Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) HdRew


HdRew
őstag

Írisz scanneretek nincs?

(#1352) #98880768 válasza HdRew (#1351) üzenetére


#98880768
törölt tag

Nincs.

(#1353) hito


hito
nagyúr

Na végre sikerült vissza visszaköltöznöm P20 Pro-ba :D És szerencsére dual simesbe :C Maradok is egy darabig asszem!

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#1354) Pompi válasza HdRew (#1351) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Na az nekem az S8-on egyáltalán nem vált be. :(

Feel Good Inc.

(#1355) mhydas99 válasza hito (#1345) üzenetére


mhydas99
tag

Na ez érdekelne, hogyan is verhető át fingerprinttel könnyebben? Főleg hogy a mai ujjlenyomatolvasók már 3D-s alapúak is.....

(#1356) HdRew válasza #98880768 (#1352) üzenetére


HdRew
őstag

Akkor nem szóltam. Szerintem a legjobb a jelkód, a többi átverhető.

Pompi

Elhiszem, ezért is írtam fentebb azt, amit. Maximum könnyebben oldod fel a telefont, de nem azon a pár másodpercen fog múlni.

[ Szerkesztve ]

(#1357) tothl válasza janosibaja (#1347) üzenetére


tothl
addikt

Ja ha random ellopjak eleve biztos tudni fogjak pont milyen az arcod es fognak is tudni kesziteni megfelelo kepet az atvereshez.
Tok eletszeru.
:)
Mondjuk en sem szeretem nekem az ujjlenyomat megfelel az s9+on, de szerintem aki szereti nyugodtan hasznalhatja az arcfelismerest.

(#1358) Pompi válasza HdRew (#1356) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"nem azon a pár másodpercen fog múlni"

Viccelsz? Az egész (mobilos) techikai fejlődés a másodpercek lefaragásáról (is) szól. Minél gyorsabban nyíljon meg egy app, minél gyorsabban töltődjön be egy oldal, minél gyorsabban tudjak váltani egy appból a másikba majd vissza stb. Tehát egy telefon feloldásnál, amit napjában 150x csinálsz meg simán számít, hogy mennyi idő alatt és hogyan történik meg. Szerintem legalábbis. És ebben rohadt jó a P20 (Pro), akár az ujjlenyomat szenzort nézem, akár az arcfelismerést nézem.

Feel Good Inc.

(#1359) zalman90


zalman90
őstag

(#1358) Pompi: igen xd elegem volt hogy az ujjlenyomat olvasó nélküli G4-nél tök sok időt elvett a pinkód beirása főleg ha el is basztam

más:

csak gyári töltővel ajánlott töltenem? szeretném ha a szobámba nem csak 1 töltő lenne.. ebayon találtam 5A-es gyári kábelt, szintén 1M csak, a többi utángyártott van 2-3 méteres is de csak 2.4 A-t tud

az LG töltővel nem tudom tölthetem vagy sem, 5V 1.8A-t tud

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#1360) Aryon87 válasza zalman90 (#1359) üzenetére


Aryon87
félisten

Ezzel megy a szuper töltés. Legalábbis Mate10Pron, és a P9-el működik.
[link]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1361) OCTAMD válasza zalman90 (#1359) üzenetére


OCTAMD
őstag

Huawei AP81,így keresd

AP71 a kábel

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1362) philoxenia válasza hito (#1353) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A dualsimes miben jobb? Csak a két kártya miatt?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1363) hito válasza philoxenia (#1362) üzenetére


hito
nagyúr

Jobb a kamera, erősebb a hardver és 5 év garanciát adnak mellé!

Jó is lenne :D Természetesen csak a dual simmel tud többet. De nekem az pont elég.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#1364) winben


winben
aktív tag

Én ilyen kábelt vettem hozzá 3 és 1 méteres darabból 1-1-et. Kollégának is van hasonló, ő elégedett így volt ehhez merszem :)

De majd ha megérkezett elmondom még a véleményemet.

(#1365) janosibaja válasza Pompi (#1358) üzenetére


janosibaja
őstag

+1

(#1366) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

A P9-nél bevált a lassabb töltés, még egész jó az akku másfél év után.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1367) janosibaja válasza philoxenia (#1366) üzenetére


janosibaja
őstag

Ki lehet kapcsolni a p20 Pro-ban a gyorstöltést?

(#1368) rolandg


rolandg
tag

Sziasztok!

Mágneses USB kábellel vannak valakinek jó tapasztalatai? Melyikkel?

(#1369) pampika válasza janosibaja (#1367) üzenetére


pampika
őstag

Ha nem gyorstöltős töltő+kábellel töltöd, mint a gyári.

De a telefonban kikapcsolni nem lehet.

(#1370) retroid válasza pampika (#1369) üzenetére


retroid
senior tag

Akkor tényleg érdemes lassan tölteni amikor csak lehet?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#1371) HdRew válasza Pompi (#1358) üzenetére


HdRew
őstag

Az appokkal, betöltésekkel kapcsolatban teljesen egyetértek veled. És hozzáteszem, hogy az írisz scannert, ujjlenyomat-olvasót használom én is, illetve betettem egy mintát még, hogyha egyikhez se lenne kedvem. De ezek mind csak megkönnyítik/gyorsítják, kizárólag a feloldást. Meg persze szívják az akkumulátort. Nem érzem akkora előnynek ezeket, persze, jó feature és hihetetlen, hova eljutottak már a telefonok, de ennyi. Mondjuk a jelkódot el lehet felejteni, ez is igaz. :D De összességében nem azért vesznek az emberek telefont, mert az egyiket fel lehet oldani írisz scanner használatával, a másikat meg nem.

(#1372) skiskett


skiskett
csendes tag

Sziasztok!

Egy hete használom a P20 Pro-t és teljesen elégedett vagyok vele :)
De az autós töltőm nem bírja.
Rendeltem egy ilyet, a Blitzwolf azt írja, hogy a Huawei-el is kompatibilis, de most kissé elbizonytalanodtam.
Szerintetek lehet baja a telefonnak a fenti töltőtől?

(#1373) pampika válasza retroid (#1370) üzenetére


pampika
őstag

elvileg baja nem lesz tőle.
de nyilván a gyáritól sem.

hogy melyikkel bírja tovább, azt majd az idő eldönti.
nálam éjszakára egy sima töltőre van felrakva, aztán tölt, ameddig akar :) tudom, lehetne reggel gyorstölteni, de azt tuti elfelejteném sűrűn. de ha kell, a gyári töltő gyorsan tölt rajta tisztességesen.

(#1374) alexander12


alexander12
aktív tag

Én most cseréltem erre a mate 8-at. Azt minden este töltőre tettem, semmi baja nem volt az akksinak. 2 éves lesz júliusban.

kíváncsi, OP8T

(#1375) #38015744


#38015744
törölt tag

Sziasztok,rendelt már valaki Telekomtól otthoni szolgáltatás mellé P20-prot?most lenne lehetoségem,de állítólag 30 napon belul adnák a telót...Érdekes,mert ha havi díjjal rendelném akkor 2-3 nap....Csak úgy jóval drágább...Betartják vajon a 30 napot,mert annyit nem várok :N

(#1376) trichie16 válasza #38015744 (#1375) üzenetére


trichie16
csendes tag

Én meglévő előfizetésre rendeltem egy szerdai napon, pénteken már hozta a futár. Nem tudom mi különbség lenne ha úgy rendelnéd, de szerintem ha van készleten akkor sokáig nem kell várnod.

(#1377) #38015744 válasza trichie16 (#1376) üzenetére


#38015744
törölt tag

Pont ezt mondom,hogy ha otthoni szolgáltatás mellé rendeli az ember akkor sajnos 30 napon belul kapható meg...Ez a hivatalos eljárás..Persze ez lehet 2 nap is,de ha 28 nap múlva kapom meg nem tudok reklamálni...

[ Szerkesztve ]

(#1378) tomcsi válasza #38015744 (#1375) üzenetére


tomcsi
senior tag

Nincs készleten jelenleg, készletértesítőn vagyok én is és várok... :U

(#1379) Huroq válasza #38015744 (#1375) üzenetére


Huroq
senior tag

Én is otthoni szolgáltatás mellé rendeltem és kb. 1 hét volt a teljes átfutási ideje. Persze akkor volt készleten a mobil.

(#1380) winben


winben
aktív tag

Érdekesség: tud vr-t, azaz ócó kínai cardboard jellegű sisakkal is elég szépen együttműködik.
A képe van annyira élethű, hogy egy horrorjátékban megijedjek egy falom mászó bazi nagy póktól vagy egy rallys videóban nagy kanyarban majdnem hátraessek a forgószékben reflexből. :)

(#1381) janosibaja válasza winben (#1380) üzenetére


janosibaja
őstag

Milyen programot használsz a VR-hez? Van egy occó sisakom, megpróbálnám a Pro-val.

(#1382) winben válasza janosibaja (#1381) üzenetére


winben
aktív tag

Szimplán csak ezt.

De ha elindítasz egy vr/360fokos videót youtube appban lenn a jobb alsó sarokban megjelenik egy kis szemüveg ikon amire tappolva át is alakul a kép.

Ezen kívül usb-n egy légegeres távirányítót rádugtam, így a játékokban is tudok járkálni miközben egyszerre nézelődök és hasonló. Jópofa dolog :)

(#1383) janosibaja válasza winben (#1382) üzenetére


janosibaja
őstag

Köszi! A Youtube-on kívül van még valami itt, a topicban említhető forrás, ahol további VR tartalmakat lehet találni, közöttük tájékozódni? Valami kiindulópont?

(Ha itt nem hozható szóba, olyan a forrás, írd meg priviben lécci :DDD )

(#1384) 4850 oc


4850 oc
aktív tag

Szóltak hogy hetfőn fogják hozni a P20Prot.....és hogy ugye 11-13óra közt otthol leszek.
Mondom igen bassszzzus.....pont ma indultam 3hétre külföldre. :O
Imádom az ilyet :W

(#1385) nbukta77


nbukta77
addikt

Sziasztok. Jo volt koztetek, de vissza terek iphone x- re. Sokat probalkoztam mostansag android vonalon, de az ios meg mindig kozelebb all hozzam. Ettol fuggetlenul a p20 pro egy csucs keszulek. Tovabbi jo forumozast.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1386) n42 válasza nbukta77 (#1385) üzenetére


n42
tag

Sziasztok, nekem bár sima p20-am van, de abban a topicban nem mozog túlságosan az élet.
P20 előtt LG g3-am volt, s ott volt olyan lehetőség, hogy intelligens képernyőkikapcsolás, ami azt jelentette, h addig nem kapcsolta ki a képernyőt, míg én olvastam néztem. Jól sejtem, h a P20-nál nincsen ilyen lehetőség?
A másik nagy hiányosság a knock-on, ami az arcfelismeréssel nagyon jól működhet, de abba már beletörődtem, h nincsen.

(#1387) boadas


boadas
csendes újonc

Sziasztok

Messenger, viber, stb ertesitesek lezart kepernyonel miert csak azt mutatja hogy melyik alkalmazasban kaptam uzenetet es miert nem az uzenet elonezetet? Minden ertesites beallitast neztem mar es nem jovok ra hol tudom beallitani. Valaki tudja esetleg?

(#1388) #18001664 válasza n42 (#1386) üzenetére


#18001664
törölt tag

Olyat be lehet állítani, hogy a teló felemelésekor felébred a teló, onnan meg már az arcfelismerő teszi a dolgát.

(#1389) bmwsan válasza #18001664 (#1388) üzenetére


bmwsan
senior tag

Nálam alapból, így van, ahogy memozdítom, rögtön keresi az arcom.

(#1390) janosibaja válasza janosibaja (#1383) üzenetére


janosibaja
őstag

Szuper cucc VR szemüveghez a FullDive. Aki szintén keres tartalmat, ajánlom.

(#1391) voncci


voncci
aktív tag

Sziasztok!
SMS hangot hol tudom állítani, ha lehet egyáltalán? SMS beállítások értesítések, értesítési hangnál nem lehet, beállításokban , hangoknál, meg egyben van minden

(#1392) janosibaja válasza voncci (#1391) üzenetére


janosibaja
őstag

Beállítások/ Hang/ Értesítés > ez lesz az SMS hangod.

+ nekem mániám, hogy a Gmail-nek más hangja legyen. Egy kolléga írta le, itt, ebben a topicban, hogy mit kell tenni érte. Ezt írta, ide másolom, annak idején elmentettem:

Sms hangjat el tudod kuloniteni az emailektol. De ezt trukkosen. Lepj be a Gmail appba. Ott a beallitasok-altalanos beallitasokba. Ertesitesek kezelesere nyomj. Erintsd meg az e-mailcimedet, ahova az van irva h normal.....a szovegre nyomj ra ne a jobb reszere....ott fslugrik egy menu, a hangoknal tudsz valtoztatni. Ha tobb email cimed van akkor mindnel egyesevel. Nekem 5 van, 1 percig tartott.

(#1393) philoxenia válasza voncci (#1391) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hangok. Értesítések.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1394) hito válasza janosibaja (#1390) üzenetére


hito
nagyúr

Huawei saját VR sisakjának az ára meg az egekben, már ha egyáltalán lehet kapni :O Vajon a Huawei-nek is van valami saját VR szoftvere, mint a Samsung-nak? Ott baromi jó tartalmak vannak, az egész körítés nagyon igényesen van megoldva.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#1395) janosibaja válasza hito (#1394) üzenetére


janosibaja
őstag

Ja, hát én egy kábé öt-hétezer forintos kínai occó sisakkal nyomom. Nem elegáns, de működik.

Saját Huawei tartalmat én nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#1396) voncci válasza philoxenia (#1393) üzenetére


voncci
aktív tag

Itt együtt van minden sms, e-mail

(#1397) voncci válasza janosibaja (#1392) üzenetére


voncci
aktív tag

Ez a nyerő! Köszi szépen 👍

(#1398) hito válasza janosibaja (#1395) üzenetére


hito
nagyúr

Az Oculus/Samsung fejlesztések meg gondolom nem mennek...igy azért elég sok tartalomról lemaradunk.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#1399) Paal válasza boadas (#1387) üzenetére


Paal
csendes tag

Lezárt képernyős értesítések teljeskörűvé tételéhez:
Beállítások/Biztonság és adatvédelem/Arcfelismerés/Intelligens zárképernyő értesítések kikapcsolása

Forrás: itt

[ Szerkesztve ]

(#1400) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Sziasztok!

Úgy alakult, hogy valszeg váltok Note8-ról. Öreg motors Samsung-osként próbálom magam győzködni, hogy esetleg más irányba mozogjak. Személy szerint nem vagyok oda annyira a Huawei rendszeréjért, van a közelemben egy P10, de valahogy sehogy sem jön át. :)

Van pár extra, amit nagyon megszoktam, az egyik fő, az a vezeték nélküli töltés. Viszont, ennek hiányát kicsit elnyomja a jobb kamera. A jack csati nem akkora gond, mert csak BT headset-eket használok, viszont van egy Gear s3, amit napi szinten használok..

S9+ és ez között a telefon között agyalok..

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.