Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27251) Vikooo válasza kovacs65 (#27247) üzenetére


Vikooo
addikt

En ezert is vettem szolgaltatonal. 2 ev utan meg nagy valoszinuseggel cserelem.

(#27252) #73499136 válasza kp78 (#27236) üzenetére


#73499136
törölt tag

Tartalmaz a termékismertető (készülék leírás) olyan intelmeket hogy miket nem szabad futtatni a készüléken mert az károsíthatja? Szerintem nem. Rendeltetésszerű használattól nem lehet baja a telefonnak, vagy akármi másnak. A játék nem rendellenes dolog, legfeljebb nem fut jól ha túl nagy falat a hardvernek de attól baja nem lehet. Bármi ami árthat a telefonnak arról a gyártónak kutya kötelessége kiemelten nagybetűkkel tájékoztatni a vásárlót, de az biztos hogy használattól baja nem lehet, ha nem gyári hibás. :K

(#27253) kentucky válasza Nagytoll (#27250) üzenetére


kentucky
őstag

Igen az volt rajta, de ez hardveres hiba.

(#27254) buliforma válasza #86973952 (#27249) üzenetére


buliforma
csendes tag

Az enyémet is most cserélték. Gyenge készenléti idővel vittem be erre alaplapot cseréltek és már akkor mondták. Ugyan a problámát nem oldotta meg de új az alaplapom.

(#27255) Quqesz válasza kentucky (#27253) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor emiatt cserélték az alaplapot?

Nálatok megy minden fennakadás nélkül s mobilarena oldal? Nem rudom most ez v a netem xarakszik...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#27256) morneo.it válasza rasurosenpai (#27244) üzenetére


morneo.it
senior tag

De ott csak 1 év garit kapsz... a 2. évben a szoftveressel nem érünk semmit... :F
+ ezt látom a VIP-nél:
Gyártói garancia: Nincs

[ Szerkesztve ]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#27257) SidCorky


SidCorky
senior tag

Mostanában próbált valaki root appal rootolni? Kingroot, Towelroot, stb.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#27258) morneo.it válasza rasurosenpai (#27244) üzenetére


morneo.it
senior tag

Van ott azért LG G4 a rendszerük szerint, bár tudjuk, nem jelent semmit az. Fekete és barna bőrös, arany és titán szín is van.

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#27259) kentucky válasza Quqesz (#27255) üzenetére


kentucky
őstag

Nem, először hangszóró vagy vibramotor maitt nem emlékszem már.

(#27260) Mikemend válasza cam383 (#27219) üzenetére


Mikemend
senior tag

Igen, átvételnél fizettem, nem nyitottam ki, csak a Vodánál, amikor új kártya került bele. Eddig hibátlan, viszont amin elgondolkodtam, hogy egy független, májusi gyártású telóra is v20d romot tesznek, akkor nem lehet ez olyan rossz és talán mégsincs újabb az EU régióra általánosságban kiadva. :U

(#27261) s3nsitivity válasza morneo.it (#27258) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Dual-t keres. :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#27262) Aryon87 válasza Quqesz (#27255) üzenetére


Aryon87
félisten

Nalam nincs gond.

Mas: mkst hogy refurbisht nyontam ra, az akkuidom is mindjart megjavult.. 39% es 3o12p kinelzoido 9o38p akkuidore... Android rendszer csak 5%-ot eszik. V20D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#27263) morneo.it válasza Mikemend (#27260) üzenetére


morneo.it
senior tag

Szuz volt teljesen, ujjlenyomatmentes?

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#27264) Mikemend


Mikemend
senior tag

Apropó: egyedi csengőhangot nem lehet beállítani az SMS fogadáshoz? Csak a gyáriakat kínálja fel, hiába másoltam be a ringtones-ba az egyedi hangokat (a gyári és a Textra esetén sem látni). Telefonhívásra oké, ott nincs gond, de az SMS-nél nem látja egyiket sem. Erre megoldás? :U

bgergely: szűz új, bontatlan.

[ Szerkesztve ]

(#27265) morneo.it válasza Mikemend (#27264) üzenetére


morneo.it
senior tag

Azt a Notifications mappaba tedd ;-) Plasztikpopsit is kaptal? Boroset vettel?

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#27266) Mikemend válasza morneo.it (#27265) üzenetére


Mikemend
senior tag

Akkor oda teszem, kösz! :)
Igen, volt benne minden: fekete bőr hátlapos, plusz ezüstös plasztik, füles, töltő, doksifüzet. :)

(#27267) morneo.it válasza Mikemend (#27266) üzenetére


morneo.it
senior tag

Fulesbol a piros QuadBeat 3? En a barnat rendelem holnap. Kezd kiapadni a G4, szerintem nem gyartjak mar nagyon, csinaljak a helyet a G5nek. Ha nem lenne ekkora ardifi, vinnem. De a G4 nagyon bejott, menyasszonyom nem gyoz halas lenni xD

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#27268) Mikemend válasza morneo.it (#27267) üzenetére


Mikemend
senior tag

Igen, az a füles van hozzá :K Különben nekem fura lenne, ha nem nagyon gyártanák, ha még ilyen friss gyártásban is még kapni. Főleg, hogy hiány volt belőle, szóval szerintem még gyártják idén, valahogy a G5-öt nem hiszem, hogy többen keresnék. Én a G4-gyel tökéletesen meg vagyok elégedve. :)

(#27269) morneo.it


morneo.it
senior tag

Koszonom a gyors valaszokat, (lerenderelem) lerendelem a barnat. Bar ha lenne eszem, varnek augusztus 8ig, es elhoznam a Vodatol a fekete boroset. Arra van 2 ev gyartoi gari. Erre a 2. ev gondolom TeleMaxos... az meg pff.

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#27270) Viktor0610 válasza morneo.it (#27269) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pszt!

Szerintem a Vodafone is a Telemaxhoz küldi. :D Legalábbis a Telenor esetében így van. ;)

Samsung Galaxy A54

(#27271) morneo.it válasza Viktor0610 (#27270) üzenetére


morneo.it
senior tag

Oda hat. Vodas vagyok. LG G2-m 2x volt Telemaxnal, aztan raszoktam a GLS Csomagkuldesre a Vaci utcara. Utolso korben csereutalvany lett. Van meg a husegbol 2 honap, igy 20e Ft-ert elhozhattam a G4et. Asszonye lett. Aug8an ujra kezdhetem a 2 evet, ujra 20asert hozhatom a masodik G4-et. Ha nem vennek barnat persze... Az a baj, h most Sony Xperia T-t hasznalom atmenetileg, de hat ez 2011-es flagship, most meg halal :-) Nem tudnem meg 68 napot ezzel szoszolni... Ja, a Sony is TeleMaxos :'D

[ Szerkesztve ]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#27272) Bitmill


Bitmill
csendes tag

Sziasztok! Legjobb tudomásom szerint a független G4 (H815) kapná a security patcheket, de az utolsó elérhető idén januári. Van valakinek infója arról, hogy ez nálam most bug vagy feature :-)

(Egyébként Expansystól de. 10 órakor rendelve másnap de. 11-kor már meg is jött, 120K volt kereken, hazai LG pedig volt olyan kedves és írásban megerősítette, hogy javítják, ha gáz lenne vele. Vas rendben működik, bőr hátlap 1 hónap masszív használat után még hibátlan.)

[ Szerkesztve ]

(#27273) morneo.it válasza Bitmill (#27272) üzenetére


morneo.it
senior tag

Bemasolnad nekunk az LG allasfoglalasat? :)

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#27274) #86973952 válasza morneo.it (#27271) üzenetére


#86973952
törölt tag

A Váci úti szerviz is használja a TeleMax -ot. Sony amúgy Cordon -os, az egészen más téma.

(#27275) siofok


siofok
őstag

S/N:505 7. hónapja ketyeg a teló.CZE régiókód.Asszem előkeresem lassan a számlát. :D köszi LG .:DD

OnePlus nord 2t

(#27276) kmóricka


kmóricka
aktív tag

SZiasztok! Volt már olyan bárkinél, hogy hívták és még csak ki sem csörgött? A másik fél szerint kicsörgött, mikor hívott, de nálam még csak nem fogadottként sem jelezte ki...sőt mikor én próbáltam hívni, tulképp lefagyott a telefon, ott volt a hívás felület de semmire nem reagált...össze volt zavaridva az egész...ki sem tudtam kapcsolni a telót, arra sem reagált...
Egy hete van meg, eddig imádtam, de most elbizonytalanított, főleg ha ezt majd újra eljátsza...

(#27277) hard74 válasza siofok (#27275) üzenetére


hard74
senior tag

Az enyém szintén 505 Telekomos.4nap múlva 10 hónapja használom,eddig mimden ok.Hátha ez lesz a kivétel.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#27278) Mikemend válasza kmóricka (#27276) üzenetére


Mikemend
senior tag

Esetleg használsz valami külső telefonáló appot? Szerintem ott lesz a gubanc... :U

Bitmill: úgy tűnik, hogy a v20d a hivatalos, az újabbak csak egyes szolgáltatók által elérhetők. Mondom én, akinek tegnap jött egy idén májusi gyártású, független telefonja és azon is ez a rom volt, nem újabb.

(#27279) kmóricka válasza Mikemend (#27278) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Nem használok ilyesmit...
Azt, hogy 505 vagy nem azt hol tudom megnézni? Az enyém is T-s...

(#27280) toto0569 válasza kmóricka (#27279) üzenetére


toto0569
addikt

A doboza oldalán
S/N:
Azzal kezdődik

[ Szerkesztve ]

(#27281) Quqesz válasza kmóricka (#27276) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem eddig 2x csinálta, teljesen kifagyott. Szerintem sw szinten vmi beakad, de nem sűrűn...

siófok
Ne parázz....nem törvényszerű a hiba(507-es az enyém no problem)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#27282) kmóricka válasza toto0569 (#27280) üzenetére


kmóricka
aktív tag

512 (?)

(#27283) toto0569 válasza kmóricka (#27282) üzenetére


toto0569
addikt

2015.December...

(#27284) kmóricka válasza toto0569 (#27283) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Akkor ez kevésbé jó hír, nem igaz?

(#27285) blt.62


blt.62
őstag

A nagyobb aksit érdemes megvenni? Többet tud vele?

MegtorloXp

(#27286) toto0569 válasza kmóricka (#27284) üzenetére


toto0569
addikt

505 vagyok...és január közepén vettem.Remélem a kivételek közé tartozom majd.
Ja, és Trémob.

[ Szerkesztve ]

(#27287) morneo.it válasza toto0569 (#27286) üzenetére


morneo.it
senior tag

De ha nem, akkor se aggódj, 2018. januárig teljes gyári LG garid van ;]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#27288) Vikooo válasza Aryon87 (#27262) üzenetére


Vikooo
addikt

Nalad szerintem a Google Play aruhaz futott feleslegesen a hatterben, valamiert beragadhatott. Nalam is szokott neha ilyen tortenni, szerintem felesleges ezmiatt gyalulni a rendszert. Nalam idaig mindig sikerult megoldani pl. a beragadt alkalmazas kenyszerleallitasaval, alapertelmezettbe allitassal stb.

(#27289) toto0569 válasza morneo.it (#27287) üzenetére


toto0569
addikt

Van tartalék telóm.
A Sony Z2 azasszonynál,az LG G2 a lányomnál és van tartalékba egy LG 4X meg egy 30 forintos LG L3.
A 4X-el el leszek a javítási idő alatt...
És ami igazán aggaszt,az új alaplap.Mi a garancia rá,hogy az is atom stabil lesz?

[ Szerkesztve ]

(#27290) Napster82


Napster82
tag

Üdv.
Érdeklődnek, hogy mi a különbség az alábbi és a 20d rom között. Jobb e az akku idő a 20g romnál? Van e valamilyen bug? Érdemes váltani?
LGH815 TMC T-MOBILE CZ/Czech Republic Europe 2016-05-02
H81520g_00_0407.kdz

(#27291) Weeman1 válasza Napster82 (#27290) üzenetére


Weeman1
veterán

Állítólag semmi extra változás. :)

Xiaomi 11T Pro

(#27292) Jumbozorz válasza morneo.it (#27256) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Engem úgy tájékoztattak a szervizben, hogy alaplap csere után az egy év garancia "megújul".

(#27293) Weeman1 válasza Jumbozorz (#27292) üzenetére


Weeman1
veterán

Akkor a garancia lejárta előtt mindenki kicseréltetné. :U

Xiaomi 11T Pro

(#27294) kentucky válasza Jumbozorz (#27292) üzenetére


kentucky
őstag

Csak annyi idővel hosszabbítják meg a garanciát, amennyi időt bent töltött a szervizben.

Elvileg a Novembertől gyártott alaplapok Rev. 1.1-esek, és itt már javították azt az anyaghibát ami ezt a tömeges meghibásodást okozta.

És még egyszer: mindenki számítson rá, hogy bármikor bekrepálhat a telefonja (Rev 1.0-ások), képeket szinkronizáljátok minden nap. Bennem is ott volt a félsz, de akkor is nagyon rosszul érintett, hogy talán a legrosszabbkor hagyott cserben.

(#27295) Bitmill válasza Mikemend (#27278) üzenetére


Bitmill
csendes tag

OK, köszi az infót!

(#27296) BloodRay


BloodRay
veterán

Azért én még egyszer megkérdezném: volt már itt valaki akinek 5.1 alól lett bootloop hibája??

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#27297) Bitmill


Bitmill
csendes tag

[Newisdom Qi Sticker for LG G4]

[link]

Mivel AliExpressről már nem elérhető a gyártótól és az Amazonról nem szállítják hozzánk, írtam a Newisdom-nak. Kérdezték, hogy mennyit rendelnék (magamnak vagy többet).

Ha valaki beszállna egy nagyobb rendelésbe, akkor az privben jelezze.

[ Szerkesztve ]

(#27298) s3nsitivity válasza kentucky (#27294) üzenetére


s3nsitivity
addikt

" Csak annyi idővel hosszabbítják meg a garanciát, amennyi időt bent töltött a szervizben."

A cserélt darabra megújul.
Elég fail lenne ha cserélnének valamit a gari lejárta előtt 2 nappal azután 1 hét múlva tönkre megy a cserélt darab és szevasz..

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#27299) toto0569 válasza s3nsitivity (#27298) üzenetére


toto0569
addikt

Volt régen egy mosógépünk és tönkre ment benne a panel.A szerelő már nem is írta a jótállás jegyet(kb.5x) mert azt mondta,hogy újra kezdődik a gari..

[ Szerkesztve ]

(#27300) Jumbozorz válasza kentucky (#27294) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Én biztos vagyok benne, mivel a munkalapon rá volt írva az új garancia lejártának a dátuma, kiemelve, hogy a dátum csak az alaplapra vonatkozik.

Weeman1 : "Akkor a garancia lejárta előtt mindenki kicseréltetné. :U" - Mi ezzel a baj?Ha a gyártónak a szervize nem állapít meg hibát úgy sem fogják cserélni csak úgy "bemondásra"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.