Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28051) Quqesz válasza HAX (#28049) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szervíz....

armi
Cserélik, nekem g3s töltőfeje halt be, mondták vigyem be ês cserélik.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28052) Armi5 válasza Quqesz (#28051) üzenetére


Armi5
tag

De azonnal? Nem kell ilyen 30 napos baromság ugye?

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#28053) Stauffenberg válasza Armi5 (#28052) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Bevizsgálják a telefont is (felveszi-e rendesen az áramot) meg a töltőt is. Jelezd előre, hogy sürgős, szerintem még aznap visszakapod.

(#28054) Quqesz válasza Armi5 (#28052) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha egyértelmű a hiba, akkor sztem azonnal(nekem pl égett szaga volt). De vidd a telót,töltőt,usb kábelt. Ha nem egyértelmű, akkor ahogy Stauff írta...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28055) benfolds


benfolds
őstag

sziasztok! egyik barátom g4-ének tönkre ment a processzora. a telefon még garanciális, de azt mondja, hogy szerinte nem érdemes elküldenie a szervizbe angliába, merthogy látni fogják, hogy nyitotta a bootloadert. állítólag annyit kiír, nem mindig fekete a kijelző (nekem nem volt még lg-m, csodálkozom, hogy ilyet kiír, de mindegy. a telefont én nem láttam). zárni nem tudja a bootloadert, mert olyan szinten nem lehet hozzáférni a telefonhoz. mit lehetne tenni?

(#28056) Quqesz válasza benfolds (#28055) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A bekapcsoláskor kiírja ha nyitott, ez így van. Miből gondolja a procihibát? Bootlop szokott lenni...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28057) benfolds válasza Quqesz (#28056) üzenetére


benfolds
őstag

valószínűleg arról van szó. hogy lehetne eltüntetni a bootloader unlocked-ot?

(#28058) pivi.l válasza benfolds (#28057) üzenetére


pivi.l
tag

A bootloader csak egyszer nyitható, és soha többet nem zárható.
Automatikusan garanciavesztéssel jár.

(#28059) Stauffenberg válasza benfolds (#28057) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Figyelmesebb olvasást javaslok a barátodnak. Minden leírás (különösen az LG sajátja) azzal indul, hogy a bootloader soha többé nem zárható be ha egyszer kinyitották ez pedig azonnali garanciavesztéssel jár. Mivel most csak papírnehezék, küldje be a szervizbe, semmit nem veszít rajta, ha kifog egy jófej szervizest, talán megcsinálja, de erre ne alapozzon.

(#28060) benfolds válasza Stauffenberg (#28059) üzenetére


benfolds
őstag

köszi szépen a tanácsot! nem tudtam, hogy nem lehet visszazárni...tényleg minden telefonnál másképpen megy minden...(nekem eddig sony-m és htc-m volt).

esetleg az nem lehet megoldani, hogy még azt se írja ki, hogy a bootloader nyitott? fekete kijelző, és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#28061) brek666 válasza Stauffenberg (#28059) üzenetére


brek666
tag

Én meg állítom ha hardveres a hiba és bizonyítható,hogy a vásárlástól megvolt.A bootloopra mindenképpen igaz akkor az lg köteles javítani nyitott bootloadernél is ugyhogy javaslom nyomás alatt tartani az lg magyarországot hivatkozva az EU kötelező érvényű törvényére:

[!!!olvasni való] 6 hónap után a vevőnek kell bizonyítania,hogy valóban hardveres és kezdetektől megvolt..Ez könnyen megy a békéltető testületnél csak ki kell kérni az eddig bootloop miatt bevitt szervizlapokat...

Ha nálam előjön én tuti nekikmegyek és nem viszik el szárazon a visszautasítást.

[ Szerkesztve ]

(#28062) ztoldy


ztoldy
senior tag

Sziasztok!

Bootloader nyitás csak a garancia elvesztését jelenti vagy más hátrány is származik belőle? Pl. rosszabb képeket készít a készülék? Ha gyári szoftver alapú custom rom-ot (Genisys) teszek fel, akkor marad-e a gyári minőség?

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#28063) brek666 válasza ztoldy (#28062) üzenetére


brek666
tag

NEm nem érinti a drivereket DRM kulcsokat ezáltal SEMMI hátrány nem ér .A zene kép,video semmi nem érintett.LG hivatalos dev oldalon írják is.Szerencsére ez nem sanyi :D
Minden marad sőt 6.0 is rootolható ezáltal bele tudsz nyúlni 100% tudod húzni a Jpeg-et és a video bitrátáján is tudsz emelni
Audiot is tudod a hangerőt boostolni custom kernelel

[ Szerkesztve ]

(#28064) benfolds válasza brek666 (#28061) üzenetére


benfolds
őstag

Közel egy éves a telefon, Angliából lett rendelve, Amerikában van használatban. (Eu modell)

(#28065) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Üdv ismét!

64 gigás SD kártyát használok a telefonon, de a fájlrendszer miatt (fat32 gondolom, a telefon formázta) nem tudok 4 gigánál nagyobb fájlokat rámásolni a kártyára.

Ti hogy oldottátok ezt meg? Van valamilyen program, amellyel telefonon belül le lehetne formázni esetleg a kártyát?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#28066) kp78


kp78
addikt

Jó pár napos tesztelés után azt kell, hogy mondjam, hogy a nagy pontosságú gps bekapcsolása nem meríti különösebben jobban az akksit, ha a google helyelőzmények ki vannak kapcsolva
Illetve még egy dolgot tettem, a gyári időjárás alkalmazást is letöröltem, mert úgysem használom és az is sokat kérdezte a helyeket.
Mobilnetet használva azért most is jobban merül, mint ha wifin lenne egész nap, de így már teljesen jó üzemidőket produkál a telefon (nem G2, de ezt nem is várom tőle.)
Szóval szerintem tegyen egy próbát, akit érdekel. :U

(#28067) ToomyC válasza KubanitoS (#28065) üzenetére


ToomyC
aktív tag

Biztos nem a telefon formázta,mert az exFat-ra formáz 64GB esetén...

(#28068) KubanitoS válasza ToomyC (#28067) üzenetére


KubanitoS
veterán

Közben csak megnéztem gépen, simán a sajátgépből formáztam exfat-ra és úgy néz ki most talán jó lesz. Legalábbis már nem problémázik a nagy fájlméret miatt.

Valszeg az lehetett a baj, hogy az sd kártyát egy másik androidos telefonból tettem át és ez bekavart neki.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#28069) Aryon87 válasza kp78 (#28066) üzenetére


Aryon87
félisten

En a biztonsagi mentes visszaallitasat kikapcsoltam, gps akkukimelon van, gyari idojaras torolve, gugli xarok torolve a play es play szolgaltatasok kivetelevel. Igy mar turhetobb nekem is az uzemido, sot jobb is.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28070) MiniXD55


MiniXD55
tag

Bocs,hülyeséget írtam az elöbb

[ Szerkesztve ]

"Hard work, dedication. I'm a one man army."- Floyd Mayweather

(#28071) brek666 válasza KubanitoS (#28065) üzenetére


brek666
tag

pc windows formázás ex_Fatra

(#28072) sszemtelen


sszemtelen
őstag

Sziasztok!

Azt hiszem megkattant az "Időjárás jelentés" folyamatom/appom..A teljes akkuhasználat 60%-át viszi el (a képernyő is visszacsúszott mellette 16%-ra :D ), és több mint 1nap 7 órája pörgeti a GPS-t..

Leállítottam, újraindítottam, töröltem minden adatát, de így is..:(

Valakinek erre valami jó tippje?

Köszi! :)

A használt grabovoj szám: 806328128239128

(#28073) OPiiPO válasza Stauffenberg (#27953) üzenetére


OPiiPO
addikt

:DD

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#28074) vegadam


vegadam
újonc

Sziasztok !

Most vettem egy LG-H815-öt. V20d-EUR-XX van rajta. Fiók hozzáadásánál a Google fiókomat akarom a telefonhoz adni. email címet beírom, beírom a jelszavamat, minden sz*r elfogadok, az ellenőrzésnél keres, keres, majd kiírja, hogy hiba történt a Google szervereivel való kommunikáció során. Wifim működik, térerő van.

Google Play Áruház verzió 6.7.13.E-all[0] 2920566

Google Play-szolgáltatások verzió 9.0.83 (248-121911109)

Helyiadatok, minden franc engedélyezve. Adatforgalom, stb bekapcsolva.
Hogy tudnám megjavítani ?
Vagy melyik verziót tegyem fel, hogy működjön (APKMirror) ?

(#28075) tgb válasza vegadam (#28074) üzenetére


tgb
senior tag

Várj,próbáld később,szokott a google szervereken is hiba előfordulni!

az irányár nem félarat jelent!

(#28076) vegadam válasza tgb (#28075) üzenetére


vegadam
újonc

Már lassan egy napja szenvedek vele...

(#28077) fornettisuti válasza vegadam (#28074) üzenetére


fornettisuti
veterán

factory reset

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#28078) vegadam válasza fornettisuti (#28077) üzenetére


vegadam
újonc

Már azt is próbáltam...

(#28079) David3


David3
őstag

Sziasztok!

Jövő héttől én is LG G4 tulajdonos leszek. Azt szeretném kérdezni, hogy a jelenleg elérhető szoftverek közül a H815 20D jelzésűt szedem le. A kérdésem az lenne, hogy az eddigi tapasztalatok alapján mennyire megbízható és stabil a 6.0-ás rendszer? (G3 alatt nem volt vele problémám)

A topik leírást már átnéztem, és úgy nézem, hogy a Flashtool helyett már az LGUP van (amúgy itt hibás a link a leírásban)

(#28080) KubanitoS válasza vegadam (#28074) üzenetére


KubanitoS
veterán

Authenticatort használsz a telefonon keresztül?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#28081) vegadam válasza KubanitoS (#28080) üzenetére


vegadam
újonc

Húú.. Fogalmam sincs. Azt hol tudom megnézni ?

Ja, bocs. Sima beléptetőset. Amúgy mindig kapom az email-t, hogy " Új bejelentkezés Android-eszközről"

[ Szerkesztve ]

(#28082) Aryon87 válasza David3 (#28079) üzenetére


Aryon87
félisten

Szoftverileg a G3-hoz kepest ujdonsagot nem fogsz tapasztalni, viszont gyorsasagban es laggmentessegben annal inkabb :)
Van itthon G3 is (2/16), latom amit latok, sot 3 napig volt nalam cseretelokent is. Nagy kulonbseg van a ket telo kozt.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28083) kp78


kp78
addikt

A Quick Remote-ban G2-n még volt blu-ray és dvd irányíthatóság is. G4-ben pont ezek kikerültek. Nincs vhogy mód betenni G4-nél is ezeket? :U
Klíma, meg projektor pont nem kell. :(((

(#28084) Peter.70 válasza kp78 (#28083) üzenetére


Peter.70
őstag

Próbáld a dekódernél

(#28085) kp78 válasza Peter.70 (#28084) üzenetére


kp78
addikt

Audióként hozzáadtam, de lehet egyszerűbb lesz egy saját távirányítót összerakni és betanítani olyan gombokkal, amikre szükségem van. :U

(#28086) Ákkk válasza vegadam (#28081) üzenetére


Ákkk
addikt

Mobilnet esetében működik?Esetleg a wifi router okozza.
Milyen szolgáltató ha upc akkor kérj modem frissítést mert ott sokaknál elérhetetlenné vált mostanság ez miatt.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#28087) SkiDev


SkiDev
senior tag

Sziasztok!

Egy gyors segítség kéne, 1 hónap múlva szükségem lenne a telefonra 2 napig töltő nélkül.
Mit ajánlotok mit vegyek hozzá? Egy tartalék gyári aksit, egy utángyártott nagy bumfordi 6500-ast vagy egy powerbankot?

Illetve ezekből is ki honnan melyiket ajánlaná, hogy minél olcsóbban úszhassam meg?

Segítséget köszönök előre is! :)

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#28088) gipsztigris válasza SkiDev (#28087) üzenetére


gipsztigris
addikt

Én ezt venném!

Amíg bírod "szusszal" addig nem kell felcsatolni, ha pedig lemerül akkor a legkényelmesebb megoldás. Kb. másfél óra alatt fel is tölti a saját akksit és le lehet venni, ha már nem kell.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#28089) #73499136 válasza SkiDev (#28087) üzenetére


#73499136
törölt tag

Én a helyeben az utángyártottat és a túlságosan olcsót is kerülném mindegyik verzióból. Három kollégám is megjárta az olcsó powerbankkal , a második töltés után már fel is adták de volt aki az elsőig sem jutott vele.
Az olcsóbb lehet néha a drágább!

(#28090) Aryon87 válasza SkiDev (#28087) üzenetére


Aryon87
félisten

7k-ert vettem 10000mAh pwbankot. 3x feltolti a telefont, es onmagaban sem veszit az erejebol. Kb 4 honapja meg mindig 100%-on all a polcon.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28091) vigyori78 válasza SkiDev (#28087) üzenetére


vigyori78
őstag

(#28092) Quqesz válasza vegadam (#28081) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Indítsd el úgy a telefont, hogy nem adsz hozzá gmailt. Mikor kész vagy akkor add hozzá a gmail fiókot. Menet közben ellenőrzéskor sokáig fog homokórázni, de mikor megkapod a mailt, hogy "új bejelentkezés android eszközről", akkor simán csak lépj ki a folyamatból back gombal. Aztán bemész a beállban a fiókokhoz és ott lesz a gmail fiókod, ahol megnézed mi kell neked a szinkronból, a többitől kiveszed a pipát. Ha szinkronizálási hibát ír ki, akkor pipa ki/be( akár többször is) és rendben lesz. Nekem ez szokott segíteni.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28093) KubanitoS válasza vegadam (#28081) üzenetére


KubanitoS
veterán

Akkor passz, nekem a hitelesítő használata során csinálta ugyanezt belépésnél...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#28094) vegadam


vegadam
újonc

Köszönöm mindenkinek a segítséget!
A UPC zavart be... Wifi nélkül, 4G-n sikerült belépni. Azóta wifin is megy minden. Az első bejelentkezést nem lehet wifiről ?!?!?! WTF

(#28095) SkiDev


SkiDev
senior tag

Köszönöm a válaszokat, gondolkodom melyik legyen. :)

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#28096) David3 válasza Aryon87 (#28082) üzenetére


David3
őstag

Köszönöm a válaszodat! Ahogy nézem amúgy, sokan tértünk át G3-ról G4-re...

(#28097) Peter.70 válasza vigyori78 (#28091) üzenetére


Peter.70
őstag

+1 :) A power bankal tudsz mást is tölteni, és a mellékelt linken található márkáról jókat olvasni

esetleg: [link]

[ Szerkesztve ]

(#28098) Taci válasza SkiDev (#28087) üzenetére


Taci
addikt

Én ezt vettem: BlitzWolf® BW-P1 10400mAh QC2.0 Quick Charge Power Bank

Az ok: Qualcomm Quick Charge 2.0

[ Szerkesztve ]

(#28099) Aryon87 válasza David3 (#28096) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem ez az elao LG-m, en Sony Xperia SP-rol valtottam. Parome a G3, o egy Xperia L-rol valtott, szinten elso LG-s :K (ill korabban volt valami csusztatos, nyomogombos Lg-je, de az meg a butafonok iejebol :D )
(csaladban meg van 2db G3s is + egy 4xHD is a fiokban)

De vannak itt paran akik G2 es G3-rol valtottak.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28100) Bella0707


Bella0707
csendes tag

sziasztok!
pár napja lett az a problémám, hogy nem tudok letölteni a google playből. kiírja, hogy letöltés, és "mozog a csík", de nem halad, még a fájlméretet sem írja ki. újra is indítottam, adatokat is töröltem, aztán letöröltem az összes frissítését a playnek, azt javasolta a netes súgó; próbáltam, hogy gépről kikeresem és onnan indítom a letöltést, de ugyanezt csinálja.
veletek volt már ilyen? van vmi tipp, mi baja lehet? többi telefonnal teljesen jól működik, ahol próbáltam. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.