Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28251) DaDa válasza brek666 (#28249) üzenetére


DaDa
senior tag

Ebben én nem vagyok olyan biztos. Onnantól kezdve, hogy olyat művelsz a telefonnal ami garanciavesztést okoz már nem kötelesek javítani még ha elismerik a hibát sem. Ennyi erővel vízbe is rakhatná az ember mert úgy is kicseréli az Lg ha bootlopos. Hát nem mert ott is elvesztette a garanciát. Lényegtelen, hogy beismeri az LG vagy nem ha elvesztette az illető a garanciát és ezt az LG bizonyítani tudja akkor nem fogja javítani teljes joggal.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#28252) morneo.it válasza w333 (#28244) üzenetére


morneo.it
senior tag

Rájöttem, de a titán kapható dualosan :)

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#28253) morneo.it


morneo.it
senior tag

Na skacok, megvan a G4 nekem is, Voda, fekete bőrrel. S/N: 605Cxxxxxxxxx azaz akkor 2015. júniusi? HW rev: 1.0 mindenfele, doboz alján zárójelben 1.1.? :C

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#28254) KZP válasza morneo.it (#28253) üzenetére


KZP
őstag

Nem, az 2016/05. havi.

(#28255) w333 válasza morneo.it (#28253) üzenetére


w333
félisten

Inkább 2016.05 gyártású lesz az ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#28256) morneo.it válasza w333 (#28255) üzenetére


morneo.it
senior tag

Akkor messze elkerül a ménykű, remélem. Nagyon fogyóban a G4 piroséknál, Békéscsabán az uccsó volt :)

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#28257) Janek_


Janek_
tag

Páromnak most vettem egy G4et.
Az alap bealliatasokat hasznos haszontalan dolgokat leírtatok mar valamerre?
En nem használok droidot,őt meg nem erdekli a technika csak szeretné hasznalni...
Olvasgattam vissza de meg nem talaltam semmit

(#28258) brek666 válasza DaDa (#28251) üzenetére


brek666
tag

Pontosan erről szól a pina ,hogy a root szoftveres modosítás NEM okozhat garivesztést ha hardveres hiba áll fent és tudod bizonyítani.Itt első naptól kezdve fentálló hardveres hiba van amit amikor felismertek sem közöltök se a kerekedőkkel se a vevőkkel így súlyosan törvényt sértettek.Nikon se nagyon akarta ugye anno elismerni rájuk kelett mászni.Lett balhé lett beismerés...
A víz kár az nagyon rossz példa volt szándékos károkozás külső behatás esetében természetesen semmilyen gari nem illet.Ez is le van írva az EU oldalán.Az nem fedi a rendeltetésszerü használatot ha eláztatod illetve iylen esetben már nem lehet kimondani,hogy önhibádból kívűl ment tönkre és tuti a bootloop okozta hiba miatt kellene javítani.

Jöhet kövi érv ez nem nyert.
(Nem kötözködés én eddig mindig nyertem fogyasztójogi balhékban bulldog vagyok engem nem ráznak le ha érvényesíteni kell a jogaimat.)

[ Szerkesztve ]

(#28259) morneo.it válasza Mikemend (#28130) üzenetére


morneo.it
senior tag

Dede, V20D :)

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#28260) Tengri válasza Janek_ (#28257) üzenetére


Tengri
senior tag

Pont ezt akartam írni én is. Rátöltöttem pár app-ot (themes, stb.) és hirtelen lemerült az aksi...tudnátok aksibarát konfigot ajánlani?
Zenehallgatásra (néha filmnézésre), telefonálásra és fényképezésre használnám...a netezés nem lenne favorit rajta napi 15-30 perc.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#28261) brek666 válasza brek666 (#28258) üzenetére


brek666
tag

LGtől is ez lenne az elvárható

(#28260) Korbel78

Nincs ilyen "konfig"
Vannak bizonyos appok amik fogyasztanak mint az állat dehát uyge ez sokaknak fontos:FB app messenger pl
Másnak meg a kamera chrome a nagyfogyasztó ki mit használ.

A másik kollégnak meg a kedvesének meg ajánlom az android kezdőknek topiko android appok topikot.ű
[link]
[link]
[link]
[link]

Én pl semmit sem tíltogatok megy a wifi /adat/hely szolgáltatások és 3,5 a max sotom.
Érdemes bszerezni egy jófajta qc2.0 powerbankot illetve fal 18w os qc2 képes gyorstöltőt.

[ Szerkesztve ]

(#28262) Stauffenberg válasza brek666 (#28249) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Javaslom, hogy egy picit hűtsd le magad ebben a nagy nyári melegben és ne indulatból fórumozz. Könnyű dobálózni a törvénysértés vádjával, de látszólag nem egészen vagy tisztában a jogszabályokkal. Hozol egy cikket az igazad alátámasztására, ami végül pont neked mond ellent... azért így nehéz érdemben megvitatni bármit.

1.) Az LG megtagadhatja a saját szervizében a javítást, ha kinyitottad a bootloadert. Ezt írja le azt a cikk is, amit Te magad linkeltél. Csak az eladó nem tagadhatja meg a javítást.

2.) Az LG javítja a bootloop hibás készülékeket. Eddig is javította.

3.) Visszahívásról a 1997. évi CLV. törvény és a 79/1998. (IV. 29.) Korm. rendelet rendelkezik. Ez csak az emberi életre veszélyes ("nem biztonságos") termékek visszahívására kötelez.

4.) Tájékoztatási kötelezettségről a 1997. évi CLV. törvény és a 79/1998. (IV. 29.) Korm. rendelet rendelkezik. Ez csak az emberi életre veszélyes ("nem biztonságos") termékek esetén kötelez a tájékoztatásra.

Értem én a feszkót amit a téma kivált egyesekből, meg értem én, hogy faszagyerek vagy, aki bulldogként megfélemlített eddig már száz ügyfélszolgálatos diákmunkást, hogy legyen kijavítva a cuccod. De ha törvényekre és jogszabályokra hivatkozol és egyenesen törvénysértéssel vádolsz valakit, akkor legyél tisztában ténylegesen a jogszabályokkal.

A Nikonos példát nem kell nagyon részletezned, újságíróként nagyjából tucatnyi cikket írtam a hónapokon keresztül tartó fogyasztóvédelmi huzavonáról. Ott nem jogszabályi szempontok szerint volt fontos a Nikon beismerése (sőt önmagában a beismerés semmit nem jelent), hanem azért, mert a Nikon vállalta, hogy jótállási időn túl is ingyen javítja a kérdéses hibát. Nem érdemes a két dolgot kedved szerint összemosni, meg közben vélt vagy valós jogszabályokra hivatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#28263) banuszzs79


banuszzs79
tag

Ahogy nézem elég borsosak az árak otthon :D én most vettem a g4-et kéz alól angliában 70 ezer forintért :D

(#28264) gipsztigris válasza banuszzs79 (#28263) üzenetére


gipsztigris
addikt

Én pedig itthon ugyanennyiért! :D...még fél év gyári garival, MediaMarkt-os vásárlás.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#28265) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Közzétettem az LG-től kapott hivatalos választ.

A lényeg röviden, tömören:

1.) Az LG elismeri a bootloop jelenség lehetőségét.

2.) Az LG még 1 év jótállás esetén is 2 évig javítja a bootloop hibával szervizbe kerülő készülékeket.

A hivatalos állásfoglalásról bővebben: [link]

[ Módosította: Intruder2k5 ]

(#28266) brek666 válasza Stauffenberg (#28262) üzenetére


brek666
tag

"Javaslom, hogy egy picit hűtsd le magad ebben a nagy nyári melegben és ne indulatból fórumozz"
Személyeskedést azonnal fejezd be kérlek.Semmiféle indulat nem volt leírtam a tényeket.

1.Ok legyen ez bár nem értek vele egyet.Tehát a az lg szándékosn a hiba teljes tudatában értékesíti tovább még azután is a termékeit miután tudomására jut a hiba.Erről se a viszont eladóit se a véghasználókat nem tájékoztatja.

2.Az lg nem javítja a nyitott bootloaderes készülékeket erről viszont állásfoglalást is kiadott!

3.A nikonnak sem kellett ehez félrebeszélés étveszélyes helyzet:[link]majd itt is így lesz..

Egyébként megáll ez is mivel az alaplap hardverhibás(elméletileg ugye forrasztás gond) így kívúl eshet a megfelelően biztonságos fogalmon sőt veszélyesnek is lehet ítélni mivel zárlat lehet az elengedő forrasztás miatt.Márpedig tényleges tulajdonsága a hibás alaplapnak nem ismerhető fel mivel ki tudja mi lesz ha elenged vagy áthúz a forrsztás....

"2. § (1) Nem hozható forgalomba olyan áru, amelynek tényleges tulajdonsága nem ismerhető fel, és ezért veszélyezteti a fogyasztók egészségét és biztonságát."

4 Ez jogot nem ír felül a magyar jog a pina kötelező érvényű minden országra a szavatosság tekintetében.Egyébként is olvasd át jobban ...

"Amennyiben a gyártók vagy a forgalmazók tudják vagy a birtokukban lévő információ és szakmai tudásuk alapján tudniuk kell, hogy az általuk gyártott, illetve forgalmazott áru a fogyasztókra nézve veszélyes, mivel az általános biztonsági előírásokkal összeegyezhetetlen, az alábbi feltételek mellett haladéktalanul tájékoztatják erről az illetékes piacfelügyeleti hatóságot, különös tekintettel a fogyasztókat érintő veszély elhárítására tett intézkedésekre. Az illetékes piacfelügyeleti hatóság az információt továbbítja a KPIR-be."

Semmi feszkó nincs egyszerüen tartsák be a az elfogadott Eus törvényeket.

" értem én, hogy faszagyerek vagy, aki bulldogként megfélemlített eddig már száz ügyfélszolgálatos diákmunkást, hogy legyen kijavítva a cuccod."Személyeskedést ismételten azonnal fejezd be.Hol említettem én diákmunkást ügyfélszolgálatost? Hol írtam fenyegettem félemlítettem meg embereket?.Borzasztó nézni ahogyan valótlanságok sorozatát állítod.Okát nem tudom és érthetetlen...
Szintén tényként közöltem ,hogy több fogyasztojogi esetet megnyertem a vodafone,huawei ,sony multinacionlis cégekkel szemben tisztán a fogyasztó jogi lehetőségeim teljes tudatában való felhasználásával.

Mehetünk át pm be ha gondolod.Bár ez egy fontos téma és tanulságos is-A linkjeid mindenesetre köszi de engem igazolnak.Nem tájékozatattak senkit miközben egy elektroniaki eszköz hibás ami életveszélyes feszültésggel van közvetlen kapcsolatban hibásan működik...Boka odaverés nagyon...

Meglehet és kel ezt a témát érzelmek nélkül is beszélni kérlek tartsd magad ehez.Hálás köszönet!

.

[ Szerkesztve ]

(#28267) vwadam válasza Stauffenberg (#28265) üzenetére


vwadam
tag

akkor az enyémet miért nem javították meg? :D
7 hónapja vettem,2 év gari volt rá,inkább csereutalványt adtak javítás helyett és első alkalommal küldtem be szervízbe

(#28268) morneo.it válasza Stauffenberg (#28265) üzenetére


morneo.it
senior tag

:R

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#28269) s3nsitivity válasza vwadam (#28267) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Te szegény.. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#28270) vwadam válasza s3nsitivity (#28269) üzenetére


vwadam
tag

mondjuk jobban örülök az új telefonnak,főleg hogy úgy néz ki elég jót választottam :D

(#28271) DaDa válasza Stauffenberg (#28265) üzenetére


DaDa
senior tag

:R

Na akkor megnyugodtam :) ha netalántán gari után jön elő sincs semmi gond.

köszönjük az utánajárást

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#28272) morneo.it válasza vwadam (#28267) üzenetére


morneo.it
senior tag

Mert lehet nem kaptak most alaplapot, vagy sokáig tartott volna. Mellesleg, lett egy tucat G4 alkatrészük :D

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#28273) brek666 válasza Stauffenberg (#28265) üzenetére


brek666
tag

Köszii az infot

505-506 sn a legfertözöttebb.Azután már nem volt gond elvileg!!

[ Szerkesztve ]

(#28274) foxi69 válasza Stauffenberg (#28265) üzenetére


foxi69
tag

:R :R :R Légy szíves rakd majd be az összefoglalóba is legalább a blogos linket. 4 készülék megy a családban (mind 2015. évi beszerzésű) mindenki teljes megelégedésére, hibátlanul.

(#28275) vwadam válasza morneo.it (#28272) üzenetére


vwadam
tag

mindegy,jó ez így :D
legalább megint van 2 év garim meg ugye a g4-et 155-be számolták be úgyh csak egy 10est kellett ráfizetni

(#28276) Stauffenberg válasza brek666 (#28266) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Semmiféle indulat nem volt leírtam a tényeket."

Ma már egyszer kellett szólnom miattad, amikor hazudozással vádoltál egy fórumozót, most meg szisztematikus törvénysértéssel az LG-t. Csillapíts az indulatokon!

"Tehát a az lg szándékosn a hiba teljes tudatában értékesíti tovább még azután is a termékeit miután tudomására jut a hiba."

Tudod bizonyítani, hogy az LG továbbra is hibásan gyártja a készüléket? Sőt még csak azt sem tudjuk, hogy a hiba konstrukciós vagy gyártási minőségből ered.

"Az lg nem javítja a nyitott bootloaderes készülékeket erről viszont állásfoglalást is kiadott!"

Jelen állásfoglalásban erről szó sem volt. Az LG jótállása rendelkezik erről. Ez a jótállás nem írja felül az eladó törvényben előírt jótállását, hanem azon felüli vállalás!

"A nikonnak sem kellett ehez félrebeszélés étveszélyes helyzet:[link] majd itt is így lesz.."

De az ugye megvan, hogy a Nikont nem kötelezte törvény a hiba elismerésére és a jótálláson túli ingyenes javításra? Erről beszélek, nem arról, hogy meglépte-e. Mellesleg a D600 egy fél millió forintos gép volt, ezzel szemben például a D7000 csak háromszázezres és annak sosem javították a fókuszproblémáit. Ez most akkor, hogy? Most akkor kötelezi őket törvény vagy sem?

"Semmi feszkó nincs egyszerüen tartsák be a az elfogadott Eus törvényeket."

Kik tartsák be? Amit linkeltél, abból idézem neked a lényeget:

"So, even if, by any chance your “voluntary warranty” got voided, by European law, you should still have the 2 year “compulsory warranty” as it is described in the Directive and which is the topic of this article."

A "voluntary warranty" amit az LG vállal. A "compulsory warranty" pedig amire a törvény kötelezi az eladót. Hiába követeled harcosan, hogy az LG tartsa be az EU-s jogot és javítson BL-nyitott készülékeket, ha az EU-s jog szerint nekik joguk van nem javítani.

(#28277) Vikooo


Vikooo
addikt

Szivesen latnek egy frissitest, akar security patch vagy 6.0.1 vagy G5 GUi vagy az osszeset egyben. Oktoberben megkapjuk a Majusi update -et? :)

Nincs baj a telefonnal, de jo ha a legfrissebb droid verzio es/vagy biztonsagi patch van rajta.

(#28278) morneo.it válasza vwadam (#28275) üzenetére


morneo.it
senior tag

Mi lett az utód? :U

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#28279) Vikooo válasza morneo.it (#28278) üzenetére


Vikooo
addikt

Huawei P9 -et irt.

(#28280) vwadam válasza morneo.it (#28278) üzenetére


vwadam
tag

Huawei P9 és azt kell hogy mondjam nagyon jó telefon,bőven tud annyit mint a G4,nekem pedig csak ennyi kellett :D
gyors,jó képeket lehet vele csinálni,stabil..

[ Szerkesztve ]

(#28281) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Arra már volt példa, hogy GSM bolt (konkrétan a mobilkereskedes.hu érdekelne) adott csere utalványt valakinek? :D
Ha igen az, hogy ment? Simán le a szervízbe majd írtak, hogy le lehet vásárolni az árát az oldalukon?

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#28282) w333 válasza s3nsitivity (#28281) üzenetére


w333
félisten

Miben sántikálsz ? 1 perc alatt bootloop -ba rakod mi ? :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#28283) jimmedly válasza Stauffenberg (#28265) üzenetére


jimmedly
senior tag

Nagyon köszönjük az utánjárást!!! Ez.megnyugtató, bár remélem nem lesz rá szükségem. 2015 decemberi gyártású a gépezet. (-:

(#28284) Peter.70 válasza Stauffenberg (#28265) üzenetére


Peter.70
őstag

:C :R

(#28285) toto0569 válasza Peter.70 (#28284) üzenetére


toto0569
addikt

+1:R :C

[ Szerkesztve ]

(#28286) planbmokus válasza SztiviVander (#28246) üzenetére


planbmokus
senior tag

Szerintem csekkold le a linkeket, amiket küldtél.
Az elsőben tisztán látszik az "EU"...
Innen biztos, hogy a második magyar beszerzés, ezért az árkülönbözet.
Megnézve a magyar forgalmazók árait, fix árrés 7%-al kiszámolva tök reálisnak tűnik nekem.

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#28287) Stauffenberg válasza foxi69 (#28274) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Beleraktam az összefoglalóba is.

Remélem most már lecsillapodhatnak a bootloop viták. Amennyire én láttam a többség amiatt rettegett, hogy a független készülékre kapott 1 éves jótállással esetleg megszívja, de az LG ezt a hibát 2 évig javítja a vásárlástól számítva.

brek666 felvetése is egy teljesen életszerű aggodalomból fakad. Az LG kiköti, hogy a bootloader nyitással elvész az általuk vállalt jótállás, de fontos tisztában lenni azzal, hogy ez nem teszi semmissé az eladó jótállását, amit törvény ír elő.

(#28288) koxx válasza Stauffenberg (#28265) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Korrekt hozzáállás :R

(#28289) gipsztigris válasza koxx (#28288) üzenetére


gipsztigris
addikt

Az eddig tapasztalataim alapján és az állásfoglalásuk után különösen azt mondom, hogy le a kalappal az LG előtt! :R

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#28290) David3 válasza Stauffenberg (#28265) üzenetére


David3
őstag

Köszönjük szépen! Egyébként a hibajelenségek nélkül is cserélek a főpanelt? Megelőző jelleggel szeretném frissebb főpanelre cseréltetni az enyémet (2015 szeptemberi készülék).

(#28291) gipsztigris válasza David3 (#28290) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ezt nem mondod komolyan ugye? :F

Megelőző jelleggel vigyél magaddal egy szabad szemmel messziről is jól látható összeget és cseréltesd ki az alaplapot! :))

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#28292) David3 válasza gipsztigris (#28291) üzenetére


David3
őstag

G3-nál "kijelző sárgulásra" hivatkozva cserélték nekem az egész kijelzőt, illetve a hozzá tartozó keretet (mivel csak egybe lehet cserélni). Azt tudni kell, hogy korai vásárlású volt a készülékem, amik ugye még repedtek. Gondoltam, hátha itt, a G4 esetében is meg lehet oldani a dolgot valahogy így. : ) Lehet kicsit naiv volt a kérdésem...

(#28293) Bumblebeee


Bumblebeee
tag

Sziasztok ezt hogy lehet előhozni ? " a Slo-mo"-t

[ Szerkesztve ]

LG G4 Android MM 20D* NILLKIN Qin Quick Circle*

(#28294) s3nsitivity válasza Bumblebeee (#28293) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Átkerült a "Mode"-on belülre.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#28295) Busterftw válasza brek666 (#28266) üzenetére


Busterftw
veterán

És hány esetről tudunk, amikor a bootloop miatt robbant fel a teló vagy sebesült meg valaki?
Semennyiről.
Szóval megint kár olyan jogszabályokkal jönni, amik nem relevánsak.
Az összes ügyvéd meg fogyasztó védelmi körbe röhögne.

(#28296) Quqesz válasza Bumblebeee (#28293) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Auto módban müxik, manuálban nem....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28297) brek666 válasza Busterftw (#28295) üzenetére


brek666
tag

Kit érdekel hány esetről tudsz van nem tudsz.A törvények és az élet nem így működik.Hiszen ha a te érveid szerint működne a világ akkor ne ellenőrizzünk semmit csak azért mert még nem volt baj?...
Volt van és lesz is mobiltelefon általi baleset,halál ,stb.Ez meg alaplaphiba a G4nél amin van dugó és áram alatt van...
Nem hinném,hogy körberöhög bárki sőt mint írtam én nyertem. mindig..Huawei P6 szaggatott a video az egész topik beletörödött én nem rájártam a gyártóra csereutalvány.
Sony/voda nem tájékoztattak,hogy a zárt bootloader miatt a garancia lejárta után saját felelőségre sem tudok romot cserélni csereutalvány...Tök egyszerü érv volt:A pénzemért nem ugyanolyan tulajdonságú készüléket adtak el mint a gyári függettlen így csorbultak a fogyasztói jogaim a készülék leértékelődött.+ uyge a zárt bootloadert a simlockal sem tudták magyarázni bár megpróbálták heheh .Nem nyert.

Nyugodj meg ha esetleg bedöglik a nyitott bootloaders G4 em azt is cserélni fogják kötelesek ...Főleg a beismerés után.
Vagy az LG vagy az eladó..
Fogadd el ,hogy nem mindenki birka és hajtja le a fejét a vágóhídon főleg 100.000+os terméknél.Hidd el 20 forintos turbo rágonál én sem fogok balhézni mert megolvadt és 2mmel kisebb az egyik fele. :))

[ Szerkesztve ]

(#28298) s3nsitivity válasza brek666 (#28297) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Egyébként.

Szerintem ha Bootloop hibára fut egy készülék akkor a fastboot se fog élni úgy meg nehezen tudják lekérni, hogy nyitott-e avagy sem és ez után a mentalitás után nehezen tudom elképzelni, hogy ezzel szenvednének, hogy na vajon ez nyitott-e.
A cserénél meg úgyis záródik.

Ettől függetlenül nem merném nyitni amíg időzített bomba. :DDD

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#28299) ctvagyok válasza Stauffenberg (#28287) üzenetére


ctvagyok
őstag

Nagyon köszönjük az utánajárást :R

Lehet mégis inkább megjavíttatom a kijelzőmet.

(#28300) Reinkz válasza s3nsitivity (#28298) üzenetére


Reinkz
senior tag

Szerintem is fölösleges rugózni a bootloader kérdésen, ha ez telefon valamibe tönkre megy akkor bootloop lesz akkor meg egyik szervizes sem fogja meg mondani hogy nyitva vagy zárva volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.