Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok,

Van esetleg itt olyan fórumtárs aki iPhone X-öl váltott?
Telefon vásárlás előtt állok és P20 Pro és iPhone X között gondolkodok.
Okosórát is szeretnék vásárolni,a telefon mellé.

(#552) Brain75 válasza kali (#547) üzenetére


Brain75
senior tag

Szia

Nem . Független Dual sim.
Kicsit utána olvastam és a Huawei központilag cserélte le a messages alkalmazását a google alkalmazására.
Máshol is írják hogy kérik vissza a gyári appot, de ez van. A huawei is léphet olyat ami nem tetszik az embereknek.
Amúgy lehet hogy azért van, mert ők már előre gondolkodtak azon hogy internet alapú üzenet küldére is alkalmas legyen a telefon.

Mivel én Telenor-os vagyok ezt nem tudom kipróbálni.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#553) Brain75


Brain75
senior tag

Kiraktam pár teszt képet. Nem nagyon foglalkoztam a beállítással, automatán lőttem kézből.

[link]

[ Szerkesztve ]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#554) Gergőke88 válasza Xeon7 (#551) üzenetére


Gergőke88
addikt

S9+ eladó lesz?

(#555) juhaszroli


juhaszroli
tag

Sziasztok! Akinek már van akár sima P20, akár Pro, van köztük olyan, aki iOS-ről váltott? Konkrétan egy 6S-t cserélnék majd a közeljövőben, és jelen pillanatban jobban bejön a droid vonal (első iPhone, előtte csak droid volt). Vagy aki esetleg valamelyik Galaxyt cserélte erre.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#556) Brain75 válasza joey04 (#548) üzenetére


Brain75
senior tag

Teljesen tök sötétben is kicsit sötét. Kicsit magasabbra vehetnék a minimum és a maximum fényerőt is.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#557) kali válasza Brain75 (#556) üzenetére


kali
legenda

Attól is függ, hogy milyen beállítással használod, auto módban jóval magasabb a maximum fényerő is, mint manuálisan. (582/412)

[ Szerkesztve ]

(#558) #98880768 válasza Xeon7 (#551) üzenetére


#98880768
törölt tag

Én is e kettőn agyaltam.. az iPhone X egy gyönyörű készülék, ráadásul nálam az iOS is előny, de ha őszinte akarok lenni, szinte minden másban a P20 Pro a jobb..
Akksi, a dupla annyi RAM, ujjlenyomatolvasó, stb.
Az ára jóval kedvezőbb, az EMUI meg már szinte iOS.. :D

(#559) HarleyCustom válasza Aryon87 (#522) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Pihi?
Az gáz...
majd elmúlik.
:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#560) joey04 válasza Brain75 (#556) üzenetére


joey04
titán

Technikai bravúr vaksötétben túl sötétet csinálni. A szemed lehet különlegesen toleráns. De ettől függetlenül nem hiszem, hogy szoftveresen növelhető lesz a jövőben a max fényerő.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#561) Aryon87 válasza HarleyCustom (#559) üzenetére


Aryon87
félisten

Jaja:D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#562) HarleyCustom válasza Aryon87 (#561) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Te is “járkálsz” ide-oda a topikokba ,mindig új telóddal. :D
Csak az “új varázsa” vonzott?

Megérte váltani?

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#563) Aryon87 válasza HarleyCustom (#562) üzenetére


Aryon87
félisten

Maradtam a Mate10Pro-nal, csak az erdeklodes miatt vagyok jelen itt:)
Majd kb karacsony korul valtok a Mate20Pro-ra ha osszejonnek a dolgok ahogy szamitom:)
Szamomra nem eri meg a valtas erre, mert kb egyszinten van most a 2 telo (kameraban).
Egy pillanatra azert elcsabultam, es hajlando is lettem volna valtani.

Amugy igen, eleg sok topikban mozgok:K

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#564) pszihó válasza juhaszroli (#555) üzenetére


pszihó
aktív tag

A p20pro a Samsung note 8 at. Minden szempontból veri. Van mindkettő. Szintetikus tesztekben, fotóban, stb. Egyben jobb a note 8. Kijelző felbontásban.

[ Szerkesztve ]

Samsung S9 tab 5g (8/128) 1970 08 09.

(#565) Aryon87 válasza pszihó (#564) üzenetére


Aryon87
félisten

Na ezzel most igazan kivancsiva tettel. Tudnal majd osszehasonlito kepeket készíteni nappal es ejszaka is? :DDD
Csak aztan ne jojjenek a konkurenciatol hapogni :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#566) S e t h válasza Aryon87 (#565) üzenetére


S e t h
nagyúr

Azt csak te szoktál.
Azért tiltanak ki egyre több helyről.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#567) *RLaci* válasza Aryon87 (#565) üzenetére


*RLaci*
addikt

Fototrenden már vannak fent P20Pro képek.

(#568) pixelblondie


pixelblondie
aktív tag

Sziasztok.

Délután csatlakozom hozzátok egy lila p20 pro- val.
előzmények: p10, p10 plus, galaxy s8 plus és s8

as good as it gets

(#569) Bog válasza *RLaci* (#567) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Bizony!

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#570) Mans20 válasza Bog (#569) üzenetére


Mans20
addikt

A sima P20-ról lesz teszt?

(#571) Bog válasza Mans20 (#570) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nyilván.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#572) Aryon87 válasza S e t h (#566) üzenetére


Aryon87
félisten

Csak 1 helyrol, es azt se a Samu miatt:D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#573) pixelblondie válasza pixelblondie (#568) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Megérkezett. Az előzetes hírekkel ellentétben van benne tok. Az egyetlen egyelőre zavaró dolog, az az hogy asztalra letéve picit billeg a készülék, valószínűsíthetően a kidomborodó kamerák miatt.

as good as it gets

(#574) alexander12


alexander12
aktív tag

Az enyém is megjött, Telekomos, duál simes, lila :)

[ Szerkesztve ]

kíváncsi, OP8T

(#575) RedCat válasza Bog (#569) üzenetére


RedCat
senior tag

Ezek szerintem nagyon jó képek lettek. Az én telóm holnap érkezik, már várom.

[ Szerkesztve ]

(#576) nimba1


nimba1
aktív tag

Én szombaton rendeltem elő.
Fogalmam sincs mikor jön :C

(#577) mpeter94


mpeter94
tag

Az enyém is megjött ma délelőtt, media markt-os, holdfénykék színű :C

(#578) shift+ő


shift+ő
senior tag

Nekem is beesett egy. Kérek szépen egy kis segítsége, Xiaomi Mi Max 2 az előd.

Van két alkalmazásom, amit szeretnék duplikálni eddig nem találtam meg. Csak 4 alkalmazás van az iker

(#579) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok.

Van egy Sansung Gear Fit 2 pro órám.
Mennyire tudom P20 Pro-al korlátozások nélkül használni? Nézegettem a Huawei okos órákat, nem nagyon találtam kedvemre valot :(

(#580) hito


hito
nagyúr

Tulajoktól kérdezném: portré módban mindig mozdulatlanul kell tartani a készüléket 1-2mp-ig? Ez nekem gond lehet, mert a 6 hónapos kislányom maximum álmában tud ennyi ideig mozdulatlan üzemmódra váltani, így egy fontos funkciótól gyakorlatilag elesek.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#581) pixelblondie válasza Xeon7 (#579) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Ezt jó lenne tudnom nekemis, mert nálam samsung charm van, nem egy okos húdevalami, de legalább csajos és szép és könnyű. Hiába próbáltam mega programján keresztül csatlakoztatni, a p20p egyszerüen eldobta a kísérletet.
Érdekes mert a Samsung Health meg fut a telefonon zökkenőmentesen

[ Szerkesztve ]

as good as it gets

(#582) finu válasza shift+ő (#578) üzenetére


finu
tag

Phone Clone, a Huaweibe gyárilag benne van, a Xiaomira pedig Playröl kell letölteni és mindent átklónoz.

EricssonGH337,388,T10,T28,Nokia8110,8210,6210,5210,6510,6310,8310,6230,6310i,7250i,6230i,6280,6288,8850,6300,LG4XHD,Optimus G,G2,G3,G4.Mate9,Mate10 Pro,P20 Pro, Mate 20 Pro.P30 Pro.P40 Pro.P50 Pro.13 Pro Max.14 Pro Max.15 Pro Max. 15 Pro

(#583) shift+ő válasza finu (#582) üzenetére


shift+ő
senior tag

Nem aza adatok áthelyezésére gondoltam. amúgy phone clone nem futott le normálisan. A xiaomi össze szedte a cuccokat, amiket át kellett volna küldenie, de a Huawei nem fogadta, pedig látta, hogy miből mennyinek kellett volna jönnie. Megolddottam másképp.

Én az iker alkalmazásokról beszélek. A Vodafone és az Erste alkalmazását szeretném megkettőzni, hogy két külön userrel tudjak bejelentkezni. De a Huawei iker alklmazásban csak a face, messenger és a WhatsApp látható.

Mellette egy szöveg, ami vélhetően hibásan van fordítva: "Ez a funkció jelenleg nem támogatott harmadik féltől származó főképernyőn."

Nem értem, a gyári launchert használom. Az előző mondatnak úgy lenne értelme, ha harmadik féltől származó alkalmazásról beszélne.

Van még mit csiszolni, a felületen. Ha nagyobb betűket használok, akkor egymásra csúsznak a szövegek, ez elég amatőr hiba. Nem csak külső alkalmazás esetén tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#584) shift+ő


shift+ő
senior tag

Elindult a phone clone, az apróságokat már átvitte.

A WiFi beállítások között nem találtam, csatorna állítási lehetőséget. Mivel sok adatot kell átvinnem, gondoltam 5GHz-en gyorsabb lenne. A Huawei-n nem találtam állítási lehetőséget, a Xiaomi-n van.

(#585) jansky1


jansky1
senior tag

P20 Liteot nem nyúz már valaki? Kíváncsi lennék véleményekre :U

(#586) Matutitu


Matutitu
csendes tag

Sziasztok. Arról van valakinek infója, hogy Telenornál milyen szín(ek)ben lesz kapható a P20 Pro? Köszi

(#587) knox83


knox83
senior tag

Tegnap átvettem én is. Twilight és telekomos. P9-ről váltottam, ami a mai napig teljesen jó, de nem bírtam magammal :D Aki függetlenül vette milyen a telefon buildje? Nálam CLT 29 8.1.0.106 (432) Ez azért furcsa mert P9-nél 432 a független rom volt, a telekomos 150.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#588) kali válasza knox83 (#587) üzenetére


kali
legenda

A 432 a régiót jelöli, azon belül nincs (már) megkülönböztetve, hogy szolgáltatós vagy sem.
Külön szolgáltatós firmware sincs már, legfeljebb egyéni verziós kiegészítő frissítést ad ki a szolgáltató, a Mate 10 Pro-nál legalábbis úgy tett már a Telekom, amit nem kötelező telepíteni és gyári visszaállítással el is tűnik, tehát nem épül be teljesen a meglévő gyári verzióba.

[ Szerkesztve ]

(#589) Matutitu válasza Matutitu (#586) üzenetére


Matutitu
csendes tag

Közben megtaláltam kérdésemre a választ, tárgytalan :))

A Telenorhoz holdfény kék és aranyló rózsaszín színben érkező Huawei P20, valamint az éjfekete színű P20 Pro készülékek mellé az előrendelési promóció keretében egyaránt Huawei 360 panoráma kamera jár.

Akkor nem mondom vissza az extrem-es megrendelésem :C

(#590) knox83 válasza kali (#588) üzenetére


knox83
senior tag

Köszi a választ. A frissítések miatt kérdeztem, akkor hála istennek ez változott.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#591) farkas-lány válasza Matutitu (#589) üzenetére


farkas-lány
csendes tag

Úgy érzem az egyetlen leszek, akinek fekete lesz :D
Holnap érkezik, már nagyon izgatott vagyok :)

(#592) shift+ő válasza farkas-lány (#591) üzenetére


shift+ő
senior tag

Nekem is fekete van. Ez jó.

Vicces ez a telefon, egyenlőre b@szott nagy csalódás. Kapkodva adták ki, a szofver itt ott bugos.

A legutolsó amibe beleszaladtam, hogy a 360-as kamera képét nem tudom megfordítani, fejjel lefelé vigyorgok de körbe-körbe.

A régi telefonon ez is gond nélkül megy. :Y

A BT is kritikán aluli. van egy QCY Q29 Pro sztereó headsettem, folyamatosan leszakad.

(#593) Risard válasza farkas-lány (#591) üzenetére


Risard
aktív tag

Nekem is fekete lesz Telenornál csak az van

(#594) farkas-lány válasza Risard (#593) üzenetére


farkas-lány
csendes tag

Alapból feketét szerettem volna, úgyhogy nekem nem gond :)

(#595) GAthersw


GAthersw
csendes tag

Sziasztok!

Én is csatlakoztam egy fekete példánnyal. Nektek sikerült regisztrálni a prémium garira itt? Nekem az istennek sem lesz aktív az engedélyez gomb, hiába nyomkodom végig a feltételeket...

Egyelőre egyetlen idegesítő dolog tűnt fel, az LG-nél külön állítható az értesítési hangerő és a csengés hangereje, itt csak együtt állítható.

(#596) #98880768 válasza shift+ő (#592) üzenetére


#98880768
törölt tag

Most a telefon csalódás, vagy a szoftver? :U Komoly a kérdés, mert nagyon nem mindegy. Szoftverben még bőven lehetnek fennakadások, jön arra frissítés hamarosan.

(#597) shift+ő válasza #98880768 (#596) üzenetére


shift+ő
senior tag

A szoftver, mert minden működésbeli gond tulajdonképpen az. A vas az szép és erős, de mit ér így?

Ez olyan, mint amikor megkaptam 10 éve a Suzuki Vitarát, és az első ablakmosó elindította a hátső ablaktörlőt.

270000 Ft-ért nem ezt vártam.

[ Szerkesztve ]

(#598) #98880768 válasza shift+ő (#597) üzenetére


#98880768
törölt tag

Minden gyártónál vannak gondok az első napokban,hetekben (lásd. Apple, Samsung). Jön 1-2 frissítés és rendben lesznek a dolgok. :)

(#599) #18001664


#18001664
törölt tag

Sziasztok!
Idő hiány miatt még nem igazán tudtam fotózni a telefonnal, ez az egyik automata módban készült 40mpx-es kép amit készítettem.

teljes

(#600) hito válasza #18001664 (#599) üzenetére


hito
nagyúr

Pont azon gondolkoztam ma egész nap, hogy vajon hogy a fenébe nézhet ki egy szög 40MP-en. Köszi! :DDD ;)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.