Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28351) Aryon87 válasza brek666 (#28347) üzenetére


Aryon87
félisten

Most mar en is flac formatumban toltom le a zeneket. Van kulonbseg :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28352) Mikemend válasza brek666 (#28347) üzenetére


Mikemend
senior tag

Nem feltétlenül buta telefon kell, mert például fényképezésre és videózásra használom amellett, hogy menetrendet nézek rajta, feljövök fórumot olvasni és Facebook Lite van fent, no meg gyors jegyzetek felírására is kiváló (emiatt volt billentyűs az előző telefonom, az Xperia Pro, csak a vas gyenge volt a mai igényekhez, QWERTY-s telefon ma már szinte sehol nincs).

Úgyhogy pont egy másik szegmenst használok ki az okostelefonon, tehát nem webezek, nem játszom online (de van pár letöltött unaloműző) és nem hallgatok rajta zenét. :)

(#28353) Sty01


Sty01
tag

Hello,,a G4-em reggel meghalt,lefagyott semmit nem engedett csinálni,akku ki újraindít de csak az android figuráig jön be ott ismét lefagy,akku ki újraindít de azóta meg semmi sem jön be,lehet tudni mi lehet a hiba?

(#28354) Mikemend válasza Sty01 (#28353) üzenetére


Mikemend
senior tag

Ld. a fenti összefoglalóban:
"A "bootloop" hiba lényege, hogy a készülék magától újraindul és a rendszert többé nem tölti be (megakad a boot animációnál). Ez hardveres hiba, mely az alaplap cseréjével orvosolható, ezt az LG márkaszervize a fórumos tapasztalatok szerint gyorsan, akár 1-2 napon belül elvégzi a javítást. Az LG hivatalos állásfoglalása alapján 24 hónapig javítják a hibát akkor is, ha csak 12 hónap jótállást kapott a fogyasztó."

(#28355) Sty01 válasza Mikemend (#28354) üzenetére


Sty01
tag

Thx

(#28356) Mikemend


Mikemend
senior tag

Különben poén, hogy miután megírtam az előbbi beírást, befagyott a tárcsázóm és csak akku ki-be cserével tudtam újraindítani a telefont, mert a bekapcsolóra sem reagált, bár mást tudtam volna használni. Na most jól jött volna a root, hogy appal indítottam volna újra.

(#28357) toto0569


toto0569
addikt

(#28358) racerx válasza brek666 (#28350) üzenetére


racerx
őstag

Meg lehet oldani ezervalahányból a lifetime android licenszet. Én sok hibát nem tapasztaltam vele.

(#28359) w333 válasza toto0569 (#28357) üzenetére


w333
félisten

Durván jó ... :Y :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#28360) toto0569 válasza w333 (#28359) üzenetére


toto0569
addikt

Köszi.
Mondjuk,arra kíváncsi lennék azért,hogy akinek szar képeket csinál a G4,annak előtte volt e már szervizben a telója?
Aryon87-ről tudok.De a többinek?

(#28361) siofok válasza toto0569 (#28357) üzenetére


siofok
őstag

én is imádom!
[link]

OnePlus nord 2t

(#28362) toto0569 válasza siofok (#28361) üzenetére


toto0569
addikt

:Y ezzzz szuper téma és látvány!!+ a minőség! :K :C

(#28363) siofok válasza toto0569 (#28362) üzenetére


siofok
őstag

köszönöm! :R
most ez a kedvenc,igaz picit szerkesztett. :B

OnePlus nord 2t

(#28364) s3nsitivity válasza siofok (#28363) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Már a Nexus 5-ös képeid is jók voltak de ezek.. :Y :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#28365) migabi24 válasza siofok (#28363) üzenetére


migabi24
nagyúr

Atyaisten, te piszok ügyes vagy, köpni nyelni nem tudok

(#28366) t.imi válasza toto0569 (#28360) üzenetére


t.imi
addikt

Erre én is.
Alaplap cserés a gépezet így vettem, nem vagyok hanyatt esve a minőségtől. Anno t-s G4 5. x-el sokkal jobb volt minőségben és fókusz sebességben is.

(#28367) toto0569 válasza t.imi (#28366) üzenetére


toto0569
addikt

azért kérdezgetem mert Aryon87-nek már mondtam,hogy szedje le a kamerát,arról a védőlencsét és finoman próbálja meg a fényképező lencsét megtakarítani.
Egy esélyt adnék neki

(#28368) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

Ha már képek akkor, itt van kettő tőlem is.
https://drive.google.com/file/d/0By6tE-j3cO1FM1NlZzJOalo3bW8/view?usp=drivesdk

https://drive.google.com/file/d/0By6tE-j3cO1FdGJtRl9nNlBrazQ/view?usp=drivesdk

(#28369) Quqesz válasza siofok (#28361) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+toto

Jóóó képek! :R

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28370) t.imi válasza toto0569 (#28367) üzenetére


t.imi
addikt

Leszedtem tegnap. Az a lencse annyira apró, nem is tudom mivel lehetne megtakarítani. Nekem kicsit fátyolkának tűnik.
Izopropil alkohollal elcsesztem egy nikon obit, mert ráfújtam és a párolgás miatt belül lecsapódott a pára. Szóval az kiesik :) Levegő nem sokat ért.

(#28371) Aryon87 válasza toto0569 (#28367) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem merem szetszedni. Inkabb bemegyek a szervizbe vele..
A korabbi meped amit feltette, gyilkos kep ram nezve, ha en tudnek olyat csinalni...

[link]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28372) fornettisuti válasza siofok (#28363) üzenetére


fornettisuti
veterán

túltoltad a ps-t (nap -vízen nem akkora mint az égen)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#28373) siofok válasza fornettisuti (#28372) üzenetére


siofok
őstag

lehet,nem értek hozzá. ;)
a szerkezetlen képen is akkora. :(

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#28374) toto0569 válasza t.imi (#28370) üzenetére


toto0569
addikt

Mikroszálas kendő?finoman át törölni vele
szerintem az zsíros nektek.Ha már volt szervizben korábban ,akkor összekoszolták,megfogták...

Köszi Quqesz!

[ Szerkesztve ]

(#28375) migabi24 válasza fornettisuti (#28372) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ezt csak viccnek szántad ugye

(#28376) drmotto


drmotto
őstag

Sziasztok
Átköltözök a G5 topikba, de gondoltam írok pár sort az első benyomásokról, hátha érdekel valakit.
Teljesen más élőben, mint a képeken. Képen egy idétlen játéktelefonnak tűnt, élőben azonnal megfogott.
Gyors. Nagyon. A G4-re is köröket ver. Nincs gondolkodás, nincs várakozás, akkor csinálja amit akarok, amikor akarom.
3 féle home van, a klasszikus menüs, az easy home a nagy ikonokkal, és az appdrawer nélküli. Mindenki megtalálja a neki valót.
A fogása teljesen más mint a G4-nek. Ennek egyenes a háta, és nincs az a felemelkedés, ami alá pont befért az ujjam vége, és pont kényelmesen meg tudtam fogni. Itt ezt is meg kell megint szokni. Ugyanígy a hangerőt is. Telefonáláskor hátul keresem még, autós tartóban meg rendszeresen nyomja a tartó.
A kijelző szép. Élénk, a megszokott LG minőség. A AOD funkció nagyon tetszik, nem tolakodó, kissé halványan látszik a kijelzőn.
Első napi SOT 3:45 Waze, poweramp, telefonálás, chrome, star wars játék mellett. Mindezt a telepítések és beállítások mellett. G4 ugyanígy max. 3 óra.
Amit hiányolok, az a qslide appok redőnyre helyezése. Ugyan ki lehet tenni az alsó gombsorba, de az mégsem ugyanaz.
Hirtelen ennyi, a kamerával, ujjlenyomat olvasóval nem volt még időm foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

(#28377) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Üdv ismét!

A Messenger nem jeleníti meg a kis karikáit, amikor ír valaki. Csak a csippegő üzenetjelző hang van. Hogy lehet ezt orvosolni?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#28378) t.imi válasza toto0569 (#28374) üzenetére


t.imi
addikt

Háááát, nem tudom. Van itthon 1-2 méretben. Kb 3 mm a lencse, majd félgömb forma, nem fűzök hozzá sok reményt, hogy az alját elérném vele :(

(#28379) Quqesz válasza t.imi (#28378) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Csinálj egy galacsint a kendő végéből és forgasd körbe a lencsében+ha van lencsetisztító folyadék v nedves szemüveg törlő az segít. Vagy fülpiszkáló aminek vatta a vége,erre is húzhatod a kendőt....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28380) Quqesz válasza drmotto (#28376) üzenetére


Quqesz
nagyúr

:R

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28381) vhunor válasza siofok (#28361) üzenetére


vhunor
őstag

Alapvetően mindkét kép remek első blikkre, de azért a virágok sárgája és fehérje mindkettőn beégett - bár ha raw, egy kis utómunkával gyorsan korrigálható :).

(#28382) vhunor válasza Vikooo (#28194) üzenetére


vhunor
őstag

Nekem a G5 vs G4-nél volt sírhatnékom, annyira mellbevágó a különbség a snapi 820 javára.

(#28383) morneo.it


morneo.it
senior tag

Skacok, második éjjelem a G4-el. Elsőn jól bepáleszeztünk, csak belaktam. Napközben meló. Most kipróbáltam kint az ablakból a park fényét fotózni: 4s, ISO50, 3600K, f1.8. Pofám földön, kár hogy bemozdul. Veri a CANON 1100D-m lassan ;-) Majd állvánnyal lövőm, az lesz a tuti, időzítővel.

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#28384) t.imi válasza Quqesz (#28379) üzenetére


t.imi
addikt

Sorry a műszaki rajzért. :D Kb ilyen egy fülpálcika és a lencse aránya. Mondjuk a nedves törlőkendő jó lehet, egy vékony lap.

(#28385) Sanya válasza KubanitoS (#28377) üzenetére


Sanya
nagyúr

Leszeded és felrakod újra.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#28386) davidi


davidi
tag

Sziasztok!

Viharvadászatról. LG G4. 30s záridő. ISO50

http://tiszavolgyidavid.com, iPhone 13 Pro, Mac mini, MacBook Air M1

(#28387) Mikemend válasza davidi (#28386) üzenetére


Mikemend
senior tag

Gyönyörű! :C

(#28388) kp78


kp78
addikt

Nem akarok itt OFF-olni, de esetleg vkinek tapasztalata ezzel? A másik topic nem annyira pörög. :U

(#28389) Quqesz válasza davidi (#28386) üzenetére


Quqesz
nagyúr

:R remek kép!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28390) rush0205


rush0205
tag

Had én is egy vihar képet, kicsit megmókolva :))
https://goo.gl/photos/3Y7WdZ2v8fAqPxvF9

(#28391) Stauffenberg válasza kp78 (#28388) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A világ legnagyobb baromsága.

Mivel ugye ez egy folyékony halmazállapotban felvitt bevonat, ezért nem is távolítható el bármikor, csak ha lekopik (minél inkább kopik, annál jobban csökken a hatékonysága) és nem is egyenletesen kopik, csak ahol a legtöbbször fogdosod a kijelzőt.

Egy kollégám megcsináltatta, nagyon ronda. Oldalról nézve a kijelzőt csúnyán (hullámosan) töri a fényt. Arról nem beszélve, hogy ez maximum csak karcállóságot biztosít, ütések ellen nem véd.

Inkább egy kijelzővédő üveg.

(#28392) Peter.70 válasza Stauffenberg (#28391) üzenetére


Peter.70
őstag

Ráadásul nem is a legolcsóbb mulatság

(#28393) gipsztigris válasza Stauffenberg (#28391) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ebben a percben érkezett meg a Nuglass üveg a telefonomra, fel is tettem tüstént. :)

Azt kell mondjam, hogy elsőre hozza a Nillkin H9+ -os "fólia" szintjét. Itt vettem a hardveraprón, ha valakit érdekel. Tegnap fél kettőkor utaltam el a pénzt, ma délelőtt hozta a postás. :C

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#28394) vigyori78 válasza gipsztigris (#28393) üzenetére


vigyori78
őstag

Melyik fajta ? Csak a hangszóró van kivágva vagy a szenzorok is ?

(#28395) gipsztigris válasza vigyori78 (#28394) üzenetére


gipsztigris
addikt

Csak a hangszóró. Ha rendesen fel van rakva, a szenzorokra nincs hatással.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#28396) Peter.70 válasza gipsztigris (#28395) üzenetére


Peter.70
őstag

Nekem is nuglas van :K

(#28397) lukacsik


lukacsik
tag

Haj!
Van egy olyan "gondom" hogy az eddigi lg telefonjaimat ha beállítottam hogy a bekapcsoló gomb szakítsa meg a hívást, ezt bluetooth kapcsolat alatt okosan nem tette csak a kijelzőt kapcsolta le... Frissítettem 6.0ra na azóta kinyomja a hivást is... Van erre valami orvosság? Csak mert nagyon idegesit mivel hozzá szoktam. Köszi

[ Szerkesztve ]

(#28398) kentucky válasza gipsztigris (#28393) üzenetére


kentucky
őstag

Nekem is hardveraprós Nuglas volt novembertől, egészen idáig, csak sajna szerviz miatt ugrott ez is :/ Már 6 ezret dobtam ki az ablakon üvegfóliára.

[ Szerkesztve ]

(#28399) DaDa válasza lukacsik (#28397) üzenetére


DaDa
senior tag

Hát szerintem pont most működik jól. Mivel maga a beállításban is benne van "bekapcsoló gomb szakítsa meg a hívást" tehát megszakítja és nem csak a kijelzőt kapcsolja ki függetlenül attól, hogy épp hogyan beszélsz. Ha azt szeretnéd, hogy csak a kijelzőt kapcsolja ki akkor kiveszed a pipát és nem fogja bontani. Igaz így ha nem bluetoothon beszélsz akkor sem de épp ez a feladata. Szóval akkor eddig hibásan működött ha nem bontotta és most működik jól.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#28400) lukacsik válasza DaDa (#28399) üzenetére


lukacsik
tag

Hibásan működött 3 telefonon is? Romoktól függetlenül...? Nem hinném. Pont ezért szerettem mert így zsebre vághattam miközben beszéltem. Mivel ha bluetoothos fülesen beszélek nem kapcsolja le a kijelzőt ha eltakarom vagyis a "fülemhez emelem"

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.