Hirdetés

2019. november 21., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-10-09 09:46:22

LOGOUT.hu

>> Légyszives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

(#14001) Janaboy válasza Lasy (#14000) üzenetére

Janaboy
(addikt)

Szuper.

Janaboy

(#14002) Sungoo válasza Lasy (#14000) üzenetére

Sungoo
(őstag)

Hurrá

(#14003) knox83

knox83
(aktív tag)

Sziasztok, másfél éve van meg a telefon és még mindig kxxva jó. Játszottam a gondolattal, hogy lecserélem de mindig az a vége, nincs értelme.. Néztem o+7et az akku idő és a kamera nem győzött meg, p30 prora nem látom értelmét a váltásnak, az új iphone nem rossz, végre kamera és üzemidő is fasza, de az ios valahogy sosem feküdt (volt céges iphone rühelltem) az áráról ne is beszéljünk. P40 pro várós, de ha nem állapodnak (nem úgy tűnik) meg akkor úgy is bukó, vagy jöhet a saját rendszer de ki tudja.. Kinek mi a véleménye, tényleg érdekel :)

Huawei P30 Pro - - Huawei P20 Pro - - Huawei P9

(#14004) Totatti(Hun)

Totatti(Hun)
(tag)

Sziasztok !
Szeretném a segítségeteket kérni! Samsung telefonomról átmásoltam a p 20 pro-ra zenéket csináltam új mappát .150db mp3 fájl amit lát is a zenelejátszó csak amikor kiválasztom a fájlt és meg nyomom a lejátszó gombot akkor átugorja a lejátszani kívánt zenét . Mi lehet a baj? :W

Áldás Békesség Az Úr Legyen Veletek

(#14005) Sungoo válasza knox83 (#14003) üzenetére

Sungoo
(őstag)

A készülék tényleg jó. De ez a frissítési rendszer kriminális. Lehet visszaszállok xar Samsungra, ott legalább havi rendszerességgel jöttek a frissítések. (S9)

(#14006) WhiteWalker

WhiteWalker
(veterán)

Most nézem a párom P10 telefonján , külön van az értesítési és csengőhang beállítás , nálam egybe van a kettő... :W
Másnál ez hogy van?

Gondoltam én naiv , ez az EMUI nagyjából egységes felület :U

[ Szerkesztve ]

(#14007) Sungoo válasza WhiteWalker (#14006) üzenetére

Sungoo
(őstag)

(#14008) WhiteWalker válasza Sungoo (#14007) üzenetére

WhiteWalker
(veterán)

Bekula , de komolyan ...

kép link

Viszont , ha a fizikai hangerő gombot megnyomom , akkor megjelenik mind a négy :U Nesze neked C431...

[ Szerkesztve ]

(#14009) knox83 válasza Sungoo (#14005) üzenetére

knox83
(aktív tag)

Igen ezt nem említettem, azzal én sem vagyok kibékülve..az viszont jó hír legalább hogy android 10 emui 10 lesz még nekünk.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 Pro - - Huawei P20 Pro - - Huawei P9

(#14010) Sungoo válasza knox83 (#14009) üzenetére

Sungoo
(őstag)

Valakinek lehet. Én nem bízom benne.

(#14011) bodoraudio

bodoraudio
(aktív tag)

Komolyan mint az oviban.
Van egy szinte tökéletes készülékünk, és mégis azért paráznak itt sokan, hogy nincs mindennap új frissítés.
:W

(#14012) Sungoo válasza bodoraudio (#14011) üzenetére

Sungoo
(őstag)

Ha 4 (négy) frissítéssel vagyok lemaradva, és megemlítem, akkor ez óvoda? Te nem paráznál, ha valamiért a Tiéd is beakadna? Gondolom a Te csőröd is piszkálná, hogy vajon miért.
A segítő szándékú, építő jellegű beböffenésed meg külön köszönjük!

(#14013) WhiteWalker válasza bodoraudio (#14011) üzenetére

WhiteWalker
(veterán)

Ezt most minek? :U

Olvass vissza egy kicsit! Olyan készülékem van , amiről azt se tudja senki - vagyis csak találgatunk itt a fórumban , hogy hova ,melyik régióba tartozik. :U

Ráadásul , rajtam kívül vannak mások is akik szintén le vannak maradva több frissítéssel!
Igen , itt beszéljük ki és meg ezeket! Nagyon sok segítséget kaptam innen. De erre az értelmetlen idehányt kommentre nem vagyok kíváncsi.
Görgess tovább nyugodtan!

[ Szerkesztve ]

(#14014) Janaboy válasza Sungoo (#14012) üzenetére

Janaboy
(addikt)

Ez teljesen jogos, de szerintem ha gond van, akkor ott a szerviz és ők megcsinálják.
Nem lehet tudni, hogy miért ragad be a frissítés.

Amúgy szerintem még megérné megpróbálni a másik két szolgáltató kártyájával kíváncsiság kedvéért.

Amúgy @bodoraudio hozzászólása szerintem arra vonatkozott, hogyha elcsúszik egy hetet a frissítés, mert ugye Samsungon ez flottul megy (állítólag) már megy a hiszti és ezzel egyet is értek.
Nekem az a frissítési gyakoriság, ami most a Huaweien van egy telefonom se volt még.

üdv

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#14015) Gabesz87 válasza Janaboy (#14014) üzenetére

Gabesz87
(addikt)

Engem különösebben nem izgat ez a frissítés dolog, amíg a telefon ellátja funkcióit, szóval úgy vagyok vele, hogy jön amikor jön. De azért való igaz, hogy elég gyötrelmes a Huawei frissítési megoldása. Mi nemrég vettük a páromnak az iPhone XR-t, és totál meg vagyok lepődve, hogy amikorra beharangozták a frissítést, szinte percre pontosan valóban elérhető is volt! És 1-2 héten belül jött vagy 3 update az iOS13-ra. Szóval ezt lehetne ügyesebben csinálni Huawei!

Ender-3

(#14016) Sungoo válasza Janaboy (#14014) üzenetére

Sungoo
(őstag)

Ezt a SIM csere dolgot megpróbálom, ha találok másikat a környezetemben. Köszi! :R

(#14017) Sungoo válasza Sungoo (#14016) üzenetére

Sungoo
(őstag)

Illetve még azt próbálom, hogy HiSuittal vissza megyek előző verzióra, és hátha végig megy a frissítés.

(#14018) WhiteWalker válasza Sungoo (#14016) üzenetére

WhiteWalker
(veterán)

Én hárommal ( digi,telekom,telenor) is próbáltam... Eredménytelenül...

(#14019) Sungoo válasza WhiteWalker (#14018) üzenetére

Sungoo
(őstag)

Akkor ez is kilőve. :DDD

(#14020) WhiteWalker válasza Sungoo (#14019) üzenetére

WhiteWalker
(veterán)

Egy kimaradt : Vodafone-nal nem próbáltam ;]

[ Szerkesztve ]

(#14021) gegekutas válasza Sungoo (#14019) üzenetére

gegekutas
(tag)

Nem tudom hogy a simkártyának van e köze hozzá, de amikor megvettem, sim nélkül indítottam el. 8.1ről frissített mindjárt 9re.

(#14022) Sungoo válasza gegekutas (#14021) üzenetére

Sungoo
(őstag)

A 9 megvan, az utolsó előtti verzió. Most megcsináltam a rollback-ot, végig telepítgettem a frissítéseket, de a .286-nál megállt, mint eddig. Nekem nem ér annyit ez a xar, hogy szervizbe rohangásszak sok kilóméterre. Bekúrom a fiókba, rendelek valami mást. :DDD

(#14023) Janaboy válasza Sungoo (#14022) üzenetére

Janaboy
(addikt)

Ne rakd oda, küld el nekem, nekem 286on is megfelel ;]

Janaboy

(#14024) Sungoo válasza Janaboy (#14023) üzenetére

Sungoo
(őstag)

Ha adsz helyette normális készüléket, ámen! :DDD

(#14025) Janaboy válasza Sungoo (#14024) üzenetére

Janaboy
(addikt)

Nekem a Honor 10 frissít simán :DDD

Janaboy

(#14026) gegekutas válasza Sungoo (#14022) üzenetére

gegekutas
(tag)

Rollbacket, úgy csinálnám, hogy először vissza állítanám a gyári beállításokra, nem fr-t adnék. Ez a google fiókot is kitörli, és szűz készülékkel kezdeném el újra. Veszteni valód nincs, p10-en így csináltam, működött.

(#14027) Sungoo válasza gegekutas (#14026) üzenetére

Sungoo
(őstag)

Elméletileg ez is pucolt mindent, legalábbis teljesen alapról indult.

(#14028) st3v3np3t3r

st3v3np3t3r
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Rájár a rúd a Samsung Galaxy S10-re :DDD Elkezdték fekete listára tenni a bankok az ujjlenyomat olvasó hiba miatt :DDD
link

PH! app a GPlay áruházban/Huawei P20 Pro C432 9.1.0.364 + GearS3 Frontier with SamPay / Fujitsu T730 Win10Pro / Keep Calm Vape On / Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#14029) gegekutas válasza Sungoo (#14027) üzenetére

gegekutas
(tag)

Tudom milyen ez a beakadós dolog, a p10em járt igy, aztán nem frissült sokáig,ezzel oldódott meg.Kívánom, hogy megoldódjon nektek is! :D

(#14030) Zafi válasza WhiteWalker (#14020) üzenetére

Zafi
(tag)

Nem igaz, mert nekem vodám van!

(#14031) Colgate

Colgate
(csendes tag)

Üdv Mindenkinek!
Ugyan az a problémám mint WhiteWalker-nek. Már megvan a teló kb 40 napja és semmi frissítés. Aztán itt valaki írta hogy ki kellene próbálni sim nélkül a telefont. Bekapcsoltam a telót kb 5 perc múlva már jött is a frissítés xD. Lehet véletlen egybeesés. :DD

Crystal Method

(#14032) Lasy

Lasy
(veterán)

Tegyétek fel a német romot, azzal mindig friss lesz, és az is marad

Privát üzenetre, csak akkor válaszolok, ha tényleg privát. A többi a fórumra megy!

(#14033) Zafi válasza Colgate (#14031) üzenetére

Zafi
(tag)

És tényleg, sim ki, bekapcs és már itt is clt-l29 9.1.0.311/c431e5r1p9/. 8,1ről!
Bár érdekes mert ezt már próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#14034) Sungoo válasza Zafi (#14033) üzenetére

Sungoo
(őstag)

Nekem nem jött össze.

(#14035) WhiteWalker válasza Zafi (#14030) üzenetére

WhiteWalker
(veterán)

Mi nem igaz? Hogy nem próbáltam?
Pedig de ;]

(#14036) WhiteWalker válasza Colgate (#14031) üzenetére

WhiteWalker
(veterán)

Két apró bökkenő is van ebbe , hogy az enyém C431 készülék , a másik , hogy mielőtt bármit csináltam volna a telefonnal így kezdtem: SIM nélkül és wifi-n update keresés...
Eredmény: "zero.zero"

Nem véletlenül sírom itt tele a fórumot :U

(#14037) Zafi válasza WhiteWalker (#14035) üzenetére

Zafi
(tag)

Voda sim-re értem mert nekem az van! De próbáld meg te is a sim kivételt nekem is működöt!
És ügye nekem is ugyan az van mint neked!!

[ Szerkesztve ]

(#14038) Sungoo válasza WhiteWalker (#14036) üzenetére

Sungoo
(őstag)

Neki is 431. :)

(#14039) WhiteWalker válasza Zafi (#14037) üzenetére

WhiteWalker
(veterán)

Mint írtam így kezdtem a doboz kinyitása után az egészet , de most adtam egy újabb esélyt .
Lassan 30 perce kivettem a két SIM kártyát és azóta SIM kártya nélkül wifi-n lóg a telefon de frissítést továbbra sem talál. :N

(#14040) Sátán44

Sátán44
(addikt)

Feleségem vodás p20 pro-ja még mindig 8.0-án van. Egy darab frissítés sem jött rá. Szolgáltatóhoz kell bevinni, vagy manuálisan is lehet?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#14041) Janaboy

Janaboy
(addikt)

Próbáljátok Huaweit keresni a HiCare appon keresztül, kérjétek hogy pusholjak a frissítést.

Janaboy

(#14042) Lasy válasza WhiteWalker (#14039) üzenetére

Lasy
(veterán)

Hol nézem ezt meg?
Hátha tudok segíteni.

Privát üzenetre, csak akkor válaszolok, ha tényleg privát. A többi a fórumra megy!

(#14043) st3v3np3t3r válasza Lasy (#14032) üzenetére

st3v3np3t3r
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

szia.zárt bootloaderen nem igazán lehet cserélgetni romokat,max a régiót lehet csere berélni,de szerintem az se nagyon megoldás...ez nem samsung vagy sony telefon ahol olyan könnyen megoldhatóak a romok cserélgetése :DDD

PH! app a GPlay áruházban/Huawei P20 Pro C432 9.1.0.364 + GearS3 Frontier with SamPay / Fujitsu T730 Win10Pro / Keep Calm Vape On / Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#14044) Lasy válasza st3v3np3t3r (#14043) üzenetére

Lasy
(veterán)

Es a német régiót nem lehet csak úgy feltenni?
De lehet, pont most írtad.
Sehol nem írtam, hogy bootloadert nyisson.
A kérdésem az volt hol nézem meg hogy milyen a készülék, hogy tudjak miből indulni.

C432E5R1P9
EZ PONTOSAN MIT TAKAR?

[ Szerkesztve ]

(#14045) Lasy

Lasy
(veterán)

Amúgy van egy FunkyHuawei program amivel bármit fel lehet rakni.

(#14046) st3v3np3t3r válasza Lasy (#14044) üzenetére

st3v3np3t3r
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

a C432 a régiókód, az utána lévő karatker sor jó kérdés

Ezt az appot mondod? link ez csak arra jó, hogy a kínai kiadást átállítja nemzetközire... mellesleg sok mindenhez kell a nyitott bootloader, zártra egyedül az aláírt firmwarek rakhatók fel,más módosítást nem lehet alkalmazni

(#14047) Colgate válasza WhiteWalker (#14036) üzenetére

Colgate
(csendes tag)

Az én telefonom is c431. És amikor megjött a teló kb 1 óráig nem volt benne sim , csak nyomogattam a telót meg kerestem rá frissítést. Bár én akkor abban a hitben voltam hogy csak akkor jőn rá hogy ha benne van a sim. Tegnap meg csak bekapcsoltam sim nélkül , néztem rajta youtubot és magától jelezte hogy van újabb android . Sajnálom hogy neked nem működik.

Crystal Method

(#14048) Lasy válasza st3v3np3t3r (#14046) üzenetére

Lasy
(veterán)

Tehát egy 431 vagy 432 ugyan így aláírt. Így fel kellene mennie.

(#14049) st3v3np3t3r válasza Lasy (#14048) üzenetére

st3v3np3t3r
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

elméletben...de a gyakorlatban ami c432-es verziós szoftver, azt csak c432-es régiósra lehet feltenni azaz csak régió azonosra... ahhoz,hogy más régiós romot tegyél fel, rebrandolni kell a telót,ahhoz meg nyitott bootloader kell...

samsungon vagy sony-n ez milliószor könnyebb

bár én személy szerint nem teszteltem... de biztonságosabb a pc-s firmware finderes módszerrel feltenni a legutolsó aláírt verziót mint sem barkácsolgatni olyan kiadással amit nem az adott régiós készülékhez adtak ki

[ Szerkesztve ]

(#14050) Lasy válasza st3v3np3t3r (#14049) üzenetére

Lasy
(veterán)

Kezdem érteni.
De úgy látom ki kell próbálni, mert húzza a fantáziám

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.