Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) tomcsi


tomcsi
senior tag

Sziasztok!

Régebben leírták többen, hogy tudok iOsról költözni, próbáltam ahogy leírták és az android.com/switch oldalon is valamint a phoneclone-nal is. A névjegyek, fotók átmennek de az sms-ek jegyzetek nem, hogy tudom ezt megoldani?

Valamint a T-nél azt mondták regisztrálni kell a készüléket és utána 2+2év garancia lesz rá. Ezt hol tudom megtenni?

Egyenlőre nagy furcsa jópár év iOs használat után de sok minden tetszik, pl notch, méri az adatforgalmat, nem tudok olyan hülyén nézni rá, hogy ne ismerjen fel egyből, stb :DDD

Viszont valami normális nem csicsás mail kezelő kéne mert a gyári nem szimpi és a gmail app se tetszik, tudna ajánlani valaki valamit? Valamint egy normális üzenetkezelő is jó lenne :U

(#1902) papelado válasza tomcsi (#1901) üzenetére


papelado
aktív tag

(#1903) Mazsika válasza tabletta (#1882) üzenetére


Mazsika
őstag

Köszi, ez segített!

@papelado: úgy tűnik nem kell kikapcsolni az arcfelismerést.

Dáccsika

(#1904) pixelblondie válasza #18001664 (#1554) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Engem az is zavart, hogy akárhányszor kikapcsoltam az automata fényerőt a beállításokban, mindig visszarakta a pipát egy idő után :D

Most elraktam a fiókba pihenni a masinát, nyúzom kicsit az S9-et.

as good as it gets

(#1905) zalman90


zalman90
őstag

Sziasztok! 1080P 60fps videó felvétel iszonyatosan szaggat ahogy elinditom a felvételt. Vissza nézve már jó de ez így roppant zavaró mert mintha lenne kB 10 fps.

Más tapasztalt ilyet? Többi felbontas jo

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#1906) István1980 válasza Bazsi81 (#1899) üzenetére


István1980
csendes újonc

Igen elsőre sikerült.
Viszont a videó folyamatosan betorzul.
Még próbálom USB c, hdmi kábellel, ha sikerül szerezni.

(#1907) papelado válasza zalman90 (#1905) üzenetére


papelado
aktív tag

Hello!

A Huawei p6 óta ilyen. Micro lagol a video ..Sokszor nemcsak az élőképen hanem a rögzített videón is.
Sok gyári és nem gyári más app is akadozik.Ennyit tud a soc nincs rá minden optimalizálva.Bár a saját kamerájuk se hmmm.?...

Huawei lassan halad videózás terén talán még 2 év és beérik a többieket.

Drágaszágom....

(#1908) #18001664


#18001664
törölt tag

Ma megkaptam a hivatalos választ a Huawei Magyarországtól, amiben közölték, hogy nem áll módjukban kiadni a kameraszenzorok pontos típusát!

Azért ez elég érdekes...és kicsit bosszantó!

(#1909) robekraptor


robekraptor
tag

Sziasztok, a p20pro támogatja az usb c 3.1et vagy csak a 3.0át?

(#1910) papelado válasza #18001664 (#1908) üzenetére


papelado
aktív tag

Kicsit se szánalmas...

Drágaszágom....

(#1911) philoxenia válasza papelado (#1910) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Most te flamelni jöttél ide? :F

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1912) papelado válasza philoxenia (#1911) üzenetére


papelado
aktív tag

Mi a flame abban ,hogy elmondom az általam is eltartott cég üzletpolitikájáról a véleményem? :F

Vagy ez is olyan topik ahol csak szép csak jó?

P20Pro tulajként ez a vélemény és PONT

Lehet cáfolni de azt ne a személyemen keresztül tedd kérlek hanem érvekkel indokold meg miért jó ha nem tudunk a kamera szenzor gyártojáról tipusáról semmit..Főleg bakker egy kocka fórumon....

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#1913) #18001664 válasza papelado (#1910) üzenetére


#18001664
törölt tag

Szerintem is az...de maradok a Huaweinél mert még mindig ez a legkorrektebb gyártó, a P20 Pro meg kis hibákkal ugyan de kielégíti az igényeimet...meghalnék egy S9+-szal.

(#1914) papelado válasza #18001664 (#1913) üzenetére


papelado
aktív tag

Persze összességében én is nagyon elégedett vagyok és remélem mint a mate 10 pronál is itt jönnek szépen lassan de biztosan pl camera és rendszer updatek.

Mondjuk sajnos most egy kis sötétséglett az alagút végén fényhelyett ..A bootloader örökre zárás csúf egy dolog előre vetíti,hogy ezentúl nem fognak még ennyire se a vásárlókra hallgatni mennek a saját fejük után.
Ld kikapcsolhatatlan "bjuti" effekt... ;]

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#1915) kali válasza robekraptor (#1909) üzenetére


kali
legenda

Szia,

USB 3.1, ahogy a tesztben is írják. (Már a Mate 10 Pro-n is USB 3.1 van, a P20 Pro meg adott tekintetben azonos hardverú.)

[ Szerkesztve ]

(#1916) philoxenia válasza papelado (#1912) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Miért lenne szánalmas ez? A P9 topikban sosem panaszkodtak a céggel való kommunikációra. Igaz, általában az anyacégnek írtak. Meg kéne próbálni ott esetleg.
Ha mégse, kárpótlásul kaptunk egy tényleg jó mobilfotós lehetőséget.
A két kép között alig látni különbséget. Persze speciális eset, a DSLR alapban van. Igaz a telefon is. Módosítatlan .jpg-k
[link][link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1917) winben válasza knox83 (#1894) üzenetére


winben
aktív tag

Ma nekem is csinált ilyet. Azt hittem random újraindult, de akkor kérte volna a sim pin-t is, de csak a saját pin kódját kérte.

(#1918) papelado válasza philoxenia (#1916) üzenetére


papelado
aktív tag

Sajnos a huawei merev cég .Nézd meg a nagy honor topikot .Még az LG nél is rossszabb a komunikációjuk.,

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#1919) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ez volt már?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1920) Fantomas80


Fantomas80
tag

Srácok 2 kérdés. Vagy 3 😀
Hogyan lehet kikapcsolni a gépelés közbeni rezgést?
Második gépelés közben felajánl szavakat vagy ki is cseréli eléggé idegesítő.
Harmadik viber üzenet hang. Értesítő hangokat kikapcsoltam de csak pittyen viber üzenetnél.
Előre is köszönöm a segítséget.

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#1921) Balázs1986 válasza #18001664 (#1908) üzenetére


Balázs1986
addikt

Származna előny belőle ha tudnánk a szenzor tipusát, vagy csak "jó tudni" lenne? Nem kötekedő hangnemben kérdezem, tényleg érdekel.
Valamilyen szinten mondjuk meg lehet érteni egy céget, ha nem adja ki az aktuális csúcshardvere minden infóját, főleg ha pont arról van szó amire építi az egész marketinget.
Még azt is el tudnám képzelni hogy egy-egy régióba szánt modellnél más szenzor kerül be. Meg azt is, ha nem az akarással van baj, szimplán az itteniek se tudják a választ, de ezt ugye kínos lenne lenyilatkozni.

Play-en nincs olyan app amivel meg tudnád lesni? Pl. Device HW Info elvileg elárulja, már ha engedi a rendszer a kiolvasást.

(#1922) papelado válasza Balázs1986 (#1921) üzenetére


papelado
aktív tag

Device info nem fér hozzá teljesen sajna .

Drágaszágom....

(#1923) philoxenia válasza Balázs1986 (#1921) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem tudja. :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1924) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ez a teszt volt már?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1925) zalman90 válasza papelado (#1907) üzenetére


zalman90
őstag

szia.

rendszer vissza állítás után jónak tűnik, kiváncsi vagyok meddig, mert még nem toltam vissza a biztonsági mentést

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#1926) robekraptor válasza philoxenia (#1924) üzenetére


robekraptor
tag

Ezek a tesztek mire valók?

(#1927) xedamen


xedamen
senior tag

Vettem 5D üvegfóliát, ami ugye az oldalára valamint a szenzorszigetre is tapad. Nagyon jó a tapintása, ám az oldalsó kávák vastagabbak, így kitakar egy részt a kijelzőből. A notch is nagyobb, belelóg a kijelző hasznos részébe kicsit. Nagyon zavar, szerintem kuka lesz... :(

(#1928) philoxenia válasza robekraptor (#1926) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A két telefon kamerájának összehasonlítására.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1929) philoxenia válasza xedamen (#1927) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Erre kíváncsi lennék.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1930) xedamen válasza philoxenia (#1929) üzenetére


xedamen
senior tag

Pont ilyet tettek fel a Superphone-ban 4-ért...

(#1931) philoxenia válasza xedamen (#1930) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A linkelt helyen vettem antiglare fóliát, de most nem látom náluk, az teljesen jó, ezek szerint azzal jól jártam...
Ilyesmi.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1932) Risard válasza Fantomas80 (#1920) üzenetére


Risard
aktív tag

Rendszer/Nyelv bevitel / virtuális Bill /SwiftKey/szövegbevitel azon belül hangoknál a rezgést autómatikus javítást is ott találod.
Viberbe belépsz bal felül 3 vonal azt beállítás/értesítés

(#1933) Fantomas80 válasza Risard (#1932) üzenetére


Fantomas80
tag

Nagyon köszönöm szépen :R

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#1934) maaniac válasza xedamen (#1927) üzenetére


maaniac
aktív tag

Nekem egy olyan jutott, aminek csak a szélei tapadtak :W Nem én raktam fel, ezért csak akkor jöttem rá amikor a tok felnyomta egy kicsit a sarkát és bement alá a por, törölgettem eszetlenül mire rájöttem hol a hiba :W és igen a széleken nem is nagyon reagált az érintésre.

(#1935) papelado


papelado
aktív tag

Kamera..... : Iszonyat szurkolok neki,hogy hallgassanak a huaweiék a józan eszükre és a felhasználókra mert hardverban...hmm brutál.
Durva a fényereje.

Olyan helye ahol pl egy lg g4 nek (ami mai napig etalon nekem főleg a 16:9 natív szenzor miatt) iso 50 mellett kellett akár 20 másodperces záridő is a huawei hozza kb 3 másodpercet.

Kedves Huan Csongék meló van!!! :D

Üvegfólia nekem Nillkin van úton ami nem éri ki a széléig majd gondolom..
Kijelzőüveg lekerekítés az évszázad felesleges szivatása.

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#1936) ezoltán


ezoltán
tag

Sziasztok! Erősen gondolkodom egy ilyen telefon megvételén de felmerül bennem a kérdés, hogy valóban megéri-e az árát? Jelenleg Oneplus 5 amit használok, de a 6 nem igazán tetszik a hátlapi ujjlenyomat olvasó miatt. 250 000 HUF körül azért van pár alternatíva. Mivel jobb ez mint a konkurensek?

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#1937) winben


winben
aktív tag

Srácok, nem tudjátok véletlen, hogy hogyan lehet a swype billentyűzeten az ékezetes billentyűket is megjeleníteni? Hogy ne kelljen az "á"-hoz az "a"-t sokáig nyomni... :U

(#1938) kali válasza winben (#1937) üzenetére


kali
legenda

Sehogy.

(#1939) papelado válasza ezoltán (#1936) üzenetére


papelado
aktív tag

Teljes áron nem éri meg váltani OP5 ről szerintem
Akkuban jobb p20pro kijelző ott is szép nálatok.
Most szűnik meg a Huaweiek közösségi támogatása ki leszel szolgáltatva a gyártónak

Kamera se akkora nagy szám jó de kell neki sok javítás amit vagy megcsinál a H . de inkább nem.

Helyedben OP 6 ra váltanék van arcfelismerés ott is nem zavaró a
hátlapi olvasó se.

Ha valami bomba áron kifogsz egy P20P-t akkor okés de 250 környékén nem éri meg .[

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#1940) Pompi válasza papelado (#1935) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Üvegfólia nekem Nillkin van úton ami nem éri ki a széléig majd gondolom.."

A sima fóliájuk nem ér ki a szélekig - legalábbis a sima P20-on - tehát valószínűleg az üveg sem.

"Kijelzőüveg lekerekítés az évszázad felesleges szivatása."

Ez totál így van, ennél csak a s. edge nagyobb szívatás.

Olyan fóliát nem lehet venni ami gyárilag van rajta? Nem annyira rossz az amúgy, én igaz csak körömmel, de megkarcoltam és 1-2 nap alatt helyreállt. Úton van hydrogel fólia, kíváncsi vagyok az milyen lesz.

Feel Good Inc.

(#1941) ezoltán válasza papelado (#1939) üzenetére


ezoltán
tag

Ez korrekt. Listaáron venném, de céges mobil lenne így nem kerül semmibe. Viszont bármit választhatok a Vodafone kínálatából. Szeretném ezt a pénzt úgy elkölteni, hogy ne bánjam meg.

[ Szerkesztve ]

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#1942) HdRew válasza ezoltán (#1936) üzenetére


HdRew
őstag

HTC U12+ még lehet alternatíva, persze, ha lesz a Vodánál.

[ Szerkesztve ]

(#1943) papelado válasza ezoltán (#1941) üzenetére


papelado
aktív tag

Csövi!
P20prot tuti nem bánod meg ha alaposan elolvasod a teszteket fórumokat és megnézed a vidiket róla.Sok heylen ki is van állítva nyomkodd is meg!

Drágaszágom....

(#1944) hito válasza papelado (#1943) üzenetére


hito
nagyúr

Komolyan mondom néha azt hiszem, hogy vagy nem 1 ember írja a neved alatt olvasható hozzaszólásokat, vagy ilyen 2 in 1 (vagy több, mint 2 az egyben) személyiség vagy. ;]

Egyszer oltod a készüléket, aztán az egekig magasztalod.

Nem zavar, csak egy észrevétel volt :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#1945) papelado válasza hito (#1944) üzenetére


papelado
aktív tag

Ha nem zavar nem írtál volna.
Alapok:

Oltom-Magasztalom
Te nem így vagy ezzel a készülékkel?

Ha visszaolvasod magad pár oldalon keresztül csodákat tesz.Önkritika/ visszaolvasás az olyan mint 10.ig számolni.
Hol kiakadsz mekkora szívás a 60 fps hszeken keresztül ezen örlöd magad hol imádod az egyéb funkcióit édeskésen andalogva.

Egyébként is fekete fehéren látod a dolgokat

Ismét ..
Oltom-Magasztalom.

Túl egyszerű ez a két szó és nem fedi valóságot.
Mitől oltás az ha valaminek a hibáit kiemelem főleg ez egy tárgy ismerve téged 4- hónap max és már váltottál.
És mitől magasztalás ha ha elismerem a kimagasló tulajdonságait

Nyers leszek .Te azt állítod én személyiség zavaros vagyok mert több véleményem van.
Azt állítod burkoltan ,hogy én leürülékezem és a legjobb készüléknek is tartom egyben.
Ez nem igaz!Obejektívnak tartom magam pont amiatt amiért te is ugrálsz ide oda megállapodás esélye nélkül nem márkafanná változva.Ha valaki kérdez őszintén elmondom mi a veszett + és mi a könyörtelen - a cuccal kapcsolatban.

Ebbe belelátni többet hagymázos fantazmagória ;] :DDD
Egyébként Dézi HD-t anno üzleteltünk ott egy aranypofa kockának ismertelek meg nem pedig egy Sigmund Freud-nak .Elmondtuk többi PM!
Köszi ;)

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#1946) hito válasza papelado (#1945) üzenetére


hito
nagyúr

Aranypofa??? Hát még mindig az vagyok. :DDD Egyre inkább :D Ártatlan csipkelődés volt és egy kósza észrevétel. Nem állítom, hogy nem alakult ki bennem dualista érzület a készülék kapcsán, de csak annyira mint minden mással kapcsolatosan => semmi sem tökéletes. Én már egyértelműen a rajongótábort erősítem. Elfogadtam az idegesítő dolgait és a tökéletlenségét. Néha egy kis kellemetlenség hamar felejthetővé válik a sok pozitívum mellett.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#1947) Risard válasza Pompi (#1940) üzenetére


Risard
aktív tag

Nillkin üveg nem éri végig múlt hét jött meg
[link]
Ez a héten meg lesz. Majd jelzek milyen

(#1948) Risard válasza Fantomas80 (#1933) üzenetére


Risard
aktív tag

Nincs mit

(#1949) spawn21


spawn21
veterán

Srácok , nem kell a cicaharc :DDD
Nem vagytok elég rég ebben a telefon bizniszben.
Lassan 3 hete van nálam a telefon, tegnap kapcsoltam be először a kamerát ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#1950) robekraptor válasza philoxenia (#1928) üzenetére


robekraptor
tag

És van olyan aki ilyen jutyubos kameratesztre alapoz? Hát nem tudom, s9+al nem sikerült még olyan képet csinálnom mint amit itt a tesztben de p20pro-val sem ilyen bénát. De persze ezen azért még szoftveresen remélem javítanak, mert ebből többet is ki lehet hozni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.