Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#594) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Sziasztok! Ma hozta meg a futár az M6 Note-omat. Még ismerkedem vele. Egy Lumia 650-ről váltottam, mert meguntam hogy a windows phone-ra nincsenek alkalmazások, meg úgy általában véve akartam egy erősebb/jobb/újabb telefont. Ezt hozza is a teló, viszont a kamera terén picit húzom a számat. Párszor már mondták nekem hogy a telefonom (lumia 650) milyen szép képeket csinál, de csak legyintettem rá, gondoltam magamban vannak újabb telefonok ennél, biztos azok sokkal jobbak. Nos erre itt ez a vaci új teló, dual camerával meg fityfenével és azt veszem észre hogy gyengébb képeket csinál automata módban, mint a régi lumia 650. Belenagyítva a részletesség sincs rendben, a színek is fakók. Plusz ami nagyon hiányzik nekem az a varázspálcás "automatikus javítás" funkció, ami a lumiánál sokat tudott javítani egy-egy képen. Van valami más fotó app a meizuhoz, barátkozzak még vele, vagy ez ilyen? :F

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.