Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36651) Bass válasza #57271552 (#36639) üzenetére


Bass
addikt

Az Lg nem hibázott,a volt tulaj volt tudatlan ugyan is meg a fogyaszto vedelem is úgy kezeli az ilyen esetet hogy tudatos vásárló,tehát pl ha a boltban nem tud egy termek aran eligazodni ott nem a bolt hibas hanem o ,be kell tudnia azonositani ugyan is nem vagyunk 1 bites aggyal rendelkezoek.Ebben az esetben pedig él a két év szavatosság a garancia idő lejárta után(vevőnek tájékozódnia kell),tehát nem az Lg hosszabított gart hanem szavatosság alapján kutya kötelessége javítani. Remélem hamar jön a hetes droid mert talán a topic sem csak a csontig lerágott,túlgerjesztett bootloop hibáról fog szólni.

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#36652) Quqesz válasza Laca0 (#36649) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na azért ilyen kardánboxos sztorim nekem is volt az egyik adidas rövidgatyámmal,zsebből párszor becsúszott(nem, nem a gaytába csúszott be :D), de nem sérült. Mindezt tok nélkül meg egy sima fóliával....

smidipeti
használd egészséggel!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#36653) Mikemend


Mikemend
senior tag

Persze ki tudja, mennyire légből kapott városi legenda a pénzvisszafizetés, de talán ugyanaz a hiba lehet itt is, mint a G4-eknél?

(#36654) Reinkz válasza Bass (#36651) üzenetére


Reinkz
senior tag

Szerintem Grafikus sok igazságot mond.

Az emberek 95% ha vesz vmit 1 év garanciával másfél év után nem reklamálnak a szavatosságra hivatkozva, főleg hogy tudják 99%ban nem is járnak majd sikerrel.

Ha meg ez a szavatosság annyira egyértelmű az eu-n belül, akkor miért nem tűntetik fel hogy 1ev garancia+1ev szavatosság mint minden szolgáltatónál vásárolt készülék esetén, ezek a dolgok tudatosan vannak így megjátszva.

(#36655) Bass válasza Reinkz (#36654) üzenetére


Bass
addikt

2 ev a szavatossag magyarorszagon. Ami pont a gyartadi hibakra is jo es ez pont az,de mind1 is. Az a baj hogy az emberek hallanak mendemondakat,a szomszedtol infot ahelyett hogy tudatosan vasarolnanak.Ezzel foglalkozom es nagyon sok a problema a tudatlansagbol es sajnos a torveny ill.jogszabaly nem ismerete nem ment fel semmitol. A garjegyben meg fel kell tuntetni ezeket. Nekem a telora amugy 2 ev gar van ezen belul hivatalos Lg tores elleni gar. A szurke importot meg hagyjuk. De ez egy masik forum lenne ne offoljuk szet.

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#36656) Mikemend


Mikemend
senior tag

Gondoltam, szólok, hogy most 369 Ft a PowerAmp Unlocker....

(#36657) Reinkz válasza Mikemend (#36656) üzenetére


Reinkz
senior tag

ennyiért már megéri,

Kár hogy már előfizettem spanokkal spotfyra (;

[ Szerkesztve ]

(#36658) Vikooo válasza Mikemend (#36653) üzenetére


Vikooo
addikt

Pont nekem is ez jutott az eszembe a hir olvasasat kovetoen, meg reggel.
A SD808 leolvasztja magat a PCB -rol? :))

(#36659) akos727 válasza Mikemend (#36656) üzenetére


akos727
senior tag

Ezt gondolom 1x megveszem és utána mindenemen használhatom, amin én vagyok belépve, ugye?

(#36660) Mike81 válasza Mikemend (#36656) üzenetére


Mike81
senior tag

Köszi szépen!Király vagy!Pont most járt le a próbaverzió, és szívtam a fogam hogy meg vegyem e. Halgatok e annyi zenét hogy költsek rá egy 1000-t. De ennyit bőven megér.

Akos 727; Elviekben igen.

[ Szerkesztve ]

(#36661) #86973952 válasza akos727 (#36659) üzenetére


#86973952
törölt tag

Igen. Google account -hoz van kapcsolva. Ez általában minden megvásárolt cuccnál így van. Kivéve, ha van valamilyen korlátozás az adott programban. Pl. 7 col felett nem használható.

(#36662) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!
Van aki esetleg Huawei P8-ról jött vagy próbálta azt is (nem a Lite-ot) ?
Milyen tapasztalataitok vannak? Összehasonlításban melyik tetszett/találtátok jobbnak?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#36663) Laca0


Laca0
addikt

Sziasztok!
Rendeltem egy QI matricát. Amikor rá akartam próbálni a telefonra felfedeztem, hogy az akku melletti 4 érintkezős csatlakozót ennek a matricának a füle teljesen letakarja. A 2 alsót használja, de ugyanazt használná az NFC chip is hátlapban.
Hogy lehet akkor ezt feltenni, hogy mindkettő működjön?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#36664) Laca0 válasza Laca0 (#36663) üzenetére


Laca0
addikt

Most nézem, hogy direkt NFC-set vettem, nehogy gond legyen... csak most is benne van az NFC a gyári bőr hátlapban... Kicsit nehézkesen megy rá így...

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#36665) Quqesz válasza Laca0 (#36664) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ugye nem az nfc-re akartad rárakni az újat?! A gyárit le kell venni a bőr hátlapról és a helyére rakni az újat....amit rendeltél elvileg kell tartalmaznia az nfc-t és a qi-t is..

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#36666) Laca0 válasza Quqesz (#36665) üzenetére


Laca0
addikt

Még nem ragasztottam, csak belepróbáltam. Hogy szedjem le róla a gyárit? Tudsz segíteni?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#36667) Quqesz válasza Laca0 (#36666) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Tyű én még nem csináltam, de asszem le kell kaparni. Várj egy olyat, aki cserélte......

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#36668) Laca0 válasza Quqesz (#36667) üzenetére


Laca0
addikt

YT-n egyből találtam rá videót. Kicsit meg kell melegíteni, és felülről lefelé lehúzni. Ahogy láttam, még így is elég nehezen fog jönni.
Ma már nem kezdek bele, mert csak összecsapnám. Majd holnap.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#36669) cicaslany86 válasza Laca0 (#36668) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Nagyjából 5 qi matricát ragasztottam be... Nem melegitettem. Lassan húzd és egyből kapard fel ha ugy látod az also réteg kezd lemaradni. Jobb alulról kezdeni. Amire nagyon figyelj, az illesztés. Ne nagyon lapogasd bele mig nem bizonyosodsz meg rola, h tolti is.

(#36670) KToM73


KToM73
csendes tag

Sziasztok,
Telenortól vásárolt készülék szolgáltató függetlenítésének mi a módja?

Köszönettel,
Tom

(#36671) kentucky


kentucky
őstag

(#36672) Aryon87 válasza kentucky (#36671) üzenetére


Aryon87
félisten

Nocsak, végül csak megoldották itt is? Mert a G5-re is megoldották a BL visszazárást állítólag. Egy tagnak sikerült is..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36673) rolandi350 válasza Quqesz (#36648) üzenetére


rolandi350
csendes tag

Tegnap esett le az enyém csempére.
De hálisten van rajta szilikontok így egy karcolás sem esett rajta. Lassan 1 évtizede használom minden telefonomon és hát elképzelhetetlennek tartok egy telefomt anélkül.

Egy kérdés:
Van már megoldás a 6.0 biztonságos rootolására?
Nekem csak a dpi megváltoztatása miatt kellene, eddigi minden androidos telefonomon egy kicsivel lejebb kellett vennem úgy volt számomra megfelelő.

„Ha megváltoztatod a szemléletedet, megváltozik az, amit szemlélsz." (Dr.Wayne W. Dyer)

(#36674) Aryon87 válasza rolandi350 (#36673) üzenetére


Aryon87
félisten

Vard meg a Nugatot.. G5 megkapta, van benne gyarilag DPI allitasi lehetoseg.. 1 vagy 2 honap turelem kell csak..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36675) sajby válasza KToM73 (#36670) üzenetére


sajby
senior tag

Séta a Telenorhoz.Gondolom lecsekkolják a papírokat,hűséget,megmondják mennyit fizess. :)

(#36676) KToM73 válasza sajby (#36675) üzenetére


KToM73
csendes tag

Köszönöm, remélem jön SMS hamarosan, hogy elkészültek a javítással, akkor megbeszélem velük.
Tamás

(#36677) Hrabo86


Hrabo86
tag

Sziasztok!

Tudom mindenki unja már, de előjött nálam is a kb pont egy éves G4-emen a kijelző beégés (megnyitok egy játékot pl és halvány pirosas színben kicsit látni a háttérben a széleken a menüsort... de nem minden esetben) és most rá pár nappal a bootloop is sajnos. Pár oldalt visszaolvasgattam itt a fórumon, de a kérdésemre nem kaptam választ, és most megyek pont Bp-re, be tudnám adni szervizbe pont...

-Enyém nem független, Telekomos, tehát 2 év gari kell, hogy járjon, DE mit ajánlotok inkább? Vigyem be T-hez és majd ők továbbküldök (reméljük nem TeleMax-nak), vagy vigyem inkább a Váci úti szervizükbe? pro contra? (nekem T-hez sokkal egyszerűbb lenne, Bp 50km-re van, de ha sokkal lassabb, macerásabb, rosszabb szervizbe küldik.. akkor inkább bemegyek vele Bp-re LG Váci útiba.)
-Másik kérdés, hogy kérjek e esetleg alaplap csere mellett kijelző vagy akármi más cserét is? Vagy azért is inkább az alaplap volt a felelős, mint ahogy gondolom a pár napja előjött befagyások miatt is (pl Bluetooth bekapcsoláskor néha totál befagyott és csak újraindítás segített.)
-Mennyire mennek bele a tapasztalatok alapján a barna bőr hátlap cseréjébe ha kicsit nyomatékosabban kérjük? Pont 1 éves a teló, imádom a bőr hátlapját, nem is volt emiatt soha tokban, vigyáztam inkább rá, nem is esett még nagyot a földre, de igen ez is elkezdett kopni, hiába az elv újabb kiadás, de nem zavart, sőt amikor nagyon koptak már és nem csak a szélei, akkor egy kicsit nedves ronggyal "ledörzsöltem" a felső fényes barna bevonatot. Utána csak a sötétbarna matt bőr látszik, és bevallom, nekem ezerszer jobban is tetszik, mint a gyári fényes barna bevonattal.. Amiért mégis cserélni szeretném az az, hogy már ez is kopni kezdett annyira, hogy a sarkokon elkezdett kikandikálni a műanyag is.:(

Köszi előre is
Ádám

[ Szerkesztve ]

(#36678) hacki87 válasza Hrabo86 (#36677) üzenetére


hacki87
senior tag

Mintha az lg oldalán láttam volna olyat h futárkérés a készülékhez. Ha beregelted a telefont az lg oldalán és akkor nem kell menni sehova.

(#36679) Hrabo86 válasza hacki87 (#36678) üzenetére


Hrabo86
tag

Köszi, de inkább befáradok vele szervizbe, vagy T-hez, mert egyrészt lehet kicsit verni kell az asztalt (ha kijelző csere is kell?) főleg, ha hátlapot is cseréltetni akarom. Másrészt örülnék egy cseretelefonnak, mert most egy "nagyiphone"ban csücsül a SIM, mert nincs más független itthon.

(#36680) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Sziasztok!érdekes dologgal találkoztam.Épp kórházban fekszem,gondoltam hallgatok rádiót,és eszrevettem h nincs rádió a telefonon!alapból nincs is rajta??milyen alkalmazást javasoltok?

(#36681) Medocsabi válasza Hrabo86 (#36679) üzenetére


Medocsabi
addikt

Annyi tanácsot tudok adni,hogy ha t-hez viszed arra nagyon figyelj milyen hibát írnak a jegyzokonyvbe!csak akkor ird alá ha minden úgy van leírva ahogy te diktalod!!különben ugye lehet h a hibak felét nem is írják rá...

(#36682) Reinkz válasza Hrabo86 (#36677) üzenetére


Reinkz
senior tag

Én váci útra vinném, és megemlíteném nekik a beégett kijelzőt, azt cserélni szokták.

A borhatlap elég lutri itt van akinek cserélték az egy éves készülékén, én 2x is próbálkoztam de nem cserélték mondván h csak akkor cserélhetik ha sarkai kopottak meg a de a szelei nem, hogy mi a logika abban hogy 3havonta járják vissza és nem pedig évente egyszer azt nem értem de nekem ez jött le belőle.

[ Szerkesztve ]

(#36683) hacki87 válasza Hrabo86 (#36679) üzenetére


hacki87
senior tag

Csere készülékre ne számíts ;) nem kötelességük adni, anno a nokia valami régi nyomógombost adott a 830 helyett cserébe ameddig szervizben volt. Nem nagyon kell verni az asztalt nekem telekomos a telefonom bevittem, mondtam neki h alaplap hibás lett plusz karcos a kamera és a lézer mondom ha gariba belefér akkor jó lenne a cseréje mondta, hogy bele mert azt is cserés lesz a lapcserével. Plusz felírta hogy akku fedlap csere. A telefont meg se nézte csak az imei számot a hátán.

Reinkz: nekem anno nem meg kopott hanem a kamera fölötti részen a cérna jött ki. A pultos azt mondta, hogy erre nem vonatkozik de megkérdezi a szervizeseket és már visszafelé hozta az új bőr hátlapot.

[ Szerkesztve ]

(#36684) hacki87 válasza Medocsabi (#36680) üzenetére


hacki87
senior tag

Ahol a droidot tudod frissiteni ott lesz a saját szoftveres részbe a gyári rádió app.

(#36685) Hrabo86 válasza Medocsabi (#36681) üzenetére


Hrabo86
tag

Igen, pont ezért kérdem, hogy mit mondjak nekik/kérjek tőlük pontosan az alaplap cserén kívül, kell e kijelző vagy akármi csere is.

(#36682) Reinkz
Miért, ha T-hez viszem ők nem cseréltetik kijelzőt is olyan szívesen? (ezek szerint azt is kéne kérni?)
Esetemben akkor viszont úgy értem bőven megérett a hátlap cserére is. :DDD

(#36683) hacki87
Ha más nem egy próbát megér, néha adnak .:)

(#36686) Laca0 válasza cicaslany86 (#36669) üzenetére


Laca0
addikt

Köszi!

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#36687) jimmedly válasza Medocsabi (#36680) üzenetére


jimmedly
senior tag

https://www.dropbox.com/s/ibb0jcr8aijxbjn/FM%20r%C3%A1di%C3%B3_4.70.5.apk?dl=0
Javulást!

[ Szerkesztve ]

(#36688) Quqesz válasza Hrabo86 (#36685) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Váci útra vids, tré a telemaxhot küldi, akik nem biztos, hogy kicseréli a kijelzőt. Szólj a beégett kijelző miatt is és a bőr hátlapot említsd meg, de sokszor maguktól kicserélik(váci úton)

Mesocsabi
Beáll/ált/a telefonról/frissítések/alkalmazás frissítések éa ott töltsd le a rádiót

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#36689) Reinkz válasza Hrabo86 (#36685) üzenetére


Reinkz
senior tag

Ez enyém is bőven megérett és pont az volt vele bajuk hogy ez "túl" kopott..

jövőre úgy is veszek magamnak egy új bőr hátlapot és azt nem leszek rest egyből vissza vinni és cseréltetni amíg a sarkain kopott :D

[ Szerkesztve ]

(#36690) snorbi82 válasza kentucky (#36671) üzenetére


snorbi82
senior tag

Ez jó! :)

Ha alaplap hibás lesz, akkor go fagyasztóba, és unlock! :) És mehet vissza alapcserére :)

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#36691) hard74 válasza snorbi82 (#36690) üzenetére


hard74
senior tag

Azért előbb nem árt lebeszélni az Lg-vel, hogy a unlock kód lekérése nem jár-e garivesztéssel.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#36692) deny330 válasza Medocsabi (#36680) üzenetére


deny330
aktív tag

FM Rádió nekem alapból volt rajta - azt hiszem play áruház nem is kell hozzá. Szerintem jó kis app, de a frekvencia állítással ellehet tölteni az időt rendesen.

Jobbulást! :B

(#36693) Aryon87 válasza Medocsabi (#36680) üzenetére


Aryon87
félisten

Van radio, csak azt le kell tolteni a frissiteskozpontbol a beallitasok/telefonrol menu resznel :)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36694) snorbi82 válasza hard74 (#36691) üzenetére


snorbi82
senior tag

Nekem unlockokva van már nagyon régen. 2015 júniusi telefon. Eddig jól bírta es nem is melegszik. Mondjuk nem játszom, lassan töltöm. De meg fél év van a két évig. Ha be üt a hangya, akkor minden szín alatt vissza küldöm, lesz ami lesz. Meg ha kódom van, nem biztos, hogy nyitott, ha csak a telefon nem jelez haza, hogy nyitottak.

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#36695) Medocsabi válasza Aryon87 (#36693) üzenetére


Medocsabi
addikt

Megvan,így megtaláltam köszönöm! :)
És mindenkinek is a segítséget!

(#36696) Hrabo86 válasza Quqesz (#36688) üzenetére


Hrabo86
tag

Köszi, közben beugrottam T-hez és megkérdeztem, tényleg telemaxhoz küldik és mondta, hogy négyszemközt tényleg vigyem inkább LG váci útiba, jobban járok minden szempontból.
És akkor mindenképp kérjek kijelző cserét is, nem csak hardweres gond miatt van néha az a fura beégéses elszíneződés a szélén, amit megold az alaplap csere a bootloopra? Még valami ha már ott vagyok? :) (hátlapon kívül, megpróbálom akkor azt is)

(#36689) Reinkz
Jaa hogy a túlkopás a bajuk.. az vicces mert pont tényleg inkább örülniük kéne, hogy nem cseréltetem velük havonta akkor már, bár lehet csak le akartak rázni...

(#36697) Tengri válasza Hrabo86 (#36679) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!
Az enyém is egy év után lett bootloop-os. Múlt hét pénteken bevittem a váci úti szervizbe. Kedden hazahoztam. Alaplap és aksi csere volt (hamarabb is meglett volna de sajnos elfogyott az alaplapjuk, így lett meg keddre). Azóta olyan mint egy álom..minden nagyon frankó vele. A szervizben 3 db G4-es tulaj várta sort a leadásra. Kinek hamarabb (8 hónap után), kinek később (13 hónap) jön ki ez a hiba.
Szólj nekik a kijelzőről is mert bemérik azt is. Én az aksival voltam így.
Szerintem korrektek, de lehet hogy másnak mások a tapasztalatai velük szemben. A telefon meg, a bootloop-os hiba tudtával sem bántam meg hogy ezt a telót választottam.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#36698) Peter.70 válasza KToM73 (#36676) üzenetére


Peter.70
őstag

7500 a függetlenités a talenornál

(#36699) totattis


totattis
tag

Sziasztok!

Ez a videó: [link] megvolt?

(#36700) Hrabo86 válasza Tengri (#36697) üzenetére


Hrabo86
tag

Köszi az infót neked is és mindenkinek, aszem akkor eldőlt, irány a váci úti, amint ráérek, és cseréltetek rajta mindent kb, bepróbálom még akksit is, szegény egész nap kb töltőn van, mert gps-nek használom.
Csak én is imádom ezt a telót, és nem szeretném lecserélni se G5-re se se nagyon másra, mert ezen kívül kb legjobb teló még mindig, desagnra is.
Amiért aggódtam az inkább amiatt volt, hogy egyik munkatársamé is bootloopos lett és nem tudták váci útiban megcsinálni neki, kapott T-nél egy levásárlási utalványt, DE csak +/- 5000 Ft-ig, ami azért elég sz**pás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.