Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27801) csibabu válasza #86973952 (#27800) üzenetére


csibabu
tag

remelem lesz még jövőhéten..bár a műanyaghátlapos nem kifutó :D

iPhone 14 Pro

(#27802) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Ma megjött a fekete bőrös G4-em. Kártyafüggetlenül vettem webshopból és járt hozzá a pezsgőszínű műanyag hátlap is.

Ha valakit érdekel PM-ben szívesen megírom a kereskedés nevét.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#27803) csibabu válasza KubanitoS (#27802) üzenetére


csibabu
tag

neked hogy tetszik a g4? :)

iPhone 14 Pro

(#27804) kentucky válasza #86973952 (#27800) üzenetére


kentucky
őstag

:R :R :R Nagyon szépen köszönöm most feldobtad a napom. Már csak holnap kell megvárnom a telefonhívást, hogy akkor mi lesz.

(#27805) #86973952 válasza csibabu (#27801) üzenetére


#86973952
törölt tag

Azt a képet akartam betenni, de úgy néz ki nem úgy sikerült... :) Szürke műanyag még igen, a világos már nem rendelhető.

[ Szerkesztve ]

(#27806) Aryon87 válasza KubanitoS (#27802) üzenetére


Aryon87
félisten

Itt is megirhatod nyugodtan.

Csibalu,a bootloop gondot leszamitva a telefon tokeletes, szoftveresen sincs vele gond.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#27807) kentucky


kentucky
őstag

Bootloop új készülékeknél már nem fordulhat elő elvileg.

(#27808) koxx válasza kentucky (#27807) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ezt még senki nem tudja, majd 6-8 hónap múlva kiderül.

(#27809) kmóricka válasza Aryon87 (#27806) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Szerencsére még nem volt meg 6 hónapig egy telóm sem...:D...kivéve az iphone 3gs-t...az 3 évig:)...nagyon szerettem
:D

(#27810) Aryon87 válasza kmóricka (#27809) üzenetére


Aryon87
félisten

Sztem ez meglesz 2 evig is neked :)
Nalam ellesz vagy 5 evet is, igaz 1.5 ev mulva masodlagos telefonra fokozodik. '17 karacsonyan vagy a G6 vagy a V10 utodja lesz a valto. Felteve ha gari lejarta utan nem doglik meg..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#27811) kmóricka válasza Aryon87 (#27810) üzenetére


kmóricka
aktív tag

eredetileg én is v10et szerettem volna...azt mégis ez lett..

(#27812) #86973952 válasza Aryon87 (#27810) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én a G4 -gyel elégedett vagyok, amit ezzel a márkával szemben már nagyon rég éreztem. Pedig az utóbbi időben is jártak nálam LG -k.

Fizikai szempontból a bootloop szólhat közbe, de én mindent netre és SD -re mentek. Szoftveresen meg nálam nagyon rendben van. 78 napja fut újraindítás nélkül és pöpec módon működik.

[ Szerkesztve ]

(#27813) Aryon87 válasza #86973952 (#27812) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem ez az elso LG. Elegedett vagyok vele. Az utod is LG lesz ez nem ketseges, csak az a kerdes hogy G vagy V :D

Neha ujra kell inditanom, mert a zseblampa notification widget beragad idonkent..

Pl most is:
screenshot

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#27814) Quqesz válasza Aryon87 (#27813) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az meg minek,ért sávban a gomb amit képernyőzárnál is elérsz.......

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#27815) KubanitoS válasza csibabu (#27803) üzenetére


KubanitoS
veterán

Olvastam, hogy te sem tudsz dönteni a G4 és G5 között.

Saját telefonomról még nem tudok nyilatkozni, a héten nem érek rá foglalkozni vele. Majd hétvégén belakom. Ismerősömnek ilyen készüléke van, az nagyon tetszett, na meg a most lecserélt telefonom is egy LG G2 mini, amit szintén nagyon szerettem, csak most alkalmam nyílit egy komolyabbra cserélni.

A márkával nagyon meg voltam elégedve és mivel láttam, hogy a számomra egyetlen szóba jöhető konkurens a hasonló árkategóriás S6 látványosan kisebb méretre, nem volt kérdés a választás.

G5 biztos szebb és jobb, viszont méretre az is kisebb a G4-nél (nálam ez szempont), bár nem jelentősen és bárhol néztem 80-100 ezer forint plusz lett volna. Annyival viszont egész biztosan nem tud többet szerintem.

Nálam amúgy is ez a 90-100 ezres kategória a határ, amelyet telefonra hajlandó vagyok kiadni, szóval ár/értékben a G4 egész biztosan veri a G5-öt.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#27816) Aryon87 válasza Quqesz (#27814) üzenetére


Aryon87
félisten

Hasznalom a kijelzovilagitas funkciojat is, nem csak a vakut.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#27817) #86973952 válasza Aryon87 (#27813) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ott szerintem a program akaszt be.

KubanitoS:
G5 nekem nem tetszik külsőre. Életben jobb, mint képeken, de számomra akkor sem az igazi. Lehet hülyeség, de nálam ez fontos szempont. Még akkor is így gondolnám, ha reggelente kávét csinálna.

[ Szerkesztve ]

(#27818) Aryon87 válasza #86973952 (#27817) üzenetére


Aryon87
félisten

Zavart nem okoz, csak infoval is szolgal hogy mennyi van a feltoltesig, vagy lemerulesig.

G5 engem se fogott meg, igaz en az aranyat tapogattam MM-ben. G4 ea V10 sokkal szebb, sot a V10 mar ranezesre megvett.. Csak a lehetoseg nem adott a beruhazasra.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#27819) KubanitoS válasza #86973952 (#27817) üzenetére


KubanitoS
veterán

Kicsit félve merem csak leírni, nehogy bárkit is megsértsek, de őszintén szólva a G5 élőben elég gagyinak tűnt. A bőrös G4-gyel szerintem egy lapon nem említhető. A funkcióit tekintve lehet nem ez a helyzet, de az más tészta.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#27820) csibabu


csibabu
tag

élőben láttam g5t meg v10-et de g4-et nem sajnos :) g5 nem rossz bár modulnál volt hézag. nekem a v10 az nagy lenne :)

iPhone 14 Pro

(#27821) KPistike válasza Technoman (#27484) üzenetére


KPistike
aktív tag

Üdv!

Az Általad felsorolt helyszínek közül csak a Keletinél tapasztaltam, a pályaudvar főbejárata felől távolabbi lépcsőnél - ami szintén a két metró közös bejáratához vezet -, konkrétan a lépcső előtt lévő kukáknál.
Emellett a Mázsa téren tapasztaltam, a villamos váró azon oldalánál, ami a vasút felé van. Mivel ezek a helyszínek a BKK vonalainak / peronjainak felújítása után lettek számomra kényelmetlenek - bár a Keletinél az pont építési terület volt -, gyanítottam, hogy a közlekedéssel kapcsolatos kommunikációs eszköz (Futár mérőpont, akármi) zavarása miatt lehet. Mivel nekem is két fülest érintett: Nokia BH-504, illetve egy Omega FH-8999 esetében tapasztaltam.
Most vagy időben egybeesett ezen BKK-s cuccok javítása az én vásárlásommal, vagy az Arctic P311 (Bass Mester & Flayer: remekül szól benne Magor és Samas albuma, még gyári lejátszóval is :) ) érzéketlen ezekre, de mióta azt használom, már nem tapasztalom.

kobayashy, Ljizsef és toto0569 @ 27518-27521:

A jelek szerint tényleg szerencse kérdése, én 2016.05.07-én néztem meg a lehetőségeimet, majd 8-án este adtam le a sikeres rendelést, 10-én 16:00 körül vehettem át a csomagot. Valaki linkelt egy képernyőmentést (bocsánat, azt a hszt nem raktam új fülbe), ahol kommentálta, hogy "Érdekes, a műanyag hátlapos nem kifutó" ... Kérem, nézze meg jobban azt a képet, pont ahhoz írták, és a bőr hátlaposokra nem - már a választható színek is árulkodóak.
Ami még érdekes, adott hétvégén pont azt találtam, hogy mindkettőt tudnám rendelni, de a bőrösre jelezte a kedvezőbb árat: 20 x 6700 Ft-ot - a műanyagra 20 x 7400Ft-os ajánlatot kaptam.

Még épp az utolérő olvasásban vagyok, ha fentiek voltak már, mea maxima culpa :R

K. P.

(#27822) Armi5


Armi5
tag

Üdv ismét! Mostanában feltűnt, hogy a telefonom nagyon lassan tölt, vásárlás óta nem változtattam sem a töltőt, sem a kábelt, se az elosztót ahol töltöttem, de mostanában 3-4 óra is mire feltölt. Haverom Sony gyorstöltőjét kipróbáltam simán felismerte gyorstöltő és semmi gond nem volt. De az alap gyári töltővel egy hete legalább hogy ilyen lassú... pedig ezelőtt 1 óra 35 perc körül volt a full töltés 0-5%ról...

Miért lehet ez? Hőmérséklet rendben, restart meg volt, internet off, képernyő off, minden ahogy szokott lenni..

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#27823) #86973952 válasza Armi5 (#27822) üzenetére


#86973952
törölt tag

Próbáltál mást is tölteni ezzel a "lassan" töltővel?

(#27824) toto0569 válasza KPistike (#27821) üzenetére


toto0569
addikt

A képet én raktam fel.Én műanyag hátlapost akartam venni,az volt a kifutó termék...
S/N:505-ös számmal ,január közepén...Azért lehetett pár darab még a raktáron.

(#27825) neo_xperia


neo_xperia
aktív tag

Valaki tudna-e segíteni abban hogy a telefonnal készitett videót hogyan tudnám dvd-re kiírni ? A nero sajnos nem támogatja az mp4 formátumot.

(#27826) nünüke1975 válasza neo_xperia (#27825) üzenetére


nünüke1975
aktív tag

Ashampoo burn

(#27827) Aryon87 válasza neo_xperia (#27825) üzenetére


Aryon87
félisten

Ne videokent ird, hanem adatkent. Ugy elvileg atirja mindenfele komplikacio nelkul.
Elvileg.. 1000 eve nem hasznaltam a Nero-t...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#27828) neo_xperia válasza Aryon87 (#27827) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Adatként ki tudja írni, de úgy meg nem tudja lejátszani az asztali dvd lejátszó- Konvertálgatni meg nincs kedvem, kb. kétszer 25 perc, full hd, így sem fér rá csak két dvd-re, mire átkonvertálnám az több óra..

(#27829) mouzrr


mouzrr
őstag

A Gsam helyett tudtok valami hasonló jó battery monitort? Nagyon bugos 6.0-n

(#27830) neo_xperia válasza nünüke1975 (#27826) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Sajnos az ashampo is azt írja amikor betallózom az mp4 videót, hogy nem támogatott formátum :W

(#27831) Quqesz válasza neo_xperia (#27825) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Freemake video converter
Win mid van? Win 7 alatt: lemez berak, kiválasztod a fájlt amit rá szeretnél írni--másolás--a dvd meghajtóra klikkelsz és onnan látni fogod

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#27832) neo_xperia válasza Quqesz (#27831) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

win10

Ez tipp, vagy próbáltad is : Mert feleslegesen nem akarok anyyi programot letölteni. Ne érts félre, köszi a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

(#27833) Quqesz válasza neo_xperia (#27832) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Most írtam múlt héten lemezt így és laptop lejátszotta öcséméknél.....mármint nem a freemake-l. Azzal is írtam,de konvertálás után....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#27834) Quqesz válasza neo_xperia (#27832) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na hogy egyértelmű legyek lemez berak rányomsz az intézőben a dvd meghajtóra az megkérdezi hogy hogyan akarod használni(dvd lezárt, usb eszköz nyitott). Usb formàzás után mint egy pendrive, bemásolod ami kell, ő meg ráírja. Ez win7 alatt minden progi nélkül megy.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#27835) neo_xperia válasza Quqesz (#27834) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Ezt win 10 alatt is megkérdezi, de ezzel nem vagyok beljebb. Kiírtam dvd-re, de ahogy írtam az asztali dvd nem tudja kezelni ezt a formátumot. Sajnos elég macerás ez az mp4. Most letöltöttem a progit amit írtál,megy éppen a konvertálás csak olyan kúrva lassú. Majd holnap megírom sikerült-e. :R

(#27836) KPistike válasza Nikaré (#27767) üzenetére


KPistike
aktív tag

Üdv!

Ez általános jelenség a un*x / linux alapú rendszereknél, hogy azon rendszermappákat, melyek a telepítéskor jönnek létre, valamiért 1970. január 1-i módosításúnak jelzi.
Anno, még az első Nexus kiadása előtt így is emlegették az Android rendszert.

toto0569 @27824: Ez esetben is elnézésedet kérem, félreértettem az általam idézett mondatrészt - azaz nem érzékeltem a szarkazmust :R

[ Szerkesztve ]

K. P.

(#27837) KPistike válasza neo_xperia (#27835) üzenetére


KPistike
aktív tag

Üdv!

Most már én is holnap tudom kipróbálni, mert elfogytak a lemezeim, de infrarecorder van még új tippként ...
Más célra elég sokat használtam már, de az Általad felvetett probléma engem is érdekel - és Lányomról van is felvétel, mellyel teszteljem :)

Szerk.: Jelenleg 64 bites Professional 10-es van, amivel tudok tesztelni, de talán lesz majd egy 32-es rendszer is holnap, amivel teljesebb képet kapunk ...

[ Szerkesztve ]

K. P.

(#27838) morneo.it válasza #86973952 (#27791) üzenetére


morneo.it
senior tag

Nálam is, Voda: LG G2-m volt 1 Ft 2 éve, csereutalvány után ezt vásárolhattam volna le, de fizettem 20at a G4-ért. Aug8-án lejár a készülékhűség, azaz vehetek telefont. :)

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#27839) discrate


discrate
aktív tag

6.0 20d van fent es mostanában azt jatsza h ha megnezek egy youtube videot akkor csinal egy random screenshotot es felulirja a kepernyozar beallitott kepernyojet. Megoldas ra valakinek?

(#27840) #86973952 válasza morneo.it (#27838) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nekem augusztus 10. :)

Jó dolog ez, csak a csökkentett garancia időt nem érzem teljesen jogszerűnek. Ma beszélek az LG -vel is.

G4 -nél meg ez pont necces dolog, bár nekem másik LG lett így véve.

[ Szerkesztve ]

(#27841) KPistike válasza discrate (#27839) üzenetére


KPistike
aktív tag

Üdv!

Mi a Youtube verziója? (Beállítások / Általános / Alkalmazások / YouTube, s ha már itt nézelődsz, Tároláson belül Gyorsítótár ürítése egy tipp)
Másik kérdés, azonnal tapasztalod az első videóval, vagy az is random, hogy mikor műveli?
Most próbára megnéztem, v 11.19.56-nál, javasolt takarítás előtt nem volt ez a jelenség nálam, de csak 2 videót néztem meg.

Porterkocka: Bár nekem is szolgáltatói a G4, a leváltott Optimus F6 esetében viszont kiemeltek voltunk, annyi volt a kritérium, hogy hazai készülék legyen (illetve Nexus 7 Tegrás változatánál volt még ez az előny). Azaz az elődnél mind a független (edigital, mediamarkt, etc), mind a szolgáltatós készülék 2 évet kapott - igaz, az enyémmel erre nem lett szükség. E nézőpontból egyetértek Veled.

[ Szerkesztve ]

K. P.

(#27842) KPistike válasza #86973952 (#27840) üzenetére


KPistike
aktív tag

Elnézésedet kérem, hogy az előzőben elírtam a Nicked :B, még nem hatott a kávé :R - ráadásul csak a Neked írt válasz lett a szerkesztés, aminek az idejéből kifutottam :B

K. P.

(#27843) discrate válasza KPistike (#27841) üzenetére


discrate
aktív tag

11.19.56
Randomra csinalja kb minden 10 utan. Takaritok egyet, koszi.

(#27844) Taci


Taci
addikt

Sziasztok!

Az hogy lehet, hogy ugyanarra a típusszámú (BL-51YF) akkumulátorra találok 2900 és 3000 mAH kapacitásút is?

(#27845) sszemtelen válasza Taci (#27844) üzenetére


sszemtelen
őstag

Ha jól emlékszem az usankai verziót szerelték a 2900mAh-s akkuval. :)

(#27846) Aryon87 válasza Taci (#27844) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem az akkumon van 3000 es van 2900 is. Szal lehet csak eliras a termekleirason.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#27847) Taci válasza Aryon87 (#27846) üzenetére


Taci
addikt

Mármint ugyanazon az akkun van 2900 és 3000 mAH is feltüntetve, vagy pedig van két (vagy több) akkud, különböző kapacitásokkal? :)

-----

Köszönöm a gyors válaszokat! :R

(#27848) Aryon87 válasza Taci (#27847) üzenetére


Aryon87
félisten

Ugyanazon. Valami max es min ertekkent van megadva ha jol emlekszem.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#27849) Taci


Taci
addikt

V10-topikban is kérdeztem, de itt is felteszem, mivel a G4 is opció:

Van valakinek tapasztalata a telefonhoz való Battery Charging Kittel?



Vagy jobban megéri egy power bank inkább?

(#27850) DaDa


DaDa
senior tag

Én nem vagyok egy nagy károgó holló de azért jó lenne tudni, hogy garancia után is javítja-e ingyen az LG a bootlopot. A párom garija már lejárt az enyémre még 3 hónap van. Igaz a teló tökéletesen működik és még egyiknek sem volt semmi baja és le is kopogom. Azért nem mindegy, hogy az LG elismeri-e típushibának mert ha igen akkor a szavatossági idő alatt is ingyen kell cseréljék de csak ha elismerték a hibát. Ellenkező esetben nekünk kellene bizonyítani, hogy az típus hiba ami ugyebár jó sok pénz lenne. Esetleg tud erről valaki konkrétabbat?

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.