Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27151) morneo.it válasza Mikemend (#27150) üzenetére


morneo.it
senior tag

Nem az a baj, ha nincs készleten. Én is kereskedő vagyok. De akkor nem írom ki nagyban, hogy KÉSZLETEN, s amikor rendel valaki, akkor közlöm, mégsem. Szóval sztornoztam a rendelést.

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#27152) KZP válasza morneo.it (#27151) üzenetére


KZP
őstag

Majdnem a legtöbb webáruház ezt játssza el. :U (Sajnos, következmények nélkül.) Ha azt írnák, hogy nincs még készleten, akkor keresnének a vásárlók másik céget...

(#27153) Reinkz válasza mouzrr (#27143) üzenetére


Reinkz
senior tag

Ebay 800ft kb

(#27154) bigrock válasza Reinkz (#27153) üzenetére


bigrock
addikt

...majd nem sokkal utána a nem garanciális javítás a Telemax-ban: 30K HUF (miután leesett és áthajtottál rajta) :)))

(#27155) mouzrr


mouzrr
őstag

Köszi a válaszokat mindenkinek. Belegondolva a karpántos megoldásba, az sem rossz ötlet :K Ilyet tudnátok ajánlani? Hátha valaki így használja, örülnék ha letudná írni milyet érdemes venni. :R

(#27156) Gyugyu1987 válasza mouzrr (#27155) üzenetére


Gyugyu1987
tag

Én e-bayről vettem a legolcsóbbat. Nekem az is bevállt, de ízlések és pofonok!

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

(#27157) E2E4 válasza S. Laci (#26380) üzenetére


E2E4
aktív tag

Nagyon nem vált be a BlitzWolf szivargyújtó töltő!

Részletek az Off topikban!

[ Szerkesztve ]

SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

(#27158) csiziktomi válasza morneo.it (#27151) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Én itt vettem,az enyém fekete bőr,de elvben 1 db barna volt nekik.[link]

(#27159) nünüke1975 válasza csiziktomi (#27158) üzenetére


nünüke1975
aktív tag

Nekem barna bőrös van de nem gáz mert vettem hozzá fekete bőrhatású szilikon tokot.Meg nem mondanàd hogy ez egy tok.Csak elölről látszik mert ugye körbe öleli a kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

(#27160) E2E4 válasza SharpSA (#27060) üzenetére


E2E4
aktív tag

"A MM-ban 3 napon belül visszaveszik akkor is, ha használtad."

Igen, ha meghibásodik.

Az egyes tartós fogyasztási cikkekre vonatkozó kötelező jótállásról szóló 151/2003. (IX. 22.) kormányrendelet értelmében a rendelet hatálya alá tartozó termékek esetében ha a fogyasztó a fogyasztási cikk meghibásodása miatt a vásárlástól (üzembe helyezéstől) számított három munkanapon belül érvényesít csereigényt, a vállalkozás nem hivatkozhat a polgári törvénykönyvről (Ptk.) szóló 2013. évi V. törvény 6:159. § (2) bekezdés a) pontja értelmében aránytalan többletköltségre, hanem köteles a fogyasztási cikket kicserélni, feltéve, hogy a meghibásodás a rendeltetésszerű használatot akadályozza.

[Forrás]

SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

(#27161) Reinkz válasza bigrock (#27154) üzenetére


Reinkz
senior tag

Nem kell azt gondolni hogy amit itthon veszel 2000-t az jobb, csak simán rajta van a haszon.

még mindig azt mondom ebay ugyazt kapod, csak kis nagy ker közreműködése nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#27162) SharpSA válasza E2E4 (#27160) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem csak ha meghibásodik. Hiába idézel akárhonnan, ez a tapasztalatom. Miért nem hiszed el, hogy szó nélkül visszaveszik? Szinte minden alkalommal el is mondják, ha kétségek vannak, hogy ha valami nem tetszik, nem jó, 3 napon belül vissza lehet vinni. Nyílván normálisan becsomagolva, gyári állapotban.
Például hazavittem egy Roccat fejhallgatót, nem volt egy olcsó darab és rettenetes hangja volt. Visszavittem, visszaadták a pénzt.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#27163) DaDa


DaDa
senior tag

Erről ennnyit...

[link]

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#27164) E2E4 válasza SharpSA (#27162) üzenetére


E2E4
aktív tag

Rendben, elhiszem. Ezek szerint a Media Markt a jogszabálytól eltérő plusz jogokat biztosít a vásárlóknak.

Talán ezzel ellensúlyozza pl. az LG G4 eszement árazását.
LG G4 Shiny Gold: 130 ezer, az egyik Media Marktban.

Én: Kár, hogy csak műanyag hátlaposat árulnak, én fekete bőr hátlaposat keresek.
Eladó: Van olyan is.
Én: Igen? Nem láttam kirakva.
Eladó: Valóban nincs kirakva, mert az csak vitrinben van. Ha kell elő tudjuk venni.
Én: Mennyibe kerülnek?
Eladó: A barna 170 ezer, a fekete 190 ezer.
:Y

Nem mondtam, csak gondoltam, hogy:
Bakker, az LG márkaszervizben 10 ezer Forint körül van a bőr hátlap. Ha vennék tőletek egy 130 ezres műanyag hátlapost, akkor +10 = 140 ezer, és lehetne hozzá fekete, barna, vagy akár bordó bőrös hátlap is. :N

SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

(#27165) SharpSA válasza E2E4 (#27164) üzenetére


SharpSA
veterán

Persze sok minden drágább ott, mint máshol.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#27166) S. Laci válasza DaDa (#27163) üzenetére


S. Laci
tag

Az Apple fizetett hirdetését láthattuk... :U

(#27167) Mikemend


Mikemend
senior tag

Jut eszembe: a telefon rezgőmódját gondolom nem lehet megváltoztatni, csak annyit, hogy erős vagy gyenge legyen, ugye? :U Mert jobb lenne erős szaggatás, mint a finom kezdésből felerősödés, ugyanis nem veszem észre, hogy hívnak. Hangot sosem használok.

(#27168) zsocasogi válasza Mikemend (#27167) üzenetére


zsocasogi
csendes tag

De meg lehet változtatni. Van pár előre definiált, de hozhatsz létra saját profilt is :)
Beállítások/Hang és értesítés/Rezgés típusa itt fent + gomb ha saját profilt akarsz

(#27169) Quqesz válasza Mikemend (#27167) üzenetére


Quqesz
nagyúr

2 sorral alatta a rezgés típusa menüpont.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#27170) Roland861010


Roland861010
addikt

5.1- hez zárt bl mellett van twrp vagy bármi féle recovery ?

(#27171) Mikemend válasza Quqesz (#27169) üzenetére


Mikemend
senior tag

Quqesz és zsocasogi: köszönöm! :R Való igaz, teljesen kiment a fejemből. Korábban a Szabványost állítottam be, mert elég hosszúnak is tűnt, de nem volt elég hatékony. A saját minta meg szuper funkció, nagyon tetszik! :C

[ Szerkesztve ]

(#27172) killzone1987 válasza Roland861010 (#27170) üzenetére


killzone1987
senior tag

:(

(#27173) catmobile


catmobile
csendes tag

Sziasztok!
Megadta magát ma az én telefonom is (agusztusban vásárolt) és a kérdésem az lenne, hogy vigyem egyből az LG-hez vagy a mobilkereskedes.hu-hoz küldjem? Akinek volt ilyen problémája meddig tartott a javítása?

(#27174) zack válasza Roland861010 (#27170) üzenetére


zack
nagyúr

Recovery-hez nyitott BL kell. 5.1-hez root van, amihez nem kell nyitni a BL-t.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27175) Quqesz válasza catmobile (#27173) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Simán viheted az lg szervízbe(én oda vinném). Ország kód? Max 1 hét...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#27176) catmobile válasza Quqesz (#27175) üzenetére


catmobile
csendes tag

Hol találom azt a kódot?:)

(#27177) Aryon87


Aryon87
félisten

Nalatok is meg vanbhulyulve a gugli? Mindenaron ram akarja eroltetni a frissitest, mert nemnenged letolteni anplayrol, meg keri a bejelentkezest is, holott be vagyok jelentkezve, mytelenorba se tudok belepni...

Szerk: toroltem, de letolteni nem engedi...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#27178) zalman90


zalman90
őstag

A gyári zene lejátszóba hol tudom kikapcsolni hogy ne mutasson album borítóképet?

Mert nem találom, és be állította ugyan azt a képet az összes zenének :B

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#27179) Aryon87 válasza Aryon87 (#27177) üzenetére


Aryon87
félisten

Teljesen meghulyult...
Arrol nem beszelve hogy a telefon ugy forrosodik hogy mindjart felrobban...50 fokos a gsam batterry szerint :Y

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#27180) nünüke1975 válasza Aryon87 (#27179) üzenetére


nünüke1975
aktív tag

Vedd ki az akksit aztán tedd vissza.Nekem is ez volt.Előtte úgy merült mint állat 40 röl 20-ra kb. 5 perc alatt.Forró volt hátul a kamera körül ja utána lefagyott az egész.Kivettem visszatettem és most jó.

(#27181) Quqesz válasza catmobile (#27176) üzenetére


Quqesz
nagyúr

dobozon az információs lapon van egy 3 betűs kód,az az pl: POL=poland,ROM=románia

Aryon
a play adatok törlése megvolt? vmi napok óta van a gogli szerverrel,mert csak ott jelentkeznek a hibák(play,youtube)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#27182) racerx


racerx
őstag

Tegnap nálam is volt valami, igaz olyan helyen voltam ahol alig volt térerő, de utánna is ugy melegedett meg merült mintba rosseb, aztán ujrainditottam, de ua. aztán otthon feltöltöttem, aztán jó is lett minden. Ezért mondom hogy nem érdemes idegeskedni ezek miatt. Ez ilyen..

(#27183) buliforma


buliforma
csendes tag

srácok aki chrome,ot használ megtenné, hogy megnézi egy napig a gyárival a fogyasztás külömbséget? Mert mióta a gyárit használom 4 óra környéki kijelzőidőm van az eddigi 2 vel szemben. És nem akarom elhinni, hogy a chrome zabálja ennyire a telót. 4 éve azt használom minden készülékemen és ilyen soha nem volt. Sőt ezen is azt használtam idáig és az első fél évben semmi nem volt. Köszi

(#27184) Weeman1 válasza DaDa (#27163) üzenetére


Weeman1
veterán

Érdekes adatok. :)

Xiaomi 11T Pro

(#27185) Nikaré


Nikaré
őstag

Sziasztok!
Kicsit lemaradtam a fórum olvasásával (bepótolom ahogy eddig is), de lenne kérdésem.
Van új sw ami nem dob fel hiba üzenetet Tmobilos alaplapra?
Gondom van a telóval, pl. nem tudok leválasztani otg/usb pent.
Meg aztán rá férne egy teljes gyalu, de nem szeretném pár nap belakás után ismét újrahúzni.
Jelenleg 6.0 v20d 216-30 van fent.

Még egy gyakorlati kérdés. Nektek milyen minőségben szól a rádió a fővárosban?
Nekem nagyon gyenge.

(#27186) blt.62


blt.62
őstag

[link]

Szerintetek megéri megvenni ezt az aksit? Mennyivel tudhat többet??? Igaz nem valami szép lesz tőle a mobil,de ha átlagos használattal elmegy 2 napot akkor nem sajnálnám rá ezt a 7 ezer ft-ot.

MegtorloXp

(#27187) racerx válasza buliforma (#27183) üzenetére


racerx
őstag

Én ezt könnyen elképzelem. Ennek ellenére maradok a Chrome-on, megszoktam, laptördelés, teljes szinkronizáció az asztalival, adatcsökkentő üzemmód.... Sajnos viszont eszi az akksit , ez tény.

(#27188) KZP válasza Nikaré (#27185) üzenetére


KZP
őstag

Én feltettem ezt a V20g-t, Telekom függő telefonra, de semmilyen hibaüzenet nincs, tökéletesen működik! :K

(#27189) Nikaré válasza KZP (#27188) üzenetére


Nikaré
őstag

Ez a változat?
LGH815 TMC T-MOBILE CZ/Czech Republic Europe 2016-05-02
H81520g_00_0407.kdz

Tele van Tmobil alkalmazásokkal és a bejelentkező hang?

[ Szerkesztve ]

(#27190) KZP válasza Nikaré (#27189) üzenetére


KZP
őstag

Jaja! :)

(#27191) SharpSA válasza racerx (#27187) üzenetére


SharpSA
veterán

Mióta tud lapot tördelni a chrome?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#27192) Nikaré válasza KZP (#27190) üzenetére


Nikaré
őstag

Mindkét kérdésre jaja? :P

(#27193) Aryon87 válasza Quqesz (#27181) üzenetére


Aryon87
félisten

Mar mindent csinaltam vele, utana hulyult meg megjobban. Felmergelodtem, adatokat lementettem, majd LGUP-al refurbish.
Melegedes sajnos megmaradt..
Viszont frissilt a play szolgaltatasok, es az android rendszer nem zabal (meg)...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#27194) mani17


mani17
tag

Üdv!Lehet hogy nemsokára lessz egy fekete G4-em, az lenne a kérdésem, hogy mi ez a bootlop hiba??Illetve ezt hogy lehet javítani ha előjön?Csak a gyár tudja kijavítani?Ez nagyon visszatart tőle, pedig bejön a G4

(#27195) KZP válasza Nikaré (#27192) üzenetére


KZP
őstag

Nem-nem, semmilyen Telekomos cucc nincs benne. :)

(#27196) Aryon87 válasza mani17 (#27194) üzenetére


Aryon87
félisten

Csak szerviz tudja orvosilni alaplapcserevel. A 2015os gyartasuak az erintettek eddig tudasunk szerint, es csak par embernel jelentkezett.
Az idei gyartasuak eseteben meg nem tudni mi lesz, majd osz korul derul ki.

No para, nyugodtan megveheted a telefont, nem fogod megbanni.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#27197) Nikaré válasza KZP (#27195) üzenetére


Nikaré
őstag

Kösz-Kösz, felrakom megnézem mit tud. :K

(#27198) Jumbozorz válasza mani17 (#27194) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia,

Az én telefonom belefutott ebbe a boot-loop hibába. Kellemetlen volt, de ezen felül az LG szerviz cserélte az alaplapomat és idén áprilisban gyártottat kaptam+a bőr barna hátlapom is cserélve lett.

Más :

A lenti képen láthatjátok, hogy miért is jó az üvegfólia :

[ Szerkesztve ]

(#27199) DonMaster válasza DaDa (#27163) üzenetére


DonMaster
addikt

tehát az LG vs Iphone kérdésre a válasz az LG-k 5%-a hibásodik meg az iphone-oknak meg a 25%-a

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#27200) catmobile válasza Quqesz (#27181) üzenetére


catmobile
csendes tag

megvan :D ROM, akkor román :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.