Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Ti^Em válasza janosibaja (#1000) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

Óra es időjárás esetén szinten, de csak a gyárival.

(#1002) janosibaja válasza Ti^Em (#1001) üzenetére


janosibaja
őstag

No, ez akkor meg van.

A LED kijelzésre nincs valami beállítási módszer/ külső program?

Meg arra, hogy az AOD nem jelzi a Gmailt?

(#1003) nimba1


nimba1
aktív tag

Esti kép S7, P20 pro, P9 lite csak feketeséget lát, ide sem tettem.

[ Szerkesztve ]

(#1004) Bilux válasza nimba1 (#1003) üzenetére


Bilux
veterán

:C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1005) tejeszacskó


tejeszacskó
tag

Sziasztok! Ti találtatok/néztetek már jó üvegfóliát? Olixar féléről van valakinek (akár korábbi, más telefonokhoz) tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

(#1006) nimba1


nimba1
aktív tag

Én s7 után nagyon meg vagyok elégedve. Eddig nekem bármelyik telefonom max 4 óra kijelzőidőt tudott 12 óra használat alatt( Honor 6, S7) , elég nagy fényerőn használom nem takarékoskodok semmivel. Ennél a telefonnál 6 óra kijelzőidő 48 óra ciklus alatt. Bluetooth autóhoz gyorsabban csatlakozik mint S7 pedig ettől féltem hogy rosszabb lesz. Kamera nekem megfelelő, főleg kevés fénynél nagyon jó. Hívásrögzítő remekül működik (S9-en már nincs rögzítés ezért jöttem ide). Ujjlenyomat olvasó szuper,gyors, navigálásra is azt használom. Nekem eddig csak jó tapasztalatom van. :))

[ Szerkesztve ]

(#1007) nimba1


nimba1
aktív tag

Egy beltéri kép

(#1008) knox83 válasza nimba1 (#1006) üzenetére


knox83
senior tag

Nekem sikerült 8 órát összehozni:) 1 nap és pár óra alatt. Viszont 6 és fél óra mellett 2 napig bírja töltés nélkül.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#1009) doki13


doki13
aktív tag

Mate 10 pro ról érdemes P20 PRO rá váltani?

[ Szerkesztve ]

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1010) #98880768 válasza doki13 (#1009) üzenetére


#98880768
törölt tag

Hát nem igazán. Ugyanaz a proci, ugyanakkora akksi.. leginkább a 3 kamera és a dizájn tér el, én tuti nem váltanék. :N

(#1011) kali válasza doki13 (#1009) üzenetére


kali
legenda

Nekem Mate 10 Pro van és elgondolkodtam rajta, de aztán letettem a cseréről, a hardver azonos, kivéve a kamerát és a kijelző kialakítását, így abban a tekintetben nagy változást nem jelentene.
A 8.1 jön hamarosan a Mate 10 Pro-ra is, ráadásul a kamera szoftverének a tekintetében is több dolog átültetésre kerül majd P20 Pro-ból.
A Mate 10 Pro-nál megfaragták végre a kamera szoftverét, bár alapban sem volt annyira rossz, de most mondom azt (a 137-es firmware óta), hogy na ez már tényleg okés, ahogy nézem a P20 Pro-t ilyen tekintetben, ennél is várni kell még néhány hónapot, mire ez bekövetkezik, mert az sem rossz, de van még potenciál a hardverben, a szoftveren tudnak és kell is még faragni.
Mondom a fentieket úgy, hogy amúgy szeretem sűrűn cserélgetni a telefonjaimat - a Nokia 8 például csak 2 hónapig volt meg a Mate 10 Pro előtt -, ha nem Mate 10 Pro-m lenne, bármilyen más telefonról váltanék most a P20 Pro-ra.

(#1012) sirály69 válasza #98880768 (#1010) üzenetére


sirály69
őstag

Teljesen igazad van...! ;)

Szerver Hosting Debrecenben

(#1013) shift+ő


shift+ő
senior tag

Tegnap ezt sikerült lőnöm.

[ Szerkesztve ]

(#1014) shift+ő


shift+ő
senior tag

Tegnap ezt sikerült lőnöm.

kép

(#1015) pkaresz válasza shift+ő (#1014) üzenetére


pkaresz
senior tag

Teljesen rendben van! :)
Aki mobiltól többet vár, vegyen DSLR-t :D SzVSz.

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#1016) janosibaja válasza shift+ő (#1014) üzenetére


janosibaja
őstag

+1

(#1017) knox83 válasza shift+ő (#1014) üzenetére


knox83
senior tag

Ez nagyon komoly!

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#1018) spidersoft válasza spidersoft (#995) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ok, az első kérdésem nem sikerült... lenne még egy, hátha ez már ismertebb tény: tudtok mutatni 960FPS videót, amit a készülék csinál? Amit a neten felleltem (itt meg itt), azok editált izék... szóval a rendes 960FPS stream, nem a közepébe belelassítok hatásvadász cucc. Időben mennyit tud felvenni így lassítva? A 240FPS-es videók mondjuk jók a linken, valóban 240-es streamek, csak ezek a 960-asok nem az igaziak...

(#1019) doki13 válasza kali (#1011) üzenetére


doki13
aktív tag

Köszönöm. Meggyőztél )))

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1020) doki13 válasza kali (#1011) üzenetére


doki13
aktív tag

Azt honnan tudni, hogy milyen soft van rajta?

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1021) kali válasza doki13 (#1019) üzenetére


kali
legenda

Meggyőzni senkit sem akarok, csak a saját véleményemet írtam le, de ettől még válthat bárki, ha kíváncsi például a három hátlapi kamerás megoldásra, vagy igénye van az eltérő kialakítású kijelzőre. :)
A menüben megnézhető az aktuális firmware verzió a telefon névjegyénél.

[ Szerkesztve ]

(#1022) Aryon87 válasza shift+ő (#1014) üzenetére


Aryon87
félisten

Wow, sokkal jobban sikerült mint nekem a Mate10Proval :)
Nincs az égvilágon semmi baj ennek a kamerájával

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1023) finu válasza Aryon87 (#1022) üzenetére


finu
tag

Csak megy a nyavalygás a sok embernél, közbe nem is volt ilyen telefon a kezükben. M 10 pro-nál is ez ment hónapokig emlékezz vissza.

[ Szerkesztve ]

EricssonGH337,388,T10,T28,Nokia8110,8210,6210,5210,6510,6310,8310,6230,6310i,7250i,6230i,6280,6288,8850,6300,LG4XHD,Optimus G,G2,G3,G4.Mate9,Mate10 Pro,P20 Pro, Mate 20 Pro.P30 Pro.P40 Pro.P50 Pro.13 Pro Max.14 Pro Max.15 Pro Max. 15 Pro

(#1024) Aryon87 válasza finu (#1023) üzenetére


Aryon87
félisten

Emlékszem. Bár a legelső szoftverrel amit alkotott, az nekem sem tetszett, de a frissítésekkel egyre jobb lett. Kb ugyanerre számítok ennél a telefonnál is, csak annyi a különbség, hogy ez még jobb lesz mint az M10Pro. Most sztem kb egy szinten vannak.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1025) shift+ő válasza Aryon87 (#1022) üzenetére


shift+ő
senior tag

Pedig semmi trükk nem volt benne, lehajoltam, ráböktem a pitypang fejére a kijelzőn és kész.

(#1026) Aryon87 válasza shift+ő (#1025) üzenetére


Aryon87
félisten

Ebből is látszik hogy fejlettebb lett a kameraszoftver a M10Pro-hoz képest.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1027) tejeszacskó


tejeszacskó
tag

Ti találtatok/néztetek már jó üvegfóliát? Olixar féléről van valakinek (akár korábbi, más telefonokhoz) tapasztalata?

bocsi az ismétlésért, csak idő szűkében vagyok rendeléshez :N

(#1028) winben


winben
aktív tag

Az én fotóim: [link]

(#1029) RedCat


RedCat
senior tag

A zárolt képernyőn folyamatosan váltogatja a képeket. Némelyik tényleg szép. Ezeket hol lehet megtalálni? A telefonon van valahol? Google nem segített...

(#1030) retroid válasza RedCat (#1029) üzenetére


retroid
senior tag

Ez a magazin funkcio

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#1031) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Sziasztok!

Mikor vettem a telefont mondta a srác, regisztráljam be a HiCare-be. Mivel volt Nekem felhasználó nevem mivel az előző telóm is egy Huawei volt, ezért ezt automatikusan beregisztrálta? Vagy valahol megkellene adni hogy P20 pro telefon van már?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#1032) RedCat válasza retroid (#1030) üzenetére


RedCat
senior tag

Köszi. A képeket nem lehet letölteni valahonnan?

(#1033) spidersoft válasza RedCat (#1032) üzenetére


spidersoft
senior tag

Kapcsolódsz USB-vel a telefonhoz, Total Commanderben vagy sajátgép/ez a gép/nemtomhogyhíjjákban simán megtalálod... nem az SD kártyán, hanem a telefon memóriában van valahol. (TC-ben be kell kapcsolni a Képernyő | Szülő mappa megjelenítése a gyökér mappában is opciót, utána bármelyik meghajtó gyökeréből eggyel feljebb lépve látni fogja a telefont is):

(#1034) mhydas99


mhydas99
tag

Ma én is boldog tulajdonosa lettem egy P20 Pronak.
Igaz még csak pár órája használom, telepítgettem, beállítgattam gondoltam írok róla pár sort, aki gondolkodna a vételen.
P9-ről jövök, amit nagyon szeretek, de ennek nem bírtam ellenállni :)
Az első dolog a notch. Azt hittem nagyon fogom utálni, el is rejtettem az első 10 percben de aztán rájöttem hogy nem is zavar, igazából hmar meg lehet szokni. A kijelző nagyon szép, mindenkinek saját ízlése hogyan állítja be, olvastam h természetesre állítva a legszínhűbb, de nekem mégis a vivid az ami bejön. Szép képe van. A betűméretet a legkisebbre vettem, így is olvasható minden ráadásul szebb ezen a kijelzőn, sztem....az ikonok méretét sajnos nem tudtam kicsinyíteni, lehet h csak nem találtam meg az opciót. Így sincs vele semmi baj de azért egy 20%-kal kisebben szebb lenne egy fokkal sztem. De így is jó. Sok 3. féltől való alkalmazás szépen kezeli a notchot, gyakorlatilag app indítása után elrejti és olyan mintha így lenne gyártva alapból, pár meg nem, instát nem használok de tudom azzal még gond van....
A sztereó hangszórók szépen szólnak, nem egy Iphone X v Samu S9+, de sokkal jobb a hangzása mint a P9-nek. Pedig az sem rossz. Elfektetett módban meg rátolja a Dolby atmost is, hát van különbség.
Az előlapi ujjlenyomatolvasót sem szerettem review-k alapján, P9-nek ugye hátul van és imádom, de rá kellett jönnöm h az előlapi hasznosabb. Ezzel váltottam ki a navigombokat. És elérem, kényelmesen, nagyon jó :)
Mondjuk a gyári kijelzővédő fólia egy kicsit bekavar, érezhető a széle az olvasónál, így eleinte mikor finoman simítootam alk.váltáshoz elakadtam, de csak mert azt hittem vágni fogja az ujjam-igen tudom, hülyeség de ez volt....aztán 5 perc múlva megszoktam, frankó nagyon.
Face ID......engem kilóra megvett. Csináltam magamról selfie-t P9-cel, mondom biztos átveri, de hát nem, egyszer sem. Még rövid videót is csináltam, hátha a minimális mozgásra reagál, de azzal sem sikerült feloldania. Csak mikor tényleg ránéztem. És gyors. Nagyon gyors. Gombnyomás nélül flold. Mondjuk beállítootam h elhúzással oldjon csak fel mert esténként használom az lámpát gyorsindítóról, a FaceID meg bekavarna ha egyből felold de most már ez is pipa :)
A rendszer durván gyors, fejlesztői beállításokban minden animációt 0,5-re vettem 1-ről, hát látszik is :)
A beállítások menüben feketére venni a hátteret meg zseniális, tudom Samunál lehet egy ideje, nekem új volt és imádom ezt is.
Android Messages nem annyira sokrétű mint a gyári huawei üzenetek app volt, de használható. Igazából sms-ek írására és olvasására jó, több meg annyira nem is kell.
Translate nagyon penge, persze magyarra nem tökéletes a fordítás de rohadt gyors és azért kivehető mit akar.
A kivetítést kábel híján még nem próbáltam de már úton van, azért hasznos lesz néha.
Jack csati hiánya nekem nem volt szempont, P9-et is 2 éve már BT fülessel használom, egyszerűen zavar ha ott kunkorodik a kábel a nadrágomból menet közben...khmmm.....mmint a jack-kábel. :)
Érzésre, minőségre a telefon nagyon rendben van, érezhetően nehezebb mint a P)-em, de egyáltalán nem vészes. Fogása jó, még a gyári tokban is, amiből egy kicsit még így is kilóg a kameradudor uh sztem előlappal lefelé tartsátok az asztalon, vagy egy jó tokban. Az üveg hátlap gyönyörű, kéket rendeltem, nagyon szép, de sűrűn kéne takarítani ha nem lenne ajta az átlátszó tok.
Hívásnál a hangminőség nekem dettó ugyanaz mint P9-en, ami nagyon jó lévén már abban is egy rakás antenna volt beépítve.
Fotókat még annyira nem lőttem csak párat, arra majd kiváncsi leszek de már most látom ki kell tapasztalni mikor kell az AI és mikor nem ugyanis van amikor nagyon hozzárak egy képhez, jó értelemben és van mikor túlzásba esik......meg kell szokni. A képek minősége nagyon jó, jobb mint a P)-esemé, persze ahogy már írtam azon is szerettem fotózni. Ez jobb, még szép, de nem egy DSLR-szint nyilván.
Nekem 8%-ról 100-ra 88 perc alatt töltött fel, ez kva jó uh pacsi. És 52%-kal kapcsoltam be, beállítások és minden app manuális telepítése után, kb. 3,5 óra használattal ment le 8%-ra úgy hogy még új az akksi. Respect.
Szóval így első blikkre nagyon tetszik, abszolút nem bántam meg a váltást és sztem az idei év egyik legjobb telefonja, minden téren. Persze Samu s9+-t még nem fogtam, Iphone X-et sem, de ez így önmagában nagyon meggyőzőtt. A Mate 10 pro-n is gondolkodtam, mert kb. 90.000-rel olcsóbb mint ez ami pénz, de úgy voltam vele ha már szolgáltatónál váltok legyen ez mert többet ad. És a fotózás nekem elég fontos.
Bocs ha hosszúra sikeredett, ez a kezdeti (remélhetőleg megmaradó) lelkesedés.
Sztem aki teheti ezt nyugodtan vegye számításba, kizárt hogy csalódjon a telefon bármely funkciójában az elithez képest. Leszámítva a 4K felvételt persze.......

(#1035) mhydas99 válasza RedCat (#1029) üzenetére


mhydas99
tag

Galériában találod külön mappában, Magazin név alatt, illetve gyorsindító képernyőn lehet váltogatni és adott esetben letölteni.

(#1036) nbukta77


nbukta77
addikt

Hi. Beleptem a klubba. S9+ valtott.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1037) Németh91 válasza nbukta77 (#1036) üzenetére


Németh91
tag

Szia majd írnál pár szót mik az észrevételek a váltás után?

(#1038) Aryon87 válasza mhydas99 (#1034) üzenetére


Aryon87
félisten

Szupwr voltnolvasninezt anreszletes velemenyezes, ezek szerint valoban nagyon rendben van a telefon. Keoeknmajd johetnek, soraidbol ugy veszem, ertesz is a fotozashoz, igy en orulnek ja megosztanal parad majd.

nbukta77: engem is erdekelne a pro-kontra velemenyed

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1039) nbukta77 válasza Németh91 (#1037) üzenetére


nbukta77
addikt

Rendben. Egy gyors kerdes a billentyuzeten a szo javaslatok nem kapcsolhato ki? Elvileg ki van, de dobalja a billentyuzet felett a szavakat.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1040) Saccco válasza nbukta77 (#1039) üzenetére


Saccco
nagyúr

Pont most válaszoltam meg valakinek a testvértopikban... :DDD

Az a Swiftkey legjobb része és védjegye. Ha használod, egy idő után komplett mondatokat képes szavanként felajánlani. Minden telefonomon ezt használom már nagyon régóta. :D

Alternatíva:
Gboard – a Google-billentyűzet

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#1041) nbukta77 válasza Saccco (#1040) üzenetére


nbukta77
addikt

Kosz. Mar le toltottem. Engem idegesitenek a javaslatok.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1042) nbukta77


nbukta77
addikt

Nincs valami modszer az ertesitesi sav lehuzasara anelkul, hogy fent kene tapiznom?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1043) Pompi válasza nbukta77 (#1042) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Másik launcher - pl. Nova. Ott lehet gesztusokat beállítani, és akkor bárhol le tudod húzni.

Feel Good Inc.

(#1044) nbukta77 válasza Pompi (#1043) üzenetére


nbukta77
addikt

Kosz. Akkor siman nem megoldhato.
Azert koszonom.

[ Szerkesztve ]

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1045) Pompi válasza nbukta77 (#1044) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A gyári launcherben én nem találtam erre megoldást, mert ott a Huawei saját cucca jön be a bárhol lehúzásra.

Én mondjuk egyelőre force-olom magam a gyári launcher megszokására, mert amúgy évek óta a Novát használom, de ez a Huawei féle egyébként nem annyira rossz, ok, nem annyira testreszabható, de nem rossz.

Feel Good Inc.

(#1046) mhydas99 válasza nbukta77 (#1042) üzenetére


mhydas99
tag

De van, ha használod a virtuális navigációs gombokat a kijelzőn, akkor 4 opció lehet. Ha kivalasztod a vissza, haza, alk.valto és lefelé mutató nyilakat akkor ez az utolsó lesz az ami lehúzza az ért.savot. vagy ha használod az ujjlenyomat.olvasot mint navigációt akkor a kezdők epernyon a kijelző alsó szélétől húzd fel az ujjad atlosan, ekkor egykezes használatnal "osszemegy a kijelző" így könnyebben lehúzható az ért.savot. de ezt beállításokban engedélyezd előbb. Intelligens asszisztens, egykezes használat.

[ Szerkesztve ]

(#1047) spidersoft válasza spidersoft (#1018) üzenetére


spidersoft
senior tag

up :U senkinek nincs tapasztalat ezekről? mármint: tudtok mutatni a telefon által rögzített nem szerkesztett 960FPS videót, illetve találtatok-e módot arra, hogy az egymás melletti kameraképeket külön fileként ki lehessen menteni?

(#1048) mec71


mec71
tag

Sziasztok
Hogy lehet kikapcsolni a fényképező használatakor a klikkelő hangot hogy semmi hang ne legyen?

(#1049) Viktor0610 válasza mec71 (#1048) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem biztos, hogy ki lehet kapcsolni, hogy ne tudj suttyomban fotózni.
Próbáld meg a készüléket némítani, hátha akkor a kamera hang is kikapcsolódik. Vagy nézz meg másik fényképező appot.

Samsung Galaxy A54

(#1050) trichie16 válasza mec71 (#1048) üzenetére


trichie16
csendes tag

Kamera megnyitása után felső jobb sarokban beállitások, és a némitást bekapcsolod.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.