Hirdetés

2020. október 26., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-09-04 21:18:23

LOGOUT.hu

>> Légy szíves kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

(#17501) SzabóTamàs90 válasza cellpeti (#17498) üzenetére

SzabóTamàs90
tag

Azt miből szűrted le, hogy mindenben gyengébb, mint az alap droid?

"Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá." Eszterházy Péter

(#17502) cellpeti válasza SzabóTamàs90 (#17501) üzenetére

cellpeti
veterán

bocsi, akkor a YT-s tesztek alapján a pontszámok gyengébbek, mint a stock androiddal

COD Mobile => c3llp3t1

(#17503) st3v3np3t3r válasza cellpeti (#17502) üzenetére

st3v3np3t3r
őstag
LOGOUT blog

Azért gyengébbek, mert az NPU nem nyúl az alap teljesítményhez,mivel a LineageOS valószínű nem tudja kezelni

iPhone 11 64GB White / HP 8540w Nvidia Quadro FX1800M Win10Pro / Keep Calm Vape On / PH! app a GPlay áruházban / Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#17504) SzabóTamàs90 válasza cellpeti (#17502) üzenetére

SzabóTamàs90
tag

Milyen tesztek? Milyen pontszámok?
Pontszámok alapján jelented ki, hogy a LOS gyengébb? :Y
P20 Próra van stock Android? Vagy mivel hasonlították össze?
Egyébként szerintem ne pontszámok alapján ítélj meg valamit!
Mondjuk használd pár hétig mindkettőt, és utána dönts, és ítélkezz.

(#17505) st3v3np3t3r válasza SzabóTamàs90 (#17504) üzenetére

st3v3np3t3r
őstag
LOGOUT blog

+1 osztom a véleményed. Bár az egyedi hardver miatt könnyen lehet, hogy egy picit gyengébb teljesítményben. Anno voltak pletykák, mikor az Antutuban kitiltották a P20/Pro-t, hogy az NPU talán túlhatja a CPU-t/GPU-t, ezért ér el magasabb pontszámot.

iPhone 11 64GB White / HP 8540w Nvidia Quadro FX1800M Win10Pro / Keep Calm Vape On / PH! app a GPlay áruházban / Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#17506) sirokipatrik válasza st3v3np3t3r (#17505) üzenetére

sirokipatrik
tag

Amikor az Antutu-s sztori volt, akkor annyi volt hogy érzékelte a telefon hogy valamilyen teljesítmény mérés megy, és csúcson járatta a Kirin-t. Ezt viszont csak akkor csinálta, soha máskor pl játékoknál sem, tehát csalt a jobb eredményért. Ezért került bele a teljesítmény mód, hogy a felhasználóknak is elérhető legyen a max teljesítmény. És láss csodát, ha azt bekapcsolod, sokkal simábban megy az egész rendszer is.

(#17507) st3v3np3t3r válasza sirokipatrik (#17506) üzenetére

st3v3np3t3r
őstag
LOGOUT blog

Igaz, de ez a mód nincs benne a LineageOS-ben szerintem agy legalábbis oly módon mint a gyári huawei rendszerében.

[ Szerkesztve ]

(#17508) .zSoLTi.

.zSoLTi.
senior tag

Èrkezett egy telekomos 10.0.0.4-es frissítès.

(#17509) cellpeti

cellpeti
veterán

sziasztok, jó reggelt! Nem akartam "harcot" sem vitát kirobbantani. Gondoltam először utána nézek YT-n, hogy milyen is ez a LineageOS. Ott láttam tesztet és azért írtam.

más:

anno, valamelyik frissítéssel jött, hogy mikor az ember fia játszik telefonon, akkor ne zavarják, valami gamecenter, vagy valami ilyen neve volt, de volt ez talán már 1 éve is. Elfelejtettem hogy mi is volt ez, tudja valaki a pontos leírásom ( :DDD ) alapján, hogy miről érdeklődöm?

COD Mobile => c3llp3t1

(#17510) gt4r4

gt4r4
tag

Sziasztok!
A főképernyőt hogy tudom kiválasztani? Ahogy a régebbi rendszeren lehetet, úgy már nem tudom, a kis házikó csak egy helyen van.. Bocsi ha már volt

(#17511) ratobi válasza gt4r4 (#17510) üzenetére

ratobi
senior tag

Most a házikós képernyőt tudod áthelyezni.

(#17512) imcsoo

imcsoo
tag

Sziasztok!
Nagyon nagy bajba vagyok tegnap óta, remélem tudtok segíteni ha már ilyen hülye voltam. :F
Nos a sztorim: lassan 2 éve vagyok boldog tulaja a telónak, eddig mindig a képernyőzár 6 számjegyből plusz az ujjlenyomat kombót használtam telefon zárolásra, főként újjlenyomattal oldottam fel csak ugye a 10es android óta pár naponta kérte ezt a 6 számjegyü kódot amit én a hét elején hétfőn megváltoztattam mivel nagyon sok ember tudta ezt s gondoltam jobb lesz egy új, de teljesen elfelejtettem ezt, s sehova se írtam fel, nem mondtam el senkinek. :W
Tegnap dél óta próbálkozok a lehetőségekkel de már kifogytam az ötletekből. 3 rossz kód után letilt 1 órára. Se mobilnet se wifi nincs bekapcsolva, de hívni tudnak meg ébresztő is ébreszt, nagyon bosszant mivel nagyon sok emlékem, adatom van rajta, ezért nem szeretnék full hard resetet csinálni rajta, mivel azt olvastam az segítene csak, de akkor full kuka minden. Google accontomat tudom.
Valakinek valami ötlet? Huawei szervíz számlákkal a kezembe tudna segíteni vagy csak hard reset ők is? :F

Forza Milan!

(#17513) st3v3np3t3r válasza imcsoo (#17512) üzenetére

st3v3np3t3r
őstag
LOGOUT blog

Szia. Ha a Google fiókod adataira emlékszel, akkor csak gyári visszaállítással oldható meg. A jelszó/pin kódot 24óránként kéri be biztonsági okból,már 9es droidban is benne volt. A szerviz nem valószínű, hogy ilyennel foglalkozna, mivel ez nem jótállásos gond, így nagy valószínűséggel csak térítéses szolgáltatásként csinálnák meg, ha jobb fejek, akkor ingyen.

(#17514) imcsoo válasza st3v3np3t3r (#17513) üzenetére

imcsoo
tag

Persze a Google fiókra emlékszem, csak erre az új 6 számjegyre nem.
De akkor ha jól értem vagy én csinálok egy hard resetet és googla fiókkal aztán be enged lépni, de akkor oda minden.
Vagy a szervíz ugyan ezt tudja csak pénzért cserébe, más opciót nem tud a szervíz, megtéríteném ha csak azon múlna a dolog mivel tényleg vannak rajta fontos képek? :F

[ Szerkesztve ]

Forza Milan!

(#17515) st3v3np3t3r válasza imcsoo (#17514) üzenetére

st3v3np3t3r
őstag
LOGOUT blog

Vagy a gyári visszaállítás vagy próbálkozol amíg be nem enged :( Amúgy a pin kód helyett biztonságosabb egy jelszó.

(#17516) imcsoo válasza st3v3np3t3r (#17515) üzenetére

imcsoo
tag

Meguntam a találgatást így hard resettel kis bajlódás után de sikerült, most kezdem belakni újra a telot.
Ti mit használtok biztonsági mentésnek? Vagy milyen lehetőségek vannak a képeknek, fájloknak az ilyen esetekre, hogy baj esetén ne menjen minden adat a kukába? :)
Illetve feljegyzések, naptárak stb..

[ Szerkesztve ]

Forza Milan!

(#17517) tesz-vesz123 válasza imcsoo (#17516) üzenetére

tesz-vesz123
aktív tag

Google drive/fotók. Ez a legjobb megoldás. :)

(#17518) SzabóTamàs90 válasza tesz-vesz123 (#17517) üzenetére

SzabóTamàs90
tag

Neked.
Általánosan "legjobb megoldás" nem létezik. Mindenkinek mások az igényei, elvárásai. Kinek ez, másnak az a legjobb. :)

(#17519) tesz-vesz123 válasza SzabóTamàs90 (#17518) üzenetére

tesz-vesz123
aktív tag

Akkor úgy mondom, hogy Androidra a legjobb megoldás. ;)

(#17520) st3v3np3t3r válasza imcsoo (#17516) üzenetére

st3v3np3t3r
őstag
LOGOUT blog

Én pár naponta,de minimum hetente csináltam a belső tárhelyről mentést

(#17521) SzabóTamàs90 válasza tesz-vesz123 (#17519) üzenetére

SzabóTamàs90
tag

Nem, még így sem igaz. De hagyjuk, látszik nem egy nyelvet beszélünk. :U

(#17522) tesz-vesz123 válasza SzabóTamàs90 (#17521) üzenetére

tesz-vesz123
aktív tag

Te úgy igazából semmiről sem beszéltél, csak leszóltál. Világosíts fel kérlek, hogy mi jobb megoldás annál, hogy a telefon magától felment mindent a felhőbe, amit aztán asztali gépről is elérsz meg úgy en bloc bárhol. És örökre megmaradnak a dolgaid (én Windowson is Drive-ba mentem a fontos dolgaim, a képek ugyanúgy mennek fotókba).

(#17523) SzabóTamàs90 válasza tesz-vesz123 (#17522) üzenetére

SzabóTamàs90
tag

Higgadtság! Relax!
Még egyszer leírom, ami neked a legjobb, nem biztos, hogy másnak is az.
Számtalan más megoldás létezik. Akár manuális, akár automatizált megoldások léteznek. A Google Fotók csak egy ezek közül. Nincs olyan hogy általánosan legjobb megoldás. Valamiből a legjobb, mindig szubjektív.
Egyébként nem szóltalak le, csak leírtam, amit most is.
Te nem vagy hajlandó megérteni, hogy az általad ismert és használt megoldáson kívül más is létezik.
Magam részéről lezártam.

(#17524) Thoty válasza imcsoo (#17516) üzenetére

Thoty
aktív tag

SyncMe appal naponta ütemezetten mentek mindent az itthoni NAS-ra.

(#17525) cellpeti

cellpeti
veterán

Beállítások menüből csináltam parancsikont, amivel a fényerőt tudom állítani.

Akkumulátor parancsikont is lehet? Ha igen, hogyan? Kerestem,de nem találtam

COD Mobile => c3llp3t1

(#17526) bghistvan

bghistvan
senior tag

Sziasztok!

Hisuite-al valóban feltudom rakni a 9 verziót ha jelenleg a 10. van a telefonon?
Köszi 😉

(#17527) bghistvan válasza bghistvan (#17526) üzenetére

bghistvan
senior tag

Hát azért abban bízom, hogy ebben valaki tud segíteni.......
Mi az oka annak, hogy nem látja az USB kábelen keresztül csatlakoztatott készüléket a Hisuite?
A HDB engedélyezve, viszont amit a laptopon keresztül a Hisuite segéd mutat, hogy a telefonon le kell okézni a jobb alsó sarokban, na az sajnos nálam nem jelenik meg opcióként......tehát el is akadok, a telefon nincs csatlakoztatva.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#17528) WhiteWalker válasza tesz-vesz123 (#17517) üzenetére

WhiteWalker
veterán

Arra semmit se biznék ;]

Manuális mentés félévente + Folder Sync automata mentés naponta Google Drive-ra és NAS-ra .

(#17529) tesz-vesz123 válasza WhiteWalker (#17528) üzenetére

tesz-vesz123
aktív tag

Nekem még a közel 10 éves képeim, videóim is megvannak rajta. :DDD Ahogy wifi közelbe kerülök szinkronizál. Néha, ha eszembe jut manuálisan rányomok mobilnetről. Már jártam úgy, hogy minden elveszett a telefonról, még egyszer nem akarom azt.

(#17530) st3v3np3t3r válasza bghistvan (#17527) üzenetére

st3v3np3t3r
őstag
LOGOUT blog

Szia. Elvileg visszarakható,ha felajánlja. Ha nem, akkor csak a Firmware Finderes módszer marad sajnos.

Az ok, amiért nem látja a géped a telót, lehet több dolog is,pl. a meghajtó program hiányzik, vagy nincs fent a telón a hisuite app, lehet usb port hiba, adatkábel hiba.

(#17531) bghistvan válasza st3v3np3t3r (#17530) üzenetére

bghistvan
senior tag

Értem, lényegében akkor az lehet a probléma, hogy nincs a telefonon a Hisuite app..... viszont nem találtam a Playstore-on.
Hogyan, és honnan tudnám felrakni rá?

(#17532) st3v3np3t3r válasza bghistvan (#17531) üzenetére

st3v3np3t3r
őstag
LOGOUT blog

Ez a bibi, hogy azt a PC-s appnak kell feltenni. De nálad inkább meghajtóprogram hiba lehet.

Esetleg próbáld meg a HDB engedélyeket visszavonni és újracsatlakozni

(#17533) cellpeti válasza WhiteWalker (#17528) üzenetére

cellpeti
veterán

én a Syncios-t használom iPhone-hoz is és Androidhoz is

COD Mobile => c3llp3t1

(#17534) bghistvan válasza st3v3np3t3r (#17532) üzenetére

bghistvan
senior tag

Na most a gépen lévő Hisuite-öt úgy raktam fel, hogy mikor a telefont csatlakoztattam, a gépen megjelent egy Hisuite meghajtó ikon, úgy telepítettem.
Kábel jó, HDB-t már engedélyeztem majd kilőttem többször is.
Huawei oldalról Windowsra nem is engedi tölteni........
Honnan tudnám akkor letölteni a gépre?

Nem akarom elhinni, hogy ennyire bonyolult lenne létrehozni a kapcsolatot a telefon és a gép között....... Mindenképp visszaakarom rakni a 9 verziót a 10 helyett.

[ Szerkesztve ]

(#17535) anonymus89 válasza bghistvan (#17534) üzenetére

anonymus89
addikt

A gépen nem lényeg, hogy megjelenjen a meghajtó ikon.
Gépre letöltötted ezt a verziót? (előtte szedd le az előzőket egy teljes uninstallal mondjuk revo uninstaller)
Miután sikerült feltenni a windowsra a HiSuite-ot akkor a telon engedélyezd a Security&Privacy/More settings/Allow HiSuite to use HDB-t engedélyezd.
Indítsd el a HiSuite-ot (ha még nem indult ela gépen) és csatlakoztasd a gépre a telót.
Ekkor szépen érzékeli a telót és a mobilon megkérdezi, hogy telepíted-e a HiSuite appot a telóra.
Aztána ha sikeres akkor feldobja kódot amit be kell pötyögnöd a gépen és már csatlakozott is.
Ha mégsem sikerülne akkor indítsd újra a telót.

AJAX vezetéknélküli biztonsági rendszer http://alfaalarm.hu/

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.