Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2147) havenday válasza Cathfaern (#2144) üzenetére


havenday
tag

én csak pár tíz éve "sportolok", magamnak, élsporttól mesze állok. Azonban azt elmondhatom, hogy a magyarországi legelső táplálékkiegészítő bolt - ha valaki még emlékszik, California Fitnes - megnyitása óta fogyasztok különböző tápkiegeket és az a véleményem, hogy igen is számítanak ezek, még hobbi szinten is.
Mega dózisú multivitamint eszem, húsz éve már biztos és kiváló egészségemnek örvendezek :DD
és nem hallgatok azokra, akik azt mondják megbetegít a sok vitamin. Csak egyszer próbálnák ki, milyen napja lesz, ha megeszik 10.000mg c vitamint egy nap. Csak egyszer....

de, hogy ketogén téma is legyen. Felhagytam a kalória megvonással, természetesen a keto étrend megmaradt és próbálok nem zabálni. Eredmény: elkezdtem nőni, ugyanakkor egy csomó testrészemről a zsír kezd lemenni. A karom 1.5cm rel lett nagyobb, úgy hogy egy ér megjelent rajta. Felhúzásban, guggolásban új személyes rekordot állítottam fel. Szóval, mit mondjak erre? Keto a király!!!!!!
kiegészítő info, kreatint szedek, kb 10gr/nap, multivitamint, c vitamint, b5 vitamint, kolin/inozitol zsírégetőt, keményebb napokon 3.000mg carnitint

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.