Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) pontyos válasza egykori (#3150) üzenetére


pontyos
senior tag

Szerkesztettem, meg van, köszönöm! Elsőre semmi nincs meg :) Kicsit kacifántos a beállítások menü. Persze, meg kell szokni, gépen már 10 van, ott megszoktam már ;)

[ Szerkesztve ]

(#3152) martin66 válasza kbyte1024 (#3147) üzenetére


martin66
senior tag

Ha kijelző fényerejére gondolsz, akkor igen. Napfényben napszemüveggel is szoktam látni full (automatikus) fényerőnél.

(#3136) egykori és (#3129) touchscreen
930-as lilásodás über idegesítő volt számomra. De 950-nél hál égnek nem tapasztalom.

Mindenképpen frissítsd le a készüléket, mert elég régi a verziód. Hááát a lilásodás miatt nem biztos, hogy kijelzőt cserélnek neked.

[ Szerkesztve ]

(#3153) Gusztáv válasza kbyte1024 (#3147) üzenetére


Gusztáv
addikt

Teljesen jól olvasható napfényben is, ezzel nem lesz gondod.

Laci

(#3154) pontyos


pontyos
senior tag

Na, hát pár óra használat után elégedett vagyok. Teló remek, W10 sem rossz. 930at majdnem két évig használtam elégedetten, amig nem jön nagyobb durranás ez is fasza lesz.

(#3155) touchscreen válasza touchscreen (#3129) üzenetére


touchscreen
tag

Köszönöm a hozzászólásokat mindenkinek! Valószínűleg normális lesz a dolog.
Lecsekkoltam az MM-ben egy 950-est, amennyire láttam, azon szürke volt a szürke. Legálabb is az ottani fényviszonyok mellett. Aztán otthoni körülmények között, nappali fényben teszteltem a "hazait". Ugyanúgy szerepelt, mint a bolti. Igaz frissítettem a rendszert, nem tudom, hogy befolyásolt-e bármit, de azért sötétebb helyiségekben, automata fényerőnél, ahogy a képernyő is sötétült, a szürke színe is változott. Meg lehet szokni, csak 1020-as mellett nagyon szembetűnő volt.

Mégegyszer köszi mindenkinek.

(#3156) turbulencia8 válasza kbyte1024 (#3147) üzenetére


turbulencia8
őstag

Jol lathato, es boven eleg 25%-os fenyerot bealliatani, egyreszt belteren az nagyon kellemes, masreszt ezzel egesz jo uzemido erheto el. Kulteren meg ugyis folnyomja a fenyerot az automatika. Te amugy nem BB10-rol valtasz WP10-re?

[ Szerkesztve ]

(#3157) kbyte1024 válasza turbulencia8 (#3156) üzenetére


kbyte1024
addikt

Volt BB Z30-am igen:) Azt kovette egy Nokia 930 most egy MS 550. Csak kinottem es droidot nem akarok,mas wp telo meg nincs csak a 950. Csak a tesztben a fenyerő(nit) nem volt meggyőző,ezert kerdezlek titeket:) De ha azt mondjatok hogy napfeny alatt sincs gond akkor hetfon veszek egyet.
Mindenkinek koszonom a valaszokat!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3158) pontyos válasza kbyte1024 (#3157) üzenetére


pontyos
senior tag

Nincs gond vele, 930 ról váltottam tegnap, és nagyon fasza.

(#3159) kbyte1024 válasza pontyos (#3158) üzenetére


kbyte1024
addikt

Király köszi neked is a valaszt :R

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3160) Cooley18 válasza Pacee87 (#3137) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Na, jó, most már annyira bosszant, hogy írtam a Care-eseknek, hogy össze tudjuk-e hasonlítani egy másik 950-nel, aztán ha tényleg csak az enyémnél van jelen, akkor gariztatom... :DDD Köszi a választ!

(#3161) pikszel válasza Cooley18 (#3160) üzenetére


pikszel
őstag

Szívesen máskor is ;]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#3162) pontyos


pontyos
senior tag

Hi A glans screeen és duplakoppos ébresztést nézte már valaki, hogy mennyivel eszik többet? Elvileg csak minimális lehet.

(#3163) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Mai kellemes meglepetes, hogy az outlook.com mekkorat fejlodott, akar ki is valthatja a mostani levelezo klienst.

(#3164) hroberto válasza pontyos (#3162) üzenetére


hroberto
veterán

Gyakorlatilag is minimális.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#3165) pontyos válasza hroberto (#3164) üzenetére


pontyos
senior tag

Ok!

(#3166) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Üdv Mindenki! Van valakinek tapasztalat, hogy működik a 950 pebble órákkal? A pebble oldala szerint hivatalosan Android és iOS támogatott, de több app is van a MS store-ban, és nagyon elvétve, egy-két külföldi cikkben olvastam, hogy korlátozottabban ugyan, mint a másik két rendszeren, de elvileg működik W10M-el is. De egyrészt jó lenne valami elsőkézből érkező tapasztalat, hogy részletesen mi működik, mi nem, hogyan, másrészt nem merek annyi info alapján rendelni, amit eddig olvastam :) Köszönöm! :R

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#3167) whited


whited
addikt

Ha valaki jóáron keres a telefonhoz type-c kábelt, akkor válaszoljon erre a hsz-re.
Vettem alin kábelt, kemény 3$-ért nagyon minőséginek tűnik, és pengén is üzemel vele a telefon :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#3168) Olajbogyesz


Olajbogyesz
tag

Sziasztok!

Sikerült eldobnom a telefonom, a kijelző berepedt (tokban volt). Ha esetleg valaki tud megbízható szervízt ahova beadhatom cseréltetni akkor kérem jelezze privátban. Fájni fog, tudom, de a tanulópénzt meg kell fizetnem. :/
Köszönöm: Bogyesz

(#3169) s7evcsenko válasza whited (#3167) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Szia.
Nekem kellene. 🙂

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#3170) jeni válasza Olajbogyesz (#3168) üzenetére


jeni
félisten

A márkaszerviz ugyanis ebben az esetben a gari is megmarad.

(#3171) pontyos


pontyos
senior tag

Srácok, a kedvenceket ki lehet rakni valahogy a főoldalra? Esetleg a mappát? Egyenként ki tudom rakni, de akkor tele lesz :)

(#3172) pikszel válasza pontyos (#3171) üzenetére


pikszel
őstag

A kérdésedben ott van a válasz. Kiteszed őket, majd mappázod (az egyiket ráhúzod a másikra).

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#3173) pontyos válasza pikszel (#3172) üzenetére


pontyos
senior tag

Ohh, tényleg! Köszi :)

(#3174) Cooley18


Cooley18
aktív tag

https://github.com/ST-Apps/PoGo-UWP Ha valakit esetleg érdekelne a Pokemon GO. :DDD Nem egy hivatalos app, de használható. :)) Előbb utóbb talán lesz iOS port is.

(#3175) turbulencia8 válasza Cooley18 (#3174) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nem semmi. :)

(#3176) whited válasza s7evcsenko (#3169) üzenetére


whited
addikt

Jó cucc, parancsolj :)
[link]

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#3177) s7evcsenko válasza whited (#3176) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Köszönöm szépen! :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#3178) NoNick válasza Tomy Yayo (#3166) üzenetére


NoNick
tag

Tapasztalatom nincs, de témába vág:

http://mspoweruser.com/developer-submission-pebble-essentials-updated-support-notifications-pebble-watch/

(#3179) whited válasza NoNick (#3178) üzenetére


whited
addikt

így könnyebb lesz :)

[link]

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#3180) Clemi


Clemi
veterán

Hali,
Aki 930-ról váltott azokat kérdezem, hogy mennyire érezhető az előrelépés hardveresen? A continiumtól tekintsünk el, mert nem hinném, hogy használni fogom, de egyéb más területen jobb annyival, hogy érdemes váltani, ha jelenleg semmi baja a 930-nak?
Az üzemidő hogy változott? A melegedés jelen van ennél is?

(#3181) hroberto válasza Clemi (#3180) üzenetére


hroberto
veterán

Az üzemidő jobb, kevésbé melegszik.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#3182) martin66 válasza Clemi (#3180) üzenetére


martin66
senior tag

Nagyon jó telefon! Egy Lumia 930-at váltott, de ahhoz képest is sok újat tudott hozni.
Előny:
- Elképesztően szép képeket és videókat csinál a 20mpx Carl Zeiss optika. Érezhetően jobb, mint a 930.
- Gyors a készülék. Gyorsabb, mint a 930.
- Nagyon szép, élénk és színnel teli a kijelzője. A felbontás miatt SOKKAL szebb a kijelzője.
- Iris scanner nagyon jó pofa, sötétben is működik.
- USB C miatt hihetetlen gyorsan feltöltődik + tudja a vezeték nélküli töltést!
- Mozo piros hátlappal csodás :). -

Hátrány:
- Iris scanner néha nem megy (Sajnos az utcán sétálás közben nagy napfényben, akkor nem tudja a szemedet leolvasni.)

Csak ajánlani tudom a készüléket!

Üzemidőben jobb a 950, bár én insiderestem 930-on és 950-en is.
Tud elviselhetően, de meleg lenni a telefon, de szerintem fele olyan meleg a telefon. Mivel a 930 fémháza elképesztő forró tudott lenni. Én mondjuk Mozo bőr hátlapot használok, de szerintem a gyáritól nem tér el, hogy hidegebb vagy melegebb lenne.

(#3183) Clemi válasza martin66 (#3182) üzenetére


Clemi
veterán

:C :R Köszi! Én is insiderezek kezdetek óta... de ez a melegedés kiborít néha. Egyébiránt más baja tényleg nincs, minden úgy működik ahogy kell, ráadásul még nincs 2 éves mivel szeptemberben jár le a garija.

(#3184) hroberto


hroberto
veterán

Megjött az Évfordulós frissítés. ;)

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#3185) pontyos válasza hroberto (#3184) üzenetére


pontyos
senior tag

Valaki írja meg, hogy mi változott. Nekem is itt van, de olyan jól működik most, hogy félek felrakni.

(#3186) Amiens válasza hroberto (#3184) üzenetére


Amiens
tag

De egyelőre csak a független készülékekre... :W

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#3187) meszipeti válasza hroberto (#3184) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Nekem a wdrt még a 10586-ot adja.

"A játék az nem játék"

(#3188) spidersoft


spidersoft
senior tag

Vajon tervben van a video in/webcam támogatás? Mármint USB-s kamerát, ha rádugok, akkor vigye, mint egy androidos teló. :U

(#3189) pontyos


pontyos
senior tag

Felment a frissítés, ok minden.

(#3190) bcl válasza whited (#3167) üzenetére


bcl
senior tag

(/me eddig read-only volt :) )

A kábel USB2, vagy 3/3.1?
Láttam eD-nél (persze többért) jónak tűnőt, de arról kiderült, hogy csak USB2-es USBA-Type-C kábel.
Lehet, hogy pont itt volt róla szó?

Minden esetre köszi, hogy megosztottad! :)

[ Szerkesztve ]

(#3191) turbulencia8 válasza bcl (#3190) üzenetére


turbulencia8
őstag

Az iponon en korrekt aron vettem 2-es es 3-as kabeleket is, sot egy 2-es micro-C atalakitot is. Utobbi jelenleg a legertekesebb.

(#3192) s7evcsenko válasza bcl (#3190) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Az USB2-es, viszont annyiért így is bőven jó.
Itt van az USB3-as. Értelem szerűen kicsit drágábban, de még így is harmadára az itthoni áraknak.
Én rendeltem mindkettőből 1-1-et. :B

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#3193) confuser válasza martin66 (#3182) üzenetére


confuser
senior tag

Én még a Glance-t bedobnám az előnyök közé a 930-hoz képest.

(#3194) Pacee87


Pacee87
aktív tag

Valaki meg tudná nézni, hogy az évfordulós frissítés után hogy viselkedik a Disable screen program? Nálam sajnos a képernyő tetején az állapot sáv helyére egy fehér csíkot rak, ami Continuum használata mellett nem igazán frankó és hiába raktam újra a programot. :(

(#3195) pontyos


pontyos
senior tag

Hmmm...gyakorlatilag szerintem lassult a frissítés után, sőt Edge akad is néha. Menü átalakult, máshol vannak bizonyos dolgok, semmi különös. A böngészőt mikor betölti, néha megakad a képernyő, ilyet soha nem csinált előtte.

(#3196) Pacee87 válasza pontyos (#3195) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Én egyelőre épp hogy gyorsabbnak érzem, bár még túl sokat nem nyomkodtam, Continuum is gyorsabbnak tűnik!

Disable Screen helyett megpróbáltam a Blackout for Continuumot, rendben teszi a dolgát!

(#3197) pontyos válasza Pacee87 (#3196) üzenetére


pontyos
senior tag

Hát, furcsa akadásai voltak, de egy újbóli restart után mintha....

(#3198) Cooley18 válasza pontyos (#3197) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Én azt vettem észre, hogy első nekifutásra lassabban indulnak az appok, másodjára már viszont gyorsabban, mint korábban. Akadást még szerencsére nem tapasztaltam, de nem tapicskoltam valami sokat még a frissítés óta.

(#3199) Ste válasza pontyos (#3197) üzenetére


Ste
addikt

A böngészőbe végre visszakerült a jobbra-balra mozdulattal a lapozás.
A Gépházban van fekvő nézet, változtak a beállítások, a függönyön is több információt jelenít meg, van sok változás na :)
Sebességre szerintem gyorsabb, de a böngésző mintha resetelte volna magát.
Reggel ment fel, sokat nem tudtam vele még játszani, de egyelőre jónak tűnik

(#3200) Ste válasza Ste (#3199) üzenetére


Ste
addikt

Alapból lehet aktiválni az Insider Previewt :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.