Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-08-01 09:19:18

LOGOUT.hu

>> Légyszives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

(#6001) spawn21 válasza einhorn87 (#5999) üzenetére

spawn21
(veterán)

Ez Android.
Lassan megszokhatta volna minden droidos.
Felesleges szidni mindenkit mert nincs frissítés.
Ha zavar akkor iOS a megoldás, vagy pixel.

[ Szerkesztve ]

"Note 9,Mate20pro, XS, Xperia1”

(#6002) -Maci- válasza atosan (#5993) üzenetére

-Maci-
(őstag)

"Bite danke!"... :K :R

BMW R100R The ultimate riding machine... & R100GS the unstoppable... a Beetle... & Subaru Impreza... Csakaboxer! Instagram.com/airheaddiaries

(#6003) maaniac válasza einhorn87 (#5997) üzenetére

maaniac
(tag)

Tényleg nem húzni akarom az agyad, de épp ebben a pillanatban jött egy 161-es, novemberi biztonsági csomaggal.

(#6004) Ernesst válasza maaniac (#6003) üzenetére

Ernesst
(tag)

Akkor mégis csak jobb, mint a Pixel. :D

[ Szerkesztve ]

(#6005) knox83 válasza maaniac (#6003) üzenetére

knox83
(tag)

Nekem is meg állt 156on. Általában ha írtatok hogy jött valami 1-1,5 héttel később megkaptam de most semmi. Mondjuk én pont lefosom😁 A 9es jöjjön.

(#6006) samir

samir
(tag)

nem értem miért várja mindenki az ujjabb frissitéseket, mikor semmivel nem lesz jobb, rosszabb a telefon

A Privát előny.

(#6007) kali válasza samir (#6006) üzenetére

kali
(titán)

Ezt nem merném így kijelenteni.
A biztonsági szint sem teljesen mindegy, meg javítgatnak is azért hibákat, tesznek be néha új funkciókat...stb.

(#6008) samir

samir
(tag)

nekem igy teljesen megfelel ahogy van, nem hiányzik belőle semmi(vagyis csak az hogy a képeket nézegetve nem teljes képernyőn jeleniti meg, de ez nem is fog megváltozni) a biztonságról meg annyit, ha akarják a legujjabb biztonsági frissitést is kijátszák ha akarják

A Privát előny.

(#6009) janosibaja válasza samir (#6006) üzenetére

janosibaja
(őstag)

Mert jópofa ingyenjáték elbabrálni vele.

Huawei P20 Pro; Samsung MU8002; Huawei Band 2 Pro

(#6010) balazs0102 válasza samir (#6008) üzenetére

balazs0102
(senior tag)

Egyetértek. Teljesen jó a telefon, gyors, üzembiztos, semmi bugot nem tudok mondani. Nem izgulok, ha kiírja hogy van frissítés frissítek.

(#6011) Pompi válasza maaniac (#6003) üzenetére

Pompi
(MODERÁTOR)

Te melyik szolgáltatónál vagy?

...

(#6012) maaniac válasza Pompi (#6011) üzenetére

maaniac
(tag)

Svájci yallo

(#6013) janosibaja válasza bikkamokka (#5998) üzenetére

janosibaja
(őstag)

Az enyém is 156, független, Telekom kártyával.

(#6014) Pompi válasza janosibaja (#6013) üzenetére

Pompi
(MODERÁTOR)

Én a sima P20-szal vagyok még olyan verzión aminek augusztus 1. a biztonsági dátuma. Különösebben nem zavar, nem remegek a frissítésért, csak azért na. Ha már benne van a telefon az Android Enterprise Recommended programban, akkor ne legyen már 3 hónapnál régebbi biztonsági verzió rajta. De ugye ezek szerint ez nem jelent semmit a Huawei mondhatja, hogy ők kiadták, a Telekom meg tojik bele ezek szerint. Na mind1 ez van, sokat nem tudunk tenni, csak tényleg fura. Samsungról jövök, ott azért kb. havonta jöttek a security update-ek.

[ Szerkesztve ]

...

(#6015) janosibaja válasza Pompi (#6014) üzenetére

janosibaja
(őstag)

Én is Samsungról (S8-as) jövök, korrektebb volt frissítés. Bár, emlékszem, a főverzióváltást a koreaiak sem kapkodták el.

Tudom, nem kell behisztizni a dolgon, de azért nem értem, hogy miért nem tudja egyik nagy gyártó sem korrekt módon bejelenteni, hogy mondjuk kis hazánkban ekkor és ekkor válik elérhetővé valami. Bár az XDA-t nézve úgy fest, tesznek az egész világra korrekt tájékoztatás helyett.

(#6016) einhorn87 válasza Pompi (#6014) üzenetére

einhorn87
(csendes tag)

Végre valaki erti miről beszélek és miért jegyeztem, hogy azért ennek nem így kellene működnie... Egy 270 ezer forintos telefonra igenis figyeljenek ilyen szempontból is, ne csak azt jegyezzék meg hogy mennyi telefont eladtak és milyen jó dolog hogy ott vannak a második helyen az eladásokba. És igen, tudom hogy nekem is meg kellett volna kapnom az eddigi frissiteseket, de mégse kaptam.

(#6017) a.sebi válasza janosibaja (#6015) üzenetére

a.sebi
(őstag)

Elmondom miért ! Azért mert csak mi hisszük azt , hogy ez fontos az embereknek , az átlag felhasználó abszolút leszarja és atelefont használók 99 % ilyen mi vagyunk a kissebbség !

BMW 530i e60, huawei p20 pro, samsung gear s3 , xbox one x

(#6018) janosibaja válasza a.sebi (#6017) üzenetére

janosibaja
(őstag)

Nézd, ilyen alapon a banknak sem kéne részletes tájékoztatókat küldözgetnie, hiszen a számlatulajdonosok többsége úgysem olvassa el az apró betűs részleteket. És folytathatnám még a sort.

Szerintem illene tájékoztatni az ügyfeleket. De csakugyan fölösleges erről szót váltani, hiszen úgysem tudunk befolyást gyakorolni a viselkedésükre. Majd ha valami jogszabály előírja nekik, akkor megcsinálják.

(#6019) berjoe9

berjoe9
(újonc)

Sziasztok, telefonvásárlás előtt előtt állok, a 10 pontos kérdés, hogy mate 20-t (nem a pro) vagy p20 pro-t vennétek-e. Árban ugyan az a T-nél. Köszi :)

(#6020) philoxenia válasza berjoe9 (#6019) üzenetére

philoxenia
(MODERÁTOR)

Volt már szó róla, P20Pro nyert

[ Szerkesztve ]

(#6021) sirokipatrik válasza berjoe9 (#6019) üzenetére

sirokipatrik
(tag)

Szia!

Sokszor felmerült már ez a kérdés itt, de a konklúzió általában az, hogy amelyik tetszik. Nem nyúlsz mellé egyikkel sem. Élőben nézd meg őket.

(#6022) a.sebi válasza janosibaja (#6018) üzenetére

a.sebi
(őstag)

Igy van a banknak előírják , nekik nem . Ez a válasz azon kívül , hogy senkit nem érdekel. Szerintem 10 emberből 9 nem tudja , hogy milyen android van a telláján .

(#6023) maaniac válasza a.sebi (#6022) üzenetére

maaniac
(tag)

Nem az a baj amit írtok, hogy sz@rik a huawei a frissítésekre, mert frissítés az van. A baj az, hogy még nem kaptátok meg, amit én se értek. Eddig én is a középmezőnyben szoktam megkapni, most nemtudom mi van, lehet előbbre tettek a listán, mert kikértem a bootloader oldó kódot ;]

[ Szerkesztve ]

(#6024) philoxenia válasza maaniac (#6023) üzenetére

philoxenia
(MODERÁTOR)

Nyilván így nagyobb veszélyben vagy....

(#6025) merlin201 válasza maaniac (#6023) üzenetére

merlin201
(tag)

Szia. Ha már lefrissitetted akkor 2 kérésem lenne amit megnézhetnél az új firmware-en.
1. Kijavították a 4D fókusz funkciót a kamerán. (a kis sárga négyzetek ha mozgó tárgy van)
2. Recovery menüben van e wipe cache opció. Olvastam hogy ezt mintha kivették volna.
Köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#6026) maaniac válasza merlin201 (#6025) üzenetére

maaniac
(tag)

1. Még mindig nem működik, ebben a frissítésben csak a biztonsági csomag frissült, ahogy az előzőben is.

2. Nálam ottvan.

(#6027) merlin201 válasza maaniac (#6026) üzenetére

merlin201
(tag)

Köszi a segítséget. Akkor a kamera javítás várat magára. Talán a Pie. 😁

(#6028) dhcodoki

dhcodoki
(aktív tag)

Sziasztok!

Szeretnék egy p20 pro-t, s találtam a közelemben egy kisebb üzletben "új, bontatlanként" hirdetett készüléket. (190ezer + 2 év gari). Az üzletnek van jó pár negatív pontja, s ezért félek, hogy lehúzás az egész. Honnan tudom megítélni, hogy valóban 0 üzemórás a készülék?? A dobozon nincs védőfólia, ez miatt is rizikósnak tűnik.

*kieg: Azt mondta a srác, hogy azért nem fóliás, mert a bravotel-esek így forgalmazzák. Matrica zár viszont van rajta.

Köszi!
:R

[ Szerkesztve ]

(#6029) Emu

Emu
(senior tag)

téves :B

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 20 Pro

(#6030) robekraptor válasza dhcodoki (#6028) üzenetére

robekraptor
(tag)

Kéne, hogy legyen a dobozon fólia? Nekem sem volt annó, pedig én előfizetéssel vettem

(#6031) janosibaja válasza dhcodoki (#6028) üzenetére

janosibaja
(őstag)

Nekem volt egy csomó fólia. Gyanús ez a szövege az eladónak.

(#6032) balazs0102 válasza berjoe9 (#6019) üzenetére

balazs0102
(senior tag)

Csak a kirin 980 rondít bele kicsit a képbe, de amúgy egyértelműen P20P. De amúgy mindennapi használat során észre nem venni szerintem, hogy 970 vagy 980. Max 1-2 játéknál talán. 4K 60fps meg egyiknél sem lesz :(((

(#6033) knox83 válasza balazs0102 (#6032) üzenetére

knox83
(tag)

Inkább p20 pro 6gbvel mint mate 20 4-el..a 970 meg mindenre elég kell hogy legyen (ha nem vagy gamer) egyébként a mate 20 élőben széles, nekem már nagy.

[ Szerkesztve ]

(#6034) a.sebi válasza dhcodoki (#6028) üzenetére

a.sebi
(őstag)

Én ennyiért nem vennék ! Tele a net 1 hónapos darabokkal 170 rongyért ! A bolt gari nem gari ! Keress a hardverapron egy olyat akit már értékeltek , és vegyél egy t dual simest letiltás elleni garival . 170 ért tuti kapsz !

(#6035) atosan válasza janosibaja (#6031) üzenetére

atosan
(addikt)

Telekomoson rajta a fólia plusz dobozban egy szilikon tok.

Maine coon

(#6036) Pompi válasza atosan (#6035) üzenetére

Pompi
(MODERÁTOR)

A dobozon levő fóliáról van szó... :D

...

(#6037) vidaila válasza maaniac (#6023) üzenetére

vidaila
(tag)

Hol lehet kikérni?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#6038) atosan válasza Pompi (#6036) üzenetére

atosan
(addikt)

Ja, bocsi, az is vót 😁

Maine coon

(#6039) garrotter

garrotter
(tag)

Sziasztok! Várható a vezeték nélküli desktop mód az EMUI 9-el?
(Vagy elérhető már csak nem találtam meg?)

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#6040) maaniac válasza vidaila (#6037) üzenetére

maaniac
(tag)

Úgy tudom már nem lehet, jún. vagy júl. végéig lehetett. A hüvely is almásodik, bezár minden kaput :W

(#6041) Ernesst válasza vidaila (#6037) üzenetére

Ernesst
(tag)

Nem próbáltam még, ezt most olvasom épp én is.

(#6042) RedCat

RedCat
(senior tag)

Sziasztok!

Sokszor használom a hangalapú gépelést a telefonon. Jól is működik, egyedül az írásjeleket nem tudom hogyan kell leíratni. Ha kimondom hogy "kérdőjel", akkor a ? helyett leírja hogy "kérdőjel". Hogy lehet írásjeleket íratni vele?

(#6043) philoxenia válasza RedCat (#6042) üzenetére

philoxenia
(MODERÁTOR)

(#6044) RedCat válasza philoxenia (#6043) üzenetére

RedCat
(senior tag)

Köszi, de ez a szócserélős dolog nem megoldás! Nem hiszem el, hogy egy írásjelet nem tud leírni 2018-ban az android. Ios simán tudja. Nem lehet ez ügyben valakinek írni, hogy esetleg ez talán fontos lenne?

(#6045) philoxenia válasza RedCat (#6044) üzenetére

philoxenia
(MODERÁTOR)

Mit csinál az "Ios", ha nem kérdőjelet akarok írni, hanem azt akarom írni, hogy "kérdőjel"? :F

(#6046) RedCat válasza philoxenia (#6045) üzenetére

RedCat
(senior tag)

Azért nyugodtan kimondhatjuk hogy egy szövegben a "?" vagy épp a "!" mint írásjel nagyságrendekkel többször fordul elő mint a "kérdőjel" és a "felkiáltójel" mint kifejezés betűkkel kiírva. Épp ezért sokkal célszerűbb lwnne ha az írásjelet írná le, mint hogy lebetűzi.

De hogy válaszoljak, ios-nél nem kell minden mondat végén visszaváltani a billentyűzetre, hanem csak akkor ha évente 2x ki akarod irni hogy "kérdőjel" :))

[ Szerkesztve ]

(#6047) Tybor99

Tybor99
(tag)

Sziasztok tegnap óta van meg a P20pro telekom ,volt egy frissítés B156patch 3 (GPu turbo) és a 4D focusom elment ...nos ez elég idegesítő állat növény stb fotózásnál. Szerintetek meddig kell várni a Telekomnál egy frissítésre ? Mert ez engem zavar ,,,,,firmwareFinderrel esetleg toljak fel eggyel frissebbet vagy régebbit ?

[ Szerkesztve ]

(#6048) Harcsai válasza RedCat (#6046) üzenetére

Harcsai
(senior tag)

Swipe alatt úgy tudom működnek az írásjelek is. Bár én magam sosem próbáltam.

Huawei P20 pro (9.1.0.320 CLT-L29C432E5R1P9) Twilight; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#6049) Balázs1986 válasza Tybor99 (#6047) üzenetére

Balázs1986
(addikt)

Sajnos nincs olyan frissítés ami javítja a 4D fókusz hibát, nem a Telekom várat (egyelőre legalábbis).

[ Szerkesztve ]

"Ostobán nézhetek most már sarokba szorulva, megint dacolva: Miért is okoznék csalódást, miért hajlanék bármi szóra...?"

(#6050) Tybor99 válasza Balázs1986 (#6049) üzenetére

Tybor99
(tag)

Youtubon van egy illető aki tegnap rakott fel erről a hibáról videót érdekes módon nekem is tegnap volt frissítés 😂

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.