és meg tudom oldani, akkor beugrok megkérdezni kora délután :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#992) Tanisz válasza Maxtreme (#988) üzenetére


Tanisz
senior tag

Na ez az, akkor meg miért érné meg "behűsülni"?:D
Gondolom ultra kedvezmény nem lesz, mint az angliai magentánál hogy közel 20 000 HUF-os áron dobálják hozzád. Igaz csak hirdetésben láttam, nem tudom a tényeket, de ennek is utánajárok :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#993) kano válasza Tanisz (#985) üzenetére


kano
nagyúr

Az semmi, nekem a T-pontban nem tudták megmondani, hogy a Duplanet kedvezményben, ha a mobilnetet átíratom egy másik névre akkor megmarad-e a kedvezmény. :F Akkor nem tudom hová kellene mennem a kérdésemmel, talán a Vodához vagy a Telenorhoz? :DDD Ráadásul a 1430-on is mást-mást mondtak ahányszor felhívtam őket. :((( De azért még mindig ők a legjobb (mobil) szolgáltató. Telenor egy vicc, nincs készülékkínálata és amik vannak azok is k**va drágák, a Voda eleve egy vicc.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#994) Quarell válasza Tanisz (#992) üzenetére


Quarell
tag

Amíg nem jelenik meg a T-nél, addig minden okoskodás csak fingreszelés. Ha van már ár meg konstrukció akkor mindenki el tudja magának dönteni mi éri meg. nekem speciel szempont az is, hogy nem kell egy összegben kifizetni a 80-100.000 forintokat így a gazdasági válság kellős közepén :) Én mindig így veszem a telefonokat, de én kb. két évig használni is akarom őket. Akinek fontos, hogy állandóan naprakész mobilja legyen meg egyfolytában buherálni akarja, meg frissíteni nyilván nem így dönt. Nálam sokáig benne volt a pakliban az N8 is, a héten jelent meg. Szerintem teljesen korrekt szolgáltatói áron. Ez bizakodásra adhat okot.

(#995) Tanisz válasza Quarell (#994) üzenetére


Tanisz
senior tag

Ez igaz.
Bár szerintem én nem azt mondtam, hogy már ma akarok venni egyet :)
Valszeg 2 hét múlva lenne esedékes, addigra csak meg lesznek az árak.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#996) Kolondrum

Na már nem titok mert kirúgtak a munkahelyemről mai nappal! Pár méterre dolgoztam a motorolás asztaltól.
A defyhez mostanában van rendelőben az alkatrész lista és tudva levő miből kell több az átlagnál.

(#997) Hakkuuuh válasza Kolondrum (#996) üzenetére


Hakkuuuh
tag

... és el is árulod hogy mik azok? :P

Hardcore4Life

(#998) kano válasza Hakkuuuh (#997) üzenetére


kano
nagyúr

Volna egy tippem: Hangszóró? :F

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#999) vétó válasza Kolondrum (#996) üzenetére


vétó
aktív tag

én pedig tudom a jövő heti lottószámokat, de nem mondom el.

áruld már el légy szíves, mi értelme annak, amit csinálsz? ha tudsz valamit, és elmondhatod, akkor mondd el, ha nem tudsz, vagy nem mondhatod, akkor meg teljesen feleslegesen "vereted" itt magad. már elnézést a kirohanásért.

[ Szerkesztve ]

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#1000) Tex


Tex
senior tag

Egy videó a fólia pártiaknak is. ;)

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.