Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) pszihó


pszihó
aktív tag

Magyarországi vodátol rendelt valaki p20 pro-t. Április 3.-án vagy 4.-én?

Samsung S9 tab 5g (8/128) 1970 08 09.

(#402) pszihó válasza plagab (#398) üzenetére


pszihó
aktív tag

125540 post. Utolsó ma 9:36 kor

[ Szerkesztve ]

Samsung S9 tab 5g (8/128) 1970 08 09.

(#403) vighdavid


vighdavid
csendes tag

Az itt fórumozókhoz lenne kérdésem. Érdekesnek tűnik számomra a p20 pro és az s9 :D HTC 10-em van jelenleg, de kamerájával nagyon nem vagyok megelégedve. Számomra nappal, kültéren szép képeket csinál, de lakásban és esősebb/borúsabb/sötétebb napokon elvérzik. Előtte HTC M8-am volt, azzal ilyen gondom nem volt. Gyorsan fókuszált, viszonylag jó képeket csinált ugyanolyan fényviszonyok mellett (nem profi képeket leszögezném mielőtt belekötne valaki de jobbakat mint a 10-es.... ). Akku idő a másik problémám.

Olvasgatva a véleményeket meg a többit :D az jön le hogy számomra esetleg a Huawei készüléke jobb választás lenne. Nem akarok profin fotózni, de azért egy elfogadható minőségben lőni pár képet rossz fényviszonyok mellett. Egyéb dolgokba nem akarok bele mászni (infra, vezeték nélküli töltés, jack etc...)

Szóval javaslatok, érvek? :)

+36-30-978-3233 Ezen a számon általában elérhető vagyok! Így gyorsabb :) VAGY E-mail: vighdavid@gmail.com

(#404) Szakiii


Szakiii
addikt

Egyre jobban megbarátkozom vele főleg hogy el lehet tüntetni a benyúlást. Nem lett ez rossz.

vighdavid: rossz fényviszonyok között az s9 a legjobb jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#405) hito


hito
nagyúr

Tegnap én is górcső alá vettem a MM-ban. Azt kell mondjam nem rossz. Néhány észrevétel/ráeszmélés a kamera kapcsán:

- 4k videófelvétel esetén a zoom hibátlanul működik. Ha eléri a 3x-os értéket, lencsét vált és gyönyörű, kristálytiszta, ráadásul stabilizált kép lesz az eredmény. Ez elég meggyőző

- portré módban nincs raw mentési lehetőség, se más módban a pro-n kívül. Ez nem tudom miért lepett meg, teljesen logikus, hiszen 1 szenzor van a gépben, amivel a tele lencse is dolgozik, és ott nem használja a teljes szenzor területet

- a sztereó hangszóró nagyon hangos, cserébe mély nuku, közép is csak visszafogottan

- fogásra kellemetlenül nagy (nekem). Nem mondhatnám, hogy kézbe simul, mint az S7 Edge-em. Talán még a mellette lévő Mate 10 Pro is kényelmesebb volt fogásra.

Hirtelen ennyi. Elfogott a birtoklási vágy, de majd csak idővel engedek neki, ennyit nem ér ez, mint ahogy szerintem semelyik más mobiltelefon sem.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#406) bigmasterg válasza Szakiii (#404) üzenetére


bigmasterg
addikt

Éjszakai üzemóddal pont, hogy a p20pro tünik jobbnak az s9el szemben. (nappal már másabb a szitu).

(#407) Szakiii válasza bigmasterg (#406) üzenetére


Szakiii
addikt

Éjszaka jó a p20 pro nagyon de az nem feltétlen egyenlő a rossz fényviszonyokkal. Benti fényekre gondolok itt pl.

[ Szerkesztve ]

(#408) dse


dse
tag

mammut2mm-ben ki van rakva a színátmenetes
jöhetnének a színváltós telók mirasollal ;)

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#409) plagab válasza kali (#399) üzenetére


plagab
csendes tag

Oh, tenyleg! Jogos!

plagab

(#410) ESP23 válasza pszihó (#402) üzenetére


ESP23
senior tag

Igen én 3.-án rendeltem elő tőlük, ma váltott “Csamagolás alatti” státuszra. Neked milyen státuszt mutat? Bocs a #401-es hozzászólásra akartam válaszolni, elnéztem.

[ Szerkesztve ]

(#411) nTom


nTom
aktív tag

a vodafonos p20pro DS? Hívtam a vodát, azt a választ kaptam, várjam meg amegjelenést, akkor tudják megmondani ???
Legalább továbbkapcsolt volna ez a balfék

(#412) hito válasza nTom (#411) üzenetére


hito
nagyúr

Biztos hogy nem. Nincs naluk DS-es keszulek uzletpolitikai megfontolasok miatt es egyelore nem is varhato, hogy ez valtozni fog.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#413) somogyib válasza hito (#412) üzenetére


somogyib
őstag

Érdekes üzletpolitika, így csak több vevőtől esnek el.

(#414) bigmasterg


bigmasterg
addikt

(#415) malnabokor válasza bigmasterg (#414) üzenetére


malnabokor
senior tag

Talán nekem is többször tetszett az A kép és kevésbé a B, mégis a "lényeg" és valóság ebben a mondatban van: "people tend to prefer a bit more sharpness and color instead of the smoother and more muted output of the Lumia, no matter how often we hear complaints of overprocessing." :U

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#416) nimba1 válasza fojtviki (#249) üzenetére


nimba1
aktív tag

Szia!

Hogy működik a hangrögzítő. Kilőtte a rendszer? Minden hívást rögzített? Mind a 2 fél hangját hallani?

(#417) farkas-lány


farkas-lány
csendes tag

Telenortól rendelt elő valaki? Mennyi idő után szólnak vissza? Köszi!

(#418) alexander12


alexander12
aktív tag

Telekomtól rendeltem 6-án, készltre vár a státusza. Viszont a speedshopból betudtam rendelni egy fekete flip tokot 5660. Amíg nem volt készleten addig 3990 volt😢☺

kíváncsi, OP8T

(#419) ESP23 válasza alexander12 (#418) üzenetére


ESP23
senior tag

A Vodafone honlapja tegnap dél óta csomagolás alatti státuszt mutat, ma felhívom a G4S futárt hogy náluk van-e a csomag. Szerintem a Vodafone honlap ezen része befagyott.

(#420) hito válasza ESP23 (#419) üzenetére


hito
nagyúr

Ugye nem gondolod, hogy a nagy erdeklodes miatt osszeomlott a honlap? :D ;] Karbantartas van. Mostanaban mindig. Van, hogy napokig elerhetetlen az egesz oldal.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#421) ESP23 válasza hito (#420) üzenetére


ESP23
senior tag

Pont ez jutott az eszembe, nagyjából sejtem hogy mennyien rendelhettek elő tőlük.

(#422) Caranita válasza ESP23 (#419) üzenetére


Caranita
aktív tag

16-án kezdik meg a kiszállítást

(#423) hito válasza Caranita (#422) üzenetére


hito
nagyúr

Akik 4-e éjfélig leadták az megrendelést, azoknak mai naptól kezdődik a kiszállítás.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#424) ESP23


ESP23
senior tag

Végülis beszéltem a G4S-el és azt mondták még nincs náluk a csomag. A Vodafone pedig azt mondta hogy a héten megkapom mert 3.-án rendeltem elő, szóval várok türelmesen.

(#425) farkas-lány válasza farkas-lány (#417) üzenetére


farkas-lány
csendes tag

Hátha érdekel valakit... A Telenortól tegnap rendeltünk elő, ma reggel hívtak. Április 18-án hozzák. [Náluk csak fekete színben kapható]

(#426) #98880768 válasza farkas-lány (#425) üzenetére


#98880768
törölt tag

Csak fekete? Mi a f...? :F Nem nagy a választék, akkor..

(#427) farkas-lány válasza #98880768 (#426) üzenetére


farkas-lány
csendes tag

Náluk általában így van. P10 is csak fekete volt. Mate10 Pro meg csak mokka
P20 van kék is, de csak pár darab.

A P20 Pro-t nem bánom. Egyébként is a fekete tetszett legjobban. :)

(#428) ESP23 válasza #98880768 (#426) üzenetére


ESP23
senior tag

A Vodafone-nál is csak fekete verzió van.

(#429) pszihó válasza ESP23 (#410) üzenetére


pszihó
aktív tag

Szia. Detto. 3. án rendeltem tegnap váltott át, hogy csomagolás alatt. Tegnap jött a mail, hogy szerzödés stb. a Voda app. tegnap váltott át 2 év hűségre.
Elvileg 11. é töl igérték a kiszállítást, azoknak akik 3. án ill. 4. én megrendelik.

[ Szerkesztve ]

Samsung S9 tab 5g (8/128) 1970 08 09.

(#430) hito


hito
nagyúr

Engem az zavar, hogy tegnap a honlap karbantartás miatt nem tudtam megrendelni. Agyaltam egészen az utolsó napig, tegnap délután fel is hívtam őket, hogy hogy nézne akkor ez ki. Este 10-kor rászántam magam, erre nem tudtam megrendelni, mert nem működött a honlap. Így, ha mégis megrendelem, elestem a 360 fokos kamerától. Ez azért így elég korrekt, nem?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#431) Z.É.T. válasza hito (#430) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Írd le nekik (vagy ha tudsz, menj be személyesen), én a Mate 10 Pro előrendelést 5-6 nappal később tudtam leadni (Telekom), mert "kivételesen" szar volt az online felületük.

(#432) Caranita válasza hito (#430) üzenetére


Caranita
aktív tag

A készlet erejéig jár a kamera, és úgy tudom, hogy van még bőven, nem maradsz le :)

(#433) 485


485
aktív tag

Pólus és Árkád MM-ben is van a színátmenetes.

(#434) bigmasterg válasza #98880768 (#426) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ismerős edigital-ból rendelte elő, ott fekete és sima kék közül választhatott csak.

(#435) hito válasza Caranita (#432) üzenetére


hito
nagyúr

Na ez jó hír :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#436) #98880768 válasza 485 (#433) üzenetére


#98880768
törölt tag

Westendben is az van kirakva.

(#437) #98880768 válasza bigmasterg (#434) üzenetére


#98880768
törölt tag

Ez igazából azoknak lehet érdekes,vagy rossz akik előfizetés mellé és(vagy) részletre akarták elhozni.. én valószínűleg ha emellett döntök egybe kiperkálom és akkor onnan és olyat hozok el ami tetszik.. (bár gondolkodtam a Telenornál ezen a 6 hónapos törlesztőn, 40 lenne úgy havonta) de még azt sem sikerült eldöntenem, hogy ezt akarom e :D

(#438) sirály69 válasza esgabor75 (#263) üzenetére


sirály69
őstag

A képek agyon vannak tömörítve... :U

Szerver Hosting Debrecenben

(#439) pszihó


pszihó
aktív tag

Fél 12 kor hivtak, hogy ma délután 2 és 5 között hozzák a Vodafonos rendelést.

Samsung S9 tab 5g (8/128) 1970 08 09.

(#440) ESP23 válasza pszihó (#439) üzenetére


ESP23
senior tag

Az online felületen változott az állapot ? Kaptál e-mailt hogy a futárnak oda adták?

(#441) pszihó válasza ESP23 (#440) üzenetére


pszihó
aktív tag

Online felület ugyanaz. Csomagolás alatt. Email nem jött.
704452938 erröl a számrol hivtak. Ma 2 és 5 közt. Vagy holnap várjam egesznap.

[ Szerkesztve ]

Samsung S9 tab 5g (8/128) 1970 08 09.

(#442) ESP23 válasza pszihó (#441) üzenetére


ESP23
senior tag

Én felhívtam a G4S-t, ott van náluk a csomag, valószínűleg holnap szállítják is, figyeljem a tőlük kapott e-mailt, mert abban lesz a kézbesítő telefonszáma akivel tudok majd egyeztetni. Te kaptál a futártól valamilyen értesítést(e-mail, sms)?

(#443) Ti^Em


Ti^Em
aktív tag

Színátmeneteset láttam ma szegeden az MM ben.

(#444) pszihó válasza ESP23 (#440) üzenetére


pszihó
aktív tag

Kedves Ügyfelünk! Rendelésedet feldolgoztuk (megrendelés száma: 2018-04-04-3PMK) és átadtuk a G4S futárszolgálat munkatársainak, akik már a mai napon szállítják a csomagod! További információ a G4S telefonszámán: +36 70 669 8290 (hétköznapokon 8:00-18:00 óráig hívható). Üdvözlettel: Vodafone

A fenti sms jott. Mikozben a vodafone sajat futarja kihozta.
307587098. Errol a szamrol hivott.

Samsung S9 tab 5g (8/128) 1970 08 09.

(#445) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok!

Glamour napok alkamából lesz akció a P20 készülék családra?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#446) Risard válasza farkas-lány (#425) üzenetére


Risard
aktív tag

Engem még nem hívtak pedig 3. Án rendeltem kb

(#447) leslien válasza sharp4 (#445) üzenetére


leslien
nagyúr

nem hiszem...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#448) #98880768 válasza Risard (#446) üzenetére


#98880768
törölt tag

Hát így hirtelen rákeresve a Huawei szócskára azt dobta ki, hogy -20% az Euronics-nál

Szerk. rossz helyre, (#445) sharp4

[ Szerkesztve ]

(#449) sirály69 válasza #98880768 (#448) üzenetére


sirály69
őstag

Csak nincs p20 pro és kedvezmény sincs rá...

Szerver Hosting Debrecenben

(#450) Fryskitt válasza sirály69 (#449) üzenetére


Fryskitt
addikt

Nincs üzletpolitika és üzleti kultura sem. Vehetsz majd 20%-kal olcsóbban hatéves szarokat, amik foglalják a helyet a polcon. Ilyen újdonságokat meg ne is próbálj.... :O

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.