Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-08-01 09:19:18

LOGOUT.hu

>> Légyszives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

(#2001) #18001664 válasza pixelblondie (#1999) üzenetére

(törölt tag)

Maximálisan megértem a döntésed...egy dolog jobb csak ( egyelőre ) az S9-ben, az pedig a videózás minősége.

(#2002) kali válasza erikviking (#1998) üzenetére

kali
(titán)

Persze, hogy látja, már a Mate 9 és Pro, P10 és Plus és a Mate 10 és Pro is tudja.

(#2003) xedamen

xedamen
(aktív tag)

Srácok... Kérlek ne nézzetek hülyének, első EMUI-s telefonom. Nem jövök rá, hogy mi az a világoskék csík néha a kijelzőn... Azt hiszem leginkább a főképernyőn szokott előjönni, néha mikor mozgatom az ujjam rajta bejön ilyen világoskék valami, ami követi az ujjam mozgását... Mintha rajzolni lehetne a kijelzőre, de mindig véletlen jön elő, magamtól nem tudom reprodukálni. Tudja valaki mi az? :DD

Elmúlt 3 év: Note 4 - iPhone 6 - Galaxy S6 Edge - iPhone 6s - Galaxy S7 Edge - iPhone 7 - Galaxy S8 - iPhone X - Huawei P 20 Pro - OnePlus 6 - iPhone Xs Max - Huawei Mate 20 Pro

(#2004) Pietro 22 válasza xedamen (#2003) üzenetére

Pietro 22
(tag)

Igen. Képernyőre tudsz rajzolni mintát, betűt.
Beállítások/Intelligens asszisztens/Mozgásvezérlés/Kéz gesztusok

[ Szerkesztve ]

(#2005) xedamen válasza Pietro 22 (#2004) üzenetére

xedamen
(aktív tag)

Hahahaha!! Köszönöm, sejtettem, hogy ilyesmi lehet. Fura, hogy ki volt kapcsolva és úgy is mutatta. Mondjuk hogy koppintani kell, s ujjbegyre nem annyira reagál, így nem túl hasznos egy kézzel. Valami dupla/tripla tapp jobb lett volna. Nagyon köszönöm!!!😊

Elmúlt 3 év: Note 4 - iPhone 6 - Galaxy S6 Edge - iPhone 6s - Galaxy S7 Edge - iPhone 7 - Galaxy S8 - iPhone X - Huawei P 20 Pro - OnePlus 6 - iPhone Xs Max - Huawei Mate 20 Pro

(#2006) papelado válasza xedamen (#2005) üzenetére

papelado
(aktív tag)

Ugyanez van nekem is .Ki van kapcsolva de néha azért random jön a varázslat a kezemből..Creepy :D

Meg az is ,hogy soha nem volt facbook telepítve de csomó szolgáltatása azért futott a háttérben(Activity manegerrel kiszúrtam)

Drágaszágom....

(#2007) whYz

whYz
(addikt)

HuRUpdater-el elvileg fel lehet rakni az uj .128-as updatet. Valaki probalta mar?

[ Szerkesztve ]

P20 PRO - DEAD PHONE WALKING

(#2008) Risard

Risard
(aktív tag)

Üdv
Megjött az ilyen kábelem.
[link]
De a gyári töltővel meg se nyikkan. Note 8 töltőfejjel tölt sőt a blitzwolf powerbankal megy a gyorstöltés is. Lehet nem kell annyira bedugni az usb aljzatba? Találkozott valaki ilyennel?

(#2009) whYz válasza Risard (#2008) üzenetére

whYz
(addikt)

Nem lehet, hogy azert, mert ez csak USB2.0 es a huawei toltohoz 3.0 kellene? Csak egy tipp.

(#2010) Risard

Risard
(aktív tag)

Sajnos ez az üveg se teljes ugyanúgy mint a nillkin
[link]

(#2011) Risard válasza whYz (#2009) üzenetére

Risard
(aktív tag)

Akkor max nem töltene gyorsan nem?

[ Szerkesztve ]

(#2012) whYz válasza Risard (#2011) üzenetére

whYz
(addikt)

Elvileg fast charge-nak mukodnie kellene a super charge helyett, de lehet meg azt se birja. Olyat vegyel ami legalabb tudja az 5 Ampert, mint pl ez. Egyebkent nem hasznalnek nem eredeti kabelt, mert ezek a noname utangyartottak nem tul biztonsagosak.

(#2013) robekraptor

robekraptor
(tag)

Sziasztok. Vettem egy elosztót, usb c3. 1 az egyik fele, a másik oldalán van usb hdmi és egy usb c bemenet. Rá szeretném kötni a telefont a tvre hdmi-n de nem jutok dűlőre. Valaki el tudná magyarázni szájbarágós módon hogy kell?

(#2014) papelado

papelado
(aktív tag)

Lehet tolni az AR-t

Kipróbáltam párat pár hete még nem ment most már igen
ARCore kell hozzá!

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#2015) Risard válasza whYz (#2012) üzenetére

Risard
(aktív tag)

Az L alakú fej lenne a lényeg. De az érdekes ha powerbanka dugom be onnét veszi a gyorstöltést azt írja a telefon. Csak ha a gyári töltőbe dugom akkor meg se nyikkanik. Amúgy a kábeltől nem lehet baj szerintem a töltőfej a lényeg. Jah s a Rock nem noname de rendeltem egy baseus t is

(#2016) whYz válasza Risard (#2015) üzenetére

whYz
(addikt)

Igen mivel valoszinuleg (nem akarok hulyeseget mondani) a tolto azonositja a kabelt valamilyen modon, hogy megfelelo-e a toltesre es erre nem kepes a te kabeled. Nem veletlen pl, hogy 2 toltot nem tudsz egymasba dugni stb. Keress esetleg egy type c to type c atalakitot ami hajlitott es usb 3.0-as es akkor tudod vele hasznalni a gyari kabelt.

(#2017) maaniac válasza whYz (#2016) üzenetére

maaniac
(tag)

Bocsi, de a töltő nem azonosít semmit... max a telefon képes erre

(#2018) a.sebi

a.sebi
(őstag)

Srácok! Van olyan billentyűzet, hogy ha egy betűt nyomva tartok akkor annak ékezetes karaktere jelenik meg? Infarchtust kapok ettől, hovy az a gombot nyomvatartva az@ jel kerűl beképelésre, és a hosszannyomásnál csúsztatni kell, hogy az ékezetes jöjjön be! Samsung billentyűzet után ezt nem tudom megszokni. Heeeeeeeelp!

BMW 530i e60, huawei p20 pro, samsung gear s3 , xbox one x

(#2019) racerx válasza a.sebi (#2018) üzenetére

racerx
(őstag)

Pl a gboard. Én is rászoktam a swiftkey (vagy 5 év használat) után.

(#2020) papelado válasza maaniac (#2017) üzenetére

papelado
(aktív tag)

Óriási tévedés .
A mai gyorstöltések alapfeltétele ,hogy a töltő és a telefon is rendelkezik vezérlő chippel.

Példa

Ugyanez van Huaweinél is
Másképpen nem is lehetne...

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#2021) janosibaja válasza papelado (#2014) üzenetére

janosibaja
(őstag)

Szia! Ez nem csak fejlesztőknek készült? Hétköznapi felhasználói játszadozásokra is alkalmas?

Próbáltam gyorsan utána olvasni, de csak fejlesztői cuccokat találtam.

Huawei P20 Pro; Samsung MU8002; Huawei Band 2 Pro

(#2022) whYz válasza maaniac (#2017) üzenetére

whYz
(addikt)

Nem tudom honnan veszed, hogy a tolto nem azonosit. Elobb irta, hogy powerbankkal mukodik. A tolto nagy valoszinuseggel azonositja a kabelt es az alapjan valaszt toltesi modot. Logikus, hogy nem fog superchargolni ha a kabel nincs 5A-re hitelesitve. A telefon viszont nem biztos, hogy nezi, hogy mi van, ezert is tudod kinyirni egy non-compliant type c kabellel (mint amit a oneplus is hasznalt).

Edit: Bocsi most latom, hogy papelado mar megelozott. Koszi. :)

[ Szerkesztve ]

(#2023) Risard válasza whYz (#2022) üzenetére

Risard
(aktív tag)

Az addig oké de ezzel a kábellel sehogy sem tölt a gyári töltőfejjel. De pl a note 8 töltőjével lassan de tölt. Nem a gyorstöltés hiányzik vele hanem hogy a töltő sehogy sem tölt vele. Amúgy 2 év gari vonatkozik az aksira is?

(#2024) papelado válasza janosibaja (#2021) üzenetére

papelado
(aktív tag)

Dehogy is rengeteg AR játék van az áruházban bénák de fejlődnek.
Meg ott a linkem is a hszben xda topikban a cuccokról!

Az ikea place +ban magyar is és hasznos is.

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#2025) a.sebi válasza racerx (#2019) üzenetére

a.sebi
(őstag)

Uhhh , de jó , fent volt az is csak be volt nyomva a szimbólumok megjelenítése , kilőttem , most hibátlan . 1000 köszönet !

(#2026) maaniac válasza papelado (#2020) üzenetére

maaniac
(tag)

Bocsánat és köszönöm az infót. :R

whYz Köszi neked is.

(#2027) Risard válasza a.sebi (#2025) üzenetére

Risard
(aktív tag)

Hát samsung után fura nagyon a swiftkey

(#2028) papelado válasza maaniac (#2026) üzenetére

papelado
(aktív tag)

Ne kérj bocsánatot.Én köszi ,hogy felvetetted a témát így 1 el több pontos info a topikban.

Drágaszágom....

(#2029) whYz

whYz
(addikt)

Egy gyors kerdes. Megvan az unlock kod a telohoz de nem szeretnem meg wipeolni. Ha vegleg meszunik a bootloader nyitasi lehetoseg ugye akkor is fel tudom meg hasznalni ez a kodot a nyitashoz?

[ Szerkesztve ]

(#2030) papelado válasza whYz (#2029) üzenetére

papelado
(aktív tag)

Igen bármikor felhasználható.

Viszont most ,hogy lekérted lehet megszünt a garid ....

Drágaszágom....

(#2031) whYz válasza papelado (#2030) üzenetére

whYz
(addikt)

Koszi.

A gari nem erdekel annyira, de nem szeretnem elvesziteni az unlockolasi lehetosegemet. :))

(#2032) papelado válasza whYz (#2031) üzenetére

papelado
(aktív tag)

Nekem van rá biztosítás így én is lekérem jövő héten.Elkezdtek rá szivárogni a custom romok gyári alapúak és aosp alapon is.
Nem tervezek romolni G4 volt az uccsó de valamiért úgy érzem itt szükség lesz rá.Túl nagyra nőtt a huawei és emiatt egyre kevesebb idő jut egyes készülékeinek megfelelő támogatására.Remélem csak haluzok...

Drágaszágom....

(#2033) whYz válasza papelado (#2032) üzenetére

whYz
(addikt)

Igen valahogy nekem is ez az erzesem. A mar kiadott gyari frissitest is egy kinszenvedes felpakolni. Ilyet nem lattam meg mas gyartonal. :(

Viszont jo hir, hogy mar van gyari kamera app custom romokra es minden ugy mukodik ahogy kell.

(#2034) papelado válasza whYz (#2033) üzenetére

papelado
(aktív tag)

Néztem és jók a visszajelzések semmi DRM kulcs elvesztés miatti minőség romlás.
Áldassék a Project Treble is. :))

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#2035) janosibaja válasza papelado (#2024) üzenetére

janosibaja
(őstag)

Jópofa dolog, köszi.

Ez a Pro 2 kamera, amiről beszéltek, miben jobb, mint ami jelenleg van a telón?

[ Szerkesztve ]

(#2036) hito válasza papelado (#2032) üzenetére

hito
(nagyúr)

Hiba lenne, mert a garinak semmi köze a biztosításhoz. Amire a gari terjed ki, arra nem jó a biztosítás, tehát normál használatból eredő meghibásodás esetén, jótállási igények körébe tartozó dolgokra hiába van biztosításod, nem fogják megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2037) papelado válasza hito (#2036) üzenetére

papelado
(aktív tag)

No problmo!

#2035) janosibaja

Ugyanaz a gyári kamera amit te használsz

Megoldották,hogy nem gyári romon hanem akár alap android szoftveren is működjön ha az p20pron fut.

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#2038) Aryon87 válasza hito (#2000) üzenetére

Aryon87
(nagyúr)

:C
Szép kis fizetett videók azok :))

Huawei P30Pro & Huawei P9

(#2039) janosibaja válasza papelado (#2037) üzenetére

janosibaja
(őstag)

Áh, értem.

(#2040) boadas

boadas
(csendes újonc)

Sziasztok,

Egyetlen dolgot hianyolok a p20probol az iphone utan, ez pedig az egyes ikonok feletti kis szam ami jelzi h hany uzenetunk, ertesitesunk van, stb:) ezt nem lehet vhogyan megoldani a sima potty helyett?

Koszi:)

(#2041) whYz válasza boadas (#2040) üzenetére

whYz
(addikt)

En nem hiszem, hogy a gyari launcher tud ilyet (javitsatok ki ha tevedek) de felrakhatsz masik launchert. Nova prime pl tud ilyet a TeslaUnread-el.

(#2042) kali válasza boadas (#2040) üzenetére

kali
(titán)

Szia,

A gyakorlatban csak Mate 10 Pro-n próbáltam, de hátha itt is működik:
Nyomj hosszan a kezdőképernyő üres részére, vagy csinálj ott egy csíptetést két ujjal, majd:
Beállítások -> Ikonszámláló -> Jelvény megjelenítési mód -> Olvasatlan üzenet
A másik elérési út:
Beállítások -> Alkalmazások és értesítések -> Értesítések kezelése -> Opciók -> Jelvények -> Jelvény megjelenítési mód -> Olvasatlan üzenet

[ Szerkesztve ]

(#2043) whYz válasza kali (#2042) üzenetére

whYz
(addikt)

Igen ezzel mukodik, de alig tamogatja valamelyik appot (meg a gmailt se). :(

(#2044) kali válasza whYz (#2043) üzenetére

kali
(titán)

A Gmail valóban nem, még 8.0-n sem, de sok más igen.
Az említett helyen a listában nem minden van felsorolva, de attól még sok alkalmazás támogatja, az értesítéseknél bizonyos alkalmazásnál külön beállítható a jelvény megjelenítése.
Olyan alkalmazással is találkoztam már, ami sehol sem jelezte, hogy tudja, az értesítéses beállításaiban sem, aztán egyszer csak megjelent az ikonján a szám.
A hívással kapcsolatos értesítésnél is így van, nem beállítható sehol, nincs a listában sem, de tudja, a névjegyzék van rá kihatással.

[ Szerkesztve ]

(#2045) robekraptor

robekraptor
(tag)

Sziasztok. Vettem egy elosztót, usb c3. 1 az egyik fele, a másik oldalán van usb hdmi és egy usb c bemenet. Rá szeretném kötni a telefont a tvre hdmi-n de nem jutok dűlőre. Valaki el tudná magyarázni szájbarágós módon hogy kell?

(#2046) a.sebi

a.sebi
(őstag)

Basszus ! Kezdek rajongani ezért a telefonért. S8 plus után egy felüdülés ez a cucc , üzemidő csillagos ötös , az arcfelisüerés hihetetlen , annyira jó az előlapi ujlenyomatolvasó , ha nem látja a pofámat az eszköz csak oda nyúlok .
Kiis kapcsoltam az okosfeloldást mert felesleges . Samunál nyűg volt , hogy autós tartóban mindíg bekellett rajzolnom azt a szar mintát , itt erről szó sincs .
Sose voltam nagy kamerás , de ez fotóst csinál belőlem , hihetetlen milyen képeket lő ! Egyszó mint száz aki gondolkozik s8 ról való válttáson , az hagyja abba .... Váltani kell ... Hibátlan az eszköz !

(#2047) papelado válasza a.sebi (#2046) üzenetére

papelado
(aktív tag)

Gond van az aláírásoddal ;]

Drágaszágom....

(#2048) pixelblondie válasza #18001664 (#2001) üzenetére

pixelblondie
(aktív tag)
LOGOUT blog

Itt pihen a fiókban, tartaléknak jó lesz.

Hito: :C :C :D :D

[ Szerkesztve ]

(#2049) a.sebi válasza papelado (#2047) üzenetére

a.sebi
(őstag)

Javítottam is 😂

(#2050) papelado válasza robekraptor (#2045) üzenetére

papelado
(aktív tag)

Szai szerintem kacat a kábeled .Linkelnéd milyened van?

Megy ez pedig a desktop mode is

Ez a kábel is okés!

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.