Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#352) HarleyCustom válasza Prowler (#346) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Majd Zack a tesztjében megkapargatja és kiderül milyen anyagokból van.
Gombok,hátlap,keret...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#353) Prowler válasza HarleyCustom (#352) üzenetére


Prowler
senior tag

Kíváncsi leszek, lehet kellemes csalódás lesz. Érzésre a P10 minőségibb.

Veremivadék Undorkutya

(#354) bigmasterg válasza #98880768 (#342) üzenetére


bigmasterg
addikt

Na azért még kíváncsi leszek a valós felhasználói véleményekre erről a telóról.
Páran nagyon lehúzták, úgy hogy még sosem volt vele dolguk.

Nekem az tetszik benne, hogy másabb, mint a sablon galaxy S. Nekem is s8 van, de s6 edge, s7 edge, s8, s9, a8, nem mernek szakítani a bevált recepttel, szinte alig van különbség a generációk között. (klasszikus iphone vonal 6tól 8ig dettó, dög unalom).
Itt legalább van notch, ami ízlés szerint kapcsolható, 3 kamera, ai funkciók, nagy akksi. Oké, nem lett az összes funkció hibátlan, de legalább próbálkoznak. :)

Értem a kamerára fanyalgókat, nem lett mindent alázó, mint ahogyan bereklámozták, de azért szégyenkezni sem kell vele. Jó fényviszonyok között, belenagyítva (és nyilván szituációtól függően) más gyártók képesek jobb képeket készíteni. Viszont ahol a legtöbb telefon elvérzik, kevés fénynél, gyors mozgásnál stb, ott úgy tűnik, hogy jobban szerepel a p20 pro.
De igazából még nem láttam olyan tesztet, ahol kifejezetten rosszat mondtak volna a kameráról, talán csak ebben a topicban volt jellemző. :)
De amúgy vannak ilyen, ilyen és ilyen tesztek is róla.

(#355) #98880768 válasza Prowler (#353) üzenetére


#98880768
törölt tag

:K Én is így éreztem. Stabilabb,jobb a fogása és - bár ez ízlés kérdése - szerintem még szebb is.

(#356) #16820480 válasza bigmasterg (#354) üzenetére


#16820480
törölt tag

Egyébként a notch nem kapcsolható, csak azt lehet állítani, hogy abban a sávban fekete legyen a háttér mindig. Szóval nem olyan van, hogy a mellette levő részt teljesen üresen (és feketén) hagyja a szoftver, és alatta van az állapotsáv, hanem csak feketévé lehet tenni az állapotsávot.

(#357) 7Heads Drago válasza #98880768 (#342) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Azért nem kellene máris leírni a pro-t. A mate sorozat se szerepelt jól a PH-s teszten, aztán azért mégis elég népes táborra van. Akkumulátor üzemidőben pedig a samsungok a fasorban sincsenek.
De pl videó készítésre tényleg nem jó választás a P sorozat.

sheratan: Viszont én élőben megnéztem a notc-ot és a fekete keretbe elég szépen beolvadt a kijelző. Amúgy én se vennék notch-os telot. De ezzel a beállítással már jól nézett ki.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#358) #98880768 válasza 7Heads Drago (#357) üzenetére


#98880768
törölt tag

Leírni? "P20 Pro a jelenlegi állapotában nincs a Samsungok szintjén" Ennyit írtam, ami igaz is. Hozzátéve, hogy a kameráról beszélgettünk! Akksiban nyilván jobb.

(#359) #16820480 válasza 7Heads Drago (#357) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nekem nem is a notch kinézetével van amúgy bajom, hanem magával a másolással. Ennyire átfogó és gyors másolási hullám eddig nem volt még szerintem.

(#360) joey04


joey04
titán

korrekt gép, de ez az alsókategóriás kínai márkákra jellemző koppintás ebben a kategóriában nagyon gáz, mind a külső, mind a szoftver másolat, ez nagyon szomorú ezen az árszinten. és akkor még ott van a kínai kormány hátszele... de maga a készülék jó.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#361) bigmasterg válasza #16820480 (#356) üzenetére


bigmasterg
addikt

Persze, egyértelmű, hogy fizikailag nem lehet eltüntetni, csak optikailag.

Én úgy tekintek rá, mint egy kis másodlagos kijelzőre (mint anno LG V10nél), ahol az értesítések vannak, így nem a többi tartalomtól veszik el a helyet a kijelzőn.

(#362) dutrás válasza Bog (#194) üzenetére


dutrás
őstag

Hatalmas +1. Így kell ezt.

P50 pro/P40 Lite

(#363) balika333


balika333
tag

Ma voltam az MM-ben megnézni a P20 Pro-t. Jelenleg Note 8-at használok, de mindig szeretem az új telefonokat kipróbálni ami az eszemnek és kíváncsiságomnak jó, pénztárcámnak nem :C
Na de nagyon tetszik a színátmenetes szín, de inkább a kéket választanám helyette. Nekem speciel tetszik a notch, jó a kijelző is. A kamera olyan amilyen. A színek, részletek jobbak voltak Note 8-on, videózás pedig sajnos csalódás. Szeretem a Huaweit, P9, P10, Mate 8 telefonom volt, használtam őket elég sokáig (tovább mint a konkurens gyártók termékeit), de többet vártam.

A Samsung hozzászoktatott az Always on Displayhez és a normális mérető értesítő ledhez. Miért kell nagyon kicsi LED-et tenni a telefonokra? Miért nem lehet egy erőteljes, napfényben is láthatót tenni rá ahogy
a Samu teszi
?
Az akkumulátor pozitív, így kell csinálni. Méretre rendben van és szeretem a könnyen kezelhető home gombot.

Sajnos a kamera miatt nem fogom kipróbálni, de csak így továb Huawei, egyszer biztosan visszatérek :R
vagy újra iPhone ha végre lesz DualSim ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Note 22 Ultra

(#364) Prowler válasza #98880768 (#355) üzenetére


Prowler
senior tag

Egyetértek veled. Amin viszont most így elgondolkodtam, hogy lecseréljem-e a P10-et a Honor View 10 -re...
Kirin 970, 6 GB RAM, 128 GB ROM, 3750 mAh akksi, 1.8 apertúrájú lencsék - és mindez 120 ezer Ft újonnan.

Nagyon szeretem a P10-et de ez így elég kihagyhatatlan ajánlatnak hangzik...

Veremivadék Undorkutya

(#365) #98880768 válasza balika333 (#363) üzenetére


#98880768
törölt tag

"A Samsung hozzászoktatott az Always on Displayhez" Ezen is van, nem?

(#366) balika333 válasza #98880768 (#365) üzenetére


balika333
tag

Nincs benne, max külső programmal.

Samsung Note 22 Ultra

(#367) Aryon87 válasza balika333 (#366) üzenetére


Aryon87
félisten

M10P-ben van, igy a P20Pro is 100% tudja, mivel amoled kijelzos..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#368) alexander12 válasza balika333 (#366) üzenetére


alexander12
aktív tag

Van benne, az előbb néztem a tech2 videóján ☺

kíváncsi, OP8T

(#370) Aryon87 válasza #45553408 (#369) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem sokban kulonbozik, mert a Samsung legakabb jelzi ugye kis ikonokkal is epp mi van.
Huawei sem olyan rossz azert;)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#371) balika333 válasza alexander12 (#368) üzenetére


balika333
tag

Köszönöm akkor ez jó hír :)

Samsung Note 22 Ultra

(#373) borand válasza esgabor75 (#347) üzenetére


borand
aktív tag

bár már többen írták, hogy szóród a hülyeségeket, de én egy A3-as samsungról a samsung okos tv-t úgy kapcsolgatom ki, be ahogy akarom. természetesn inframentes a telefon és tökéletesen kiváltja a távkapcsot

(#374) mjani1172 válasza borand (#373) üzenetére


mjani1172
addikt

Ne haragudj de amit írsz az sem egy nagy okosság.

Mutasd meg kérlek,hogy egy magasan lévő klímát vagy egy hangszórórendszert, hogy irányítasz infra nélkül.

(#375) fRooStzzZ válasza borand (#373) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Gondolom wifi-n keresztül..
De sok mindenben nincs wifi, régi hifikben, mint lentebb írták klíma, beltéri egységek stb..
Erre jó az infra meg a SURE. :P

(#376) borand válasza mjani1172 (#374) üzenetére


borand
aktív tag

Kibeszélt itt klímáról meg hangrendszerről? Ő feldobta, hogy megnézi mikor kapcsolgatok TV-t infra nélküli telefonról. Amit írok az okosság, amit ki akarsz belőle hozni, az meg egy másik téma.

(#377) fRooStzzZ válasza borand (#376) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Csak olvasva a topikot, sokan hiányolják az infrát jogosan, mert sok mindenhez jó, még ha sokan úgy is gondolják hogy elavult dolog már, mert mindenhez jó. Kapu távirányítóra, meg mindenre..
Csak ugye nem mindenki köt hálózatra mindent, amit csak rá lehet dugni..
Nekem is smart tv van, de akkor látott netet utoljára, mikor a frissítettem a rendszert..
Ugye már mindenki köt mindent a hálózatra, holott tök felesleges szerintem, aztán meg van a másik véglet, a sok paranoiás, végül is jogosan mert ugye nem hallottunk elég hírt arról hogy távolról ki be kapcsolgatnak mindent ami hálózaton van..

(#378) borand válasza fRooStzzZ (#377) üzenetére


borand
aktív tag

Tiszta sor, amit írtok, de attól én még kapcsolgatok infraport nélkül. Mondjuk így se használom, mert erre van a távírányító. A gyerek elől meg el kell rakni és kész.

(#379) pusszycat válasza borand (#378) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem is van wifi app a tv-hez telefonon , viszi is rendesen csak pont be meg ki nem akarja kapcsolni. Kipróbáltam már vele már 4-5 app. egyik sem. Mondjuk ez LG nem Samsung. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#380) Saccco


Saccco
nagyúr

Lumia 1020 vs. Huawei P20 Pro blind shootout :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#381) Fryskitt válasza Saccco (#380) üzenetére


Fryskitt
addikt

És most holnapig várni kell... el fogom felejteni megnézni. :O

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#382) hito válasza Saccco (#380) üzenetére


hito
nagyúr

Számomra hihetetlen, hogy képesek voltak jpeg-ben megcsinálni a tesztet. Kit érdekel, hogy az ócskábbnál ócskább jpeg motorok hogy viszonyulnak egymáshoz? Raw-ba kellett volna, szerkesztés nélkül kimenteni jpeg-be PS-ban és az már mérvadó lett volna. Mellesleg hol egy low light kép?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#383) Fryskitt válasza hito (#382) üzenetére


Fryskitt
addikt

Hihetetlen is és nem is. A nagy többség céloz és lő, aztán fel a közösségi oldalakra. Azt sem tudja, mi az a RAW. Szerintem az ilyen teszteknek is van helye.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#384) #16820480 válasza hito (#382) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem az a 3 ember, aki képes egy telefonnal lőtt képnél RAW-ban szarakodni nem igazán mérvadó a vásárlók többségének szempontjából...

(#385) hito válasza #16820480 (#384) üzenetére


hito
nagyúr

Jaja, ez így van. Csak az a gond, hogy a vásárlók többsége, akiket említettél (illetve azoknak egy része), utána szakértőnek avanzsálva magukat mennek a topicokat teleköpködni, hogy így szar, meg úgy szar a kamera, aztán egy raw képet nem tudnak, vagy lusták előhívni, ahol tényleg megmutatkozna a lencse + szenzor képessége. De a meleg levegő ömlik a szájukon rendesen. Az ilyen "vaktesztekkel" meg adják alájuk a lovat, ahol még a tesztelő is lusta betenni az összehasonlításához szervesen kapcsolódó raw állományt is.

Saccco: erre nekem is van egy nagyobb összegem.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#386) Saccco válasza Fryskitt (#381) üzenetére


Saccco
nagyúr

Amúgy a B lesz a P20 Pro, szerintem.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#387) helixP válasza #16820480 (#384) üzenetére


helixP
nagyúr

Illetve a Huaweit lehet telefonként használni, így 2018-ban is :)

(#388) Risard


Risard
aktív tag

Aki telenornál előrendelte jelentkeztek már a telenortól?

(#389) #16820480 válasza hito (#385) üzenetére


#16820480
törölt tag

Jó, de megint csak az a helyzet, hogy hiába lenne esetleg jo a hardver, ha nem tudnak normális jpeg motort mellé tenni, akkor megette a fene. Tudod ki fog minden egyes képnél RAW-ból utómunkázni :N Főleg ha esetleg van másik telefon, aminél erre nincs szükség.

(#390) hito válasza #16820480 (#389) üzenetére


hito
nagyúr

Az én megítélésem szerint azt a telefont még nem találták fel ;] Mármint ahol egészséges jpeg motor dolgozik. Minden képpel szöszölök PS-ban, amit alkalmasnak ítélek arra, hogy megtartsam. Árcédulák, villanyóra állás és egyéb lövöldözésekre meg mindegy a jpeg motor jellemzője :)

Bocs, volt egy korrekt jpeg motorral megáldott készülék: Nokia PV808. Na az rendben volt nagyon!

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#391) bigmasterg válasza Saccco (#386) üzenetére


bigmasterg
addikt

Pont ezt akartam én is írni.
A B tűnik p20pro-nak.

(#393) Tonimcfish válasza Risard (#388) üzenetére


Tonimcfish
tag

nem

mi 11 lite 5g

(#394) Juliuska válasza borand (#378) üzenetére


Juliuska
senior tag

Akkor mondok egy életszerű példát: szállodát foglaltál, estére végzel, és örülsz hogy végre vége annak a fárasztó napnak is. Bekapcsolod a tv-t, de a csatornák közti váltásokra már nem futja a távirányítóban szunnyadó elemekből. Mit csinálsz? Felveszed a kesztyűt és neki kezdesz telefonálgatni a recepcióra, esetleg leugrasz a közeli boltba új elemekért, vagy csupán nevetsz egyet az egészen, leolvasod a tv márkáját, majd fotelból/ágyból megoldod ezt is egy ital mellett... ;)

[ Szerkesztve ]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#395) Traugutt


Traugutt
csendes tag

Sziasztok!
Lehetőségem van új telefont választani, hogy nem én fizetem.
iPhone 8 256 vagy Huawei P20? Nem, nem a pro.
Kösz a válaszokat.

(#397) Traugutt válasza #45553408 (#396) üzenetére


Traugutt
csendes tag

Köszi.

(#398) plagab válasza #45553408 (#396) üzenetére


plagab
csendes tag

Csakhogy ott 10 eve szolt hozza utoljára valaki a fórumhoz. :)

plagab

(#399) kali válasza plagab (#398) üzenetére


kali
legenda

Aktív az a topik, csak lapozni kell a linkelt első 100 hozzászóláshoz képest, de így a friss jelenik meg: Link

[ Szerkesztve ]

(#400) waverider


waverider
senior tag

a cikkből ugyan kimaradt, de lehet tudni vmit a mikrofonos képességekről ? torzítás , zajviszony tekintetében?
gondolok egy hangosabb sportesemény v koncert felvételére. van -e sztereó? ilyesmik. köszi előre is! :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.