Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) st3v3np3t3r válasza sirokipatrik (#8991) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

miért nem vártad meg a p30as szériát?
állítólag messze le fogja verni a samsung S(tandard)10(+) szériát :DDD link

287ezer alapáron a vodánál,216ezer a teljesen korlátlan red csomaggal...ennél nem hiszem,hogy olcsóbban fogod megkapni...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#9002) glehel


glehel
senior tag

Nekem most frissített a vodás független 1 simes P20 pro .163 ról .195-re OTA-n.
A 163-on nem volt lehetőség az OEM felodásra nem volt kapcsoló a fejlesztői beállításokban, a 195-ben újra van kapcsoló és működik.
Ki érti ezt?

(#9003) sirokipatrik


sirokipatrik
aktív tag

De rárepült mindenki a témára 😄
Számomra olyan funkciók vannak benne, amik kellenek. Széleslátó kamera, kepstabilizator a doksikat fényképezni nagyon kell, vezeték nélküli töltés ha már az autóm tudja szeretném kihasznalni. Red Infinity You-ban vagyok amióta bejott ez a csomag, passz talán másfél éve, a You meg a korombol adodoan jár még pár évig. A beszéd eddig is korlátlan volt, de az internet ára nagyon el volt szállva és brutálisan megdobta a havidíjamat az a 20on sok giga amit használok. A hibákról meg annyit, hogy én bízom benne hogy jó lesz, az S7el nagyon megszivtam, 1 hét után piros csík vagy rózsaszín volt már rajta, nyomásra eltűnt de szerintem ez már okes lesz. Ez a telefon szeptember óta van meg, a mikrofon feladta a harcot (talán érthető, ennyit még sose használtam a assistant-et, illetve a telefonálási óráim is rendre napi 4-re rúgnak) , azt mondta az ugyfélszolgálatos hogy hétfőn jön a futár. Ha nem jön be akkor sincs minden veszve, bukni nem fogok rajta. És én nem a Plus-ról beszéltem hanem a simáról. A buds-ra leszek nagyon kíváncsi, pár hónapja vettem egy Sony wf-1000x-et hogy ahhoz hogyan viszonyul.

Vannak hulyesegei ennek a telefonnak is (az hogy reggelre konkrétan eltavolit mindent az alkalmazás valtobol, az hogy a fekete után húzza a kék fényt, a hangszóró sistereg alacsony hangerőn stb), de semelyik se hibátlan, sőt. De annyira szeretem használni hogy az hihetetlen. Meg néztem az S9 és S8 topikjat, hát nem lesznek a kedvenceim. Szerintem csak ha kérdésem lesz akkor írok oda.

[ Szerkesztve ]

(#9004) V-I-D-A


V-I-D-A
aktív tag

ADB-n keresztül törölhetem a gyári galéria alkalmazást, vagy akkor összeomlik a rendszer? A Google fotókat használnám helyette. :U

(#9005) glehel válasza V-I-D-A (#9004) üzenetére


glehel
senior tag

Nem fog összeomlani semmi de a kamera alkalmazás amikor fotózol (bal oldali kis kép) és meg akarod nyitninem fog működni (mivel letörölted), én most nagyon megvagyok elégedve ezzel a gyári galériával.

[ Szerkesztve ]

(#9006) wdx válasza V-I-D-A (#9004) üzenetére


wdx
őstag

Nem kell azt törölni, minek? Beállítasz egy másikat alapértelmezettnek. Ez a rendszerből törölgetés nem túl egészséges. Minden, mindennel összefügg, úgyhogy csak baj lehet belőle.

[ Szerkesztve ]

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#9007) Bferibörs válasza V-I-D-A (#9004) üzenetére


Bferibörs
addikt

rosszul értelmeztem, azt hittem google fényképezőt találtál p20p-re.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#9008) B@ldrick válasza glehel (#8934) üzenetére


B@ldrick
aktív tag

Visszaállítás után a gyári launcher a home gombra újratölti magát, nálad nem? Alapértelmezettek közt a 3 típusa is megjelent. Hogy lehet ezt helyrehozni, majd egy rendszerfrissítéssel, FR-el?

▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌F-Secure SAFE ▌Ubuntu • EndeavourOS • OpenMediaVault ▌

(#9009) glehel válasza B@ldrick (#9008) üzenetére


glehel
senior tag

igazán a kérdést sem értem de biztos vagyok abban nem kell FR :)

[ Szerkesztve ]

(#9010) V-I-D-A válasza glehel (#9005) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Az nem jó, akkor nem törlöm. Köszönöm!

(#9011) kovlui


kovlui
tag

Segítséget szeretnék kérni!

A telefon használatba vételekor az ujjlenyomat azonosítást választottam. Annak rendje, módja szerint beolvasott egy ujjat, tárolta, működik. Lakom be a telefont, szeretnék további ujjlenyomatokat regisztrálni, de soha nem jutok el a mentésig (legalább hússzor próbáltam), még előtte visszaléptet hol az ujjlenyomat regisztráló kiinduló oldalra, hol a kezdőképernyőre. Ahogyan emelem el az ujjamat a szenzorról van egy minimális elmozdulás oldalra, nem tökéletesen függőlegesen emelem el az ujjamat és ezt úgy veszi, hogy oldalt akarok váltani. :W Normális működés ez?

Még mielőtt jönne az user error, P10-en nem volt ilyen gondom, ott több FR után is probléma nélkül állítottam be.

(#9012) st3v3np3t3r válasza kovlui (#9011) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

a vezérlésed kijelzőn kívülire van állítva?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#9013) kovlui válasza st3v3np3t3r (#9012) üzenetére


kovlui
tag

Háromgombos navigációra van állítva.

(#9014) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Lehet venni a telefon hátuljára fóliát? Eddig nem találtam.

(#9015) spadge válasza Gedeon31 (#9014) üzenetére


spadge
tag

Clearplexet raknak rá a médijamárktban például. Nekem is tervben van valamikor mostanság, hogy rakatok előre-hátra. Egy próbát nekem megér. Kb 6 kampósorrú Mátyás csak előre, mondjuk.

(#9016) marcell2015


marcell2015
tag

Sziasztok!

Összetettebb kérdésem lenne.
Adott egy p20 pro.
Eddig telekomos simmel használtam ( utolsó visszaállítása is ezzel volt ) .
2 napja számot hordoztam a vodázoz.
Téreéőelment, sim ki sim be bekapcs..
Megy rendesen, viszont 4G-re nem csatlakozik.
9 van rajta, szolgáltatói frissítés nincs rajta, telekomon se volt, vodánál se dobott be.
Kérdés hogy másnál 9 alatt vodának van szolgáltatói frissítése?
Esetleg 5let?
Elméletileg mennie kellene a 4G-nek.

Hálózati beállítások visszaállítása megtörtént, semmi változás.
APN beállítások voda oldalról ellenőrizve , rendbe vannak.
:R

(#9017) knox83


knox83
senior tag

Már a negyedik értesítés jön fél órán belül ,és tök üres minden, sehol nem jött semmi. Ilyennel találkozott valaki?

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#9018) cintula187


cintula187
addikt

Na klafa.
Ma is meg tegnap is csak úgy magától újraindult a telefon.
És nem is használat közben. Csak úgy felébredt a képernyő, hogy akkor most pin kód kérne nekimert újraindulás volt.
Érik a factory reset akkor. :(((

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#9019) knox83 válasza cintula187 (#9018) üzenetére


knox83
senior tag

Próbáltál wipe cachet? Nekem volt ilyen problémám és az megoldotta. Kb 3x magától újra indult, tipikusan android 8 frissítés után pár nappal.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#9020) _Moriarty_ válasza marcell2015 (#9016) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Az nem lehetséges, hogy vodának egész egyszerűen nincs olyan erős térereje nálad, ezért nincs ott 4G-n? Más készüléken a közeledben van 4G Vodán? Vagy próbáltad több helyen is?

Knox83: igen, ma nekem egyszer volt ilyen, csodálkoztam is, hogy ez meg mi volt :F

(#9021) cintula187 válasza knox83 (#9019) üzenetére


cintula187
addikt

Most töröltem. Meglássuk.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#9022) marcell2015 válasza _Moriarty_ (#9020) üzenetére


marcell2015
tag

Ez az opcio kilove. :)
Szomszednak van.
Holnap bedobom a sim.jet..
Meg Veszpremen belul se volt, csak H+ ..
Azt tudom h uj sim.ekre nem jon azonnal meg a 4g...nade 2 napja volt atallas..

(#9023) wdx válasza kovlui (#9011) üzenetére


wdx
őstag

Pedig ilyenkor az van, hogy véletlenül hozzáérünk a kezelő (navigációs) "gombokhoz". Szóval mivel nem hátul van az ujjlenyomat olvasó, jöhet az óvatosság... Addig míg új ujjlenyomat felvétel van, érdemes átállítani a navigációt másra.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#9024) Fantomas80


Fantomas80
tag

Valaki véletlen nem tudja menyibbe fog kerülni egy kijelző csere? :F
Lelet ejtve kijelző félig működik de nem érzékel semmit :O

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#9025) st3v3np3t3r válasza Fantomas80 (#9024) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

smartclinic:Y :Y

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#9026) Harcsai válasza cintula187 (#9018) üzenetére


Harcsai
senior tag

Nem regi a simed? Nekem egy sim csere megoldotta.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#9027) cintula187 válasza Harcsai (#9026) üzenetére


cintula187
addikt

Definiáld a régit. :)
Megnézem a cache törléssel most tartósan jó e.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#9028) st3v3np3t3r válasza cintula187 (#9027) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ki tudod próbálni másik p20 pro-ban a sim kártyád? mert ha azzal is ugyan ezt a hibát produkálja akkor a sim kártya kuka

ha nem babráltál a gyári szoftveren akkor én a sw hibát kizárnám...

a hw hibának is kicsi az esélye

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#9029) janosibaja válasza knox83 (#9017) üzenetére


janosibaja
őstag

Szerintem a rendszerüzeneteid. Nekem is csinálja, be kéne állítanom pontosabban, hogy ne ugyanazon a hangon csilingeljen, mint az SMS.

(#9030) Sgr_A


Sgr_A
addikt

hi

két teló között nem tudok választani

p20 pro vs mate 20

itt több a ram ott újabb a soc

(#9031) Reddevil84


Reddevil84
tag

A pie frissítés óta, a kamera ai valahogy nincs a helyzet magaslatán. Elötte egész gyorsan felismerte a témát amit fotóztam. Pl. egy kivetített prezentációt dokumentumként fotózta rögtön levágva a sallangot. Most ez nincs pl., de másra sem reagál jól...
Más is észrevette ezt?

(#9032) vlesi69 válasza Sgr_A (#9030) üzenetére


vlesi69
senior tag

Mindkettő jó, P20 Pro Amoled kijelző, több ram, 6.1 col, Mate 20 6.5 col, Ips, kicsivel újabb. A P20 még jövőre is csúcs lesz. A te igényed és pénztárcád dönt.

(#9033) smilecat


smilecat
aktív tag

Sziasztok!

A párom kapott a cégétől egy ilyen P20 prot és olyan problémánk van vele, hogy kihangosításnál ha beszél, az elejét csak halkan hallom és közben mintha bugyborékolna az egész. Olyan mintha egy szűrővel kivenne belőle bizonyos jelszinteket ezáltal fémes bugyborékoló érthetetlen zaj keletkezik a hallható beszéd/szöveg közben, de azt ugye eltorzítja.
Ez legtöbbször messenger vagy más netes alapú hívásnál jön elő. Más készülékkel (Samsung A5) ezt nem tapasztaltuk.
Van erre ötlet mit lehet csinálni vele? Mert rendkívül zavaró.

Előre is köszi.

(#9034) cintula187 válasza st3v3np3t3r (#9028) üzenetére


cintula187
addikt

Megint restart volt.
P20 lite van csak itthon.
Nem buheráltam semmit.
Új sim kártya igénylés hogy megy T-nél? Bemegyek és simán adnak?

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#9035) Rotyi válasza cintula187 (#9034) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Tudomásom szerint igen.

Ami majdnem az, az nem az!

(#9036) desmond18x


desmond18x
csendes tag

Sziasztok!
Két problémában kérném a segítségeteket (p20 pro) :
Wifi: amióta új Telekomos router van (ami egyszerre sugároz 2,4 és 5 Ghz-es wifi jelet) sokszor van olyan, hogy a wifi jel mellett megjelenik egy felkiáltó jel és azt írja, hogy nincs internet elérés (az internettel nincs gond és más eszközzel sem).
Mobilnet: néha előfordul, hogy bekapcsolom a mobilneten és a felső sávon a mobil internet jel villog (mintha ki-be kapcsolgatnám) és nem hajlandó csatlakozni, csak az újra indítás segít.

(#9037) szabeska válasza desmond18x (#9036) üzenetére


szabeska
addikt

Egy "hálózati beállítások visszaállítása" segíthet.

F1

(#9038) st3v3np3t3r válasza cintula187 (#9034) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

próbáld ki abban,ha abban is csinálja,akkor simán fogható a sim kártyára

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#9039) cintula187 válasza st3v3np3t3r (#9038) üzenetére


cintula187
addikt

Elugrottam új simért. Most meglátjuk avval hogy viselkedik.
Nem tudom ,hogy az alábbi megerősítí, hogy a sim lehet az oka vagy pont ,hogy nem.
Amikor ezt a restartot csinálja csak a telefon feloldó kulcsot kell megadnim. A SIM feloldót nem.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#9040) knox83 válasza janosibaja (#9029) üzenetére


knox83
senior tag

Azt hol találom? Google hírfolyamot is kivágtam hátha az csinálja. Az előbb megint volt egy..

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#9041) st3v3np3t3r válasza cintula187 (#9039) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

az azt jelenti,hogy nem az egész telefon indul újra, csak az androidot restartolja, ilyen esetben nem szokott kérni sim pint... ezt okozhatja sim probléma, bár érdemes lett volna tesztelni sim nélkül, akkor megspóroltál volna egy utat...:)

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#9042) cintula187 válasza st3v3np3t3r (#9041) üzenetére


cintula187
addikt

Közel vót a bót :)

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#9043) kovlui válasza wdx (#9023) üzenetére


kovlui
tag

Bingó!

9-es droidon kikapcsolható a telefon bekapcsolás hangja? Az, amit a Huawei logo megjelenésekor játszik le.

(#9044) janosibaja válasza knox83 (#9040) üzenetére


janosibaja
őstag

Nekem sem sikerül kiküszöbölnöm. Pl a Google képmentés is ilyen hangon szólal me. Vélhetően egyenként, programonként kéne lecserélni.

(#9045) janosibaja válasza kovlui (#9043) üzenetére


janosibaja
őstag

Hangok / További hangbeállítás/ Indítási hang

(#9046) wdx válasza kovlui (#9043) üzenetére


wdx
őstag

Kikapcsolható. Hangok, további hangok, indítási hang ki.

Szerk: megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#9047) kovlui válasza janosibaja (#9045) üzenetére


kovlui
tag

A további hangbeállítások alatt nekem nincs ilyen opció. 8.1 alatt volt, a P10-en 8.0-n is van, itt hiányzik.

(#9048) Sumptuous válasza knox83 (#9017) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Nekem is volt ilyen.. Ezt a két appot tiltsd le, és megszűnik.

(#9049) Bferibörs válasza kovlui (#9047) üzenetére


Bferibörs
addikt

Pedig ott van 9 alatt, FR-t csináltál?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#9050) knox83 válasza Sumptuous (#9048) üzenetére


knox83
senior tag

Köszönöm, letiltottam. Ezek konkrétan mik?

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.